Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 5 éve
Washington Tudjátokkik

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
"The decision to use 'Washington Football Team' for this season allows the franchise the ability to undertake an in-depth branding process to properly include player, alumni, fan, community, and sponsor input," the team said in a press release.Idén evvel futnak?Egyrészt lol, másrészt ugye olvastátok, hogy csak placeholder? 😀olvastuk, idén evvel futnak.
Mindenki úgy kezeli, mintha bejelentették volna, hogy ez lesz a nevük mostantól.
tenorx
Placeholder? igen
annak is szar? igen
tehet erről itt bárki? nem
vicces? naná
briareos
Nekem nem ez jön le ebből:
[Schefter] Effective immediately, Washington will call itself the “Washington Football Team”, pending adoption of a new name, sources tell ESPN. This is not a final renaming and rebranding for team; this is the name it wants to use until pending adoption of a new name in the future.
Nekem ez inkább csak egy borzasztó szarul bejelentett olyasminek tűnik, hogy valahogy lehessen hivatkozni rájuk, amíg nincs nevük.
Hozzáteszem röhejes ez a balfaszkodás a névvel, just pick one and get done with it.
tenorx
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Ugye ez nem végleges név? Mert, ha igen, az kurva gáz...Igen, csak idő felderíteni, hogy vhol egy messzi-messzi galaxisban nincs-e véletlen vmilyen életforma, amire nézve rasszista lenne az új név.
Mondjuk elég fura, hogy 2 hét alatt nem tudtak új nevet választani... Pláne, hogy kb 1 nap alatt jött ezer ötlet
Chargers LT
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
WTF?Ja nem, elírtam WFT

Liverpool Fc
több mint 5 éve
Ennyi, ezzel most lezárták ezt a témát, most amúgy is bármit választanak, csak szarul jöhetnek ki belőle. Lesz most egy évig ez, addig keresnek egy újat, megoldják a levédetési problémákat/egyeztetéseket | – aztán jövőre lehet normálisan DC Redskins név |

több mint 5 éve
gedam
6 508
ja gondolom így megy, hogy ráböknek és az az övék. ha van jogtulajdonosa a névnek, amit szeretnének, márpedig miért ne lenne, akkor vele végig kell vinni a tárgyalásokat és kicsengetni a zsét. hozzátenném, hogy ez a jobbik eset, mert ha egy olyan nevet választanak, amiről azt hiszik, hogy még nincs, tuti jön vki, aki beperli őket, mert a jutubon már használta, vagy egy halálfaszán iskolai csapat neve pont ez. és még azt is hozzátenném, hogy a névváltatoztatásról sem gondolom, hogy egy eltúlzott pc lenne. a fifikás ügyvédek már régóta le szeretnék húzni a frencsájzt az indiánokon keresztül, sztem ebből lett elege a tulajnak, meg a támadásokból. több volt a macera a név miatt, mint a haszon.Idén evvel futnak?Egyrészt lol, másrészt ugye olvastátok, hogy csak placeholder? 😀olvastuk, idén evvel futnak.
Mindenki úgy kezeli, mintha bejelentették volna, hogy ez lesz a nevük mostantól.
tenorx
Placeholder? igen
annak is szar? igen
tehet erről itt bárki? nem
vicces? naná
briareos
Nekem nem ez jön le ebből:
[Schefter] Effective immediately, Washington will call itself the “Washington Football Team”, pending adoption of a new name, sources tell ESPN. This is not a final renaming and rebranding for team; this is the name it wants to use until pending adoption of a new name in the future.
Nekem ez inkább csak egy borzasztó szarul bejelentett olyasminek tűnik, hogy valahogy lehessen hivatkozni rájuk, amíg nincs nevük.
Hozzáteszem röhejes ez a balfaszkodás a névvel, just pick one and get done with it.
tenorx
több mint 5 éve
Idén evvel futnak?Egyrészt lol, másrészt ugye olvastátok, hogy csak placeholder? 😀olvastuk, idén evvel futnak.
Mindenki úgy kezeli, mintha bejelentették volna, hogy ez lesz a nevük mostantól.
tenorx
Placeholder? igen
annak is szar? igen
tehet erről itt bárki? nem
vicces? naná
briareos
Nekem nem ez jön le ebből:
[Schefter] Effective immediately, Washington will call itself the “Washington Football Team”, pending adoption of a new name, sources tell ESPN. This is not a final renaming and rebranding for team; this is the name it wants to use until pending adoption of a new name in the future.
Nekem ez inkább csak egy borzasztó szarul bejelentett olyasminek tűnik, hogy valahogy lehessen hivatkozni rájuk, amíg nincs nevük.
Hozzáteszem röhejes ez a balfaszkodás a névvel, just pick one and get done with it.
több mint 5 éve
Egyrészt lol, másrészt ugye olvastátok, hogy csak placeholder? 😀olvastuk, idén evvel futnak.
Mindenki úgy kezeli, mintha bejelentették volna, hogy ez lesz a nevük mostantól.
tenorx
Placeholder? igen
annak is szar? igen
tehet erről itt bárki? nem
vicces? naná
több mint 5 éve
Egyrészt lol, másrészt ugye olvastátok, hogy csak placeholder? 😀Mindenki úgy kezeli, mintha bejelentették volna, hogy ez lesz a nevük mostantól.
több mint 5 éve
lol ez mi a fasz 😀 kurvajó 😀Washington Don't Think of Native Americans
jövőre meg Washington The Name We Shall Not Mentions?
briareos
több mint 5 éve
lol ez mi a fasz 😀 kurvajó 😀jövőre meg Washington The Name We Shall Not Mentions?
több mint 5 éve
Nekem errol a TAFKAP jut eszembe. Az is remek nevvaltoztatas volt. Mindenki imadta....

