Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
Washington Tudjátokkik


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Egyrészt lol, másrészt ugye olvastátok, hogy csak placeholder? 😀
Mindenki úgy kezeli, mintha bejelentették volna, hogy ez lesz a nevük mostantól.
tenorx
olvastuk, idén evvel futnak.
Placeholder? igen
annak is szar? igen
tehet erről itt bárki? nem
vicces? naná
briareos
Idén evvel futnak?
Nekem nem ez jön le ebből:
[Schefter] Effective immediately, Washington will call itself the “Washington Football Team”, pending adoption of a new name, sources tell ESPN. This is not a final renaming and rebranding for team; this is the name it wants to use until pending adoption of a new name in the future.

Nekem ez inkább csak egy borzasztó szarul bejelentett olyasminek tűnik, hogy valahogy lehessen hivatkozni rájuk, amíg nincs nevük.

Hozzáteszem röhejes ez a balfaszkodás a névvel, just pick one and get done with it.
tenorx
"The decision to use 'Washington Football Team' for this season allows the franchise the ability to undertake an in-depth branding process to properly include player, alumni, fan, community, and sponsor input," the team said in a press release.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/iis9vejmsajm7oeruvye
Washington will go by 'Washington Football Team' until further notice
The Washington NFL franchise will go by a new name until further notice: the Washington Football Team. Washington's name change, announced by the team on Thursday, is only temporary as the franchise attempts to rebrand its image.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ugye ez nem végleges név? Mert, ha igen, az kurva gáz...
Mondjuk elég fura, hogy 2 hét alatt nem tudtak új nevet választani... Pláne, hogy kb 1 nap alatt jött ezer ötlet
Chargers LT
Igen, csak idő felderíteni, hogy vhol egy messzi-messzi galaxisban nincs-e véletlen vmilyen életforma, amire nézve rasszista lenne az új név.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
WTF?

Ja nem, elírtam WFT


Liverpool Fc
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ennyi, ezzel most lezárták ezt a témát, most amúgy is bármit választanak, csak szarul jöhetnek ki belőle. Lesz most egy évig ez, addig keresnek egy újat, megoldják a levédetési problémákat/egyeztetéseket | – aztán jövőre lehet normálisan DC Redskins név |

több mint 5 éve
gedam 6 508
Egyrészt lol, másrészt ugye olvastátok, hogy csak placeholder? 😀
Mindenki úgy kezeli, mintha bejelentették volna, hogy ez lesz a nevük mostantól.
tenorx
olvastuk, idén evvel futnak.
Placeholder? igen
annak is szar? igen
tehet erről itt bárki? nem
vicces? naná
briareos
Idén evvel futnak?
Nekem nem ez jön le ebből:
[Schefter] Effective immediately, Washington will call itself the “Washington Football Team”, pending adoption of a new name, sources tell ESPN. This is not a final renaming and rebranding for team; this is the name it wants to use until pending adoption of a new name in the future.

Nekem ez inkább csak egy borzasztó szarul bejelentett olyasminek tűnik, hogy valahogy lehessen hivatkozni rájuk, amíg nincs nevük.

Hozzáteszem röhejes ez a balfaszkodás a névvel, just pick one and get done with it.
tenorx
ja gondolom így megy, hogy ráböknek és az az övék. ha van jogtulajdonosa a névnek, amit szeretnének, márpedig miért ne lenne, akkor vele végig kell vinni a tárgyalásokat és kicsengetni a zsét. hozzátenném, hogy ez a jobbik eset, mert ha egy olyan nevet választanak, amiről azt hiszik, hogy még nincs, tuti jön vki, aki beperli őket, mert a jutubon már használta, vagy egy halálfaszán iskolai csapat neve pont ez. és még azt is hozzátenném, hogy a névváltatoztatásról sem gondolom, hogy egy eltúlzott pc lenne. a fifikás ügyvédek már régóta le szeretnék húzni a frencsájzt az indiánokon keresztül, sztem ebből lett elege a tulajnak, meg a támadásokból. több volt a macera a név miatt, mint a haszon.
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Egyrészt lol, másrészt ugye olvastátok, hogy csak placeholder? 😀
Mindenki úgy kezeli, mintha bejelentették volna, hogy ez lesz a nevük mostantól.
tenorx
olvastuk, idén evvel futnak.
Placeholder? igen
annak is szar? igen
tehet erről itt bárki? nem
vicces? naná
briareos
Idén evvel futnak?
Nekem nem ez jön le ebből:
[Schefter] Effective immediately, Washington will call itself the “Washington Football Team”, pending adoption of a new name, sources tell ESPN. This is not a final renaming and rebranding for team; this is the name it wants to use until pending adoption of a new name in the future.

Nekem ez inkább csak egy borzasztó szarul bejelentett olyasminek tűnik, hogy valahogy lehessen hivatkozni rájuk, amíg nincs nevük.

