Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 5 éve
Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.Melóhelyen csajozni, ismerkedni, ajánlatot tenni fogyatékosság.
nexion218
Összekeverni a pénzkeresetet a pinavadászattal fogyatékosság.
Nekem egyetlen alkalmazottam volt, aki a figyelmét nem száz százalékban arra fókuszálta, amiért fizettem, az első alkalommal, amikor ezt tapasztaltam elköszöntem tőle.
Fogyatékosság továbbá ott tudtára adni az érdeklődésed bárkinek, ahol dolgozik, mivel nincs módja hátat fordítani, hazamenni illetve ő dolgozni, pénzt keresni van ott, nem azért, hogy a magánéletével foglalkozzon.
Fogyatékosság kocsmában, étteremben, rendezvényen dolgozókat, felszolgálókat, hostesseket, eladókat, ügyintézőket, stb. tájékoztatni eképp arról, hogy mit gondolsz róluk, velük.
Millió hely van ahol csajozni, ismerkedni, tetszéstnyilvánítani lehet, a nő munkahelye nem ez.
Ha azt nézzük, hogy Amerikában az utóbbi időkben mi mindenért tettek már feljelentést, pontosabban mit éreztek nők zaklatásnak, akkor munkaadóként csak a legvégső esetben vennék fel nőt.Én még ezt kiegészítem azzal, akinek gyereke van, dohányzik, vagy bármi egyéb előre látható anomáliája van, ami a munkájának a hatékonyságát, a rendelkezésreállását, elérhetőségét, használhatóságát csökkentheti.
Jan
Persze ha meg lehet oldani.
Ha ugyanannyi pénzért jobb minőséget kap az ember, miért elégedne meg a csökkentett felhasználhatóságúval?
több mint 5 éve
ráutalàs volt, mivel szóbahoztam a szekszuális orientációt, ezt egyértelmű célzásnak vélte.. éseztígytessenekelhinnitekintetetesbírauságA kis nosztalgikus kitérő után esetleg kanyarodjunk vissza a sunákhoz 😀Kaptál rá jelet vagy engedélyt?
warr_b
nexion218
| ...mögcsúszott egy banánon, azt pont bele a bicskámba, mer épp szalonnáztam...egymásután huszonhétszer.. |

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
A kis nosztalgikus kitérő után esetleg kanyarodjunk vissza a sunákhoz 😀Mióta lett a
warr_b
több mint 5 éve
A kis nosztalgikus kitérő után esetleg kanyarodjunk vissza a sunákhoz 😀Kaptál rá jelet vagy engedélyt?
warr_b
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
A kis nosztalgikus kitérő után esetleg kanyarodjunk vissza a sunákhoz 😀gyurinő nem á szóba olyannal, akit nem mutattak be neki, aki meg e nélkül szólongat meg nőket, ammeg a bunkó
warr_b

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
A kis nosztalgikus kitérő után esetleg kanyarodjunk vissza a sunákhoz 😀

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
hogy csinálsz tailgate partyt magyarba? főhívod a haverokat, bányászol egy stream-et, kocka sör, az tailgate, nincs jobb, mikor már kiguvadt a szemed azt szenesíted a spáros virslit, néha belehamuzol... 😎PÁU-VÁU? Nekem Debrecen is beugrik róla: Lóra felült egy laura.😊(Amúgy mi a bánat az a "pow wow streamer sörözés"????)a póvó, kicsit nyííááregyháziasan kell ejteni, a nagy tözsi gyűlés vagy intertörzsi nem vallási ceremónia - de azér nincs képbe itt, mer ez a Chiefs témája, ott baszódtak bele, hogy a tailgate-eket pow wow-nak nevezik.. csak perifériásan súroljuk...
nexion218
sutianap
De a streamer sörözést amúgy még mindig nem vágom...
nexion218
Szerkesztette: sutianap

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Nincs mez. Drágák 😊 Egy iszonyatrégi, de hivatalos széldzseki, két autóillatosító (igazi Redskins: pocsék...😊 ) meg talán vhol a legelső baseballsapim, amit azért vettem, mert a világ legmenőbb dolgának tartottam a rézbőrűeket, mert akkoriban (áltsuli) pörögtem a Winnetou és tsain,. Gőzöm nem volt róla, hogy ez egy sportcsapat. Majd amikor egyetemen rákaptam az NFL-re, beugrott, hogy volt gy ilyen sapim, akkor majd szurkolok ennek a csapatnak. Ez az én történetem, így lettem rasszista. 😊ezt becsülöm benned, hogy egyenes vagy, mint a fakaró 😉
nexion218
nekem Rédersz sapim volt, fémsiltes még a radio88ból nyúltam, asszem aszárazferitől, de valahogy mégsem hajoltam arra, a húgom kinn dógozott Steelcitybe, így lettem buzi
Szerkesztette: sutianap

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
PÁU-VÁU? Nekem Debrecen is beugrik róla: Lóra felült egy laura.😊(Amúgy mi a bánat az a "pow wow streamer sörözés"????)a póvó, kicsit nyííááregyháziasan kell ejteni, a nagy tözsi gyűlés vagy intertörzsi nem vallási ceremónia - de azér nincs képbe itt, mer ez a Chiefs témája, ott baszódtak bele, hogy a tailgate-eket pow wow-nak nevezik.. csak perifériásan súroljuk...
