Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Egy biztos a következő szezon fokozottan izgalmas lesz a skins drukkereknek 😊 RG3 minden futásánál garantált a gyomorgörcs 😊
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Én se vagyok orvos, de körbenézek a ligában, és szép számmal találom azokat a játékosokat, akik szakadás után visszatértek és jó teljesítményre voltak képesek.
És a 22 éves RGIII-nál sem félek, hogy ez másképp alakulna.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Két véglet van. Amikor már a sérüléskor azt mondják, hogy 4 hónap múlva játszani tud, aztán csodálkozhat a fan, hogy még hetekig nem lép pályára, meg van az óvatoskodás, és előzetesen eltúlozzák a rehab mértékét is, mint most. Ez a 14-18 hónap tipikusan olyan első fosatás volt, amit azért nem lehetett igazán komolyan venni. RGIII fiatal, gyorsabban regenerálódik, ráadásul itt van előttünk a példa, hogy a nagyobb terhelést kapó AP, egy szerintem még ennél is komolyabb sérülés után nyomott MVP szezont.
Griffin is fasza lesz jövőre, de hát nyilván mostantól oda kellene figyelni néhány dologra.
Meg nem ártana rendbetenni a Skins gyepét, mert ha esni fog valamelyik meccsen, akkor az gyilkos pálya.
Aztán meg ugye attól sem kell félni, hogy RG ne küzdene minden pillanatban a felépüléséért, mert nem ilyen embernek, játékosnak ismertük meg azért.
Az előszezont, és a TC-t kihagyja, vagy limitáltan tolja le utóbbit, hogy azért a csapattal lehessen, de szeptemberben szerintem már kezdőként fog kivonulni a pályára.Stez
következő szezon létfontosságú lesz. Ha rásérül, akkor nagy a baj.Amadeus91
RGIII-ban az a jó, hogy a zsebben is feltalálja magát.
Így ha lesz esze Shannyéknek, kicsit rászoktatják majd. És feltételezem, hogy talán kevesebbet is fut majd. Az első néhány hétben, talán hónapban biztosan, azt majd neki kell éreznie, mit és mennyire bír a térde.
De AP után semmit sem nyugtázok inkább. Ő most is brutális megterhelést kap, mégis bírta a frissen műtött térde, RGIII-é is bírni fogja szerintem. De ezt majd meglátjuk.Stez
AP maga a csoda. Nem vagyok orvos, de úgy tudom, hogy a térdszalagok elég kényes dolgok, műteni sem egyszerű és maga a műtét is kockázati tényező a jövőre nézve. Mindenesetre reméljük a legjobbakat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Két véglet van. Amikor már a sérüléskor azt mondják, hogy 4 hónap múlva játszani tud, aztán csodálkozhat a fan, hogy még hetekig nem lép pályára, meg van az óvatoskodás, és előzetesen eltúlozzák a rehab mértékét is, mint most. Ez a 14-18 hónap tipikusan olyan első fosatás volt, amit azért nem lehetett igazán komolyan venni. RGIII fiatal, gyorsabban regenerálódik, ráadásul itt van előttünk a példa, hogy a nagyobb terhelést kapó AP, egy szerintem még ennél is komolyabb sérülés után nyomott MVP szezont.
Griffin is fasza lesz jövőre, de hát nyilván mostantól oda kellene figyelni néhány dologra.
Meg nem ártana rendbetenni a Skins gyepét, mert ha esni fog valamelyik meccsen, akkor az gyilkos pálya.
Aztán meg ugye attól sem kell félni, hogy RG ne küzdene minden pillanatban a felépüléséért, mert nem ilyen embernek, játékosnak ismertük meg azért.
Az előszezont, és a TC-t kihagyja, vagy limitáltan tolja le utóbbit, hogy azért a csapattal lehessen, de szeptemberben szerintem már kezdőként fog kivonulni a pályára.Stez
következő szezon létfontosságú lesz. Ha rásérül, akkor nagy a baj.Amadeus91
RGIII-ban az a jó, hogy a zsebben is feltalálja magát.
Így ha lesz esze Shannyéknek, kicsit rászoktatják majd. És feltételezem, hogy talán kevesebbet is fut majd. Az első néhány hétben, talán hónapban biztosan, azt majd neki kell éreznie, mit és mennyire bír a térde.
De AP után semmit sem nyugtázok inkább. Ő most is brutális megterhelést kap, mégis bírta a frissen műtött térde, RGIII-é is bírni fogja szerintem. De ezt majd meglátjuk.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Két véglet van. Amikor már a sérüléskor azt mondják, hogy 4 hónap múlva játszani tud, aztán csodálkozhat a fan, hogy még hetekig nem lép pályára, meg van az óvatoskodás, és előzetesen eltúlozzák a rehab mértékét is, mint most. Ez a 14-18 hónap tipikusan olyan első fosatás volt, amit azért nem lehetett igazán komolyan venni. RGIII fiatal, gyorsabban regenerálódik, ráadásul itt van előttünk a példa, hogy a nagyobb terhelést kapó AP, egy szerintem még ennél is komolyabb sérülés után nyomott MVP szezont.
Griffin is fasza lesz jövőre, de hát nyilván mostantól oda kellene figyelni néhány dologra.
Meg nem ártana rendbetenni a Skins gyepét, mert ha esni fog valamelyik meccsen, akkor az gyilkos pálya.
Aztán meg ugye attól sem kell félni, hogy RG ne küzdene minden pillanatban a felépüléséért, mert nem ilyen embernek, játékosnak ismertük meg azért.
Az előszezont, és a TC-t kihagyja, vagy limitáltan tolja le utóbbit, hogy azért a csapattal lehessen, de szeptemberben szerintem már kezdőként fog kivonulni a pályára.Stez
következő szezon létfontosságú lesz. Ha rásérül, akkor nagy a baj.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Dr. Andrews: "Robert Griffin III had successful knee surgery early this morning. He had a direct repair of his LCL and a re-do of his previous ACL reconstruction. We expect a full recovery and it is everybody's hope and belief that due to Robert's high motivation, he will be ready for the 2013 season. The goal of his treatment is to give him the best opportunity for a long professional career."

