Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.
nexion218
Melóhelyen csajozni, ismerkedni, ajánlatot tenni fogyatékosság.
Összekeverni a pénzkeresetet a pinavadászattal fogyatékosság.
Nekem egyetlen alkalmazottam volt, aki a figyelmét nem száz százalékban arra fókuszálta, amiért fizettem, az első alkalommal, amikor ezt tapasztaltam elköszöntem tőle.

Fogyatékosság továbbá ott tudtára adni az érdeklődésed bárkinek, ahol dolgozik, mivel nincs módja hátat fordítani, hazamenni illetve ő dolgozni, pénzt keresni van ott, nem azért, hogy a magánéletével foglalkozzon.
Fogyatékosság kocsmában, étteremben, rendezvényen dolgozókat, felszolgálókat, hostesseket, eladókat, ügyintézőket, stb. tájékoztatni eképp arról, hogy mit gondolsz róluk, velük.
Millió hely van ahol csajozni, ismerkedni, tetszéstnyilvánítani lehet, a nő munkahelye nem ez.


Ha azt nézzük, hogy Amerikában az utóbbi időkben mi mindenért tettek már feljelentést, pontosabban mit éreztek nők zaklatásnak, akkor munkaadóként csak a legvégső esetben vennék fel nőt.
Jan
Én még ezt kiegészítem azzal, akinek gyereke van, dohányzik, vagy bármi egyéb előre látható anomáliája van, ami a munkájának a hatékonyságát, a rendelkezésreállását, elérhetőségét, használhatóságát csökkentheti.
Persze ha meg lehet oldani.
Ha ugyanannyi pénzért jobb minőséget kap az ember, miért elégedne meg a csökkentett felhasználhatóságúval?

több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
A kis nosztalgikus kitérő után esetleg kanyarodjunk vissza a sunákhoz 😀
warr_b
Kaptál rá jelet vagy engedélyt?
nexion218
ráutalàs volt, mivel szóbahoztam a szekszuális orientációt, ezt egyértelmű célzásnak vélte.. éseztígytessenekelhinnitekintetetesbírauság
| ...mögcsúszott egy banánon, azt pont bele a bicskámba, mer épp szalonnáztam...egymásután huszonhétszer.. |


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A kis nosztalgikus kitérő után esetleg kanyarodjunk vissza a sunákhoz 😀
warr_b
Mióta lett a Redskins topik playoff eredménykövető? 😊
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
A kis nosztalgikus kitérő után esetleg kanyarodjunk vissza a sunákhoz 😀
warr_b
Kaptál rá jelet vagy engedélyt?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
A kis nosztalgikus kitérő után esetleg kanyarodjunk vissza a sunákhoz 😀
warr_b
gyurinő nem á szóba olyannal, akit nem mutattak be neki, aki meg e nélkül szólongat meg nőket, ammeg a bunkó


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 304 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A kis nosztalgikus kitérő után esetleg kanyarodjunk vissza a sunákhoz 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
(Amúgy mi a bánat az a "pow wow streamer sörözés"????)
nexion218
a póvó, kicsit nyííááregyháziasan kell ejteni, a nagy tözsi gyűlés vagy intertörzsi nem vallási ceremónia - de azér nincs képbe itt, mer ez a Chiefs témája, ott baszódtak bele, hogy a tailgate-eket pow wow-nak nevezik.. csak perifériásan súroljuk...
sutianap
PÁU-VÁU? Nekem Debrecen is beugrik róla: Lóra felült egy laura.😊
De a streamer sörözést amúgy még mindig nem vágom...
nexion218
hogy csinálsz tailgate partyt magyarba? főhívod a haverokat, bányászol egy stream-et, kocka sör, az tailgate, nincs jobb, mikor már kiguvadt a szemed azt szenesíted a spáros virslit, néha belehamuzol... 😎

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
Nincs mez. Drágák 😊 Egy iszonyatrégi, de hivatalos széldzseki, két autóillatosító (igazi Redskins: pocsék...😊 ) meg talán vhol a legelső baseballsapim, amit azért vettem, mert a világ legmenőbb dolgának tartottam a rézbőrűeket, mert akkoriban (áltsuli) pörögtem a Winnetou és tsain,. Gőzöm nem volt róla, hogy ez egy sportcsapat. Majd amikor egyetemen rákaptam az NFL-re, beugrott, hogy volt gy ilyen sapim, akkor majd szurkolok ennek a csapatnak. Ez az én történetem, így lettem rasszista. 😊
nexion218
ezt becsülöm benned, hogy egyenes vagy, mint a fakaró 😉
nekem Rédersz sapim volt, fémsiltes még a radio88ból nyúltam, asszem aszárazferitől, de valahogy mégsem hajoltam arra, a húgom kinn dógozott Steelcitybe, így lettem buzi