nexion218
sutianap
De a streamer sörözést amúgy még mindig nem vágom...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Nincs mez. Drágák 😊 Egy iszonyatrégi, de hivatalos széldzseki, két autóillatosító (igazi Redskins: pocsék...😊 ) meg talán vhol a legelső baseballsapim, amit azért vettem, mert a világ legmenőbb dolgának tartottam a rézbőrűeket, mert akkoriban (áltsuli) pörögtem a Winnetou és tsain,. Gőzöm nem volt róla, hogy ez egy sportcsapat. Majd amikor egyetemen rákaptam az NFL-re, beugrott, hogy volt gy ilyen sapim, akkor majd szurkolok ennek a csapatnak. Ez az én történetem, így lettem rasszista. 😊
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
ó régen bármicvókra jártunk... 😎Nexion oldszkúl, neki Theismann van 😀látod énis tévedek még 100 kilóméterről is, egyszerű kérdésekben, de Kerrigen mezed csak van?Nem én hoztam fel a feleségét... És nincs RGIII mezem. Nem is volt, nem is lesz. 😀ó baszki mennyire fejlődünkAz a baj veletek, hogy alkalmatlanok vagytok a szó nemes értelmében vett vitára. Nyilván nem gondolom, hogy engedélyt kéne kérned tőlem, mielőtt a Redksins topikba írsz. Retorikai elemként használtam azt a mondatot, aminek a célja az lett volna, hogy rávegyelek a helyzet másik szemszögből történő átgondolására. De látom erre alkalmatlan vagy.Jobban jarnal ha gitaroznal 😉 abban talan nem kevered ossze a dolgokat, mint peldaul egy nyilvanos forumon valo iras osszehasonlitasat a temaval..de hat kinek mire futja 😊Khmmm... Azt írtam, hogy "szívesen töltenék vele időt". Elvilég én vagyok a szexista bunkó, kettőnk közül mégis neked az első gondolatod a hancúrozás... 😀 Úgy egyébként kinek képzeli magát bárki, aki így gondolkodik, hogy eldöntheti, ki mikor szólal meg? Félre ne értsd, nem akarom bántani a felséged, de szted ez normális dolog?Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.Mar ne haragudj, de ez a szexualis zaklatas. A not miert kellene erdekelje, hogy tetszik neked es benne lennel a kozos hancurban. Vagyis pontositok, amelyiket nem erdekli azt zaklatod ezzel es kenyelmetlen helyzetbe hozod. Majd ha kaptal erre utalo jelet, akkor flortolhetsz. Ameddig nem, addig meg zaklatod. Mindegy, hogy kicsit vagy nagyon.
nexion218
Szepen neznenk ki, ha mindenhol mindenki szabadon nyomulhatna a megjegyzeseivel, csak mert neki tetszik valaki. Van erre egy norma, amibol aki kilep az ne nagyon sirjon, ha egy ido utan valakinel sok lesz a kicsi is.
topin
Semmi közöm hozzá, de remélem te soha nem mondtad egy lánynak/nőnek se, hogy tetszik neked, mielőtt ki nem írta villogó képhírre, hogy megengedi, hogy hozzászólj! De most, hogy így beszélünk róla, gimiben volt egy lány, aki mindig a seggemre csapott, amikor elment mögöttem és huncutul mosolygott is hozzá. Elég régen volt, sztem 20+ éve, lehet lassan majd fel is jelentem. Sőt idősebb is volt, szóval pedofil is lehetett!
Egyébként javaslom a Btk 222 olvasgatását. Zaklatás csak ismétlődő és szándékos tevékenységgel valósul meg.
De amúgy meg én se kértem és jelét sem adtam, hogy gyere ebbe a topikba és meséld el, hogy a feleséged mit él el meg zaklatásnak és mit nem. Ugyanolyan nyilvános térben vagyunk, mint egy étterem. Én nem jeleztem, hogy jöhetsz, mégis idejössz és beszélgetést kezdeményezel velem, ami tökre felzaklat, mert gitározni szeretnék, nem veled beszélgetni. Sőt, fogajunk még reagálni is fogsz, pedig most mondtam, hogy nem akarok veled beszélgetni. Akkor te most zaklatást követtél el???? Mert akkor lehet kérem a modok segítségét!
nexion218
topin
nexion218
most fogjuk meg ezt a pontot, Topin feleségét rakjuk le, hadd ebédeljen akivel ő akar..
szóval, most csukjuk be a szemünk, egy drótkerités mellett állunk..
a egy indián rezervátumba, épp most hozzák a reggeli lapok, hogy az Ír Köztársaság segélyalapot nyit az éhező navajo-knak...
te ott állsz a kedvenc RGIII. mezedeben...
... és most telecsordult empátiával elmagyarázhatod, miért nem megalázó, miért nem lopás, miért nem megszégyenítés, hogy te Rézbőrű vagy, vagy mit írt a cserkész zsebkönyv, a főnöki fejdísz használatáról, hogy pow wow-e a streamer sörözés..
