Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 12 éve
Igazából semmi különöset nem tennék már hozzá a mai meccshez, csak annyit, hogy borzasztóan örülök neki, hogy a mi Róbertünk kétségkívül visszatért, megint imádtam nézni a játékát, ha így folytatja, akkor bőven benne van egy ugyanolyan nagy comeback, mint tavaly. Ennek a kulcsa szerintem az elkövetkező 5 meccs lesz, amiből ha hármat behúzunk, akkor meccsben maradunk, de a legoptimálisabb az lenne ha a pacik kivételével mind meglenne- ehhez viszont nem elég az O, a labda másik oldalán villogni kell.
akkorisredskins
több mint 12 éve
de ott van Doughty 😊Már két hete mondtam, az ST semmit nem ér . A két legfontosabb ember ment el innen: Danny Smith és Lorenzo Alexander. Az edző és a kapitány. Egyebet nem mondhatok.apeszosKaptunk TD-t fumbliból is. Szóval ez így ebben a formában kurva gyenge.Na jó, ennyire azért nem, de az konszenzus, hogy a ST fölöslegessé tette a támadó- és védőalakulat teljesítményének boncolgatását, mivel ők egymaguk, külön segítség nélkül lepasszolták a Dallas-nak a meccset.nexion218
És most jöjjön egy fideszes magyarázat: Ha a TDket kivesszük, tulajdonképpen mi nyertünk.. 😛
apeszos
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
Már két hete mondtam, az ST semmit nem ér . A két legfontosabb ember ment el innen: Danny Smith és Lorenzo Alexander. Az edző és a kapitány. Egyebet nem mondhatok.Kaptunk TD-t fumbliból is. Szóval ez így ebben a formában kurva gyenge.Na jó, ennyire azért nem, de az konszenzus, hogy a ST fölöslegessé tette a támadó- és védőalakulat teljesítményének boncolgatását, mivel ők egymaguk, külön segítség nélkül lepasszolták a Dallas-nak a meccset.nexion218
És most jöjjön egy fideszes magyarázat: Ha a TDket kivesszük, tulajdonképpen mi nyertünk.. 😛
apeszos
több mint 12 éve
Kaptunk TD-t fumbliból is. Szóval ez így ebben a formában kurva gyenge.Na jó, ennyire azért nem, de az konszenzus, hogy a ST fölöslegessé tette a támadó- és védőalakulat teljesítményének boncolgatását, mivel ők egymaguk, külön segítség nélkül lepasszolták a Dallas-nak a meccset.
És most jöjjön egy fideszes magyarázat: Ha a TDket kivesszük, tulajdonképpen mi nyertünk.. 😛
apeszos
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Kaptunk TD-t fumbliból is. Szóval ez így ebben a formában kurva gyenge.És most jöjjön egy fideszes magyarázat: Ha a TDket kivesszük, tulajdonképpen mi nyertünk.. 😛
több mint 12 éve
A negyedik negyedet már nem láttam ,de szerintem elmondható, hogy vereség ide, vereség oda, az offense (RGIII) eddig nem mutatott ennyi életjelet, mint ma. Olyan jó lenne elérni, hogy a D tartson végre ott, hogy az aktuális ellen ne szerezzen first downt szinte amikor kedve tartja, és akkor lennének sanszaink a meccseken.A D még annyi is... De mi lenne, ha a spec team is csinálna vmit??? Lényegében 2 TD-t szoptunk rajtuk, ha ezt kivesszük, akkor ott tartunk, hogy 17 ponton tartottuk a múlt héten majd' 50 pontos Cowgirls-t, a 2. negyed végén vezetünk és nem kell megint futni az eredmény után.
Mondok egy merészet, ha (ha!) javul a védekezés, szerintem a Bearst el tudjuk kapni.agent T
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
A negyedik negyedet már nem láttam ,de szerintem elmondható, hogy vereség ide, vereség oda, az offense (RGIII) eddig nem mutatott ennyi életjelet, mint ma. Olyan jó lenne elérni, hogy a D tartson végre ott, hogy az aktuális ellen ne szerezzen first downt szinte amikor kedve tartja, és akkor lennének sanszaink a meccseken.Mondok egy merészet, ha (ha!) javul a védekezés, szerintem a Bearst el tudjuk kapni.
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
Nem bizony.Azzal sem jártál jobban.carragherNagy szopás lesz ez...apeszosApesz, hajnal kettőkor kezd a Sens a Kacsák ellen. Nézzek szerinted ma inkább jéghokit?agent T
Le is feküdtem a harmadik negyed elején, most néztem meg a végeredményt az nfl.com-on. A Sens is kikapott 4-1-re, perfect night volt tehát 😊
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
carragher
48
Azzal sem jártál jobban.Nagy szopás lesz ez...apeszosApesz, hajnal kettőkor kezd a Sens a Kacsák ellen. Nézzek szerinted ma inkább jéghokit?agent T
több mint 12 éve
Nagy szopás lesz ez...apeszosApesz, hajnal kettőkor kezd a Sens a Kacsák ellen. Nézzek szerinted ma inkább jéghokit?
