Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ezek a noname tagok PS tagok voltak, vagy future szerződéssel kerültek ide, 90-re kell tölteni a keretet (vagy lehet nem ennyire, de e körülire; de az biztos hogy 70+), de ezek a future szerződések úgy tudom nem számítanak bele a sapiba, mert abba csak a legmagasabb 53 számít, bár abban közel sem vagyok biztos hogy emiatt, de az ilyenek nem termelnek dead moneyt, ilyesmikkel csak akkor kell törődni, ha kihirdették a végső 53-at. Legalábbis ennyi erővel mindenkinek lenne halom dead pénze, +a kifizetések időpontjai is sokat számítanak.
Haynesworth biztos, hogy nem számít, mert trade volt, és akkor csak az évi bérét kell a csapatnak fizetni, a többit már az új csapata (NE) állja. Sellersnek sincs dead moneyja, csak ennek a 4 úrnak.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tudom, hogy van neki. De azt nem tudom mikor frissítették. Amit én írtam abban csak azok a játékosok vannak, akiknek élő szerződésük van. Valószínű én hibáztam, mivel nem reggeliztem és olyankor nem jó az angolom... 😛 De te tudod, hogy ki az a Phillip Merling? DE 715.000 dolcsival? Vagy az NT Chigbo Anunoby? Szerepel rajta pl. D.J. Johnson ugyancsak 715K-val, akit a héten vágtak ki. Ezek mind mennek a hulla sapiba. Valamint BigAl még mindíg terhel, és szerintem Sellers is. Hensonban már nem vagyok biztos. +18 mill. bünti.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
itt valami nem oké, a spotracnak van 2013-as 'görgetése' is
DEAD
Tom Compton T
75,750
Aldrick Robinson WR
53,100
Maurice Hurt G
29,700
Markus White DE
25,442
és én is rájuk emlékszek, szóval ezaz idei dead money, pár 100k (183,992)
ehhez még hozzájöhet, pl. Carriker vagy Brown cutja is
és azt írják jelenleg ennyi a cap összes: 119,849,562 (ami szintén hihetőbb)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
dead cap; ez nem a tavalyi évre vonatkozó adat?
mert nem emlékszem, kit-kiket raktunk ki idén ekkora szerződésekkel, rácsodálkoztam a számrasapka
Úgy tudom ez a tavalyi..

Adjustment For, IR-and PS: 5,455,950
Cooley, Chris: 2,433,000
Haynesworth , Albert: 2,000,000
Cundiff, Billy: 609,000
Sellers, Mike: 495,000
Barnes, Kevin: 196,000
Jarmon, Jeremy: 189,000
Rackers, Neil: 65,000
Goff, Jonathan: 65,000
Jackson, Tanard: 65,000
Hightower, Tim: 65,000
Robinson, Aldrick: 55,000
Royster, Evan: 54,000
Thompson, Brandyn: 30,000
Hurt, Maurice: 28,000
Henson, Robert: 26,000
Compton, Tom: 23,230
White, Markus: 14,000
Smith, Willie: 5,000
Bailey , Antwon: 2,000
Lewis, Lance: 2,000
Holt, D.J.: 2,000
Total: 11,879,180

Ha mégsem akkor még szarabb a helyzet.. 😀
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
dead cap; ez nem a tavalyi évre vonatkozó adat?
mert nem emlékszem, kit-kiket raktunk ki idén ekkora szerződésekkel, rácsodálkoztam a számra

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem dehogy. 2015-ben lesz FA. 6 éves szerződése van 55 millió ropogós dolcsiért. Közben utána néztem: 8,3 mill $ a 2013-as cap hit Hall esetében. Rajta kívül két embernek van nyolc milla fölött: Trent Williamsnek, és Garconnak.
-----------------------------------------------------------------------------
Ez most kicsit hosszú lesz.. még mindíg nem lehet táblázatot csinálni sajnos, képhez meg nem volt kedvem.. 😛 A 2013-as pénzek játékosonként minden bónusz szarral együtt.