... remélem hoztál ajándékba Karl May könyveket, a valóság leképezése gyanánt...
sutianap
nexion218
sutianap
warr_b

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
(Amúgy mi a bánat az a "pow wow streamer sörözés"????)a póvó, kicsit nyííááregyháziasan kell ejteni, a nagy tözsi gyűlés vagy intertörzsi nem vallási ceremónia - de azér nincs képbe itt, mer ez a Chiefs témája, ott baszódtak bele, hogy a tailgate-eket pow wow-nak nevezik.. csak perifériásan súroljuk...
nexion218

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Nexion oldszkúl, neki Theismann van 😀látod énis tévedek még 100 kilóméterről is, egyszerű kérdésekben, de Kerrigen mezed csak van?Nem én hoztam fel a feleségét... És nincs RGIII mezem. Nem is volt, nem is lesz. 😀ó baszki mennyire fejlődünkAz a baj veletek, hogy alkalmatlanok vagytok a szó nemes értelmében vett vitára. Nyilván nem gondolom, hogy engedélyt kéne kérned tőlem, mielőtt a Redksins topikba írsz. Retorikai elemként használtam azt a mondatot, aminek a célja az lett volna, hogy rávegyelek a helyzet másik szemszögből történő átgondolására. De látom erre alkalmatlan vagy.Jobban jarnal ha gitaroznal 😉 abban talan nem kevered ossze a dolgokat, mint peldaul egy nyilvanos forumon valo iras osszehasonlitasat a temaval..de hat kinek mire futja 😊Khmmm... Azt írtam, hogy "szívesen töltenék vele időt". Elvilég én vagyok a szexista bunkó, kettőnk közül mégis neked az első gondolatod a hancúrozás... 😀 Úgy egyébként kinek képzeli magát bárki, aki így gondolkodik, hogy eldöntheti, ki mikor szólal meg? Félre ne értsd, nem akarom bántani a felséged, de szted ez normális dolog?Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.Mar ne haragudj, de ez a szexualis zaklatas. A not miert kellene erdekelje, hogy tetszik neked es benne lennel a kozos hancurban. Vagyis pontositok, amelyiket nem erdekli azt zaklatod ezzel es kenyelmetlen helyzetbe hozod. Majd ha kaptal erre utalo jelet, akkor flortolhetsz. Ameddig nem, addig meg zaklatod. Mindegy, hogy kicsit vagy nagyon.
nexion218
Szepen neznenk ki, ha mindenhol mindenki szabadon nyomulhatna a megjegyzeseivel, csak mert neki tetszik valaki. Van erre egy norma, amibol aki kilep az ne nagyon sirjon, ha egy ido utan valakinel sok lesz a kicsi is.
topin
Semmi közöm hozzá, de remélem te soha nem mondtad egy lánynak/nőnek se, hogy tetszik neked, mielőtt ki nem írta villogó képhírre, hogy megengedi, hogy hozzászólj! De most, hogy így beszélünk róla, gimiben volt egy lány, aki mindig a seggemre csapott, amikor elment mögöttem és huncutul mosolygott is hozzá. Elég régen volt, sztem 20+ éve, lehet lassan majd fel is jelentem. Sőt idősebb is volt, szóval pedofil is lehetett!
Egyébként javaslom a Btk 222 olvasgatását. Zaklatás csak ismétlődő és szándékos tevékenységgel valósul meg.
De amúgy meg én se kértem és jelét sem adtam, hogy gyere ebbe a topikba és meséld el, hogy a feleséged mit él el meg zaklatásnak és mit nem. Ugyanolyan nyilvános térben vagyunk, mint egy étterem. Én nem jeleztem, hogy jöhetsz, mégis idejössz és beszélgetést kezdeményezel velem, ami tökre felzaklat, mert gitározni szeretnék, nem veled beszélgetni. Sőt, fogajunk még reagálni is fogsz, pedig most mondtam, hogy nem akarok veled beszélgetni. Akkor te most zaklatást követtél el???? Mert akkor lehet kérem a modok segítségét!
nexion218
topin
nexion218
most fogjuk meg ezt a pontot, Topin feleségét rakjuk le, hadd ebédeljen akivel ő akar..
szóval, most csukjuk be a szemünk, egy drótkerités mellett állunk..
a egy indián rezervátumba, épp most hozzák a reggeli lapok, hogy az Ír Köztársaság segélyalapot nyit az éhező navajo-knak...
te ott állsz a kedvenc RGIII. mezedeben...
... és most telecsordult empátiával elmagyarázhatod, miért nem megalázó, miért nem lopás, miért nem megszégyenítés, hogy te Rézbőrű vagy, vagy mit írt a cserkész zsebkönyv, a főnöki fejdísz használatáról, hogy pow wow-e a streamer sörözés..