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
(Amúgy mi a bánat az a "pow wow streamer sörözés"????)
nexion218
a póvó, kicsit nyííááregyháziasan kell ejteni, a nagy tözsi gyűlés vagy intertörzsi nem vallási ceremónia - de azér nincs képbe itt, mer ez a Chiefs témája, ott baszódtak bele, hogy a tailgate-eket pow wow-nak nevezik.. csak perifériásan súroljuk...
sutianap
PÁU-VÁU? Nekem Debrecen is beugrik róla: Lóra felült egy laura.😊
De a streamer sörözést amúgy még mindig nem vágom...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nincs mez. Drágák 😊 Egy iszonyatrégi, de hivatalos széldzseki, két autóillatosító (igazi Redskins: pocsék...😊 ) meg talán vhol a legelső baseballsapim, amit azért vettem, mert a világ legmenőbb dolgának tartottam a rézbőrűeket, mert akkoriban (áltsuli) pörögtem a Winnetou és tsain,. Gőzöm nem volt róla, hogy ez egy sportcsapat. Majd amikor egyetemen rákaptam az NFL-re, beugrott, hogy volt gy ilyen sapim, akkor majd szurkolok ennek a csapatnak. Ez az én történetem, így lettem rasszista. 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.
nexion218
Mar ne haragudj, de ez a szexualis zaklatas. A not miert kellene erdekelje, hogy tetszik neked es benne lennel a kozos hancurban. Vagyis pontositok, amelyiket nem erdekli azt zaklatod ezzel es kenyelmetlen helyzetbe hozod. Majd ha kaptal erre utalo jelet, akkor flortolhetsz. Ameddig nem, addig meg zaklatod. Mindegy, hogy kicsit vagy nagyon.

Szepen neznenk ki, ha mindenhol mindenki szabadon nyomulhatna a megjegyzeseivel, csak mert neki tetszik valaki. Van erre egy norma, amibol aki kilep az ne nagyon sirjon, ha egy ido utan valakinel sok lesz a kicsi is.
topin
Khmmm... Azt írtam, hogy "szívesen töltenék vele időt". Elvilég én vagyok a szexista bunkó, kettőnk közül mégis neked az első gondolatod a hancúrozás... 😀 Úgy egyébként kinek képzeli magát bárki, aki így gondolkodik, hogy eldöntheti, ki mikor szólal meg? Félre ne értsd, nem akarom bántani a felséged, de szted ez normális dolog?

Semmi közöm hozzá, de remélem te soha nem mondtad egy lánynak/nőnek se, hogy tetszik neked, mielőtt ki nem írta villogó képhírre, hogy megengedi, hogy hozzászólj! De most, hogy így beszélünk róla, gimiben volt egy lány, aki mindig a seggemre csapott, amikor elment mögöttem és huncutul mosolygott is hozzá. Elég régen volt, sztem 20+ éve, lehet lassan majd fel is jelentem. Sőt idősebb is volt, szóval pedofil is lehetett!

Egyébként javaslom a Btk 222 olvasgatását. Zaklatás csak ismétlődő és szándékos tevékenységgel valósul meg.

De amúgy meg én se kértem és jelét sem adtam, hogy gyere ebbe a topikba és meséld el, hogy a feleséged mit él el meg zaklatásnak és mit nem. Ugyanolyan nyilvános térben vagyunk, mint egy étterem. Én nem jeleztem, hogy jöhetsz, mégis idejössz és beszélgetést kezdeményezel velem, ami tökre felzaklat, mert gitározni szeretnék, nem veled beszélgetni. Sőt, fogajunk még reagálni is fogsz, pedig most mondtam, hogy nem akarok veled beszélgetni. Akkor te most zaklatást követtél el???? Mert akkor lehet kérem a modok segítségét!
nexion218
Jobban jarnal ha gitaroznal 😉 abban talan nem kevered ossze a dolgokat, mint peldaul egy nyilvanos forumon valo iras osszehasonlitasat a temaval..de hat kinek mire futja 😊
topin
Az a baj veletek, hogy alkalmatlanok vagytok a szó nemes értelmében vett vitára. Nyilván nem gondolom, hogy engedélyt kéne kérned tőlem, mielőtt a Redksins topikba írsz. Retorikai elemként használtam azt a mondatot, aminek a célja az lett volna, hogy rávegyelek a helyzet másik szemszögből történő átgondolására. De látom erre alkalmatlan vagy.
nexion218
ó baszki mennyire fejlődünk

most fogjuk meg ezt a pontot, Topin feleségét rakjuk le, hadd ebédeljen akivel ő akar..

szóval, most csukjuk be a szemünk, egy drótkerités mellett állunk..

a egy indián rezervátumba, épp most hozzák a reggeli lapok, hogy az Ír Köztársaság segélyalapot nyit az éhező navajo-knak...

te ott állsz a kedvenc RGIII. mezedeben...

... és most telecsordult empátiával elmagyarázhatod, miért nem megalázó, miért nem lopás, miért nem megszégyenítés, hogy te Rézbőrű vagy, vagy mit írt a cserkész zsebkönyv, a főnöki fejdísz használatáról, hogy pow wow-e a streamer sörözés..