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
meg még sok más játékosnak is volt mindenféle térdszakadása. Pár napja olyan ez a topik, mint a Bors Online...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ma már meg is műtik?apeszos
kinti idő szerint igen

sőőt Riversnek is volt már ACL szakadása PO-ban, 21-12re kptak ki a Patstől

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
CooleySkins Washington Commanders Florida State Seminoles 12
Robert Griffin III Official
Thank you for your prayers and support. I love God, my family, my team, the fans, & I love this game. See you guys next season.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az faszántos. Akkor mit ijesztgettek itt 12-18 hónappal? A szar is vigyázzba állt bennem. Ma már meg is műtik?apeszos
Igen, én műtöm, bár nincs papírom, de mindent megteszek, egy év múlva megnézzük felébredt-e. Voilá! Szeretek műteni.sutianap
Üdvözlöm Dr. Vaszics. Ön a megfelelő sztrovacsek a feladatra. Téved, kedves doktor úr, önnek van papírja, de a színe gyanús, kérdéses hogy az idő vasfoga miatt, vagy esetleg eredetileg is sárga volt-e ama cetli?

"Barátaim és tisztelőim általában hülyének tartanak. Nem vagyok elmeorvos, tehát nem tudom ellenőrizni őket. De, még ha elmeorvos lennék, akkor is kétséges, hogy egy hülye orvos önmagáról megállapított diagnózisa bizonyító erővel bír-e?"
Rejtő Jenő: Pipacs, a fenegyerek.