Robert Griffin: $4.78 million
Kirk Cousins: $ 598K
Roy Helu: $ 672K
Evan Royster: $ 555K
Alfred Morris: $ 509K
Niles Paul: $600 K
Pierre Garcon: $8.2 million
Josh Morgan: $6.75 million
Leonard Hankerson: $ 706K
Santana Moss: $ 6.16 million
Aldrick Robinson: $ 480K
Dezmon Briscoe: $ 575K
Trent Williams: $8 million
Chris Chester: $4.3 million
Will Montgomery: $2.838 million
Josh LeRibeus: $ 644K
Adam Gettis: $ 530K
Maurice Hurt: $555K
Offensive Total: $47.447 million against the salary cap for 18 players
Barry Cofield: $6.3 million
Stephen Bowen: $5.5 million
Adam Carriker: $4.75 million
Jarvis Jenkins: $ 1.3 million
London Fletcher: $7.25 million
Brian Orakpo: $ 4.7 million
Ryan Kerrigan: $2.4 million
Perry Riley: $ 713K
Keenan Robinson: $ 585K
DeAngelo Hall: $8.3 million
Josh Wilson: $5.33 million
Richard Crawford: $ 496K
Brandon Merriweather: $3.5 million
Reed Doughty: $1.15 million
DeJon Gomes: $602K
Jordan Bernstine: $480K
Defensive Total: $53.35 million against the salary cap for 16 players
A special team-ből egyedül Forbath-nak van szerződése de az övé összesen nincs 1,5 millió három évre.
---------------------------------------------------------------------------
Szóval: ez 34 játékos összesen 100.790.000 $-ért, az új salary cap 121 millió, és ugye itt van nekünk egy 18 millás bünti, és 7,5 millió dead cap. Magyarán kurvára mínuszban vagyunk, nagyon sokat kell bűvészkedni ahhoz, hogy egyáltalán a szabad ügynökeink közül a lényeget megtartsuk. Nem nagyon kell új játékost várni. Igazi kihívás lesz Allennek ez az év.. 😀 Mara baszottul kihúzta a szőnyeget a lábunk alól, de így lesz szép nyerni... 😀 😀
----------------------------------------------------------------------------
A játékosok akik közül illene párat megtartani:
Reserve Lists
93 Kentwan Balmer DE
-- Tanard Jackson FS (Susp.)
Unrestricted FAs
97 Lorenzo Alexander ILB/OLB
60 Jordan Black OT
47 Chris Cooley TE
83 Fred Davis TE
64 Kedric Golston DE
20 Cedric Griffin CB
8 Rex Grossman QB
53 Bryan Kehl ILB
78 Kory Lichtensteiger G/C
74 Tyler Polumbus T/G
6 Sav Rocca P
41 Madieu Williams FS
51 Chris Wilson OLB
Restricted FAs
92 Chris Baker NT
16 Brandon Banks WR
50 Rob Jackson OLB
82 Logan Paulsen TE
57 Nick Sundberg LS
36 Darrel Young FB
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Hallnak is lejár, ugye?
Mert ha igen, sztem alább adja.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mert szerintem jobb mint Hall. És nem utolsó sorban olcsóbb. Hall-nak 50 milla körüli a pénze, ennyire azért nem jó... Erre a szezonra 7,5 millát foglal le..

Illetve helyesbítek, többet. Ez csak az alap, erre még jönnek a bónuszok is. 2012-ben az alap 6.000.000-ra 300.000 signing bonusz, és 3.500.000 "other bonus" (ki tudja ebben mi van?) jött rá, így összesen 9.800.000 volt a cap hit rá.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
hall ha nem lesz cut, akkor megeszem a kalapomat, nnandi meg azért volt szar philiben mert zónáztatták ami nagyobb faszság mintha peytonnal kezdenél optiont játszani.
örülnék neki ha megszereznénk, bár már sajnos nem mai csirke, de 3 misit megérne
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nekünk ő sok lenne?
---------------------------------------------------------
CSN Philly's Geoff Mosher is confident the Eagles will release RCB Nnamdi Asomugha this offseason.
Mosher suspects Asomugha wouldn't be kept even if he slashed his $15 million base salary all the way down to $3 million.

----------------------------------------------------------

Redskins cut cornerback D. J. Johnson, Black suspension liftedapeszos
És hova tesszük? vagy kit küldünk el? Bár nem figyeltem túl közelről, de mióta Philly-ben van, úgy rémlik nem sokkal mutatott többet, mint mondjuk nálunk Hall. A másik oldalon meg Wilson van, aki nem elit, de mindenképpen hasznos és amit tud, azt általában mindig hozta, különösebb hullámvölgyek nélkül. Felőlem jöhet, ha van rá pénz, de sztem mind a három jobb játékos annál, minthogy nickelnek tartsuk őket. Sőt az némi luxus is lenne...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekünk ő sok lenne?
---------------------------------------------------------
CSN Philly's Geoff Mosher is confident the Eagles will release RCB Nnamdi Asomugha this offseason.
Mosher suspects Asomugha wouldn't be kept even if he slashed his $15 million base salary all the way down to $3 million.

----------------------------------------------------------

Redskins cut cornerback D. J. Johnson, Black suspension lifted
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ok, sorry; látom már január végén aláírt oda 😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szerintem még nem vitte el Danny Smitht a Pittsburgh, legalábbis én nem olvastam sehol sem, hogy aláírt volna oda
csak meginterjúvolták

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A héten kezdenek dolgozni az edzők, a játékos értékelésekkel. A spec.team coordinator és a WR coatch helye üres, Danny Smith lelépett Pittsburghbe, a WR edző meg fingom sincs hová tűnt. Raheem Morris maradt, remélem jobb lesz a secondary mint volt...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mindkét oldallal egyet tudok érteni, és az is igaz, hogy bizonyos topikokban mi történt volna egy ilyen sérülés esetén, itt csak hatalmas flood volt
másrészt nem kevés 'legalább nem szaladgál annyit' megjegyzés született annó, amit nehéz elfelejteni a tényleg szánalmas usereknek