... remélem hoztál ajándékba Karl May könyveket, a valóság leképezése gyanánt...
sutianap
Nem én hoztam fel a feleségét... És nincs RGIII mezem. Nem is volt, nem is lesz. 😀
nexion218
látod énis tévedek még 100 kilóméterről is, egyszerű kérdésekben, de Kerrigen mezed csak van?
sutianap
Nexion oldszkúl, neki Theismann van 😀
warr_b
ó régen bármicvókra jártunk... 😎


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
(Amúgy mi a bánat az a "pow wow streamer sörözés"????)
nexion218
a póvó, kicsit nyííááregyháziasan kell ejteni, a nagy tözsi gyűlés vagy intertörzsi nem vallási ceremónia - de azér nincs képbe itt, mer ez a Chiefs témája, ott baszódtak bele, hogy a tailgate-eket pow wow-nak nevezik.. csak perifériásan súroljuk...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 304 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.
nexion218
Mar ne haragudj, de ez a szexualis zaklatas. A not miert kellene erdekelje, hogy tetszik neked es benne lennel a kozos hancurban. Vagyis pontositok, amelyiket nem erdekli azt zaklatod ezzel es kenyelmetlen helyzetbe hozod. Majd ha kaptal erre utalo jelet, akkor flortolhetsz. Ameddig nem, addig meg zaklatod. Mindegy, hogy kicsit vagy nagyon.

Szepen neznenk ki, ha mindenhol mindenki szabadon nyomulhatna a megjegyzeseivel, csak mert neki tetszik valaki. Van erre egy norma, amibol aki kilep az ne nagyon sirjon, ha egy ido utan valakinel sok lesz a kicsi is.
topin
Khmmm... Azt írtam, hogy "szívesen töltenék vele időt". Elvilég én vagyok a szexista bunkó, kettőnk közül mégis neked az első gondolatod a hancúrozás... 😀 Úgy egyébként kinek képzeli magát bárki, aki így gondolkodik, hogy eldöntheti, ki mikor szólal meg? Félre ne értsd, nem akarom bántani a felséged, de szted ez normális dolog?

Semmi közöm hozzá, de remélem te soha nem mondtad egy lánynak/nőnek se, hogy tetszik neked, mielőtt ki nem írta villogó képhírre, hogy megengedi, hogy hozzászólj! De most, hogy így beszélünk róla, gimiben volt egy lány, aki mindig a seggemre csapott, amikor elment mögöttem és huncutul mosolygott is hozzá. Elég régen volt, sztem 20+ éve, lehet lassan majd fel is jelentem. Sőt idősebb is volt, szóval pedofil is lehetett!

Egyébként javaslom a Btk 222 olvasgatását. Zaklatás csak ismétlődő és szándékos tevékenységgel valósul meg.

De amúgy meg én se kértem és jelét sem adtam, hogy gyere ebbe a topikba és meséld el, hogy a feleséged mit él el meg zaklatásnak és mit nem. Ugyanolyan nyilvános térben vagyunk, mint egy étterem. Én nem jeleztem, hogy jöhetsz, mégis idejössz és beszélgetést kezdeményezel velem, ami tökre felzaklat, mert gitározni szeretnék, nem veled beszélgetni. Sőt, fogajunk még reagálni is fogsz, pedig most mondtam, hogy nem akarok veled beszélgetni. Akkor te most zaklatást követtél el???? Mert akkor lehet kérem a modok segítségét!
nexion218
Jobban jarnal ha gitaroznal 😉 abban talan nem kevered ossze a dolgokat, mint peldaul egy nyilvanos forumon valo iras osszehasonlitasat a temaval..de hat kinek mire futja 😊
topin
Az a baj veletek, hogy alkalmatlanok vagytok a szó nemes értelmében vett vitára. Nyilván nem gondolom, hogy engedélyt kéne kérned tőlem, mielőtt a Redksins topikba írsz. Retorikai elemként használtam azt a mondatot, aminek a célja az lett volna, hogy rávegyelek a helyzet másik szemszögből történő átgondolására. De látom erre alkalmatlan vagy.
nexion218
ó baszki mennyire fejlődünk

most fogjuk meg ezt a pontot, Topin feleségét rakjuk le, hadd ebédeljen akivel ő akar..

szóval, most csukjuk be a szemünk, egy drótkerités mellett állunk..

a egy indián rezervátumba, épp most hozzák a reggeli lapok, hogy az Ír Köztársaság segélyalapot nyit az éhező navajo-knak...

te ott állsz a kedvenc RGIII. mezedeben...

... és most telecsordult empátiával elmagyarázhatod, miért nem megalázó, miért nem lopás, miért nem megszégyenítés, hogy te Rézbőrű vagy, vagy mit írt a cserkész zsebkönyv, a főnöki fejdísz használatáról, hogy pow wow-e a streamer sörözés..

... remélem hoztál ajándékba Karl May könyveket, a valóság leképezése gyanánt...
sutianap
Nem én hoztam fel a feleségét... És nincs RGIII mezem. Nem is volt, nem is lesz. 😀
nexion218
látod énis tévedek még 100 kilóméterről is, egyszerű kérdésekben, de Kerrigen mezed csak van?
sutianap
Nexion oldszkúl, neki Theismann van 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.
nexion218
Mar ne haragudj, de ez a szexualis zaklatas. A not miert kellene erdekelje, hogy tetszik neked es benne lennel a kozos hancurban. Vagyis pontositok, amelyiket nem erdekli azt zaklatod ezzel es kenyelmetlen helyzetbe hozod. Majd ha kaptal erre utalo jelet, akkor flortolhetsz. Ameddig nem, addig meg zaklatod. Mindegy, hogy kicsit vagy nagyon.