... remélem hoztál ajándékba Karl May könyveket, a valóság leképezése gyanánt...
sutianap
nexion218
sutianap

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
látod énis tévedek még 100 kilóméterről is, egyszerű kérdésekben, de Kerrigen mezed csak van?Nem én hoztam fel a feleségét... És nincs RGIII mezem. Nem is volt, nem is lesz. 😀ó baszki mennyire fejlődünkAz a baj veletek, hogy alkalmatlanok vagytok a szó nemes értelmében vett vitára. Nyilván nem gondolom, hogy engedélyt kéne kérned tőlem, mielőtt a Redksins topikba írsz. Retorikai elemként használtam azt a mondatot, aminek a célja az lett volna, hogy rávegyelek a helyzet másik szemszögből történő átgondolására. De látom erre alkalmatlan vagy.Jobban jarnal ha gitaroznal 😉 abban talan nem kevered ossze a dolgokat, mint peldaul egy nyilvanos forumon valo iras osszehasonlitasat a temaval..de hat kinek mire futja 😊Khmmm... Azt írtam, hogy "szívesen töltenék vele időt". Elvilég én vagyok a szexista bunkó, kettőnk közül mégis neked az első gondolatod a hancúrozás... 😀 Úgy egyébként kinek képzeli magát bárki, aki így gondolkodik, hogy eldöntheti, ki mikor szólal meg? Félre ne értsd, nem akarom bántani a felséged, de szted ez normális dolog?Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.Mar ne haragudj, de ez a szexualis zaklatas. A not miert kellene erdekelje, hogy tetszik neked es benne lennel a kozos hancurban. Vagyis pontositok, amelyiket nem erdekli azt zaklatod ezzel es kenyelmetlen helyzetbe hozod. Majd ha kaptal erre utalo jelet, akkor flortolhetsz. Ameddig nem, addig meg zaklatod. Mindegy, hogy kicsit vagy nagyon.
nexion218
Szepen neznenk ki, ha mindenhol mindenki szabadon nyomulhatna a megjegyzeseivel, csak mert neki tetszik valaki. Van erre egy norma, amibol aki kilep az ne nagyon sirjon, ha egy ido utan valakinel sok lesz a kicsi is.
topin
Semmi közöm hozzá, de remélem te soha nem mondtad egy lánynak/nőnek se, hogy tetszik neked, mielőtt ki nem írta villogó képhírre, hogy megengedi, hogy hozzászólj! De most, hogy így beszélünk róla, gimiben volt egy lány, aki mindig a seggemre csapott, amikor elment mögöttem és huncutul mosolygott is hozzá. Elég régen volt, sztem 20+ éve, lehet lassan majd fel is jelentem. Sőt idősebb is volt, szóval pedofil is lehetett!
Egyébként javaslom a Btk 222 olvasgatását. Zaklatás csak ismétlődő és szándékos tevékenységgel valósul meg.
De amúgy meg én se kértem és jelét sem adtam, hogy gyere ebbe a topikba és meséld el, hogy a feleséged mit él el meg zaklatásnak és mit nem. Ugyanolyan nyilvános térben vagyunk, mint egy étterem. Én nem jeleztem, hogy jöhetsz, mégis idejössz és beszélgetést kezdeményezel velem, ami tökre felzaklat, mert gitározni szeretnék, nem veled beszélgetni. Sőt, fogajunk még reagálni is fogsz, pedig most mondtam, hogy nem akarok veled beszélgetni. Akkor te most zaklatást követtél el???? Mert akkor lehet kérem a modok segítségét!
nexion218
topin
nexion218
most fogjuk meg ezt a pontot, Topin feleségét rakjuk le, hadd ebédeljen akivel ő akar..
szóval, most csukjuk be a szemünk, egy drótkerités mellett állunk..
a egy indián rezervátumba, épp most hozzák a reggeli lapok, hogy az Ír Köztársaság segélyalapot nyit az éhező navajo-knak...
te ott állsz a kedvenc RGIII. mezedeben...
... és most telecsordult empátiával elmagyarázhatod, miért nem megalázó, miért nem lopás, miért nem megszégyenítés, hogy te Rézbőrű vagy, vagy mit írt a cserkész zsebkönyv, a főnöki fejdísz használatáról, hogy pow wow-e a streamer sörözés..
... remélem hoztál ajándékba Karl May könyveket, a valóság leképezése gyanánt...
sutianap
nexion218

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
(Amúgy mi a bánat az a "pow wow streamer sörözés"????)
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Nem én hoztam fel a feleségét... És nincs RGIII mezem. Nem is volt, nem is lesz. 😀ó baszki mennyire fejlődünkAz a baj veletek, hogy alkalmatlanok vagytok a szó nemes értelmében vett vitára. Nyilván nem gondolom, hogy engedélyt kéne kérned tőlem, mielőtt a Redksins topikba írsz. Retorikai elemként használtam azt a mondatot, aminek a célja az lett volna, hogy rávegyelek a helyzet másik szemszögből történő átgondolására. De látom erre alkalmatlan vagy.Jobban jarnal ha gitaroznal 😉 abban talan nem kevered ossze a dolgokat, mint peldaul egy nyilvanos forumon valo iras osszehasonlitasat a temaval..de hat kinek mire futja 😊Khmmm... Azt írtam, hogy "szívesen töltenék vele időt". Elvilég én vagyok a szexista bunkó, kettőnk közül mégis neked az első gondolatod a hancúrozás... 😀 Úgy egyébként kinek képzeli magát bárki, aki így gondolkodik, hogy eldöntheti, ki mikor szólal meg? Félre ne értsd, nem akarom bántani a felséged, de szted ez normális dolog?Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.Mar ne haragudj, de ez a szexualis zaklatas. A not miert kellene erdekelje, hogy tetszik neked es benne lennel a kozos hancurban. Vagyis pontositok, amelyiket nem erdekli azt zaklatod ezzel es kenyelmetlen helyzetbe hozod. Majd ha kaptal erre utalo jelet, akkor flortolhetsz. Ameddig nem, addig meg zaklatod. Mindegy, hogy kicsit vagy nagyon.
