NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csak a Jets/Dolphins duó szerzett kevesebb pontot nálunk.
Többet viszont hat csapat is nyelt, juhéj 😊

Bye week, aztán újabb roncsderbi a szintén kilátástalan Jets ellen, érdekes lesz az is 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Azt h sikerült megoldani h?
AP
10 Att -110 yard, meccs közben!
18 Att -108 yard lett a vége!
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Kivételesen most a front office-szal vagyok a Trent ügy kapcsán. Kezd gecire unszimpatikus lenni a nigga. Amikor aláírt is ezek az ember ültek az irodában és gyanítom az orvosok is ugyanazok voltak. Bizonyítsa be a rosszhiszemszűséget. Ha kétséget kizáróan igazolja, hogy szándékosan kibasztak vele és/vagy nem tettek meg mindent érte, amikor kiderült, hogy hibáztak, akkor megkövetem és megyek tüzet rakni Allen irodájába. De addig kussoljon. Szopatja a csapatot, de azért arra visszajön, hogy érvényes legyen szerződés szempontból a szezonja. Számító, egomán fasz. Jön ezzel a hülye szöveggel, hogy neki el kell látnia a családját. Hát baszki annyi lóvét keresett eddig, hogy a kamatból elélhetne. Ja, hogy akkor nem telik gyémántórára meg limuzinra? Hát az élet kemény... Nekem egy fos 1000 dolláros gitárra hónapokig kell spórolni, pedig nem vagyok munkanélküli és a diplomámat se azért kaptam, mert ügyesen sportolok. Meg mintha nem mehetne el másik orvoshoz, ha nem ért egyet. Ha ekkora gerinces igazságharcos, akkor mondjon fel vagy a faszomtudja mit lehet a CBA betűi szerint csinálni, de ne jelenjen meg edzésen, ne bohóckodjon (a failed physical haynesworth-i magaslatokat idéz: Albinak a hasa csikart, amikor Shanny megdolgoztatta, ennek meg szorít a sisak...), ne kelljen neki a szezonért járó garantált pénz, hanem álljon ki a pódiumra, mondja meg, hogy ez van, fasza televan ezzel a bandával és ő ide nem jön többet. Perelje be az orvosokat gondatlanságért, a csapatot szerződésszegésért vagy mittomén, de ez nevetséges, irritáló és sértő, főleg a csapattársaira nézve.

Más. Sajnos a játékot nem értem annyira, hogy megítéljem, hogy mennyivel volt jobb a bowlingclubos nigga, mint eddig. Én két dolgot láttam: nem adta el a labdát illetve nyugodtan felrakhattunk volna helyette plusz egy falembert és Peterson megoldja a többit, lehet még TD is lett volna. Olyan 15 éven lesem ezt a fos csapatot. Ez a Jason Campell - Jim Zorn érát kezdi felidézni, pedig akkor úgy tűnt, hogy nincs lejjebb.Nem érdekel, hogy rookie. Ha jól értettem a kommentárokat, akkor jelenleg még az is probléma, hogy fejből megjegyezze a játékokat és edzésen az a "kihívás", hogy a puska nélkül kell tudnia a playcall-okat átadni a társaknak. Semmi más dolga nincs (már nyilván a családi brand építésén, bowlinclubbérlésen, jegyszedésen és a családi logóval ellátott sportkocsi rendelésén kívül). Ha meg hülye és tapasztalatlan, akkor a faszért kellett első kört elbaszni rá? Kezd őszintén elegem lenni. Lehet felülök a 49ers bandwagon-ra. Shanny-éket mindig bírtam (na jó, néha nem...) és legalább a színek hasonlóak...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Zsinórban 3 meccs TD nélkül, way to go


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Elvileg 3 éves hosszabbítás



Szerkesztette: pbalazs

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
NFLPA
‏Hitelesített felhasználó @NFLPA

Our statement on behalf of Trent Williams:

In our multiple conversations with Trent and his agent, we have considered various options based on the facts, but we also understand that Trent wants to put this all behind him, not relive a painful experience when his life was (1/3)
...in danger and move on with his career. We are also aware of misinformation being repeated on the NFL's own network that is not sourced and is only designed to tarnish Trent's reputation. (2/3)
...Our union supports Trent, is protecting his rights and continues to consider potential action if a campaign against him continues. (3/3)

