Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Pedig Lorenzo kurva jó, lehet h a sváb nem kéne?agent T
Ez igaz, csak gondolom úgy voltak vele, hogy míg Liktenfaszom állandó kezdő, addig Lorenzo ST/epizódszereplő LB és inkább a kezdőket próbálják megtartani. Bár ez egy elég érdekes helyzet, mert Alexander egy elit epizódszereplő kezd lenni - bármilyen hülyén is hangzik - és a kiválása sokkal nagyobb hatással lehet a csapatra, mint egy "átlag" specteamer/csere esetén...szóval nem könnyű, remélem marad valahogy. (Zárójelben jegyzem meg, hogy állítólag még mindig próbálunk reklamálni a cap bünti miatt...)nexion218
Hát ez így két nappal a piac nyitás előtt nemigazán vígasz.. A sváb kurva jó ebben a falban, és szvsz az összeszokottság miatt kapott szerződést, egyben akarják tartani a playoffos falat. Morrisnak ez még jól jöhet, de kérdés: megér-e öt évet az a jobb térd? Pénzről még nem szól a fáma, de úgy vélem nem lesz olcsó, és nekünk most be kellene férni a sapi alá elsősorban, nem hosszútávú szerződéseket osztogatni...
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Pedig Lorenzo kurva jó, lehet h a sváb nem kéne?agent T
Ez igaz, csak gondolom úgy voltak vele, hogy míg Liktenfaszom állandó kezdő, addig Lorenzo ST/epizódszereplő LB és inkább a kezdőket próbálják megtartani. Bár ez egy elég érdekes helyzet, mert Alexander egy elit epizódszereplő kezd lenni - bármilyen hülyén is hangzik - és a kiválása sokkal nagyobb hatással lehet a csapatra, mint egy "átlag" specteamer/csere esetén...szóval nem könnyű, remélem marad valahogy. (Zárójelben jegyzem meg, hogy állítólag még mindig próbálunk reklamálni a cap bünti miatt...)

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
de ezt az 5 éves sváb tervet egyáltalán nem értem, tavaly lett a !!3.!! körben behúzva LeRibeus, aki LG (projekt), ok még nem kezdőszint, majd jövőre; de ott van Hurt aki nem rossz, nem rosszabb svábnál
erre adnak a svábnak egy !!5!! éves szerződést, úgy hogy cap gondjaink vannak
megjön a végösszeg, és nézünk mint a moziban, hogy atyaúristen

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Pedig Lorenzo kurva jó, lehet h a sváb nem kéne?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
úgy tűnik Lorenzo nem lesz meghosszabítva/ nagyon sokat kér
sváb😕😕😕😕sapka
Vhol olvastam is, hogy egy ajánlatot már visszadobott...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
úgy tűnik Lorenzo nem lesz meghosszabítva/ nagyon sokat kér
sváb😕😕😕😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én örülök is neki. Szerintem Morris is.

Viszont így LeRibeus megint padozni fog egy évet. Feltéve, hogy bírja a sváb térde.
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
És sokak nagy örömére a Sváb is marad! 😊

" Free-agent guard Kory Lichtensteiger announced via Twitter Saturday night that he's reached his own agreement with the Redskins. Both the Washington Post and the Washington Times have confirmed the accord, saying it's a five-year deal."

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins re-signed restricted free agent OLB Rob Jackson to a one-year contract.
😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem néztem túl sok Redskins meccset, de ha jól rémlik akkor elég sok option playt nyomattatok. Abban az alapfelállásban van fent FB, sokat volt használva Young? Csak mert egy FB-nek ez elég sok pénz szvsz. Illetve ő mennyire jó lead-blocker, vagy futkorászik ő is, esetleg checkdown passokra volt használva? MarioAna
ha engem kérdezel azt mondom top FB, (bár a PFF konkrétan 5.nek írja, de nem kedvelem őket)
szóval nagyon jó lead blocker, inkább epizódszereplő, ügyes keze van+ fiatal (collegeban LB)
az a baj, hogy picit sérülékeny, és emiatt nem lehet teljesen kihasználni, ha ezt levetkőzné igazi all-around, de FB lenne
(azért nem egy Sellers 😀), szóval nem egy igazi passzcélpont, olyan klasszikus FB, amire szükségünk van

