Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Washington Redskins announced that they have named A.J. Smith as a Senior Executive.

hajjaj...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Nemkő, jöjjenek csak a mormonok, tuggyák, hogy Jézushoz erősnek kell lenni. Meg ugye Róbertér is zsoltározhatnak, mégis közelebb vannak, vagy mi. Túinvan!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
de látod, hogy LineJudge akar lennisutianap
Mert nem tudja, hogy a sípot fújni kell nem szívni. De lehet, megtévesztette a pipa a J felett... 😛

Közben megnéztem még pár videót Matyuskáról. Lehet, hogy az a cucc amit tolt erősebb volt a kelleténél, mert a két emberből amit látott gyakran a rosszabbikra ugrott... a virtuálisra. És szeretetteljesen magához ölelte a nagy amerikai luftot. Lemondok az ötödik körről, legyen inkább hatodik... Hátha a waterboy egyszer egyszer nyakon önti és magához tér néha.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
de látod, hogy LineJudge akar lenni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyre jobban tetszik a csávó.. 😀 😀


több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Inkább a kis Krugert nézegessétek, hátha hozza a bátyust issutianap
mégis mit csináljunk akár a kiskrugerral akár a naggyal?sapka
Terrorbojgó!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Inkább a kis Krugert nézegessétek, hátha hozza a bátyust issutianap
mégis mit csináljunk akár a kiskrugerral akár a naggyal?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Máttyő kábé Petvájt, az első meccsen rommászakadsutianap
Itt má' az se újság. Oszt' hátha nem...apeszos
Hameg igen tàppénzen cuccozhat?

Inkább a kis Krugert nézegessétek, hátha hozza a bátyust issutianap
Ja, mint Meriweather, Tanard Jackson... Megy ez nekünk. Lesz egy éve beleerősödni. 😛
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Máttyő kábé Petvájt, az első meccsen rommászakadsutianap
Itt má' az se újság. Oszt' hátha nem...apeszos
Hameg igen tàppénzen cuccozhat?

Inkább a kis Krugert nézegessétek, hátha hozza a bátyust is


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Máttyő kábé Petvájt, az első meccsen rommászakadsutianap
ezt én nem hiszem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Máttyő kábé Petvájt, az első meccsen rommászakadsutianap
Itt má' az se újság. Oszt' hátha nem...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Máttyő kábé Petvájt, az első meccsen rommászakad