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
Nagy szopás lesz ez...
több mint 12 éve
Bízzunk Romo-ban! 😀steroid stewieJaja,"In Romo We Trust", csak attól tartok, Tony Choke-O nem lesz elég a győzelmünkhöz.... Nem ártana, ha az offensünk is tiszteletét tenné a meccsen...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Bízzunk Romo-ban! 😀
több mint 12 éve
Az meg nem hír, hiszen eddig is azt csinálta.. 😛csak az árnyék a lényeg, majd arra rávetődik 😛DeAngelo Hall is expected to shadow Dez Bryant in Sunday night's Week 6 matchup. 😀 😀sapkaOszt' hogyan? Hozzákötözik?apeszos
sapka
több mint 12 éve
csak az árnyék a lényeg, majd arra rávetődik 😛DeAngelo Hall is expected to shadow Dez Bryant in Sunday night's Week 6 matchup. 😀 😀sapkaOszt' hogyan? Hozzákötözik?apeszos
vannak jó hírek is: Morris ran for 313 yards and four touchdowns in two games against Dallas last season.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
DeAngelo Hall is expected to shadow Dez Bryant in Sunday night's Week 6 matchup. 😀 😀sapkaOszt' hogyan? Hozzákötözik?
több mint 12 éve
DeAngelo Hall is expected to shadow Dez Bryant in Sunday night's Week 6 matchup. 😀 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Az a szerencsénk, hogy ezt a Cowgirl-ek is pontosan ezt fogják hinni.nexion218És milyen igazuk lesz... 😀
51 pontot kaptak és végig hátrányban voltak 😊A kapott pontokban nem kételkedem. Ám a szerzettek már kicsit soknak tűnnek. Ahhoz vagy le kell fizetni a nagy kijelző kezelőjét, vagy lopni kell a Broncostól... Minden második PM TD-t hozzánk írják be.
ez nem tűnik olyan vészesnek, 51 pontot mi is tudunk kapni..., sőt 40-et szerezni issapka
több mint 12 éve
Elnézve a Tehenész meccset esélyünk sincs a hétvégén. Hacsak nem toltak valami baromi jó cuccot ezen a héten a fiúk, ami kitart a vasárnapig. Ezzel a secondaryvel olyan csapatok ellen mint a Bears, Chargers... És az öreg Manninget most jóindulatúan nem is említem. Szóval a következő négy meccs nagyon sima zakónak tűnik, és utána is csak szerencsével szedhetünk össze pár wint. Jól megdolgozunk a Rams minél jobb draftjáért...apeszosAz a szerencsénk, hogy ezt a Cowgirl-ek is pontosan ezt fogják hinni.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Elnézve a Tehenész meccset esélyünk sincs a hétvégén. Hacsak nem toltak valami baromi jó cuccot ezen a héten a fiúk, ami kitart a vasárnapig. Ezzel a secondaryvel olyan csapatok ellen mint a Bears, Chargers... És az öreg Manninget most jóindulatúan nem is említem. Szóval a következő négy meccs nagyon sima zakónak tűnik, és utána is csak szerencsével szedhetünk össze pár wint. Jól megdolgozunk a Rams minél jobb draftjáért...apeszos51 pontot kaptak és végig hátrányban voltak 😊
ez nem tűnik olyan vészesnek, 51 pontot mi is tudunk kapni..., sőt 40-et szerezni is
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Elnézve a Tehenész meccset esélyünk sincs a hétvégén. Hacsak nem toltak valami baromi jó cuccot ezen a héten a fiúk, ami kitart a vasárnapig. Ezzel a secondaryvel olyan csapatok ellen mint a Bears, Chargers... És az öreg Manninget most jóindulatúan nem is említem. Szóval a következő négy meccs nagyon sima zakónak tűnik, és utána is csak szerencsével szedhetünk össze pár wint. Jól megdolgozunk a Rams minél jobb draftjáért...
több mint 12 éve
Az lenne a legtutibb valóban 😊Ti is úgy vagytok vele, tisztán számításból, hogy most már kijöhetne kicsit a gödörből a törpválogatott, legalább egy meccs erejéig? 😊agent TEz mondjuk nem egyszerű kérdés, agyaltam már rajta... Mert ott van az a verzió is, hogy zakózzanak le újra, 0-5-nél - bár nem néztem a schedule-jüket - de lényegében sztem kiszálltak a versenyből. Kérdés, hogy nekünk az-e a jobb, ha egy Törpe W-vel kicsit tömörül a csoport állása, vagy egy Törpe L és a 3 helyett csak 2 csoportellenfél marad? Mondjuk a legtutibb verzió az lenne, hogy leszarom őket és mi nyerünk a hátralévő meccseinkből minimum 9-et...😊nexion218
Meg mondjuk ha csak mi vernénk Peytonékat az alapszakaszban, na az lenne az igazi coolság 😀
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
Ti is úgy vagytok vele, tisztán számításból, hogy most már kijöhetne kicsit a gödörből a törpválogatott, legalább egy meccs erejéig? 😊agent TEz mondjuk nem egyszerű kérdés, agyaltam már rajta... Mert ott van az a verzió is, hogy zakózzanak le újra, 0-5-nél - bár nem néztem a schedule-jüket - de lényegében sztem kiszálltak a versenyből. Kérdés, hogy nekünk az-e a jobb, ha egy Törpe W-vel kicsit tömörül a csoport állása, vagy egy Törpe L és a 3 helyett csak 2 csoportellenfél marad? Mondjuk a legtutibb verzió az lenne, hogy leszarom őket és mi nyerünk a hátralévő meccseinkből minimum 9-et...😊
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Ti is úgy vagytok vele, tisztán számításból, hogy most már kijöhetne kicsit a gödörből a törpválogatott, legalább egy meccs erejéig? 😊
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