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
még1még1még1

Redskins re-signed restricted free agent FB Darrel Young to a three-year, $6.2 million contract.
kicsit sokallom egy FB-ért az annuális évi 2M-et, ha nem lesz sérült megérisapka
nem néztem túl sok Redskins meccset, de ha jól rémlik akkor elég sok option playt nyomattatok. Abban az alapfelállásban van fent FB, sokat volt használva Young? Csak mert egy FB-nek ez elég sok pénz szvsz. Illetve ő mennyire jó lead-blocker, vagy futkorászik ő is, esetleg checkdown passokra volt használva?

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
még1még1még1

Redskins re-signed restricted free agent FB Darrel Young to a three-year, $6.2 million contract.
kicsit sokallom egy FB-ért az annuális évi 2M-et, ha nem lesz sérült megéri

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins re-signed TE Logan Paulsen to a three-year contract. with a max value of $7 million and a $1.1 million signing bonus.
3 év / 7M és 1,1 bonus
korrekt, olcsó

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
egy Hall-Cox cserét el tudnék képzelni, pénzben is kb. annyi lenne (vagy kevesebb)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
the Redskins are "finalizing" a deal for free agent OT Tony Pashos.

atyaúristen


szerk. safety FA-n jól alakul a dolog, Dawan Landry a piacon, tipikus box SS; csorgatás indul 3...2...1...sapka
akkor már inkább adrian wilson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
the Redskins are "finalizing" a deal for free agent OT Tony Pashos.

atyaúristen


szerk. safety FA-n jól alakul a dolog, Dawan Landry a piacon, tipikus box SS; csorgatás indul 3...2...1...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
csorgatni azért még szabad 😛sapka
Azt szabad. Én is csorgatom pl. Vollmer-re, Steven Jackson-ra, Andre Smith-re... és lenne még pár csorgatni való... mondjuk hogy igaza legyen Nexionnak Dashon Goldson vagy Kenny Phillips se jönne rosszul. Aqib Talibról esetleg Keenan Lewisról nem is beszélve. Dehát a legköltekezőbb csapatból a legcsóróbbak lettünk.... így aztán tényleg csak a csorgatás maradt...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
csorgatni azért még szabad 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Winston nem bal tackle?apeszos
nfl.ben még nem játszott bal oldalon, de ő az egyik legjobb ZBS RT, van aki szerint A legjobb
de elég drága, bár most sok pénzt kapott a chiefstől, és már tavaly is le akartam igazolni 😀sapka
Ha drága akkor meg mit csorgatod a nyálad, örüljünk ha Polumbus kevesebbért aláír... 😀
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Winston nem bal tackle?apeszos
nfl.ben még nem játszott bal oldalon, de ő az egyik legjobb ZBS RT, van aki szerint A legjobb
de elég drága, bár most sok pénzt kapott a chiefstől, és már tavaly is le akartam igazolni 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tartsuk csak egyben a csapatot. Olyan koloncoktól kell megszabadulni mint Banks, Jordan Black , Niles Paul.. De szerintem nem lesz pénz a szerződések átalakítása után sem nagy kutyákra. Williamsnél jobb LT nem nagyon lesz ebben a szezonban, folyamatosan fejlődik, minden évben jobb és jobb lesz. És tesz róla, hogy fejlődjön külön edzésekkel. Winston nem bal tackle?
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
le kell igazolni Winstont!!sapka
Nem lehetne inkább Dashon Goldson? Mondjuk úgysincs rá pénz, szóval mind1...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
le kell igazolni Winstont!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csúcs ez a faszi. A cipőjéről egy szót se... És az edzőpartnere sem kutya...

 www.washingtonpost.com/blogs/dc-sports-bog/wp/2013/03/06/trent-williams-is-training-with-adrian-peterson/
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Washington Redskins announced that they have named A.J. Smith as a Senior Executive.

hajjaj...sapka
Mijafaszomnak? Nélküle kiesnénk az NB1-ből? Vagy inkább vele? Sok pénz van el kell költeni? Nem értem....