Vagyis a játékos szakszervezet egyértelműen Trent oldalán áll.
dande
Ezért van/lesz közös NFL/nflpa vizsgálat.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 026 — Így remélem megfelelek nektek.....
NFLPA
‏Hitelesített felhasználó @NFLPA

Our statement on behalf of Trent Williams:

In our multiple conversations with Trent and his agent, we have considered various options based on the facts, but we also understand that Trent wants to put this all behind him, not relive a painful experience when his life was (1/3)
...in danger and move on with his career. We are also aware of misinformation being repeated on the NFL's own network that is not sourced and is only designed to tarnish Trent's reputation. (2/3)
...Our union supports Trent, is protecting his rights and continues to consider potential action if a campaign against him continues. (3/3)

Vagyis a játékos szakszervezet egyértelműen Trent oldalán áll.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Majd ma...
Bazsinho
A pozitív mérlegű csapatok közül asszem ti szerzitek a legkevesebb pontot, szóval mehet a családi ház az underre 🤣
warr_b
Na jól van Bálint! Megfogadlak benneteket. Ha nyerek, fizetek mondjuk 4sört, az nekem általában már elég a jó kedvhez. 😉 De ha vesztetek... Te jössz! 😀
nagir
Deal 🤣
Csak majd fussunk össze egyszer valahol 😁
warr_b
Remélem meg fogjuk tudni majd oldani vmikor... 😉
nagir
👍🍻


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
Majd ma...
Bazsinho
A pozitív mérlegű csapatok közül asszem ti szerzitek a legkevesebb pontot, szóval mehet a családi ház az underre 🤣
warr_b
Na jól van Bálint! Megfogadlak benneteket. Ha nyerek, fizetek mondjuk 4sört, az nekem általában már elég a jó kedvhez. 😉 De ha vesztetek... Te jössz! 😀
nagir
Deal 🤣
Csak majd fussunk össze egyszer valahol 😁
warr_b
Remélem meg fogjuk tudni majd oldani vmikor... 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Majd ma...
Bazsinho
A pozitív mérlegű csapatok közül asszem ti szerzitek a legkevesebb pontot, szóval mehet a családi ház az underre 🤣
warr_b
Na jól van Bálint! Megfogadlak benneteket. Ha nyerek, fizetek mondjuk 4sört, az nekem általában már elég a jó kedvhez. 😉 De ha vesztetek... Te jössz! 😀
nagir
Deal 🤣
Csak majd fussunk össze egyszer valahol 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Igen, és ilyenkor szokott egy 21–0 lenni 😀
Én erre a meccsre nem mernék ponthoz kötött fogadást tenni, max játékoshoz kötöttet
Wyatt
Mondjuk tényleg benne van, hogy Haskins dob vagy 2 picksixet 😀


több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, és ilyenkor szokott egy 21–0 lenni 😀
Én erre a meccsre nem mernék ponthoz kötött fogadást tenni, max játékoshoz kötöttet

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Majd ma...
Bazsinho
A pozitív mérlegű csapatok közül asszem ti szerzitek a legkevesebb pontot, szóval mehet a családi ház az underre 🤣
warr_b
De nagyon alacsony a meccsre az under (36.5), ha a Bills védelme jó helyen szerez labdát vagy Allenből kijön az irányító, akkor karcos lehet 😕
Wyatt
A washington +10,5 spread 1,9 es szorzó elég elgondolkodtató...


több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
Majd ma...
Bazsinho
A pozitív mérlegű csapatok közül asszem ti szerzitek a legkevesebb pontot, szóval mehet a családi ház az underre 🤣
warr_b
Na jól van Bálint! Megfogadlak benneteket. Ha nyerek, fizetek mondjuk 4sört, az nekem általában már elég a jó kedvhez. 😉 De ha vesztetek... Te jössz! 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd ma...
Bazsinho
A pozitív mérlegű csapatok közül asszem ti szerzitek a legkevesebb pontot, szóval mehet a családi ház az underre 🤣
warr_b
De nagyon alacsony a meccsre az under (36.5), ha a Bills védelme jó helyen szerez labdát vagy Allenből kijön az irányító, akkor karcos lehet 😕

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Majd ma...
Bazsinho
A pozitív mérlegű csapatok közül asszem ti szerzitek a legkevesebb pontot, szóval mehet a családi ház az underre 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 951
Majd ma...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az utolsó 9 negyedünkben nem értünk el TD-t 🤣😬


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
This is officially now the #Redskins SIXTH starting QB since they let Kirk Cousins go.

