Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nem rossz ez.apeszos
most komolyan.
mi ez a pozitív felhang tőled? 😀, hogy gondolod ezt? 😛 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Redskins reached agreement on a one-year deal with former Eagles DE Darryl Tapp, per league source.

Örülök h idekerült, nem rossz játékos, itt kb. elsőszámú csere lesz Öregpók meg Kergeman mögött.empty taxi
És tud ő OLB-t játszani 3-4-ben?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem rossz ez. Sikerült egyben tartani a csoport győztes offenset. A secondary még mindig sántít ugyan, de Biggers nem rosszabb mint Hall. A safetyk körül nagy még a homály, de bízzunk benne, hogy Vödör egészséges lesz, és jön egy jó draft.
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Fred Davis is back:  washingtonexaminer.com/redskins-re-sign-fred-davis/article/2525778empty taxi
tessék kiemelni a lényeget!

According to a league source, the Bills were willing to give Davis a two-year deal that was potentially worth nearly $700,000 more than Washington’s one-year offer.sapka
Itt utalnék vissza arra, amit reggel írtam!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Fred Davis is back:  washingtonexaminer.com/redskins-re-sign-fred-davis/article/2525778empty taxi
tessék kiemelni a lényeget!

According to a league source, the Bills were willing to give Davis a two-year deal that was potentially worth nearly $700,000 more than Washington’s one-year offer.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Fred Davis is back:  washingtonexaminer.com/redskins-re-sign-fred-davis/article/2525778


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
...mint mondjuk Buffalo-ban öö...izétől... kitől is??nexion218
Tom Brady!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/luj9ecmcrtpdhe44sg9p
Redskins call RG3 to help lock down Antoine Winfield
The Washington Redskins want Antoine Winfield bad. How do we know? The team had a dinner with the free-agent cornerback that included Daniel Snyder, Mike Shanahan ... and RG3.


Próbálunk mézesmadzagot húzni... 😀

Egyébként Griffin III értékébe ezt is bele kell számolni. Nem csak azzal járul hozzá a csapat sikeréhez, hogy jó játékos (főleg, ha visszanő a lába), hanem más játékosok számára is csalogatóvá teszi a burgundi-arany mezt, potenciálisan csökkentve ezzel az árukat. Szerintem ha Davis tényleg marad, abban nagy szerepe lehet annak is, hogy szívesebben kap el passzokat Griffin-től, mint mondjuk Buffalo-ban öö...izétől... kitől is??

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Úgy tűnik Davis is visszajön..
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Redskins reached agreement on a one-year deal with former Eagles DE Darryl Tapp, per league source.

Örülök h idekerült, nem rossz játékos, itt kb. elsőszámú csere lesz Öregpók meg Kergeman mögött.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
és Huff is elkelt
azért érkezett egy E.J. Biggers, hurrá 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szeva Alex, tetszik a fosó madár.. 😀 😀 Ha jól értem, miattam van az újrakezdés... 😛 Engem nem kell komolyan venni, mert nem értek hozzá, és elfogult is vagyok. Ki nem állhatom Doughtyt. Spec teamben kétségtelenül jó, de általában szereti az árnyékot. Mindíg arra vetődik. Sose tudja hová helyezkedjen, így javarészt elkésik, futás ellen nem ér fel, blitzelni meg nem tud, nagyon hátulról indul, és fel is akad a falon. A spec teamben könnyű dolga van, ott jó messziről indul az ember, tudni lehet kinél a labda, rá tud készülni. Egy faék hamarabb átlátja a támadó sémát mint ő. Sőt, még én is.
OL? Azért nem minden a futás, néha passzolni is kell, és ebben már nem voltunk olyan jók. A jobb oldal semmiképp. Látja ezt az FO is, ezért gyűjtik az RT-ket, és Polumbus is visszajött, hátha majd most. Vigasz, hogy vannak fiatalok akik jók, kis tapasztalat és nagyon jók lesznek. Hurt, LeRibeus, de Gettis sem rossz. Kell is, mert Griffin nem fog annyit szaladgálni, és így nehezebben adják el a handoffot, amit tökélyre fejlesztettek a végére. Remek példa erre a Cowboys elleni meccs, ahol Ware (aki nem kezdő a szakmában ugye..) sose tudta kinél van a labda. Vicces volt látni ahogy rávetette magát Morrisra, RG meg elhúzott mellette. Azt gondolom egymás nélkül nem működik a dolog olyan jól, ha nincs Griffin Morrisnak sem megy úgy, Helu és Royster pedig közelébe sem jön Morrisnak. Pedig a campekből még olyan hírek jöttek, hogy nem nagyon szereti őt a labda, szabadulni akart Morristól minden áron. 😀 Cousinssal nehezebb dolgunk lesz. De már így is túl hosszú voltam, a többit majd később... Tényleg tetszik a madarad.. 😀 😀
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
üdv Alex, üdv itt
fúhh, sok dolgot nem így látok
talán túl sokat is, és nem kimondottan szeretnélek elijeszteni ettől a közegtől, hogy most jól lehurroglak, vagy megmondom a frankót
szóval hajrá, nézz minél több meccset, akár visszamenőleg is és majd jönni fog a tapasztalat és a tudás is hozzá.