Hozzáteszem röhejes ez a balfaszkodás a névvel, just pick one and get done with it.
több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Egyrészt lol, másrészt ugye olvastátok, hogy csak placeholder? 😀
Mindenki úgy kezeli, mintha bejelentették volna, hogy ez lesz a nevük mostantól.
tenorx
olvastuk, idén evvel futnak.
Placeholder? igen
annak is szar? igen
tehet erről itt bárki? nem
vicces? naná

több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Egyrészt lol, másrészt ugye olvastátok, hogy csak placeholder? 😀
Mindenki úgy kezeli, mintha bejelentették volna, hogy ez lesz a nevük mostantól.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 460
lol ez mi a fasz 😀 kurvajó 😀

jövőre meg Washington The Name We Shall Not Mentions?
briareos
Washington Don't Think of Native Americans
több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
lol ez mi a fasz 😀 kurvajó 😀

jövőre meg Washington The Name We Shall Not Mentions?

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints Texas Longhorns 5 688 — playoffs???
Nekem errol a TAFKAP jut eszembe. Az is remek nevvaltoztatas volt. Mindenki imadta....


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 297 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hátbmg, ez ugrott be először 😀 😀 😊 mondjuk ez szerintem simán trollkodás is, hogy nesztek, ha nektek ez kell, akkor legyen.... csak az baj ezzel a szurkolókkal tolnak ki....
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 460
Várom már az igazi klasszikus Cowboys-Football Team rangadókat.

A sport világában már csak egy röhejesebb átnevezés volt, mikor Ron Artest Metta World Peace-re váltott, és a kinti kommentátorok erőltették is az új nevet 😀
több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 820
Szörnyű
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 301 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És már a topic címe is át van írva, ez igen 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 301 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ugye ez nem végleges név? Mert, ha igen, az kurva gáz...
Mondjuk elég fura, hogy 2 hét alatt nem tudtak új nevet választani... Pláne, hogy kb 1 nap alatt jött ezer ötlet
Chargers LT
Jah, csak egyik szarabb volt mint a másik 😊

Ha már Redskins semmiképpen nem lehet, akkor ez még a lehető legkevésbé rossz választás 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Ugye ez nem végleges név? Mert, ha igen, az kurva gáz...
Mondjuk elég fura, hogy 2 hét alatt nem tudtak új nevet választani... Pláne, hogy kb 1 nap alatt jött ezer ötlet

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Röviden: WFT
Wtf??
😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Ez a jelenlegi Washington Football Team név sértő a többi 30 csapatra (a Lionsnak nem)
Heisman Trophy
Viszont poén lenne végleges új névnek. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 286 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Szerintem legyen minden más csapat is football team.

és akkor nem lesz már ebből sosem probléma.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 909 — The Mathematician
Ez a jelenlegi Washington Football Team név sértő a többi 30 csapatra (a Lionsnak nem)
Heisman Trophy
sztem a Browns-ra sem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Ez a jelenlegi Washington Football Team név sértő a többi 30 csapatra (a Lionsnak nem)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Ha már új név:
Amennyiben a csapatból stabil PO résztvevő válna, akkor a bowl.hu playoff eredménykövetőre való tekintettel be lehetne dobni a kalapba a Washington RedTubes-t is.
Én lájkolnám.

több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.
nexion218
Melóhelyen csajozni, ismerkedni, ajánlatot tenni fogyatékosság.
Összekeverni a pénzkeresetet a pinavadászattal fogyatékosság.
Nekem egyetlen alkalmazottam volt, aki a figyelmét nem száz százalékban arra fókuszálta, amiért fizettem, az első alkalommal, amikor ezt tapasztaltam elköszöntem tőle.

Sobri Jóska
Köszönöm, ez esetben kekszuális fogyatékos vagyok, mert jelenlegi páromat is egy korábbi munkahelyemen ismertem meg, ráadásul még ki is fejeztem neki, hogy tetszik. Arra nem emlékszem, hogy láttam-e hirdetőtáblán, hogy hozzászólhatok.

A munkahelyi teljesítmény kérdésében teljesen egyetértek. Amíg viszont a munka minimum 100%-ban el van végezve és nincs törvénysértés/botrány/munkahelyi szabályzat megsértése, addig a magánélet nem a munkáltató hatásköre.

Azt hiszem a világunk legnagyobb problémája a kettes számrendszer...
nexion218
😊
hát ez a kicsit off meg pár napos téma de nem bírom ki hogy ne reagáljak...
minket anno elvittek (konkrétan az egész céget 2 charter géppel Antalyába 4 napra és 0-24 -ben ment a bulizás , itatás saját discoval medence , minden amit csak akarsz...
na ott aztán a legkockább irodisták is ledobták a gátlásokat a 3. napra...
úgy néz ki az a cég nem osztotta azt a nézetet hogy a munkahelyi csajozás nem pálya jó hogy nem Te vezetted a a céget Jóska...😊
jah és hát ha belegondolok mai szemmel nézve elég sok zaklatás ért az alatt a 4 nap alatt a hölgyek részéről...😊

Szerkesztette: yooker