több mint 5 éve
Hátbmg, ez ugrott be először 😀 😀 😊 mondjuk ez szerintem simán trollkodás is, hogy nesztek, ha nektek ez kell, akkor legyen.... csak az baj ezzel a szurkolókkal tolnak ki....
több mint 5 éve
Várom már az igazi klasszikus Cowboys-Football Team rangadókat.A sport világában már csak egy röhejesebb átnevezés volt, mikor Ron Artest Metta World Peace-re váltott, és a kinti kommentátorok erőltették is az új nevet 😀
több mint 5 éve
Szörnyű
több mint 5 éve
És már a topic címe is át van írva, ez igen 😀

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Ugye ez nem végleges név? Mert, ha igen, az kurva gáz...Jah, csak egyik szarabb volt mint a másik 😊
Mondjuk elég fura, hogy 2 hét alatt nem tudtak új nevet választani... Pláne, hogy kb 1 nap alatt jött ezer ötlet
Chargers LT
Ha már Redskins semmiképpen nem lehet, akkor ez még a lehető legkevésbé rossz választás 😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Ugye ez nem végleges név? Mert, ha igen, az kurva gáz...Mondjuk elég fura, hogy 2 hét alatt nem tudtak új nevet választani... Pláne, hogy kb 1 nap alatt jött ezer ötlet
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Röviden: WFTWtf??
😄



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Ez a jelenlegi Washington Football Team név sértő a többi 30 csapatra (a Lionsnak nem)Viszont poén lenne végleges új névnek. 😊
Heisman Trophy
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
Szerintem legyen minden más csapat is football team.és akkor nem lesz már ebből sosem probléma.
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 5 éve
Ez a jelenlegi Washington Football Team név sértő a többi 30 csapatra (a Lionsnak nem)sztem a Browns-ra sem 😀
Heisman Trophy
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Ez a jelenlegi Washington Football Team név sértő a többi 30 csapatra (a Lionsnak nem)
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Ha már új név:Amennyiben a csapatból stabil PO résztvevő válna, akkor a bowl.hu playoff eredménykövetőre való tekintettel be lehetne dobni a kalapba a Washington RedTubes-t is.
Én lájkolnám.
több mint 5 éve
😊Köszönöm, ez esetben kekszuális fogyatékos vagyok, mert jelenlegi páromat is egy korábbi munkahelyemen ismertem meg, ráadásul még ki is fejeztem neki, hogy tetszik. Arra nem emlékszem, hogy láttam-e hirdetőtáblán, hogy hozzászólhatok.Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.Melóhelyen csajozni, ismerkedni, ajánlatot tenni fogyatékosság.
nexion218
Összekeverni a pénzkeresetet a pinavadászattal fogyatékosság.
Nekem egyetlen alkalmazottam volt, aki a figyelmét nem száz százalékban arra fókuszálta, amiért fizettem, az első alkalommal, amikor ezt tapasztaltam elköszöntem tőle.
Sobri Jóska
A munkahelyi teljesítmény kérdésében teljesen egyetértek. Amíg viszont a munka minimum 100%-ban el van végezve és nincs törvénysértés/botrány/munkahelyi szabályzat megsértése, addig a magánélet nem a munkáltató hatásköre.
Azt hiszem a világunk legnagyobb problémája a kettes számrendszer...
nexion218
hát ez a kicsit off meg pár napos téma de nem bírom ki hogy ne reagáljak...
minket anno elvittek (konkrétan az egész céget 2 charter géppel Antalyába 4 napra és 0-24 -ben ment a bulizás , itatás saját discoval medence , minden amit csak akarsz...
na ott aztán a legkockább irodisták is ledobták a gátlásokat a 3. napra...
úgy néz ki az a cég nem osztotta azt a nézetet hogy a munkahelyi csajozás nem pálya jó hogy nem Te vezetted a a céget Jóska...😊
jah és hát ha belegondolok mai szemmel nézve elég sok zaklatás ért az alatt a 4 nap alatt a hölgyek részéről...😊
Szerkesztette: yooker