nexion218
Szepen neznenk ki, ha mindenhol mindenki szabadon nyomulhatna a megjegyzeseivel, csak mert neki tetszik valaki. Van erre egy norma, amibol aki kilep az ne nagyon sirjon, ha egy ido utan valakinel sok lesz a kicsi is.
topin
Semmi közöm hozzá, de remélem te soha nem mondtad egy lánynak/nőnek se, hogy tetszik neked, mielőtt ki nem írta villogó képhírre, hogy megengedi, hogy hozzászólj! De most, hogy így beszélünk róla, gimiben volt egy lány, aki mindig a seggemre csapott, amikor elment mögöttem és huncutul mosolygott is hozzá. Elég régen volt, sztem 20+ éve, lehet lassan majd fel is jelentem. Sőt idősebb is volt, szóval pedofil is lehetett!
Egyébként javaslom a Btk 222 olvasgatását. Zaklatás csak ismétlődő és szándékos tevékenységgel valósul meg.
De amúgy meg én se kértem és jelét sem adtam, hogy gyere ebbe a topikba és meséld el, hogy a feleséged mit él el meg zaklatásnak és mit nem. Ugyanolyan nyilvános térben vagyunk, mint egy étterem. Én nem jeleztem, hogy jöhetsz, mégis idejössz és beszélgetést kezdeményezel velem, ami tökre felzaklat, mert gitározni szeretnék, nem veled beszélgetni. Sőt, fogajunk még reagálni is fogsz, pedig most mondtam, hogy nem akarok veled beszélgetni. Akkor te most zaklatást követtél el???? Mert akkor lehet kérem a modok segítségét!
nexion218
topin
nexion218
most fogjuk meg ezt a pontot, Topin feleségét rakjuk le, hadd ebédeljen akivel ő akar..
szóval, most csukjuk be a szemünk, egy drótkerités mellett állunk..
a egy indián rezervátumba, épp most hozzák a reggeli lapok, hogy az Ír Köztársaság segélyalapot nyit az éhező navajo-knak...
te ott állsz a kedvenc RGIII. mezedeben...
... és most telecsordult empátiával elmagyarázhatod, miért nem megalázó, miért nem lopás, miért nem megszégyenítés, hogy te Rézbőrű vagy, vagy mit írt a cserkész zsebkönyv, a főnöki fejdísz használatáról, hogy pow wow-e a streamer sörözés..
... remélem hoztál ajándékba Karl May könyveket, a valóság leképezése gyanánt...
sutianap
EDIT: harmadjára olvasom végig, de nem igazán értem, hoyg ki a Rézbőrű és hogy ki melyik oldalán áll a kerítésnek. Illetve hogy ki áll a másik oldalán.... 😊
Szerkesztette: nexion218
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
ó baszki mennyire fejlődünkAz a baj veletek, hogy alkalmatlanok vagytok a szó nemes értelmében vett vitára. Nyilván nem gondolom, hogy engedélyt kéne kérned tőlem, mielőtt a Redksins topikba írsz. Retorikai elemként használtam azt a mondatot, aminek a célja az lett volna, hogy rávegyelek a helyzet másik szemszögből történő átgondolására. De látom erre alkalmatlan vagy.Jobban jarnal ha gitaroznal 😉 abban talan nem kevered ossze a dolgokat, mint peldaul egy nyilvanos forumon valo iras osszehasonlitasat a temaval..de hat kinek mire futja 😊Khmmm... Azt írtam, hogy "szívesen töltenék vele időt". Elvilég én vagyok a szexista bunkó, kettőnk közül mégis neked az első gondolatod a hancúrozás... 😀 Úgy egyébként kinek képzeli magát bárki, aki így gondolkodik, hogy eldöntheti, ki mikor szólal meg? Félre ne értsd, nem akarom bántani a felséged, de szted ez normális dolog?Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.Mar ne haragudj, de ez a szexualis zaklatas. A not miert kellene erdekelje, hogy tetszik neked es benne lennel a kozos hancurban. Vagyis pontositok, amelyiket nem erdekli azt zaklatod ezzel es kenyelmetlen helyzetbe hozod. Majd ha kaptal erre utalo jelet, akkor flortolhetsz. Ameddig nem, addig meg zaklatod. Mindegy, hogy kicsit vagy nagyon.
nexion218
Szepen neznenk ki, ha mindenhol mindenki szabadon nyomulhatna a megjegyzeseivel, csak mert neki tetszik valaki. Van erre egy norma, amibol aki kilep az ne nagyon sirjon, ha egy ido utan valakinel sok lesz a kicsi is.
topin
Semmi közöm hozzá, de remélem te soha nem mondtad egy lánynak/nőnek se, hogy tetszik neked, mielőtt ki nem írta villogó képhírre, hogy megengedi, hogy hozzászólj! De most, hogy így beszélünk róla, gimiben volt egy lány, aki mindig a seggemre csapott, amikor elment mögöttem és huncutul mosolygott is hozzá. Elég régen volt, sztem 20+ éve, lehet lassan majd fel is jelentem. Sőt idősebb is volt, szóval pedofil is lehetett!