Cousins has started in 72 straight games dating back to 2015.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.instagram.com/p/B4VQms6gKnu/?hl=hu
steelwolf
Hajrá Simba 🙂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/71512587_2749367921760970_3738460565978334527_n.jpg?stp=c240.0.720.720a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=104&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=TSNEgM65l3AQ7kNvgFhB3Tn&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYDVAXtEzuduhZB8C11S1C7reNQEIvZZSCFtxEjgNFBiOA&oe=66F86A2D
NFL on Instagram: "Redskins QB Dwayne Haskins will start Week 9 vs. Bills. 📷: Julio Cortez/AP"
331K likes, 2,871 comments - nfl on November 1, 2019: "Redskins QB Dwayne Haskins will start Week 9 vs. Bills. 📷: Julio Cortez/AP".
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A csapat orvosai elsősorban orvosok! Felesküdtek a hivatásukra. Másod sorban a csapat alkalmazottai. Nem hinném, hogy az USA-ban bárki megengedheti magának, hogy direkt félre diagnosztizáljon, mert az nem csak az állásába, hanem a hivatásába kerül!! Tévedni viszont emberi dolog és az orvos is ember...
Ettől függetlenül a lehető legrosszabbul kezelte a helyzetet a Skins. TW-t meg tudom érteni, de a sisak mizéria már túl lép a szimpatikus áldozat határain, nálam.
nagir
Te biztos Giants drukker vagy? Figyelek egy ideje, gyanúsan normálisan gondolkozol 😂😆
warr_b
Fedőnevem: Donnie Brasco ... 😉
nagir
Csak a Lefty Ruggiero 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
A csapat orvosai elsősorban orvosok! Felesküdtek a hivatásukra. Másod sorban a csapat alkalmazottai. Nem hinném, hogy az USA-ban bárki megengedheti magának, hogy direkt félre diagnosztizáljon, mert az nem csak az állásába, hanem a hivatásába kerül!! Tévedni viszont emberi dolog és az orvos is ember...
Ettől függetlenül a lehető legrosszabbul kezelte a helyzetet a Skins. TW-t meg tudom érteni, de a sisak mizéria már túl lép a szimpatikus áldozat határain, nálam.
nagir
Te biztos Giants drukker vagy? Figyelek egy ideje, gyanúsan normálisan gondolkozol 😂😆
warr_b
Fedőnevem: Donnie Brasco ... 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A csapat orvosai elsősorban orvosok! Felesküdtek a hivatásukra. Másod sorban a csapat alkalmazottai. Nem hinném, hogy az USA-ban bárki megengedheti magának, hogy direkt félre diagnosztizáljon, mert az nem csak az állásába, hanem a hivatásába kerül!! Tévedni viszont emberi dolog és az orvos is ember...
Ettől függetlenül a lehető legrosszabbul kezelte a helyzetet a Skins. TW-t meg tudom érteni, de a sisak mizéria már túl lép a szimpatikus áldozat határain, nálam.
nagir
Te biztos Giants drukker vagy? Figyelek egy ideje, gyanúsan normálisan gondolkozol 😂😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
A csapat orvosai elsősorban orvosok! Felesküdtek a hivatásukra. Másod sorban a csapat alkalmazottai. Nem hinném, hogy az USA-ban bárki megengedheti magának, hogy direkt félre diagnosztizáljon, mert az nem csak az állásába, hanem a hivatásába kerül!! Tévedni viszont emberi dolog és az orvos is ember...
Ettől függetlenül a lehető legrosszabbul kezelte a helyzetet a Skins. TW-t meg tudom érteni, de a sisak mizéria már túl lép a szimpatikus áldozat határain, nálam.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!