Szepen neznenk ki, ha mindenhol mindenki szabadon nyomulhatna a megjegyzeseivel, csak mert neki tetszik valaki. Van erre egy norma, amibol aki kilep az ne nagyon sirjon, ha egy ido utan valakinel sok lesz a kicsi is.
topin
Khmmm... Azt írtam, hogy "szívesen töltenék vele időt". Elvilég én vagyok a szexista bunkó, kettőnk közül mégis neked az első gondolatod a hancúrozás... 😀 Úgy egyébként kinek képzeli magát bárki, aki így gondolkodik, hogy eldöntheti, ki mikor szólal meg? Félre ne értsd, nem akarom bántani a felséged, de szted ez normális dolog?

Semmi közöm hozzá, de remélem te soha nem mondtad egy lánynak/nőnek se, hogy tetszik neked, mielőtt ki nem írta villogó képhírre, hogy megengedi, hogy hozzászólj! De most, hogy így beszélünk róla, gimiben volt egy lány, aki mindig a seggemre csapott, amikor elment mögöttem és huncutul mosolygott is hozzá. Elég régen volt, sztem 20+ éve, lehet lassan majd fel is jelentem. Sőt idősebb is volt, szóval pedofil is lehetett!

Egyébként javaslom a Btk 222 olvasgatását. Zaklatás csak ismétlődő és szándékos tevékenységgel valósul meg.

De amúgy meg én se kértem és jelét sem adtam, hogy gyere ebbe a topikba és meséld el, hogy a feleséged mit él el meg zaklatásnak és mit nem. Ugyanolyan nyilvános térben vagyunk, mint egy étterem. Én nem jeleztem, hogy jöhetsz, mégis idejössz és beszélgetést kezdeményezel velem, ami tökre felzaklat, mert gitározni szeretnék, nem veled beszélgetni. Sőt, fogajunk még reagálni is fogsz, pedig most mondtam, hogy nem akarok veled beszélgetni. Akkor te most zaklatást követtél el???? Mert akkor lehet kérem a modok segítségét!
nexion218
Jobban jarnal ha gitaroznal 😉 abban talan nem kevered ossze a dolgokat, mint peldaul egy nyilvanos forumon valo iras osszehasonlitasat a temaval..de hat kinek mire futja 😊
topin
Az a baj veletek, hogy alkalmatlanok vagytok a szó nemes értelmében vett vitára. Nyilván nem gondolom, hogy engedélyt kéne kérned tőlem, mielőtt a Redksins topikba írsz. Retorikai elemként használtam azt a mondatot, aminek a célja az lett volna, hogy rávegyelek a helyzet másik szemszögből történő átgondolására. De látom erre alkalmatlan vagy.
nexion218
ó baszki mennyire fejlődünk

most fogjuk meg ezt a pontot, Topin feleségét rakjuk le, hadd ebédeljen akivel ő akar..

szóval, most csukjuk be a szemünk, egy drótkerités mellett állunk..

a egy indián rezervátumba, épp most hozzák a reggeli lapok, hogy az Ír Köztársaság segélyalapot nyit az éhező navajo-knak...

te ott állsz a kedvenc RGIII. mezedeben...

... és most telecsordult empátiával elmagyarázhatod, miért nem megalázó, miért nem lopás, miért nem megszégyenítés, hogy te Rézbőrű vagy, vagy mit írt a cserkész zsebkönyv, a főnöki fejdísz használatáról, hogy pow wow-e a streamer sörözés..

... remélem hoztál ajándékba Karl May könyveket, a valóság leképezése gyanánt...
sutianap
Nem én hoztam fel a feleségét... És nincs RGIII mezem. Nem is volt, nem is lesz. 😀
nexion218
látod énis tévedek még 100 kilóméterről is, egyszerű kérdésekben, de Kerrigen mezed csak van?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
(Amúgy mi a bánat az a "pow wow streamer sörözés"????)

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.
nexion218
Mar ne haragudj, de ez a szexualis zaklatas. A not miert kellene erdekelje, hogy tetszik neked es benne lennel a kozos hancurban. Vagyis pontositok, amelyiket nem erdekli azt zaklatod ezzel es kenyelmetlen helyzetbe hozod. Majd ha kaptal erre utalo jelet, akkor flortolhetsz. Ameddig nem, addig meg zaklatod. Mindegy, hogy kicsit vagy nagyon.

Szepen neznenk ki, ha mindenhol mindenki szabadon nyomulhatna a megjegyzeseivel, csak mert neki tetszik valaki. Van erre egy norma, amibol aki kilep az ne nagyon sirjon, ha egy ido utan valakinel sok lesz a kicsi is.
topin
Khmmm... Azt írtam, hogy "szívesen töltenék vele időt". Elvilég én vagyok a szexista bunkó, kettőnk közül mégis neked az első gondolatod a hancúrozás... 😀 Úgy egyébként kinek képzeli magát bárki, aki így gondolkodik, hogy eldöntheti, ki mikor szólal meg? Félre ne értsd, nem akarom bántani a felséged, de szted ez normális dolog?