Egyébként javaslom a Btk 222 olvasgatását. Zaklatás csak ismétlődő és szándékos tevékenységgel valósul meg.
De amúgy meg én se kértem és jelét sem adtam, hogy gyere ebbe a topikba és meséld el, hogy a feleséged mit él el meg zaklatásnak és mit nem. Ugyanolyan nyilvános térben vagyunk, mint egy étterem. Én nem jeleztem, hogy jöhetsz, mégis idejössz és beszélgetést kezdeményezel velem, ami tökre felzaklat, mert gitározni szeretnék, nem veled beszélgetni. Sőt, fogajunk még reagálni is fogsz, pedig most mondtam, hogy nem akarok veled beszélgetni. Akkor te most zaklatást követtél el???? Mert akkor lehet kérem a modok segítségét!
nexion218
topin
nexion218
most fogjuk meg ezt a pontot, Topin feleségét rakjuk le, hadd ebédeljen akivel ő akar..
szóval, most csukjuk be a szemünk, egy drótkerités mellett állunk..
a egy indián rezervátumba, épp most hozzák a reggeli lapok, hogy az Ír Köztársaság segélyalapot nyit az éhező navajo-knak...
te ott állsz a kedvenc RGIII. mezedeben...
... és most telecsordult empátiával elmagyarázhatod, miért nem megalázó, miért nem lopás, miért nem megszégyenítés, hogy te Rézbőrű vagy, vagy mit írt a cserkész zsebkönyv, a főnöki fejdísz használatáról, hogy pow wow-e a streamer sörözés..
... remélem hoztál ajándékba Karl May könyveket, a valóság leképezése gyanánt...
Szerkesztette: sutianap

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
"Zaklatás, jogellenes elkülönítés, megtorlás10. § (1) * Zaklatásnak minősül az az emberi méltóságot sértő, szexuális vagy egyéb természetű magatartás, amely az érintett személynek a 8. §-ban meghatározott tulajdonságával függ össze, és célja vagy hatása valamely személlyel szemben megfélemlítő, ellenséges, megalázó, megszégyenítő vagy támadó környezet kialakítása.
Hátrányos megkülönböztetés
8. § * Közvetlen hátrányos megkülönböztetésnek minősül az olyan rendelkezés, amelynek eredményeként egy személy vagy csoport valós vagy vélt
a) neme,
b) faji hovatartozása,
c) bőrszíne,
d) nemzetisége,
e) * nemzetiséghez való tartozása,
f) anyanyelve,
g) fogyatékossága,
h) egészségi állapota,
i) vallási vagy világnézeti meggyőződése,
j) politikai vagy más véleménye,
k) családi állapota,
l) anyasága (terhessége) vagy apasága,
m) szexuális irányultsága,
n) nemi identitása,
o) életkora,
p) társadalmi származása,
q) vagyoni helyzete,
r) foglalkoztatási jogviszonyának vagy munkavégzésre irányuló egyéb jogviszonyának részmunkaidős jellege, illetve határozott időtartama,
s) érdekképviselethez való tartozása,
t) egyéb helyzete, tulajdonsága vagy jellemzője (a továbbiakban együtt: tulajdonsága)
miatt részesül kedvezőtlenebb bánásmódban, mint amelyben más, összehasonlítható helyzetben levő személy vagy csoport részesül, részesült vagy részesülne."
net.jogtar.hu/jogszabaly?docid=A0300125.TV
"Zaklatás
222. § (1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetve mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, őt rendszeresen vagy tartósan háborgatja, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."
net.jogtar.hu/jogszabaly?docid=A1200100.TV
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Az a baj veletek, hogy alkalmatlanok vagytok a szó nemes értelmében vett vitára. Nyilván nem gondolom, hogy engedélyt kéne kérned tőlem, mielőtt a Redksins topikba írsz. Retorikai elemként használtam azt a mondatot, aminek a célja az lett volna, hogy rávegyelek a helyzet másik szemszögből történő átgondolására. De látom erre alkalmatlan vagy.Jobban jarnal ha gitaroznal 😉 abban talan nem kevered ossze a dolgokat, mint peldaul egy nyilvanos forumon valo iras osszehasonlitasat a temaval..de hat kinek mire futja 😊Khmmm... Azt írtam, hogy "szívesen töltenék vele időt". Elvilég én vagyok a szexista bunkó, kettőnk közül mégis neked az első gondolatod a hancúrozás... 😀 Úgy egyébként kinek képzeli magát bárki, aki így gondolkodik, hogy eldöntheti, ki mikor szólal meg? Félre ne értsd, nem akarom bántani a felséged, de szted ez normális dolog?Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.Mar ne haragudj, de ez a szexualis zaklatas. A not miert kellene erdekelje, hogy tetszik neked es benne lennel a kozos hancurban. Vagyis pontositok, amelyiket nem erdekli azt zaklatod ezzel es kenyelmetlen helyzetbe hozod. Majd ha kaptal erre utalo jelet, akkor flortolhetsz. Ameddig nem, addig meg zaklatod. Mindegy, hogy kicsit vagy nagyon.
