Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
DeAngelo helyett Dougthyt kellett volna rátenni😛😛sapka
Nem én követtem el.. 😀 Azt gondolom, hogy elvileg Hall a ball hawk, ezért van Hawkeye helyén ő... Dougthy mi lenne itt? A vizesnyolcas? 😛apeszos
végülis igazad van, ebbe bele sem gondoltam

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
DeAngelo helyett Dougthyt kellett volna rátenni😛😛sapka
Nem én követtem el.. 😀 Azt gondolom, hogy elvileg Hall a ball hawk, ezért van Hawkeye helyén ő... Dougthy mi lenne itt? A vizesnyolcas? 😛
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
DeAngelo helyett Dougthyt kellett volna rátenni😛😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ja, időközben Daniels (Director of Player Development) is lelépett.apeszos
igen, edző szeretne lenni valahol, gondolom collegeban kap valami kisebb már edzői állást

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na igen, látványosan visszaestek. Banks gyakorlatilag használhatatlan, szerintem nem kap szerződést. Már csak a WR coach üres. Ja, időközben Daniels (Director of Player Development) is lelépett.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ez a broncosos igazolás szerintem bíztató, kicsit úgy éreztem kell az ST-be a koncepciófrissítés
már nagyon rég nem volt TD-nk innen, pedig van ugye egy klasszis ST csk. Lorenzo+Dougthy is nagyon jó ST-ben, sok csapatnak nincs két ilyen emberük se, mégis hoznak akár puntból pontokat.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
  • RG3 ma töltötte be a 23-at
  • Redskins hire Broncos assistant Keith Burns to coach special teams
  • Lehet, hogy Moss is repül
  • apeszos
    De mé' má'???nexion218
    Má' mit má' mé'?apeszos
    Mé lett 23 éves? 😀
    Bjoca
    Aha. Aszittem a másik két vaskosbetűsbő' kő' válogatnyi. Meg e'felejtettem vigyorognyi.. 😀

    Ja, és Moss azé' mer' itt van nekünk két WR géniusz Garcon és Morgan, és (Moss helyén) a mégnemdemá'maj'nemgéniusz Hankerson. A nagy kék mélységbe meg Briscoe és Robinson. És lapos a buxa. 😀 Legalábbis Shanahan & Co. szerint. De még az is lehet, hogy Darius Hanks személyében az új Megatront köszönthetjük.
    több mint 11 éve
    Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
  • RG3 ma töltötte be a 23-at
  • Redskins hire Broncos assistant Keith Burns to coach special teams
  • Lehet, hogy Moss is repül
  • apeszos
    De mé' má'???nexion218
    Má' mit má' mé'?apeszos
    Mé lett 23 éves? 😀

    az éj sötét és tele iszonyattal
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
  • RG3 ma töltötte be a 23-at
  • Redskins hire Broncos assistant Keith Burns to coach special teams
  • Lehet, hogy Moss is repül
  • apeszos
    De mé' má'???nexion218
    Má' mit má' mé'?
    több mint 11 éve
    nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
  • RG3 ma töltötte be a 23-at
  • Redskins hire Broncos assistant Keith Burns to coach special teams
  • Lehet, hogy Moss is repül
  • apeszos
    De mé' má'???

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
  • RG3 ma töltötte be a 23-at
  • Redskins hire Broncos assistant Keith Burns to coach special teams
  • Lehet, hogy Moss is repül
  • több mint 11 éve
    nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
    Most akkor hogy is van az a dead cap?
    He restructured his deal last season, and as a result, the remaining three years that were left on his contract will void. Brown will count $3.3 million in dead money against Washington’s salary cap this season, but the team will receive a savings of more than $4 million in 2014.
    apeszos
    Én még ott voltam lemaradva, hogy kb 1,5 milla cap hit és mehet isten hírével.

    Élmény amúgy ez a Morris highlight videó.... Szezon közben sokan mondták, hogy csak azért ilyen fasza, mert option meg RGIII meg mittomén... Mindezeknek biztos van némi köze a végeredményhez, de nem a yardok száma a legzseniálisab a fasziban, hanem a videóban kilassított részek: ahogy kiforog a tackle-ből, ahogy visszapattan az emberekről és fut tovább egy másik lyukon és ahogy három emberrel a nyakán sem hajlandó megállni. Ezek olyan kvalitások, amihez az égvilágon semmi köze az optionnek.