Semmi közöm hozzá, de remélem te soha nem mondtad egy lánynak/nőnek se, hogy tetszik neked, mielőtt ki nem írta villogó képhírre, hogy megengedi, hogy hozzászólj! De most, hogy így beszélünk róla, gimiben volt egy lány, aki mindig a seggemre csapott, amikor elment mögöttem és huncutul mosolygott is hozzá. Elég régen volt, sztem 20+ éve, lehet lassan majd fel is jelentem. Sőt idősebb is volt, szóval pedofil is lehetett!

Egyébként javaslom a Btk 222 olvasgatását. Zaklatás csak ismétlődő és szándékos tevékenységgel valósul meg.

De amúgy meg én se kértem és jelét sem adtam, hogy gyere ebbe a topikba és meséld el, hogy a feleséged mit él el meg zaklatásnak és mit nem. Ugyanolyan nyilvános térben vagyunk, mint egy étterem. Én nem jeleztem, hogy jöhetsz, mégis idejössz és beszélgetést kezdeményezel velem, ami tökre felzaklat, mert gitározni szeretnék, nem veled beszélgetni. Sőt, fogajunk még reagálni is fogsz, pedig most mondtam, hogy nem akarok veled beszélgetni. Akkor te most zaklatást követtél el???? Mert akkor lehet kérem a modok segítségét!
nexion218
Jobban jarnal ha gitaroznal 😉 abban talan nem kevered ossze a dolgokat, mint peldaul egy nyilvanos forumon valo iras osszehasonlitasat a temaval..de hat kinek mire futja 😊
topin
Az a baj veletek, hogy alkalmatlanok vagytok a szó nemes értelmében vett vitára. Nyilván nem gondolom, hogy engedélyt kéne kérned tőlem, mielőtt a Redksins topikba írsz. Retorikai elemként használtam azt a mondatot, aminek a célja az lett volna, hogy rávegyelek a helyzet másik szemszögből történő átgondolására. De látom erre alkalmatlan vagy.
nexion218
ó baszki mennyire fejlődünk

most fogjuk meg ezt a pontot, Topin feleségét rakjuk le, hadd ebédeljen akivel ő akar..

szóval, most csukjuk be a szemünk, egy drótkerités mellett állunk..

a egy indián rezervátumba, épp most hozzák a reggeli lapok, hogy az Ír Köztársaság segélyalapot nyit az éhező navajo-knak...

te ott állsz a kedvenc RGIII. mezedeben...

... és most telecsordult empátiával elmagyarázhatod, miért nem megalázó, miért nem lopás, miért nem megszégyenítés, hogy te Rézbőrű vagy, vagy mit írt a cserkész zsebkönyv, a főnöki fejdísz használatáról, hogy pow wow-e a streamer sörözés..

... remélem hoztál ajándékba Karl May könyveket, a valóság leképezése gyanánt...
sutianap
Nem én hoztam fel a feleségét... És nincs RGIII mezem. Nem is volt, nem is lesz. 😀

EDIT: harmadjára olvasom végig, de nem igazán értem, hoyg ki a Rézbőrű és hogy ki melyik oldalán áll a kerítésnek. Illetve hogy ki áll a másik oldalán.... 😊

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.
nexion218
Mar ne haragudj, de ez a szexualis zaklatas. A not miert kellene erdekelje, hogy tetszik neked es benne lennel a kozos hancurban. Vagyis pontositok, amelyiket nem erdekli azt zaklatod ezzel es kenyelmetlen helyzetbe hozod. Majd ha kaptal erre utalo jelet, akkor flortolhetsz. Ameddig nem, addig meg zaklatod. Mindegy, hogy kicsit vagy nagyon.

Szepen neznenk ki, ha mindenhol mindenki szabadon nyomulhatna a megjegyzeseivel, csak mert neki tetszik valaki. Van erre egy norma, amibol aki kilep az ne nagyon sirjon, ha egy ido utan valakinel sok lesz a kicsi is.
topin
Khmmm... Azt írtam, hogy "szívesen töltenék vele időt". Elvilég én vagyok a szexista bunkó, kettőnk közül mégis neked az első gondolatod a hancúrozás... 😀 Úgy egyébként kinek képzeli magát bárki, aki így gondolkodik, hogy eldöntheti, ki mikor szólal meg? Félre ne értsd, nem akarom bántani a felséged, de szted ez normális dolog?

Semmi közöm hozzá, de remélem te soha nem mondtad egy lánynak/nőnek se, hogy tetszik neked, mielőtt ki nem írta villogó képhírre, hogy megengedi, hogy hozzászólj! De most, hogy így beszélünk róla, gimiben volt egy lány, aki mindig a seggemre csapott, amikor elment mögöttem és huncutul mosolygott is hozzá. Elég régen volt, sztem 20+ éve, lehet lassan majd fel is jelentem. Sőt idősebb is volt, szóval pedofil is lehetett!

Egyébként javaslom a Btk 222 olvasgatását. Zaklatás csak ismétlődő és szándékos tevékenységgel valósul meg.