(............)
Aztán meg ugye attól sem kell félni, hogy RG ne küzdene minden pillanatban a felépüléséért, mert nem ilyen embernek, játékosnak ismertük meg azért.
Az előszezont, és a TC-t kihagyja, vagy limitáltan tolja le utóbbit, hogy azért a csapattal lehessen, de szeptemberben szerintem már kezdőként fog kivonulni a pályára.Stez
Ettől félek leginkább, remélem szigorúan ellenőrzik a rehabilitációját. Inkább hagyja ki a pre seasont is, ebben az idényben sem volt fent sokat.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Két véglet van. Amikor már a sérüléskor azt mondják, hogy 4 hónap múlva játszani tud, aztán csodálkozhat a fan, hogy még hetekig nem lép pályára, meg van az óvatoskodás, és előzetesen eltúlozzák a rehab mértékét is, mint most. Ez a 14-18 hónap tipikusan olyan első fosatás volt, amit azért nem lehetett igazán komolyan venni. RGIII fiatal, gyorsabban regenerálódik, ráadásul itt van előttünk a példa, hogy a nagyobb terhelést kapó AP, egy szerintem még ennél is komolyabb sérülés után nyomott MVP szezont.
Griffin is fasza lesz jövőre, de hát nyilván mostantól oda kellene figyelni néhány dologra.
Meg nem ártana rendbetenni a Skins gyepét, mert ha esni fog valamelyik meccsen, akkor az gyilkos pálya.
Aztán meg ugye attól sem kell félni, hogy RG ne küzdene minden pillanatban a felépüléséért, mert nem ilyen embernek, játékosnak ismertük meg azért.
Az előszezont, és a TC-t kihagyja, vagy limitáltan tolja le utóbbit, hogy azért a csapattal lehessen, de szeptemberben szerintem már kezdőként fog kivonulni a pályára.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Az faszántos. Akkor mit ijesztgettek itt 12-18 hónappal? A szar is vigyázzba állt bennem. Ma már meg is műtik?apeszos
Igen, én műtöm, bár nincs papírom, de mindent megteszek, egy év múlva megnézzük felébredt-e. Voilá! Szeretek műteni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az faszántos. Akkor mit ijesztgettek itt 12-18 hónappal? A szar is vigyázzba állt bennem. Ma már meg is műtik?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ez a legfrissebb:
ESPN's Chris Mortensen reports Robert Griffin III will undergo a full knee reconstruction after Dr. James Andrews diagnosed Griffin with "complete" tears of both his right ACL and LCL.
Griffin's return timetable has been set at 6-8 months, the normal recovery period for an ACL reconstruction. Griffin will undergo surgery early Wednesday morning. At Baylor, Griffin did bounce back from 2009 ACL surgery to complete 67 percent of his passes with a 22:8 TD-to-INT ratio and eight rushing scores in 2010. "He should be ready for the 2013 regular season opener according to the sources that I spoke with," Mortensen stated on SportsCenter.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
A 6-8 hónap korrekt lenne, abba belefér egy fél offseason is.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Fredo 205
Olvasom napok óta a reakciókat a RG vs.MS ügyben. Az én véleményem az, hogy bár utólagos okoskodásnak tűnik, de vajon MS mit gondolt amikor látta a 2. és 3. negyedet? Majd jobbban lesz? Meggyógyul? Látszott hogy rotty van és bármilyen szentségtörésnek is számít NFL-ben éles állásnál QB-t cserélni meg kellett volna lépni nemcsak Griffin hanem a csapat érdekében is. Így kb úgy nézett ki, hogy mintha valaki végignézi ahogy leég a háza "nem kell ide tűzoltó majd elalszik magától" felkiáltással.
Az ő szempontjait is megértem valamennyire (győzni akarás, hátha nem lesz nagy baj RG térdével) de neki komplexen kell gondolkodnia azaz ez nem egy 40 éves irányító búcsúmeccse volt a superbowl-on hanem egy újonc első PO meccse...
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
@mortreport: Robert Griffin III will undergo total reconstruction of knee for complete tear of ACL and LCL. Recovery projection: 6-8 mos Asbee
várj, az nem jó, mert itt már megmondták, hogy 2013-ban nem tud majd játszani, szóval min 18 hónap a fórumprognózis!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
@mortreport: Robert Griffin III will undergo total reconstruction of knee for complete tear of ACL and LCL. Recovery projection: 6-8 mos


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
"Robert Griffin expected to undergo surgery this week on torn LCL and at that time doctors will determine if any damage has been done to ACL."
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Azt gondolom, hogy a 12-18 hónapból a 18 a legrosszabb opció, azt úgy legvégső esetként jelölhették meg. Ma megkérdeztem egy egészségügyis ismimet, a 12 hónap realitásnak tűnik... egy átlagos embernél, ha nem számolunk a modern orvostudománnyal, amelynek eredménye képpen tért vissza AP, méghozzá mindenki tudja hogyan. Azt se felejtsük el, hogy Ray Lewis szezonjára mindenki keresztet vetett pár hete, a Colts ellen meg villogott az öreg egy tricepsz-leszakadás után. De nézhetünk másik sportágat, olyan is volt, hogy Wayne Rooney lába néhány hónap helyett néhány hét alatt jött rendbe, mert kellett az a láb az angol fociválogatottnak. Szóval (ha csak nincs genetikailag nagyon gyenge térde RG-nek) nem félek attól, hogy a következő szezonra nem fog rendbejönni, ha nem is tökéletesen, de képes lesz játszani.
Annak kimondottan örülök, és az események ilyetén alakulása hasznunkra is lehet, hogy a training campben kénytelenek lesznek Cousinsra tervezni a palybookot, vagy legalábbis tervezni rá egyet, nem elfelejtve az RGIII-féle read optiont. Tehát ha Cousins legközelebb pályára lép, akkor nem valami lebutított RG playbook lesz a repertoárja, egyszerűen muszáj, hogy törődjenek vele, mert RG a rehabilitációjával lesz elfoglalva. (Remélem, lehet érteni, amit mondok.)
Valamiért én azt gondolom, és mióta behúztuk többször is mondtam, hogy Cousins még sokra viszi.
Ami a meccset illeti, én nem kaptam volna le egyből RG-t, mert hátha tud kezdeni magával valamit, de kb egy negyed elég lett volna nekem, hogy rájöjjjek, nem ez a helyzet.
Amúgy szerintem lehetett az események ilyetén alakulásának az oka valamiféle kölcsönös egymásra várás is. Pszichológiailag megállna.. "A gyerek bírja, biceg, de nyomni akarja, hát akkor csinálja, hisz egy zseni, tudja, mire képes" és "én nem mondom az öregnek, hogy szedjen le, inkább megdöglök, hantoljanak itt el helyben, nem érdekel, de én megcsinálom" ez a két gondolat ha egymásra talál, más nem is lehet a végkifejlet, mint ami lett. Nagyon komoly tömegbalesetek is történtek már hasonló okból.