nexion218
Szepen neznenk ki, ha mindenhol mindenki szabadon nyomulhatna a megjegyzeseivel, csak mert neki tetszik valaki. Van erre egy norma, amibol aki kilep az ne nagyon sirjon, ha egy ido utan valakinel sok lesz a kicsi is.
topin
Semmi közöm hozzá, de remélem te soha nem mondtad egy lánynak/nőnek se, hogy tetszik neked, mielőtt ki nem írta villogó képhírre, hogy megengedi, hogy hozzászólj! De most, hogy így beszélünk róla, gimiben volt egy lány, aki mindig a seggemre csapott, amikor elment mögöttem és huncutul mosolygott is hozzá. Elég régen volt, sztem 20+ éve, lehet lassan majd fel is jelentem. Sőt idősebb is volt, szóval pedofil is lehetett!
Egyébként javaslom a Btk 222 olvasgatását. Zaklatás csak ismétlődő és szándékos tevékenységgel valósul meg.
De amúgy meg én se kértem és jelét sem adtam, hogy gyere ebbe a topikba és meséld el, hogy a feleséged mit él el meg zaklatásnak és mit nem. Ugyanolyan nyilvános térben vagyunk, mint egy étterem. Én nem jeleztem, hogy jöhetsz, mégis idejössz és beszélgetést kezdeményezel velem, ami tökre felzaklat, mert gitározni szeretnék, nem veled beszélgetni. Sőt, fogajunk még reagálni is fogsz, pedig most mondtam, hogy nem akarok veled beszélgetni. Akkor te most zaklatást követtél el???? Mert akkor lehet kérem a modok segítségét!
nexion218
topin
Egyébként most már őszintén érdekelne, hogy ismerkedtél meg a feleségeddel. Nyilván elfogadom, ha semmi közöm hozzá, hiszen tényleg nincs, szóval őszintén kérlek, ne vedd sértésnek (zaklatásnak?)! De a kommentjeid alapján úgy képzelem el, hogy addig vártál, amíg nem jött szembe veled valaki "Topin! Hozzámszólhatsz!" feliratű felsőben...
Szerkesztette: nexion218
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
A sok ártatlanság zaklatásnak éli meg lassan azt is, ha csókolóznak egy tini sorozatban. Azért van átmenet a munkahelyén mellbedobással a hétvégi ügyeletét sikeresen elcserélő ‘szempillarezegtető’
és az ebédidőben a főnök farkát előnyökért szopogató kolléganők között.
Mindkettő a nőiességét használja, de amíg pozitív előnye származik belőle addig elnyomja magában az emancipuncit, majd mikor hátránya keletkezett, akkor hirtelen megvilágosodik.
több mint 5 éve
Jobban jarnal ha gitaroznal 😉 abban talan nem kevered ossze a dolgokat, mint peldaul egy nyilvanos forumon valo iras osszehasonlitasat a temaval..de hat kinek mire futja 😊Khmmm... Azt írtam, hogy "szívesen töltenék vele időt". Elvilég én vagyok a szexista bunkó, kettőnk közül mégis neked az első gondolatod a hancúrozás... 😀 Úgy egyébként kinek képzeli magát bárki, aki így gondolkodik, hogy eldöntheti, ki mikor szólal meg? Félre ne értsd, nem akarom bántani a felséged, de szted ez normális dolog?Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.Mar ne haragudj, de ez a szexualis zaklatas. A not miert kellene erdekelje, hogy tetszik neked es benne lennel a kozos hancurban. Vagyis pontositok, amelyiket nem erdekli azt zaklatod ezzel es kenyelmetlen helyzetbe hozod. Majd ha kaptal erre utalo jelet, akkor flortolhetsz. Ameddig nem, addig meg zaklatod. Mindegy, hogy kicsit vagy nagyon.
nexion218
Szepen neznenk ki, ha mindenhol mindenki szabadon nyomulhatna a megjegyzeseivel, csak mert neki tetszik valaki. Van erre egy norma, amibol aki kilep az ne nagyon sirjon, ha egy ido utan valakinel sok lesz a kicsi is.
topin
Semmi közöm hozzá, de remélem te soha nem mondtad egy lánynak/nőnek se, hogy tetszik neked, mielőtt ki nem írta villogó képhírre, hogy megengedi, hogy hozzászólj! De most, hogy így beszélünk róla, gimiben volt egy lány, aki mindig a seggemre csapott, amikor elment mögöttem és huncutul mosolygott is hozzá. Elég régen volt, sztem 20+ éve, lehet lassan majd fel is jelentem. Sőt idősebb is volt, szóval pedofil is lehetett!
Egyébként javaslom a Btk 222 olvasgatását. Zaklatás csak ismétlődő és szándékos tevékenységgel valósul meg.