De amúgy meg én se kértem és jelét sem adtam, hogy gyere ebbe a topikba és meséld el, hogy a feleséged mit él el meg zaklatásnak és mit nem. Ugyanolyan nyilvános térben vagyunk, mint egy étterem. Én nem jeleztem, hogy jöhetsz, mégis idejössz és beszélgetést kezdeményezel velem, ami tökre felzaklat, mert gitározni szeretnék, nem veled beszélgetni. Sőt, fogajunk még reagálni is fogsz, pedig most mondtam, hogy nem akarok veled beszélgetni. Akkor te most zaklatást követtél el???? Mert akkor lehet kérem a modok segítségét!
nexion218
Jobban jarnal ha gitaroznal 😉 abban talan nem kevered ossze a dolgokat, mint peldaul egy nyilvanos forumon valo iras osszehasonlitasat a temaval..de hat kinek mire futja 😊
topin
Az a baj veletek, hogy alkalmatlanok vagytok a szó nemes értelmében vett vitára. Nyilván nem gondolom, hogy engedélyt kéne kérned tőlem, mielőtt a Redksins topikba írsz. Retorikai elemként használtam azt a mondatot, aminek a célja az lett volna, hogy rávegyelek a helyzet másik szemszögből történő átgondolására. De látom erre alkalmatlan vagy.
nexion218
ó baszki mennyire fejlődünk

most fogjuk meg ezt a pontot, Topin feleségét rakjuk le, hadd ebédeljen akivel ő akar..

szóval, most csukjuk be a szemünk, egy drótkerités mellett állunk..

a egy indián rezervátumba, épp most hozzák a reggeli lapok, hogy az Ír Köztársaság segélyalapot nyit az éhező navajo-knak...

te ott állsz a kedvenc RGIII. mezedeben...

... és most telecsordult empátiával elmagyarázhatod, miért nem megalázó, miért nem lopás, miért nem megszégyenítés, hogy te Rézbőrű vagy, vagy mit írt a cserkész zsebkönyv, a főnöki fejdísz használatáról, hogy pow wow-e a streamer sörözés..

... remélem hoztál ajándékba Karl May könyveket, a valóság leképezése gyanánt...

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
"Zaklatás, jogellenes elkülönítés, megtorlás

10. § (1) * Zaklatásnak minősül az az emberi méltóságot sértő, szexuális vagy egyéb természetű magatartás, amely az érintett személynek a 8. §-ban meghatározott tulajdonságával függ össze, és célja vagy hatása valamely személlyel szemben megfélemlítő, ellenséges, megalázó, megszégyenítő vagy támadó környezet kialakítása.

Hátrányos megkülönböztetés

8. § * Közvetlen hátrányos megkülönböztetésnek minősül az olyan rendelkezés, amelynek eredményeként egy személy vagy csoport valós vagy vélt

a) neme,

b) faji hovatartozása,

c) bőrszíne,

d) nemzetisége,

e) * nemzetiséghez való tartozása,

f) anyanyelve,

g) fogyatékossága,

h) egészségi állapota,

i) vallási vagy világnézeti meggyőződése,

j) politikai vagy más véleménye,

k) családi állapota,

l) anyasága (terhessége) vagy apasága,

m) szexuális irányultsága,

n) nemi identitása,

o) életkora,

p) társadalmi származása,

q) vagyoni helyzete,

r) foglalkoztatási jogviszonyának vagy munkavégzésre irányuló egyéb jogviszonyának részmunkaidős jellege, illetve határozott időtartama,

s) érdekképviselethez való tartozása,

t) egyéb helyzete, tulajdonsága vagy jellemzője (a továbbiakban együtt: tulajdonsága)

miatt részesül kedvezőtlenebb bánásmódban, mint amelyben más, összehasonlítható helyzetben levő személy vagy csoport részesül, részesült vagy részesülne."

 net.jogtar.hu/jogszabaly?docid=A0300125.TV

"Zaklatás

222. § (1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetve mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, őt rendszeresen vagy tartósan háborgatja, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

 net.jogtar.hu/jogszabaly?docid=A1200100.TV

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan


Szerkesztette: r.baggio

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.
nexion218
Mar ne haragudj, de ez a szexualis zaklatas. A not miert kellene erdekelje, hogy tetszik neked es benne lennel a kozos hancurban. Vagyis pontositok, amelyiket nem erdekli azt zaklatod ezzel es kenyelmetlen helyzetbe hozod. Majd ha kaptal erre utalo jelet, akkor flortolhetsz. Ameddig nem, addig meg zaklatod. Mindegy, hogy kicsit vagy nagyon.

Szepen neznenk ki, ha mindenhol mindenki szabadon nyomulhatna a megjegyzeseivel, csak mert neki tetszik valaki. Van erre egy norma, amibol aki kilep az ne nagyon sirjon, ha egy ido utan valakinel sok lesz a kicsi is.
topin
Khmmm... Azt írtam, hogy "szívesen töltenék vele időt". Elvilég én vagyok a szexista bunkó, kettőnk közül mégis neked az első gondolatod a hancúrozás... 😀 Úgy egyébként kinek képzeli magát bárki, aki így gondolkodik, hogy eldöntheti, ki mikor szólal meg? Félre ne értsd, nem akarom bántani a felséged, de szted ez normális dolog?