üdv

szerk.: és ennél a játéknál elengedhetetlenül szükséges a rendszerszemléletű gondolkodás

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
a Maddent felejtsd el mint viszonyítási alapot. Játszottam én már Marcus Freeman - Darry Beckwith - Rico McCoy LBsorral....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
alexx.tune@gmail.com Washington Commanders 5 — Almighty
Oké , szóval kezdjük úra... 😊 Szevasztok rézbőrűek, Alex vagyok, 24 éves. Ez a 3. éve, hogy követem ezt a remek sportot, azonban csak a tavalyi szezon elején lett a favoritom a skins, többek közt Griffin miatt, elképesztő atlétának és sportembernek tartom.
Tisztában vagyok a játék menetével, ismerem az összes szabályt, a játékosokat is sikerült viszonylag jól meg ismernem, mivel van egy szezon Fantasy is mögöttem (de ez pl. azt is jelenti, hogy akik a tavalyi szezonban sérültek voltak, azok neve nem sokat mond. Kivéve Orakpo.. 😊, valamint játszottam is egy kis ideig. Azonban azt gondolom, hogy sok évnek kell eltelnie, illetve rengeteg meccset kell látnom még ahhoz, hogy reálisan értékelni tudjam játékosok teljesítményét, főleg azokét, akik csak akkor kerülnek a képernyőre, ha valami látványos történik velük. (pl.: ha egy DB kifogástalan man coverage-ben arról valszeg nem fognak ódákat zengeni, mivel nem arra megy a passz, máshol zajlik a játék. Tisztelet a kívételnek persze.) Ehhez még az is hozzátartozik, hogy Fantasy nem mindig tükrözi egy játékos teljesítményét, vegyük csak az előző példát alapul, ugyanakkor hajlamos vagyok játékosokat "kurvajó"-nak tartani, Fantasy-n való teljesítményük miatt. (Hall 😊))). Ennyit rólam...

A csapat. Nos, leírom mit gondolok, mik a meglátásaim, aztán majd lehet jól elküldeni melegebb éghajlatra (szívem szerint élnék is a lehetőséggel.. 😊, persze mindenhez indoklást kérnék ha lehet, had szívjam be a tudást, amit birtokoltok.

Offense:

OL: Ligaelsők voltunk futott yardokban, azt gondolom nincs miről beszélni.

QB's: RG3 remélem kicsit visszavesz, kevesebb kockázatot kell vállalnia, különben az lesz mint tavaly, és azt senki nem akarja.. Nem azért mert Cousins nem jó QB, szerintem remek játékos, jól lát, erős karok, de az egész offense Griffinre és az option-re van felépítve.

RB's: Morris-on kívül nem nagyon kapott senki szerepet, amit nem is sajnálok, ugyanannyi érdeme van a csapat idei eredményeiben (ha nem több..) mint Griffinnek.

WR's: Ez már melegebb téma, tény, hogy inkább a futáson van a hangsúly. Garcon játéka tetszik, szerintem kíváló #1 elkapó, gyors, agilis, finom kezekkel. Moss már sajnos veteránnak számít, ugyanakkor nem véletlenül van tizenéve a ligába, mi sem mutatja ezt jobban mint az a stat, hogy bár elkapott yardokban csak 3. a csapatban, elkapott TD-ben 1. 8 elkapott TD-vel, míg a 2. Garcon 4-el. Ebből számomra az derül ki, hogy End Zone szitukban előszeretettel léptetik elő elsőszámúvá, amit ő meg is hálál. Hankerson és Morgan egyaránt kifogástalan munkát végeznek. Akitől kirázott a hideg az B.Banks, nem igazán értettem miért ő az elsőszámú visszahordónk (), örültem amikor nem találtam a rosteren.

TE's: Davist nagyon jó TE-nek tartom, amíg meg nem sérült ha jól tudom top yardgyáros volt, nagyon kár lenne ha nem kerülne vissza a csapatba. A többiekről sajnos nem tudok véleményt alkotni..

Defense:

DL: Carriker, Cofield, Bowen jó kezdőnek hangzik, bár tény hogy ezt a megállapítást inkább hírekből és statokból gondolom (+MADDEN13 😊, mintsem mutatott teljesítményük alapján. Számomra egyikük sem volt kiemelkedő, mint mondjuk J.J. Watt. (Igen tudom, egy NT-nek nem lesznek soha olyan statjai mint egy DE-nek).