Egyébként köszönöm a szezont a csapatnak, remélem a drafton meg az FA piacon erősítünk (secondary főleg), és bizakodva tekintek a jövőre. Lesz még itt móka-kacagás, ez csak az előjáték volt. 😊

Na még egyszer, KÖSZÖNÖM, büszke vagyok, jó érzés Skins szurkernek lenni.
Kezdődik az NHL, gyertek szurkolni a Senatorsnak 😊))

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sejtettem, hogy kb. igy müködhet, csak mondom ha a playt ő hívja, akkor esetleg azt is, hogy ki legyen benne.steroid stewie
de ő dönti el, pontosan azzal, hogy milyen játékot rajzol fel, álmodik meg éppen a papírjaiban
de az irányító elég fix poszt, (kivéve ha Spurrier a HC)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Köszi sapka és toca.

Sejtettem, hogy kb. igy müködhet, csak mondom ha a playt ő hívja, akkor esetleg azt is, hogy ki legyen benne.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Oszt mitől? 14-18 hónap az több mint egy év. Vagy más infóid vannak?ender1112
nos igen, ez egy első tweet volt, azóta több dolog is másképp alakult, pl. a diagnózis kapcsán is, másrészt AP tényleges MCL-és talán ACL szakadásból jött vissza 1 offseason alatt
akár műtik akár nem, szeptemberre biztosan ready leszsapka
Erre azért ne fogadj. Mondjuk embere is válogatja, de tavaly nálunk C. Anderson hullott ki szezon végén és csak ennek a szezonnak a felénél tudott visszatérni. Anno McNabb szezon közepén sérült le (ACL szintén) és következő szezonra ugyan visszatért, de sokáig(talán egész szezonban) látszott, hogy még nem tiszta a mozgása és ezután már nem is volt annyira futkosós QB. (a rásérülés veszélyét most nem is pedzegetem) Szval a 14-18 hónap is simán reális lehet. (J. Peters is kihagyott 1 teljes szezont 2 szalag után.)
Kívánom neki, hogy vissza tudjon térni mert egy ilyen sportember megérdemli, de most már fokozottan kell figyelni az egészségére.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Megint szükségem lenne valakire, aki felvilágosít 😊
Ebben a konkrét rg3 esetben az OC-nek vajon mennyi beleszólása lehetett? Nem teljesen tiszta, hogy oszlanak meg a feladatok közte és a hc között.steroid stewie
OC nak kb semmi koze. Shanny-orvos-RGIII ezen a 3 emberen mult. Hogy kin milyen aranyban azt sose tudjuk meg .
Egyebkent Shannyt speciel en nem amiatt ekezem mert RG leserult, AP felepult o is felfog. Hanem konkretan azert mert nem merte lecserelni RG-t elment a meccs. Persze Cousinssal is lehet elment volna, de felpalyan nem tudtatok azjutni akkor mert nem cserel QB-t????
Kirugni nem fogjak mondjuk ettol meg es szerintem helyes, megiscsak osszehozott egy Div titlet.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Megint szükségem lenne valakire, aki felvilágosít 😊
Ebben a konkrét rg3 esetben az OC-nek vajon mennyi beleszólása lehetett? Nem teljesen tiszta, hogy oszlanak meg a feladatok közte és a hc között.steroid stewie
ezt nehéz megmondani, klub/felépítés függő
úgy gondolom nálunk az OC-nek csupán a playhívás-QB-game plan-stb. ilyesmi a feladata, inkább elméleti jellegűbb, szóval semmilyen ráhatás nem volt; de ő dönti el milyen játékokat játszat
A HC viszont teljhatalmú, ez csakis rajta múllott, ő volt a felelős pozícióban, és ahogy nekem ez a Dr. Andrews tűnik, kb. semmit sem szól csak utólag okoskodik, hogy bárcsak így lett volna; szóval megkérdezte Bobyt, mi a helyzet, ő persze azt mondta teljesen rendben van, és megbicsaklott még egyszer a lába, és itt tartunk. lesz megint pár vizsgálata...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!