Semmi közöm hozzá, de remélem te soha nem mondtad egy lánynak/nőnek se, hogy tetszik neked, mielőtt ki nem írta villogó képhírre, hogy megengedi, hogy hozzászólj! De most, hogy így beszélünk róla, gimiben volt egy lány, aki mindig a seggemre csapott, amikor elment mögöttem és huncutul mosolygott is hozzá. Elég régen volt, sztem 20+ éve, lehet lassan majd fel is jelentem. Sőt idősebb is volt, szóval pedofil is lehetett!

Egyébként javaslom a Btk 222 olvasgatását. Zaklatás csak ismétlődő és szándékos tevékenységgel valósul meg.

De amúgy meg én se kértem és jelét sem adtam, hogy gyere ebbe a topikba és meséld el, hogy a feleséged mit él el meg zaklatásnak és mit nem. Ugyanolyan nyilvános térben vagyunk, mint egy étterem. Én nem jeleztem, hogy jöhetsz, mégis idejössz és beszélgetést kezdeményezel velem, ami tökre felzaklat, mert gitározni szeretnék, nem veled beszélgetni. Sőt, fogajunk még reagálni is fogsz, pedig most mondtam, hogy nem akarok veled beszélgetni. Akkor te most zaklatást követtél el???? Mert akkor lehet kérem a modok segítségét!
nexion218
Jobban jarnal ha gitaroznal 😉 abban talan nem kevered ossze a dolgokat, mint peldaul egy nyilvanos forumon valo iras osszehasonlitasat a temaval..de hat kinek mire futja 😊
topin
Az a baj veletek, hogy alkalmatlanok vagytok a szó nemes értelmében vett vitára. Nyilván nem gondolom, hogy engedélyt kéne kérned tőlem, mielőtt a Redksins topikba írsz. Retorikai elemként használtam azt a mondatot, aminek a célja az lett volna, hogy rávegyelek a helyzet másik szemszögből történő átgondolására. De látom erre alkalmatlan vagy.

Egyébként most már őszintén érdekelne, hogy ismerkedtél meg a feleségeddel. Nyilván elfogadom, ha semmi közöm hozzá, hiszen tényleg nincs, szóval őszintén kérlek, ne vedd sértésnek (zaklatásnak?)! De a kommentjeid alapján úgy képzelem el, hogy addig vártál, amíg nem jött szembe veled valaki "Topin! Hozzámszólhatsz!" feliratű felsőben...

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 21 719
A sok ártatlanság zaklatásnak éli meg lassan azt is, ha csókolóznak egy tini sorozatban.
Azért van átmenet a munkahelyén mellbedobással a hétvégi ügyeletét sikeresen elcserélő ‘szempillarezegtető’
és az ebédidőben a főnök farkát előnyökért szopogató kolléganők között.
Mindkettő a nőiességét használja, de amíg pozitív előnye származik belőle addig elnyomja magában az emancipuncit, majd mikor hátránya keletkezett, akkor hirtelen megvilágosodik.
több mint 5 éve
topin New England Patriots 2 384
Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.
nexion218
Mar ne haragudj, de ez a szexualis zaklatas. A not miert kellene erdekelje, hogy tetszik neked es benne lennel a kozos hancurban. Vagyis pontositok, amelyiket nem erdekli azt zaklatod ezzel es kenyelmetlen helyzetbe hozod. Majd ha kaptal erre utalo jelet, akkor flortolhetsz. Ameddig nem, addig meg zaklatod. Mindegy, hogy kicsit vagy nagyon.

Szepen neznenk ki, ha mindenhol mindenki szabadon nyomulhatna a megjegyzeseivel, csak mert neki tetszik valaki. Van erre egy norma, amibol aki kilep az ne nagyon sirjon, ha egy ido utan valakinel sok lesz a kicsi is.
topin
Khmmm... Azt írtam, hogy "szívesen töltenék vele időt". Elvilég én vagyok a szexista bunkó, kettőnk közül mégis neked az első gondolatod a hancúrozás... 😀 Úgy egyébként kinek képzeli magát bárki, aki így gondolkodik, hogy eldöntheti, ki mikor szólal meg? Félre ne értsd, nem akarom bántani a felséged, de szted ez normális dolog?

Semmi közöm hozzá, de remélem te soha nem mondtad egy lánynak/nőnek se, hogy tetszik neked, mielőtt ki nem írta villogó képhírre, hogy megengedi, hogy hozzászólj! De most, hogy így beszélünk róla, gimiben volt egy lány, aki mindig a seggemre csapott, amikor elment mögöttem és huncutul mosolygott is hozzá. Elég régen volt, sztem 20+ éve, lehet lassan majd fel is jelentem. Sőt idősebb is volt, szóval pedofil is lehetett!

Egyébként javaslom a Btk 222 olvasgatását. Zaklatás csak ismétlődő és szándékos tevékenységgel valósul meg.