LB's: HA, ismétlem HA sikerül egészségesnek maradni, akkor egész impozáns LB sorunk van, Orakpo-Fletcher-Riley-Kerrigan. Azonban ilyen csak a mesékben van, viszont ezen a 4en és Rob Jacksonon kívül a többi név a rosteren nem sokat mond. Mit gondoltok szükségünk lehet erősítésre, vagy akik a padon ülnek minőségi cserének számítanak ?

DB's: A csapat nyilvánvalóan leggyengébb szekciója, elkélne a komolyabb erősítés, bár szvsz Hall-lal és Doughty-val sok problémám nem volt a szezon során, nade azért vagytok ti, hogy ezt cáfoljátok, és felvilágosítsátok nyilvánvalóan elsötétült elmémet.. 😊)) Hall-t kicsit Cortland Finnegan-hez tudnám hasonlítani, igazi aljadék geci játékos, ugyanakkor szerintem megvan a kellő tehetsége és fizikuma, csak fejben vannak gondok. Doughty-ról már esett szó, az kiderült számomra, hogy nem tartjátok elég jónak, bár az nem hogy miért.


Szóval akkor vegyük ezt az újrafogalmazott elsőszámú postomnak, várom az érveket ellenérveket, kijavításokat és lehurrogásokat, azonban vegyétek figyelembe, hogy újnak számítok, mindent csak érvekkel alátámasztva ha kérhetem.


Hajrá Redskins

NO PRESSURE, NO DIAMONDS.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Antoine Winfield van látogatóban.. 😊
és csak jelzem, hogy Eric Winston még mindig szabad...apeszos
nem ezt akartam beírni, á dehogy 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/report-davis-visiting-bills

Jobban járna sztem, ha maradna...nexion218
Ő maradna is, csak nem kapna akkora pénzt mint tavaly.. Fél szezonért.

Antoine Winfield van látogatóban.. 😊
és csak jelzem, hogy Eric Winston még mindig szabad...
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
 www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/report-davis-visiting-bills

Jobban járna sztem, ha maradna...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szerintem ez egy régóta tudvalévő büntetés, ezért maradt 1 évre
gondolom más félt tőle mennyit kap, és nem kínálták meg nagy pénzzel
igazából cska nyertünk vele, jövőre kényelmesen vissza tudjuk hozni, idén pedig Orakpo csak kibír 4 meccset...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt komolyan nem hiszem el...
The AP reported at 9:21 p.m. that Jackson has been suspended four games without pay for violating the NFL’s substance abuse policy. It also said the league said Wednesday night that Jackson will miss the first four games of the regular season.
Nagyon nem szeretnek minket odafent, "valamiért" kihúztuk a gyufát..apeszos
Igen, ezt írtam én is! 😉nexion218
Nem tudom, biztos én voltam a balfasz, de amikor írtam még nem volt ott a tiéd. Ilyen korán még nem lehettem annyira részeg... 😀
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ezt komolyan nem hiszem el...
The AP reported at 9:21 p.m. that Jackson has been suspended four games without pay for violating the NFL’s substance abuse policy. It also said the league said Wednesday night that Jackson will miss the first four games of the regular season.
Nagyon nem szeretnek minket odafent, "valamiért" kihúztuk a gyufát..apeszos
Igen, ezt írtam én is! 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt komolyan nem hiszem el...
The AP reported at 9:21 p.m. that Jackson has been suspended four games without pay for violating the NFL’s substance abuse policy. It also said the league said Wednesday night that Jackson will miss the first four games of the regular season.
Nagyon nem szeretnek minket odafent, "valamiért" kihúztuk a gyufát..
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Washington Redskins ‏@redskinsbuzztap 4 perc
Hogs Haven >> Report: Redskins Sign E.J. Biggers  buzztap.com/-810kF5


Ho hóóó, hahóóóó itt az emberem! Mondok én a tutit főnök! Tyrann Mathieu a kirááály!!apeszos
mi az istent kedvelsz benne?braxa88
Hogy akkora fasz. Kell nekem egy ilyen tuti csávó.apeszos
Lehetne egy saját Richard Sherman-ünk... 😛

Rob Jackson az első 4 meccsen fizetés nélküli büntiben lesz. "violation of substance abuse policy", gondolom ő is "zöldet" pisált...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Washington Redskins ‏@redskinsbuzztap 4 perc
Hogs Haven >> Report: Redskins Sign E.J. Biggers  buzztap.com/-810kF5 apeszos
az egy jó húzás.

New #Redskins CB E.J. Biggers was a top-20 coverage CB in 2012 per @PFF. 6'0/185. Ran 4.32 40 at Pro Day. Still only 25 years old. 24 career starts.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Washington Redskins ‏@redskinsbuzztap 4 perc
Hogs Haven >> Report: Redskins Sign E.J. Biggers  buzztap.com/-810kF5


Ho hóóó, hahóóóó itt az emberem! Mondok én a tutit főnök! Tyrann Mathieu a kirááály!!apeszos
mi az istent kedvelsz benne?braxa88
Hogy akkora fasz. Kell nekem egy ilyen tuti csávó.