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem félted az öreg Shanny szívét Matyiőtől? 😊 Bár látott ő már hitetlen papot... 😀Medvepapa
Már miért félteném? Nálunk minden évben eltiltanak pár emberkét cuccozás miatt. Jackson egy teljes idényt ült IR-en emiatt. Egy percet sem játszott még, de már egy éve itt van.. 😀 Matyuska első körben csak négy meccset kapna...
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
szerk.: Ja, és érdekességképpen: Bevállalnád-e Mathieu-t és ha igen hányadik körben? 5-6-7? Vagy lesz aki korábbra veszi? Esetleg csak draft után?apeszos
alapesetben nálam szigorúan udfa lenne (mert nem hiszem, hogy tiszta)
de annyira reménytelennek tűnik a secondary, hogy akár kockáztatnék egy 5.-6. kört is :S, !ha! játékban tényleg úgy teljesít, mint annó (bár nem tűnt rossznak a combineon)sapka
Ha Jackson és Vödör egészséges és maradni tud, én bevállalnám az egyik 5.-re. Nekünk sem ártana egy Sherman szerű barom...apeszos
Jaja, de Sherminátor csak adderallon él... 😀 egyre többen mondják, hogy valaki rápróbál majd 5-6. körben, hogy szerintem akkora udfa lesz, mint Ázsia! 😊Medvepapa
Azt hogy Sherman milyen cucco(kat)t tol, akkor derül ki biztosan amikor nem lyukad ki "véletlenül" a pohár. Mathieu-tól sokan fosnak, én éppen ezért próbálnám be. Mi változna? Egyel többen ülnek egy szezont az üveghegyen túl? 😊apeszos
nem félted az öreg Shanny szívét Matyiőtől? 😊 Bár látott ő már hitetlen papot... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szerk.: Ja, és érdekességképpen: Bevállalnád-e Mathieu-t és ha igen hányadik körben? 5-6-7? Vagy lesz aki korábbra veszi? Esetleg csak draft után?apeszos
alapesetben nálam szigorúan udfa lenne (mert nem hiszem, hogy tiszta)
de annyira reménytelennek tűnik a secondary, hogy akár kockáztatnék egy 5.-6. kört is :S, !ha! játékban tényleg úgy teljesít, mint annó (bár nem tűnt rossznak a combineon)sapka
Ha Jackson és Vödör egészséges és maradni tud, én bevállalnám az egyik 5.-re. Nekünk sem ártana egy Sherman szerű barom...apeszos
Jaja, de Sherminátor csak adderallon él... 😀 egyre többen mondják, hogy valaki rápróbál majd 5-6. körben, hogy szerintem akkora udfa lesz, mint Ázsia! 😊Medvepapa
Azt hogy Sherman milyen cucco(kat)t tol, akkor derül ki biztosan amikor nem lyukad ki "véletlenül" a pohár. Mathieu-tól sokan fosnak, én éppen ezért próbálnám be. Mi változna? Egyel többen ülnek egy szezont az üveghegyen túl? 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
szerk.: Ja, és érdekességképpen: Bevállalnád-e Mathieu-t és ha igen hányadik körben? 5-6-7? Vagy lesz aki korábbra veszi? Esetleg csak draft után?apeszos
alapesetben nálam szigorúan udfa lenne (mert nem hiszem, hogy tiszta)
de annyira reménytelennek tűnik a secondary, hogy akár kockáztatnék egy 5.-6. kört is :S, !ha! játékban tényleg úgy teljesít, mint annó (bár nem tűnt rossznak a combineon)sapka
Ha Jackson és Vödör egészséges és maradni tud, én bevállalnám az egyik 5.-re. Nekünk sem ártana egy Sherman szerű barom...apeszos
Jaja, de Sherminátor csak adderallon él... 😀 egyre többen mondják, hogy valaki rápróbál majd 5-6. körben, hogy szerintem akkora udfa lesz, mint Ázsia! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
le kell igazolni az összes fennmaradó cap spaceből Andre Smitht, befoltoznánk vele egy hatalmas lyukat; és kész 😛sapka
Ja, arra elég is lesz. A practice squad meg a rookie-k majd jövőre kapnak pénzt.. 😀 😀apeszos
nem kell nekiksapka
Oszt' mé' nem? Nem kérik?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
le kell igazolni az összes fennmaradó cap spaceből Andre Smitht, befoltoznánk vele egy hatalmas lyukat; és kész 😛sapka
Ja, arra elég is lesz. A practice squad meg a rookie-k majd jövőre kapnak pénzt.. 😀 😀apeszos
nem kell nekik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
le kell igazolni az összes fennmaradó cap spaceből Andre Smitht, befoltoznánk vele egy hatalmas lyukat; és kész 😛sapka
Ja, arra elég is lesz. A practice squad meg a rookie-k majd jövőre kapnak pénzt.. 😀 😀
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
le kell igazolni az összes fennmaradó cap spaceből Andre Smitht, befoltoznánk vele egy hatalmas lyukat; és kész 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
de most a draftra váró jobbképességű Ofalak nagytöbbsége inkább belülre való (Pugh is inkább oda), szóval kb. egy picit jobb Polumbusra van esélyünk; abban sem vagyok biztos, hogy szükséges lenne (így).sapka