De amúgy meg én se kértem és jelét sem adtam, hogy gyere ebbe a topikba és meséld el, hogy a feleséged mit él el meg zaklatásnak és mit nem. Ugyanolyan nyilvános térben vagyunk, mint egy étterem. Én nem jeleztem, hogy jöhetsz, mégis idejössz és beszélgetést kezdeményezel velem, ami tökre felzaklat, mert gitározni szeretnék, nem veled beszélgetni. Sőt, fogajunk még reagálni is fogsz, pedig most mondtam, hogy nem akarok veled beszélgetni. Akkor te most zaklatást követtél el???? Mert akkor lehet kérem a modok segítségét!
nexion218
Jobban jarnal ha gitaroznal 😉 abban talan nem kevered ossze a dolgokat, mint peldaul egy nyilvanos forumon valo iras osszehasonlitasat a temaval..de hat kinek mire futja 😊
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.
nexion218
Mar ne haragudj, de ez a szexualis zaklatas. A not miert kellene erdekelje, hogy tetszik neked es benne lennel a kozos hancurban. Vagyis pontositok, amelyiket nem erdekli azt zaklatod ezzel es kenyelmetlen helyzetbe hozod. Majd ha kaptal erre utalo jelet, akkor flortolhetsz. Ameddig nem, addig meg zaklatod. Mindegy, hogy kicsit vagy nagyon.

Szepen neznenk ki, ha mindenhol mindenki szabadon nyomulhatna a megjegyzeseivel, csak mert neki tetszik valaki. Van erre egy norma, amibol aki kilep az ne nagyon sirjon, ha egy ido utan valakinel sok lesz a kicsi is.
topin
Khmmm... Azt írtam, hogy "szívesen töltenék vele időt". Elvilég én vagyok a szexista bunkó, kettőnk közül mégis neked az első gondolatod a hancúrozás... 😀 Úgy egyébként kinek képzeli magát bárki, aki így gondolkodik, hogy eldöntheti, ki mikor szólal meg? Félre ne értsd, nem akarom bántani a felséged, de szted ez normális dolog?

Semmi közöm hozzá, de remélem te soha nem mondtad egy lánynak/nőnek se, hogy tetszik neked, mielőtt ki nem írta villogó képhírre, hogy megengedi, hogy hozzászólj! De most, hogy így beszélünk róla, gimiben volt egy lány, aki mindig a seggemre csapott, amikor elment mögöttem és huncutul mosolygott is hozzá. Elég régen volt, sztem 20+ éve, lehet lassan majd fel is jelentem. Sőt idősebb is volt, szóval pedofil is lehetett!

Egyébként javaslom a Btk 222 olvasgatását. Zaklatás csak ismétlődő és szándékos tevékenységgel valósul meg.

De amúgy meg én se kértem és jelét sem adtam, hogy gyere ebbe a topikba és meséld el, hogy a feleséged mit él el meg zaklatásnak és mit nem. Ugyanolyan nyilvános térben vagyunk, mint egy étterem. Én nem jeleztem, hogy jöhetsz, mégis idejössz és beszélgetést kezdeményezel velem, ami tökre felzaklat, mert gitározni szeretnék, nem veled beszélgetni. Sőt, fogajunk még reagálni is fogsz, pedig most mondtam, hogy nem akarok veled beszélgetni. Akkor te most zaklatást követtél el???? Mert akkor lehet kérem a modok segítségét!

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints Texas Longhorns 5 688 — playoffs???
Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.
nexion218
Mar ne haragudj, de ez a szexualis zaklatas. A not miert kellene erdekelje, hogy tetszik neked es benne lennel a kozos hancurban. Vagyis pontositok, amelyiket nem erdekli azt zaklatod ezzel es kenyelmetlen helyzetbe hozod. Majd ha kaptal erre utalo jelet, akkor flortolhetsz. Ameddig nem, addig meg zaklatod. Mindegy, hogy kicsit vagy nagyon.

Szepen neznenk ki, ha mindenhol mindenki szabadon nyomulhatna a megjegyzeseivel, csak mert neki tetszik valaki. Van erre egy norma, amibol aki kilep az ne nagyon sirjon, ha egy ido utan valakinel sok lesz a kicsi is.
topin
Ezert meg mindig legyen veled ket tanu is akik igazoljak, hogy jelzett a no. Igy a tuti. Megjobb ha ket ugyvedet viszel magaddal...
Amugy a nok elvarjak hogy bokolj nekik, mert ha nem, akkor bunko paraszt vagy.
Szoval ebben a fene jo vilagban mindenkinek joga van mindenre, elojohet szaz evvel kesobb is barmivel ugy, hogy nem neki kell bizonyitania, hanem a megvadoltnak. Ertem.


több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
Felesegem var az etteremben, elobb ert oda. Masik asztaltol atul egy ferfi melle es megkerdezi nincs-e kedve vele ebedelni. A nemleges valasz utan meg egy kerdes erkezik, hogy akkor kifizetheti-e az ebedjet? Kedvesen megkoszonte es elutasitva lezarta a kozeledest.

De szerinte ez zaklatas volt, barmennyire is galansnak tunik. Ugyanis semmifele jelet nem kapott az illeto.

A pasi nyilvan nem gondolta annak, o "csak" a tudtara akarta adni..ki a fene kerte erre es mi alapjan gondolta ezt helyesnek azon kivul hogy bizsergett a laba kozott valami?

Egyoldaluan nincs ilyen jogosultsaga egyetlen ferfinak sem. Es nem csak munkahelyen, azon kivul sem. Egy munkahelyen ez nyilvan kellemetlenebb a visszatero talalkozasok miatt.
topin
asziszed viccből találták ki a csadort


Aki nem hiszi, annak utánajárnak