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Most akkor hogy is van az a dead cap?
    He restructured his deal last season, and as a result, the remaining three years that were left on his contract will void. Brown will count $3.3 million in dead money against Washington’s salary cap this season, but the team will receive a savings of more than $4 million in 2014.
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Jo arc ez a srac, szimpatikus hogy nincs elszallva.Delonso_
    több mint 11 éve
    Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
    Jo arc ez a srac, szimpatikus hogy nincs elszallva.
    több mint 11 éve
    steroid stewie Washington Commanders 268
     www.facebook.com/photo.php?fbid=10151250016061431&set=a.10150117968391431.281162.288076751430&type=1&theater
    😊
    több mint 11 éve
    sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
    De te tudod, hogy ki az a Phillip Merling? DE 715.000 dolcsival?apeszos
    olyan ismerős volt a név, de most beugrott, 2008-as első körös draft bust (talán a Miami követte el, de ebben nem vagyok biztos😕)sapka
    nem, ez - az akikre büszkék vagyunk rovatból húztátok
     profootballtalk.nbcsports.com/2010/05/27/report-philip-merling-arrested-after-domestic-dispute/sutianap
    megtanultam a superbowl alkalmából, hogy ez nem számít, ha utána megtérsz a kisjézushozsapka
    ó, a megbocsájtás csak az elszámolásig tart! apróbetűs rész 😉


    Aki nem hiszi, annak utánajárnak
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    De te tudod, hogy ki az a Phillip Merling? DE 715.000 dolcsival?apeszos
    olyan ismerős volt a név, de most beugrott, 2008-as első körös draft bust (talán a Miami követte el, de ebben nem vagyok biztos😕)sapka
    nem, ez - az akikre büszkék vagyunk rovatból húztátok
     profootballtalk.nbcsports.com/2010/05/27/report-philip-merling-arrested-after-domestic-dispute/sutianap
    megtanultam a superbowl alkalmából, hogy ez nem számít, ha utána megtérsz a kisjézushoz

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
    De te tudod, hogy ki az a Phillip Merling? DE 715.000 dolcsival?apeszos
    olyan ismerős volt a név, de most beugrott, 2008-as első körös draft bust (talán a Miami követte el, de ebben nem vagyok biztos😕)sapka
    nem, ez - az akikre büszkék vagyunk rovatból húztátok
     profootballtalk.nbcsports.com/2010/05/27/report-philip-merling-arrested-after-domestic-dispute/


    Aki nem hiszi, annak utánajárnak
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    De te tudod, hogy ki az a Phillip Merling? DE 715.000 dolcsival?apeszos
    olyan ismerős volt a név, de most beugrott, 2008-as első körös draft bust (talán a Miami követte el, de ebben nem vagyok biztos😕)

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    CSN Washington reports Redskins RT Jammal Brown's contract will automatically void on Friday, making him an unrestricted free agent.
    frees up $1.3 million in cap space

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    úgy veszem ki, már továbbszámoltak, mert jelenleg 7,5 M-val vagyunk alatta (szerintük)
    és kirakták elvben Brown, ami egészen zavaros, mert ad egy adag dead capet is, de lesz üres hely is, szóval itt biztosan tévedtek valamit, a második az Cooley, mert nem számít tovább a szerződése!
    ettől függetlenül a 104M-ről való indulás az teljesen ok, és szerintem a spotrac sem adta hozzá a cap büntit, szóval 119 a mostani szám, de ez így még 15-tel felette van, és ilyen számok jelentek meg korábban.

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Akkor én itt jól félrevezettem a kedves elv / NER társakat? Nézd már át akkor mit néztem el?
    -----------------------------------------------------------------------
    Grand Total: $100.79 million for just 34 players ($101.79 and 35 if we add in the special teamer). If you estimate a bare minimum of $500K for the 16 remaining spots (of the 51 that count vs the cap), you add another $8 million, for a total of $109.79. That number too is soft, as those players are basically at minimum salaries, assuming the Redskins keep and use their 2nd, 3rd and 4th round picks next year (and those three players make the team over three of these minimal fill-ins) you would add an additional $1 million + to the total. Not to mention if say any of the Redskins restricted free agents (Darrel Young, Logan Paulsen, Brandon Banks, etc.) are offered tender offers, their individual amounts would all exceed over a $1 million.

    Cap Credit versus Dead Cap:

    One benefit of the new system is that you can carry over any excess cap room from one year to the next. Currently the Redskins are $7.5 million under the cap, now that number could dip a bit as they might need to sign some players throughout the season. Let's assume $7 million makes it to next season. The Redskins are already going to face a cap hit of $1.83 million for Chris Cooley next year and another $3.3 million (again there are some discrepancies with this number and it could be higher) for releasing Jammal Brown as I assume they will. So the $7 million, is now down to $1.87 million. Of course if anyone else is released the cap bonus would fall even further.

    Where do the Redskins Stand: The salary cap is projected to be $121 million next year, adding in the $1.87 carry over, gives the Skins a cap number of $122.87. When you subtract the $18 million cap penalty, the Redskins available cap for next season is just $104.87. Which means the Redskins wouldn't even have enough money to fill out their roster with minimum salary players, much less tender contracts to restricted free agents.