Brennan Williams-re érdemes figyelnetek. Klasszikus ZBS RT. Baromi atletikus, remek futásblokkoló, pass protban vannak gondjai, főleg az egyensúlyával, erejével, emiatt bull rush-sal verhető. Kicsit olyan, mint a tavalyi Mike Adams, csak egy fokkal gyorsabb. A vállsérülése miatti gyengébb játéka és műtétje miatt most elég hátrasorolják, 4-5. körbe, de ha tol egy jó pro day-t, akkor gyorsan fordul majd a kocka. Nem véletlen, h a bowl.hu-s podcastban Höri és empty taxi underrated embere is ő volt.
Sztem a tavalyi (csalódást keltő) kezdő RT-je mögé/mellé a Dolphins-Redskins-Texans-Steelers(még a kismillió need ellenére is) négyesből bárki viheti legkésőbb 3. körben a ZBS falába. A North Carolina OL jó felkészítő erre a sok atletikusságot igénylő elemmel.
Az ex TE Luke Marquardtra is kíváncsi leszek, brutál méretei vannak és gondolom atletikus is. Videó összvissz ennyi van róla 😊 :  www.youtube.com/watch?v=ucAX7xek5dY. Talán lehet belőle egy Veldheer/Vollmer? (Pats 4 emberrel beszélt igazoltan a combine-on, ő volt az egyik...) A pro day-e neki is érdekes lesz. Mondjuk Compton mellé nem hiszem, h nektek még egy ilyen projekt kell.
Christine Michaelt meg nem csak te bírod. Én is nagyon szeretem a játékát. Az elalvásos ügye miatt nálunk nem hinném, h szóba jön, de aki 4-5. kör táján bevállalja, és betöri, az óriásit nyerhet vele. A Jets 2x is találkozott vele a combine-on, úgy látszik túl sok nagypofájú, egoista arc került lapátra, most helyre akarják billenteni a világ rendjét 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szerk.: Ja, és érdekességképpen: Bevállalnád-e Mathieu-t és ha igen hányadik körben? 5-6-7? Vagy lesz aki korábbra veszi? Esetleg csak draft után?apeszos
alapesetben nálam szigorúan udfa lenne (mert nem hiszem, hogy tiszta)
de annyira reménytelennek tűnik a secondary, hogy akár kockáztatnék egy 5.-6. kört is :S, !ha! játékban tényleg úgy teljesít, mint annó (bár nem tűnt rossznak a combineon)sapka
Ha Jackson és Vödör egészséges és maradni tud, én bevállalnám az egyik 5.-re. Nekünk sem ártana egy Sherman szerű barom...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szerk.: Ja, és érdekességképpen: Bevállalnád-e Mathieu-t és ha igen hányadik körben? 5-6-7? Vagy lesz aki korábbra veszi? Esetleg csak draft után?apeszos
alapesetben nálam szigorúan udfa lenne (mert nem hiszem, hogy tiszta)
de annyira reménytelennek tűnik a secondary, hogy akár kockáztatnék egy 5.-6. kört is :S, !ha! játékban tényleg úgy teljesít, mint annó (bár nem tűnt rossznak a combineon)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem viszonylag gyorsan 'folyik' és van olyan felépítése mint pl. Hurt-nek. A run blokkja jó, a bullrush-t is meg tudja fogni, annyira mindenképp, hogy egy Griffin el tudjon mozogni. Jó, talán még nem kezdő szint, de Compton egy év után az? Polumbusnak is 'csak' az volt a baja hogy nem érezte a passrush-t simán megverték. Ha elkapták Griffint akkor jobbról, 10-ből 8x ő engedte az embert. Szóval Polumbus egy gyengébb szerződéssel még idén elkaristolhat, de mögötte legyen már alternatíva. Jelen állás szerint csak Compton van, Polumbus és Black (sic!) FA, Brown még a keretben van ugyan, de szerződés nélkül, és nem hinném hogy lesz neki új. Hurt ugye hosszú távra nem megoldás, belülre így nagy a túljelentkezés (Gettis, LeRibeus, Lichtensteiger, Hurt, Chester) mondjuk ha ebből a svábot kivesszük akkor is marad négy guard, és ebből, sőt a teljes O fal legjobb runblokkolója a sváb. És emlékezetem szerint Williams mögött sincs senki...

szerk.: Ja, és érdekességképpen: Bevállalnád-e Mathieu-t és ha igen hányadik körben? 5-6-7? Vagy lesz aki korábbra veszi? Esetleg csak draft után?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Fluker mögé nem mernék Qb-t tenni, az a srác egyszerűen nem mozog, hanem folyik!, egy bármilyen speed rusher kétszer körbefutja, nála jobb Polumbus; Flukernél inkább a guard posztot erőltetném, úgy nem múlik rajta túl sok minden, legalábbis én mindenképpen elkerülném. (Warmackot is)
huhh Armstead, nem vagyok vele kibékülve; fel lett kapva, de nem egy igazi klasszikus futásorientált RT; érdekes alternatíva lehet, de inkább passprotector (végülis az sem rossz😊)

de most a draftra váró jobbképességű Ofalak nagytöbbsége inkább belülre való (Pugh is inkább oda), szóval kb. egy picit jobb Polumbusra van esélyünk; abban sem vagyok biztos, hogy szükséges lenne (így).

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!