De amúgy meg én se kértem és jelét sem adtam, hogy gyere ebbe a topikba és meséld el, hogy a feleséged mit él el meg zaklatásnak és mit nem. Ugyanolyan nyilvános térben vagyunk, mint egy étterem. Én nem jeleztem, hogy jöhetsz, mégis idejössz és beszélgetést kezdeményezel velem, ami tökre felzaklat, mert gitározni szeretnék, nem veled beszélgetni. Sőt, fogajunk még reagálni is fogsz, pedig most mondtam, hogy nem akarok veled beszélgetni. Akkor te most zaklatást követtél el???? Mert akkor lehet kérem a modok segítségét!
nexion218
több mint 5 éve
Khmmm... Azt írtam, hogy "szívesen töltenék vele időt". Elvilég én vagyok a szexista bunkó, kettőnk közül mégis neked az első gondolatod a hancúrozás... 😀 Úgy egyébként kinek képzeli magát bárki, aki így gondolkodik, hogy eldöntheti, ki mikor szólal meg? Félre ne értsd, nem akarom bántani a felséged, de szted ez normális dolog?Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.Mar ne haragudj, de ez a szexualis zaklatas. A not miert kellene erdekelje, hogy tetszik neked es benne lennel a kozos hancurban. Vagyis pontositok, amelyiket nem erdekli azt zaklatod ezzel es kenyelmetlen helyzetbe hozod. Majd ha kaptal erre utalo jelet, akkor flortolhetsz. Ameddig nem, addig meg zaklatod. Mindegy, hogy kicsit vagy nagyon.
nexion218
Szepen neznenk ki, ha mindenhol mindenki szabadon nyomulhatna a megjegyzeseivel, csak mert neki tetszik valaki. Van erre egy norma, amibol aki kilep az ne nagyon sirjon, ha egy ido utan valakinel sok lesz a kicsi is.
topin
Semmi közöm hozzá, de remélem te soha nem mondtad egy lánynak/nőnek se, hogy tetszik neked, mielőtt ki nem írta villogó képhírre, hogy megengedi, hogy hozzászólj! De most, hogy így beszélünk róla, gimiben volt egy lány, aki mindig a seggemre csapott, amikor elment mögöttem és huncutul mosolygott is hozzá. Elég régen volt, sztem 20+ éve, lehet lassan majd fel is jelentem. Sőt idősebb is volt, szóval pedofil is lehetett!
Egyébként javaslom a Btk 222 olvasgatását. Zaklatás csak ismétlődő és szándékos tevékenységgel valósul meg.
De amúgy meg én se kértem és jelét sem adtam, hogy gyere ebbe a topikba és meséld el, hogy a feleséged mit él el meg zaklatásnak és mit nem. Ugyanolyan nyilvános térben vagyunk, mint egy étterem. Én nem jeleztem, hogy jöhetsz, mégis idejössz és beszélgetést kezdeményezel velem, ami tökre felzaklat, mert gitározni szeretnék, nem veled beszélgetni. Sőt, fogajunk még reagálni is fogsz, pedig most mondtam, hogy nem akarok veled beszélgetni. Akkor te most zaklatást követtél el???? Mert akkor lehet kérem a modok segítségét!
Szerkesztette: nexion218
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Ezert meg mindig legyen veled ket tanu is akik igazoljak, hogy jelzett a no. Igy a tuti. Megjobb ha ket ugyvedet viszel magaddal...Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.Mar ne haragudj, de ez a szexualis zaklatas. A not miert kellene erdekelje, hogy tetszik neked es benne lennel a kozos hancurban. Vagyis pontositok, amelyiket nem erdekli azt zaklatod ezzel es kenyelmetlen helyzetbe hozod. Majd ha kaptal erre utalo jelet, akkor flortolhetsz. Ameddig nem, addig meg zaklatod. Mindegy, hogy kicsit vagy nagyon.
nexion218
Szepen neznenk ki, ha mindenhol mindenki szabadon nyomulhatna a megjegyzeseivel, csak mert neki tetszik valaki. Van erre egy norma, amibol aki kilep az ne nagyon sirjon, ha egy ido utan valakinel sok lesz a kicsi is.
topin
Amugy a nok elvarjak hogy bokolj nekik, mert ha nem, akkor bunko paraszt vagy.
Szoval ebben a fene jo vilagban mindenkinek joga van mindenre, elojohet szaz evvel kesobb is barmivel ugy, hogy nem neki kell bizonyitania, hanem a megvadoltnak. Ertem.

több mint 5 éve
Felesegem var az etteremben, elobb ert oda. Masik asztaltol atul egy ferfi melle es megkerdezi nincs-e kedve vele ebedelni. A nemleges valasz utan meg egy kerdes erkezik, hogy akkor kifizetheti-e az ebedjet? Kedvesen megkoszonte es elutasitva lezarta a kozeledest.asziszed viccből találták ki a csadort
De szerinte ez zaklatas volt, barmennyire is galansnak tunik. Ugyanis semmifele jelet nem kapott az illeto.
A pasi nyilvan nem gondolta annak, o "csak" a tudtara akarta adni..ki a fene kerte erre es mi alapjan gondolta ezt helyesnek azon kivul hogy bizsergett a laba kozott valami?
Egyoldaluan nincs ilyen jogosultsaga egyetlen ferfinak sem. Es nem csak munkahelyen, azon kivul sem. Egy munkahelyen ez nyilvan kellemetlenebb a visszatero talalkozasok miatt.
topin

Aki nem hiszi, annak utánajárnak