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
tisztában vagyok h ő csinálta de mért is haragszunk rá? azért mert tette a dolgát. bullshit, nem szeretem az ilyen ostobaságot, h vkinek egy vétlen dolog miatt rosszat kívánsz.
nem vagy okos fiu nexion, ha ezt komolyan gondolod, az biztosa.kacsa
Hja... erre mondják azt, hogy Isten nem bottal ver. Most majd együtt fognak elmélkedni az offseasonben az ACL szépségein. Amikor ez a sérülés teljesen "vétlenül okozódott" emlékszem olyan megnyilvánulásokra, "hogy legalább nem szaladgál annyit" és hasonlók. Viszont szánalmasozásra nem. Biztos vagyok benne, annyira szeretitek ti is Wilsont, mint mi RG3-at, egy ilyen eset után minimum a rituális torokmetszést követelnék Ngatának a Hox topicban. Nem tisztem védeni Nexiont, nem is szorul rá, de a kettős mérce nem szép dolog...apeszos
tudjátok jól h nagyon szeretem a redksinst is és robertet meg főként. just to be clear.
ha wilson csinálna ilyet, akkor csak is rá tudnék haragudni, mint itt is robertre haragudtam h mi a faszért kell futkároznia összevossza mint a veszett egér. sokszor le tudott menni, de a kevés eset amikor nem, akkor az egászsége bánta (atlanta meg ez a meccs. 1 agyrázkódás, egy sazakd szalag). és ő is megmondta ezt h nem tehet ilyet, mert tudja milyen fontos ő a franchisenek. és ebben a szemben kell sztem figyelni ezt.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
tisztában vagyok h ő csinálta de mért is haragszunk rá? azért mert tette a dolgát. bullshit, nem szeretem az ilyen ostobaságot, h vkinek egy vétlen dolog miatt rosszat kívánsz.
nem vagy okos fiu nexion, ha ezt komolyan gondolod, az biztosa.kacsa
Hja... erre mondják azt, hogy Isten nem bottal ver. Most majd együtt fognak elmélkedni az offseasonben az ACL szépségein. Amikor ez a sérülés teljesen "vétlenül okozódott" emlékszem olyan megnyilvánulásokra, "hogy legalább nem szaladgál annyit" és hasonlók. Viszont szánalmasozásra nem. Biztos vagyok benne, annyira szeretitek ti is Wilsont, mint mi RG3-at, egy ilyen eset után minimum a rituális torokmetszést követelnék Ngatának a Hox topicban. Nem tisztem védeni Nexiont, nem is szorul rá, de a kettős mérce nem szép dolog...
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
de hidd el kacsa, buta sem vagyok. Azzal kezdtem, hogy nem szokásom az ilyesmi. Hogy miért? Mert tudom, hogy "nem szép dolog". De attól még érzéseim is vannak és nekem ez az érzésem. Nem azért, mert tette a dolgát, hanem mert a túlbuzgóságácal sérülést okozott és kárt a kedvenc csapatomnak. Ha vki véletlen porig égetné a házam, miközben adolgát teszi, az eszemmel tudnám, hogy ne haragudjak rá, mert véletlen volt. De a szívem mélyén a pokolba kívánnám. Az érzéseimről pedig nem fogok hazudni csak azért, mert mások szerint nem szépek.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Ha nem is azonosulok a véleményével, de megértem Nexiont. Ő okozta RG3 sérülését.....

apeszos
tisztában vagyok h ő csinálta de mért is haragszunk rá? azért mert tette a dolgát. bullshit, nem szeretem az ilyen ostobaságot, h vkinek egy vétlen dolog miatt rosszat kívánsz.
nem vagy okos fiu nexion, ha ezt komolyan gondolod, az biztos
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ha nem is azonosulok a véleményével, de megértem Nexiont. Ő okozta RG3 sérülését.....

apeszos
Ráadásul egy szükségtelen ütközés volt, ment lefelé az ember, amikor megütötte... Persze nem varrom az egészet az ő nyakába - az oldalvonal megvédte volna RG3-at Ngata-tól.
Szánalmas vagy embers.gergo
Te meg le vagy szarva. Inkább vagyok szánalmas, de őszinte, mint szaros..

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Nem szokásom az ilyesmi, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tölt el némi örömmel, hogy Ngata térde is ment a levesbe....nexion218
Szánalmas vagy ember
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha nem is azonosulok a véleményével, de megértem Nexiont. Ő okozta RG3 sérülését.....

több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Nem szokásom az ilyesmi, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tölt el némi örömmel, hogy Ngata térde is ment a levesbe....nexion218
ez elég szomorú akkor
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nem szokásom az ilyesmi, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tölt el némi örömmel, hogy Ngata térde is ment a levesbe....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson