Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ezt a Reggie Bush sztorit én is olvastam, nagyon jól kiegészítené Morrist
gondolom nem akartunk annyit adni neki, mint a Detroit adott, ezért nem érkezett
de ennek örülök; mert várható egy futó a draftról, ami igenis kell

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Shanny szívesen látná újra a csapatban Hall-t, csak meg akarta neki adni a lehetőséget, hogy ha tud, keressen több lóvét, mint amit mi tudnánk adni. De ha nem talál csapatot, simán visszaigazolná. (redskins.com) ez nem feltétlen rossz szerintem! Nem hiszem, hogy kapkodnának érte, de játszani meg tuti akar, szóval olcsón visszakaphatjuk. Egy safety-t kellene nagyon sürgősen fogni (Pollard?). Orakpo-val meg jobb safety játékkal talán Hall sem tűnik majd olyan szörnyűnek és kihúzhatjuk vele a "szűk esztendőt".nexion218
Hall ha jó napot fog ki, elég jó tud lenni, csak ritka a jó napja. 😛 Vissza fog jönni. Szerintem Shanny eleve erre játszott, így jóval kevesebbért/új szerződéssel jöhet vissza. Vödör ha egészséges, tökéletes "hitman", azon a pár meccsen amikor játszott nagyságrendekkel jobb lett a sec, Williams helyett kell valaki, de Tanard-ot nem láttuk még játszani, lehet nem is kell safety.apeszos
elvileg nem kell, de nem emlékszem pontosan, meddig tart Jackson eltiltása, vmiért "indefinite" rémlik... Vödör is tényleg rendben van, csak jelen állás szerint Üvegvödör, azzal meg nem sokra megyünk. Szóval én Hall-nak örülnék, főleg azért, mert solt receiverekkel szemben is tudtuk játszani meg talán még volt, amikor safety-ként is bevetettük, de egy egészséges és jó safety jöhetne. OTA vagy előszezon után még mindig ki lehet vágni. Azt amúgy olvastátok a W. Post-ban, hogy azért is rossz a cap bünti (amiért szerintük senki más nem felelős, mint Shanny), mert így nem tudtunk rámozdulni pl. Reggie Bush-ra... Minek??? Csillagászati pénzért egy RB viszonylatban öregedő sztár, amikor van egy olcsó, fiatal és strapabíró franchise rekorder futónk, plusz Helu meg Royster... Ha lenne pénzünk, akkor sem futóra kéne költeni!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Shanny szívesen látná újra a csapatban Hall-t, csak meg akarta neki adni a lehetőséget, hogy ha tud, keressen több lóvét, mint amit mi tudnánk adni. De ha nem talál csapatot, simán visszaigazolná. (redskins.com) ez nem feltétlen rossz szerintem! Nem hiszem, hogy kapkodnának érte, de játszani meg tuti akar, szóval olcsón visszakaphatjuk. Egy safety-t kellene nagyon sürgősen fogni (Pollard?). Orakpo-val meg jobb safety játékkal talán Hall sem tűnik majd olyan szörnyűnek és kihúzhatjuk vele a "szűk esztendőt".nexion218
Hall ha jó napot fog ki, elég jó tud lenni, csak ritka a jó napja. 😛 Vissza fog jönni. Szerintem Shanny eleve erre játszott, így jóval kevesebbért/új szerződéssel jöhet vissza. Vödör ha egészséges, tökéletes "hitman", azon a pár meccsen amikor játszott nagyságrendekkel jobb lett a sec, Williams helyett kell valaki, de Tanard-ot nem láttuk még játszani, lehet nem is kell safety.
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Shanny szívesen látná újra a csapatban Hall-t, csak meg akarta neki adni a lehetőséget, hogy ha tud, keressen több lóvét, mint amit mi tudnánk adni. De ha nem talál csapatot, simán visszaigazolná. (redskins.com) ez nem feltétlen rossz szerintem! Nem hiszem, hogy kapkodnának érte, de játszani meg tuti akar, szóval olcsón visszakaphatjuk. Egy safety-t kellene nagyon sürgősen fogni (Pollard?). Orakpo-val meg jobb safety játékkal talán Hall sem tűnik majd olyan szörnyűnek és kihúzhatjuk vele a "szűk esztendőt".

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Basszus, nagyon fogynak a DB-k, tényleg csak Hall jut nekünk??

Chris Russell ‏@Russellmania980
We have some BREAKING @Redskins news : Bryan Kehl is back...done deal..He was a UFA ILB/ST ace... Contract signed. @ESPNRadio980 #Redskins

Rich Tandler ‏@Rich_TandlerCSN
.@incarceratedbob reporting Fred Davis back to #Redskins. Has been ahead on some things.
Ezt közben Tandler visszavonta
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Smith 3/18ért ment a chiefsbe, fasz kivan

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát így jobban belegondolva, ez az O fal elég jó volt, nehogy most meg elszarják. De a secondary nem lesz abajgatva??
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Trueblooddal megegyeztetek ha átmegy az orvosin aláírja a papírokat.empty taxi
átment a tesztekensapka
Ez jó nekünk? Assetudom ezkiez...apeszos
Annyira nem jó, viszont bőven van kezdő rutinja.empty taxi
Na ettől tartok leginkább. Még mindig féltem Griffint. Miben nem annyira jó? Run block, pass block?apeszos
Nagy false start gyáros, passzblokkban és run blokkban is azt mondanám róla h egy átlagos munkásember.empty taxi
ígyvan, de folzStattba nem üthetik a Robit, már megéri


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Trueblooddal megegyeztetek ha átmegy az orvosin aláírja a papírokat.empty taxi
átment a tesztekensapka
Ez jó nekünk? Assetudom ezkiez...apeszos
Annyira nem jó, viszont bőven van kezdő rutinja.empty taxi
Na ettől tartok leginkább. Még mindig féltem Griffint. Miben nem annyira jó? Run block, pass block?apeszos
Nagy false start gyáros, passzblokkban és run blokkban is azt mondanám róla h egy átlagos munkásember.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Na ettől tartok leginkább. Még mindig féltem Griffint. Miben nem annyira jó? Run block, pass block?apeszos
kb. u.a. mint Polumbus, adottságokra,
csak Trueblood 7 évig kezdett a tampában, de tavaly sérülés miatt nagyon rosszul teljesített; viszont ha átment a teszten akkor nem lehet vele gond, olcsó upgrade

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Trueblooddal megegyeztetek ha átmegy az orvosin aláírja a papírokat.empty taxi
átment a tesztekensapka
Ez jó nekünk? Assetudom ezkiez...apeszos
Annyira nem jó, viszont bőven van kezdő rutinja.empty taxi
Na ettől tartok leginkább. Még mindig féltem Griffint. Miben nem annyira jó? Run block, pass block?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Trueblooddal megegyeztetek ha átmegy az orvosin aláírja a papírokat.empty taxi
átment a tesztekensapka
Ez jó nekünk? Assetudom ezkiez...apeszos
Annyira nem jó, viszont bőven van kezdő rutinja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ja ja, kemény lesz az O line...

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
a igazi bostonitekköl nem sörözik


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kirk Cousins ✔ @KirkCousins8

NFL's off-season drug testing at my grandma's town-home! I'm all for a clean game but weird having a stranger watch u in your own bathroomempty taxi
Remélem Williamst kihagyják 😀

Trueblooddal megegyeztetek ha átmegy az orvosin aláírja a papírokat.empty taxi
átment a tesztekensapka
Ez jó nekünk? Assetudom ezkiez...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Kirk Cousins ✔ @KirkCousins8

NFL's off-season drug testing at my grandma's town-home! I'm all for a clean game but weird having a stranger watch u in your own bathroom


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Trueblooddal megegyeztetek ha átmegy az orvosin aláírja a papírokat.empty taxi
átment a teszteken

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Trueblooddal megegyeztetek ha átmegy az orvosin aláírja a papírokat.empty taxi
ez jól hangzik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Trueblooddal megegyeztetek ha átmegy az orvosin aláírja a papírokat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
The Redskins had to drop their offer in guaranteed money on Monday and that’s when Lorenzo Alexander knew his time in Washington had ended. So he walked outside the hotel in the Bahamas, where he’s attending the NFL Players’ Association conference.

And he cried.

“I still get emotional when I talk about it,” said Alexander, who signed a three-year, $9.5 million deal with $3 million guaranteed with Arizona on Wednesday. “Being in a place for seven years and then not being able to stay after doing everything the right way, it’s probably one of the hardest things.”

Know this: Alexander isn’t bitter. He’s not angry at the Redskins. He praised the front office and coach Mike Shanahan. There’s also a discrepancy between his side and the Redskins when it comes to the numbers. Redskins spokesman Tony Wyllie said the Redskins did not drop their offer from $2.6 million guaranteed to $1.4 million guaranteed. The overall package was for three years and $7.5 million.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
csalódott vagyok, hogy a Chargers le tudta igazolni Coxot évi annuális 5 millióért, aminek a fele garantált
ennyit nekünk is érhetett volna..., és ennyi hely biztosan van

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért az kurva érdekes, hogy Landry amint kitette innen azt a repedt (szakadt) sarkú bütykös lábát, milyen b@szott egészséges tud lenni. Hogy rohadna le a bibis lába...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
sajnálom Alexandert, nagyon-nagyon, mert igazi team ember 😕😕
isten vele, kíváncsi vagyok a szerződésére

vicces lenne begyűjteni a cardinalsos safetyket 😀sapka
Rhodesnak tudnék örülni.. 😀

na jó, Goldson úszott (sosem tudtunk volna annyit adni neki), de akkor most már Talib vagy Pollard tényleg jöhetne. Nekem is az az érzésem, hogy Hall visszajön... De akkor Talib csak azért érdekel minket, ha Hall mégsem jön vissza?nexion218
Az szép lenne... Szerintem Talib megkapja a lóvéját a Patstől, nekünk ő túl jó. Hall is csak a pénz miatt ment el..
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
sajnálom Alexandert, nagyon-nagyon, mert igazi team ember 😕😕
isten vele, kíváncsi vagyok a szerződésére

vicces lenne begyűjteni a cardinalsos safetyket 😀

szerk. Trueblood nem is lenne rossz, csak ne Pashos legyen, nehogy Pashos legyen

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
na jó, Goldson úszott (sosem tudtunk volna annyit adni neki), de akkor most már Talib vagy Pollard tényleg jöhetne. Nekem is az az érzésem, hogy Hall visszajön... De akkor Talib csak azért érdekel minket, ha Hall mégsem jön vissza?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson