Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem, Istennek is. Lehet, hogy Tebow imádkozott érte. 😊 Viszont RGIII-ért nem fog, hátha nem épül fel és idetrade-elik a helyére. 😀somoskovig
Akkor már inkább Robi műanyag lábbal és mankóval.apeszos
Végülis a Redskins névhez illene egy Sitting Bull irányítóként... 😀somoskovig
Nem tolószék, mankó... 😛
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Nem, Istennek is. Lehet, hogy Tebow imádkozott érte. 😊 Viszont RGIII-ért nem fog, hátha nem épül fel és idetrade-elik a helyére. 😀somoskovig
Akkor már inkább Robi műanyag lábbal és mankóval.apeszos
Végülis a Redskins névhez illene egy Sitting Bull irányítóként... 😀

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem, Istennek is. Lehet, hogy Tebow imádkozott érte. 😊 Viszont RGIII-ért nem fog, hátha nem épül fel és idetrade-elik a helyére. 😀somoskovig
Akkor már inkább Robi műanyag lábbal és mankóval.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 872 — Saturday Night Lights
Annyi legalább kiderült, hogy mennyit ér egy franchise QB hosszútávú egészsége...

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Nem, Istennek is. Lehet, hogy Tebow imádkozott érte. 😊 Viszont RGIII-ért nem fog, hátha nem épül fel és idetrade-elik a helyére. 😀

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
De ugye senki se hiszi azt, hogy AP csak az orvostudománynak köszönheti a visszatérését? 😉

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Egy rohadt MRI megmutatta volna, hogy mi a gáz a térdében, csak ugye fél óra kielemezni és iszonyat drága a gép.Mondjuk ha lejön az első negyed után, akkor a végére injekciókkal, gépekkel összerakják a jobb lábát.aztec
Valamiért a Jedi visszatér jutott az eszembe, amikor Lukenak foltozzák a robotkezet .. XDD11
Látod? Pedig az a 80-as évek eleje volt. 😛 😀Bjoca
Jah most ilyen nanorobot injekciókat adnak már.. Ray Lewis is miből van 38 évesen?? 😮D11
RéjLui Álca ha eddig nem tudtad volna 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Egy rohadt MRI megmutatta volna, hogy mi a gáz a térdében, csak ugye fél óra kielemezni és iszonyat drága a gép.Mondjuk ha lejön az első negyed után, akkor a végére injekciókkal, gépekkel összerakják a jobb lábát.aztec
Valamiért a Jedi visszatér jutott az eszembe, amikor Lukenak foltozzák a robotkezet .. XDD11
Látod? Pedig az a 80-as évek eleje volt. 😛 😀Bjoca
Jah most ilyen nanorobot injekciókat adnak már.. Ray Lewis is miből van 38 évesen?? 😮
több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Egy rohadt MRI megmutatta volna, hogy mi a gáz a térdében, csak ugye fél óra kielemezni és iszonyat drága a gép.Mondjuk ha lejön az első negyed után, akkor a végére injekciókkal, gépekkel összerakják a jobb lábát.aztec
Valamiért a Jedi visszatér jutott az eszembe, amikor Lukenak foltozzák a robotkezet .. XDD11
Látod? Pedig az a 80-as évek eleje volt. 😛 😀

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Egy rohadt MRI megmutatta volna, hogy mi a gáz a térdében, csak ugye fél óra kielemezni és iszonyat drága a gép.Mondjuk ha lejön az első negyed után, akkor a végére injekciókkal, gépekkel összerakják a jobb lábát.aztec
Valamiért a Jedi visszatér jutott az eszembe, amikor Lukenak foltozzák a robotkezet .. XD
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Egy rohadt MRI megmutatta volna, hogy mi a gáz a térdében, csak ugye fél óra kielemezni és iszonyat drága a gép.Mondjuk ha lejön az első negyed után, akkor a végére injekciókkal, gépekkel összerakják a jobb lábát.[/quote]

Biztos hogy nem.aztec

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egy rohadt MRI megmutatta volna, hogy mi a gáz a térdében, aztec
Nem biztos


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Egy rohadt MRI megmutatta volna, hogy mi a gáz a térdében, csak ugye fél óra kielemezni és iszonyat drága a gép.Mondjuk ha lejön az első negyed után, akkor a végére injekciókkal, gépekkel összerakják a jobb lábát.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az érdekes, hogy a pályára senki nem panaszkodott eddig itt a topic-ban...Ha volt ilyen akkor bocs.Asbee
A pálya évek óta ilyen szar. Ez hozzá tartozik, mint a Green Bay-hez a hóesés, vagy a Hox-hoz az akusztika.
Shanny rossz apa.. 😀D11
b@zd meg, ezen besírtam.. rögtön eszembe jutott Kyle.. 😀
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
bakker még azt se tudjuk mi a baj, mi a túrót kell tolószékezni meg mankózni??? Én is fosok a komoly sérüléstől, de amíg nem tudom mi a baja miért kell verbálisan amputálni? Amúgy meg 22 éves, szeptemberig kb kinő egy új lába... Már ne haragudjon meg senki, de baszott idegesítő olvasni, ahogy páran már jóslat formájában elkészítettétek a csapat kövi két évének menetrendjét egy tévében látott sérülés alapján úgy, hogy a földgolyó túlodlalán történt és mérvadó orvosi véleményezés még nem történt. A rúgjuk ki az edzőt témába meg bele sem megyek... ezzel együtt tényleg remélem, hogy nincs komoly baja és folytatja ahol abbahagyta. Büszke vagyok rá!nexion218
AP honnan és milyen sérülésből jött vissza(ACL és MCL szakadt). Ez egyenlőre úgy fest, hogy részleges LCL és ACL. Nem vagyok orvos okoskodni se akarok de a részleges szakadás más kávéház, mint a teljes. Kizárt dolognak tartom, hogy nem épüljön fel belőle tökéletesen, főleg hogy Peterson és Griffin mentalitása hasonló. Griffinen tuti nem fog múlni a felépülése, az orvosain meg főleg nem! Ettől függetlenül, nem tetszik ami történt és ez Shanahan lelkén szárad, reméljük ezt ő is belátja előbb utóbb, mert különben gondok vannak vele. Kicsit olyan érzésem van amúgy RGIII és Shanny közt, mintha apa-fiú kapcsolat lenne. És lehet ez is benne van, hogy 'az én fiam meg csinálja, képes rá' stb.. Ez pedig nem mindig egészséges.. De lehet ezt csak belemagyarázomD11
Inkább a sportemberi magatartás, mint apa-fiú kapcsolat. Én egyre sérültebben nem küldeném vissza újra és újra a fiamat a vágóhídra. Pláne ha látom, hogy sír róla a fájdalom.

Ja, és lehet hogy a mentalitásuk hasonló APvel, de a térdük nem biztos...apeszos
Shanny rossz apa.. 😀
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az érdekes, hogy a pályára senki nem panaszkodott eddig itt a topic-ban...Ha volt ilyen akkor bocs.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
bakker még azt se tudjuk mi a baj, mi a túrót kell tolószékezni meg mankózni??? Én is fosok a komoly sérüléstől, de amíg nem tudom mi a baja miért kell verbálisan amputálni? Amúgy meg 22 éves, szeptemberig kb kinő egy új lába... Már ne haragudjon meg senki, de baszott idegesítő olvasni, ahogy páran már jóslat formájában elkészítettétek a csapat kövi két évének menetrendjét egy tévében látott sérülés alapján úgy, hogy a földgolyó túlodlalán történt és mérvadó orvosi véleményezés még nem történt. A rúgjuk ki az edzőt témába meg bele sem megyek... ezzel együtt tényleg remélem, hogy nincs komoly baja és folytatja ahol abbahagyta. Büszke vagyok rá!nexion218
AP honnan és milyen sérülésből jött vissza(ACL és MCL szakadt). Ez egyenlőre úgy fest, hogy részleges LCL és ACL. Nem vagyok orvos okoskodni se akarok de a részleges szakadás más kávéház, mint a teljes. Kizárt dolognak tartom, hogy nem épüljön fel belőle tökéletesen, főleg hogy Peterson és Griffin mentalitása hasonló. Griffinen tuti nem fog múlni a felépülése, az orvosain meg főleg nem! Ettől függetlenül, nem tetszik ami történt és ez Shanahan lelkén szárad, reméljük ezt ő is belátja előbb utóbb, mert különben gondok vannak vele. Kicsit olyan érzésem van amúgy RGIII és Shanny közt, mintha apa-fiú kapcsolat lenne. És lehet ez is benne van, hogy 'az én fiam meg csinálja, képes rá' stb.. Ez pedig nem mindig egészséges.. De lehet ezt csak belemagyarázomD11
Inkább a sportemberi magatartás, mint apa-fiú kapcsolat. Én egyre sérültebben nem küldeném vissza újra és újra a fiamat a vágóhídra. Pláne ha látom, hogy sír róla a fájdalom.

Ja, és lehet hogy a mentalitásuk hasonló APvel, de a térdük nem biztos...
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
bakker még azt se tudjuk mi a baj, mi a túrót kell tolószékezni meg mankózni??? Én is fosok a komoly sérüléstől, de amíg nem tudom mi a baja miért kell verbálisan amputálni? Amúgy meg 22 éves, szeptemberig kb kinő egy új lába... Már ne haragudjon meg senki, de baszott idegesítő olvasni, ahogy páran már jóslat formájában elkészítettétek a csapat kövi két évének menetrendjét egy tévében látott sérülés alapján úgy, hogy a földgolyó túlodlalán történt és mérvadó orvosi véleményezés még nem történt. A rúgjuk ki az edzőt témába meg bele sem megyek... ezzel együtt tényleg remélem, hogy nincs komoly baja és folytatja ahol abbahagyta. Büszke vagyok rá!nexion218
AP honnan és milyen sérülésből jött vissza(ACL és MCL szakadt). Ez egyenlőre úgy fest, hogy részleges LCL és ACL. Nem vagyok orvos okoskodni se akarok de a részleges szakadás más kávéház, mint a teljes. Kizárt dolognak tartom, hogy nem épüljön fel belőle tökéletesen, főleg hogy Peterson és Griffin mentalitása hasonló. Griffinen tuti nem fog múlni a felépülése, az orvosain meg főleg nem! Ettől függetlenül, nem tetszik ami történt és ez Shanahan lelkén szárad, reméljük ezt ő is belátja előbb utóbb, mert különben gondok vannak vele. Kicsit olyan érzésem van amúgy RGIII és Shanny közt, mintha apa-fiú kapcsolat lenne. És lehet ez is benne van, hogy 'az én fiam meg csinálja, képes rá' stb.. Ez pedig nem mindig egészséges.. De lehet ezt csak belemagyarázom
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Szerinted nem kéne Shanahan-re kenni...
...
szerintem jogosan, megérdemelten tartanák őt felelősnek, nem pedig rákennék a balhét.
tomi-tomi
Amit hosszan kifejtesz abban teljesen igazad van.
De erről két dolog jut az eszembeSobri Jóska
Szerintem tökéletesen rosszul látod.
Ha RGIII (TB, mindegy) ott toporzékol a pálya szélén, hogy ő játékra kész és alkalmas, csak akkor léphet pályára, ha engedélyt kap az edzőtől. Itt nincsen önálló, egyéni játékos akarat, döntés.
Azt aláírom, hogy MS úgy gondolta, hogy jó döntést hozott. Én azt vezettem le, hogy rosszul gondolta: rossz, hibás döntést hozott a végeredménytől függetlenül. A döntési folyamatban követett el hibá(ka)t, rossz volt a döntéshozatala. (Mint matematikában. Rossz képlet alkalmazásával, hibás számolással hiába jutsz a helyes eredményre, a matemiatikai apparátusodat rosszul működtetted; megbuktál.)
Ekkora összeg kockáztatásánál (Nyírjak-é füvet a főnök Ferrarijával?) be kellett volna vonni a döntésbe a főnököt is.

Ráadásul ez az egész (nyilvánvalóan sérült játékos játszatása és még súlyosabb sérülés bekövetkezte, okozása(?)) úgy hiányzott a ligának, mint ablakos tótnak a hanyattesés.tomi-tomi
Mint mondtam én megértem amit mondasz, mivel magam is így vélekedek, csak annyi a különbség, hogy el tudom képzelni ha ott és akkor egy másik ember meg máshogy.
Ez egyfajta tolerancia, vagy empátia, nem fogom rád eröltetni.


...Sobri Jóska
Ez a meccs előtt oké volt, onnantól kezdve, hogy rásérült, + a csapat is szarabb lett csak mert ott volt mrá az edző felelősége.
Könnyen beszélsz innen, hogy legenda lehet meg stb.,de ez hülyeség, ha lehozza a meccset sem jutnak 1 körrel tovább akkor meg minek ?
RGIII pályafutását ha tényleg minden szakadt kb 2 évvel veti vissza + úgy futni már nem nagyon fog tudni.
Skinst ha esetleg Cousins nem lesz francsájz arc, több évvel veti vissza.
Nézzél már kicsit tovább mint az orrod hegye. Ez nem az SB volt hanem egy WC meccs.
Lehet hogy szerinted fontosabb egy heroikus győzelem a WC körben,mint a következő 2 év egy fiatal csapatnál, vagy a következő 3 év draftjára elboltolt franchise QB-d, de Shannynek ezt tudnia kellett volna hogy balfasz döntés.
Ha nem esik szét ennyire a lába akkor is.Toca
Az edző felelőssége, persze.
Te nézzél tovább, mint az orrod hegye.
Nem azt mondtam nekem mi a fontosabb.
Nekem ugyan nem fontosabb egy heroikus győzelem.
Hanem keresem emögött a számomra is illogikus döntés mögött a logikát.
És könnyen meglehet, hogy attól, hogy így utólag majd' mindenki számára balfasz döntés, ott és akkor a mérközés hevében meg volt aki számra ez volt a logikus, vállalható.
Fogd fel, az ember nem csak azt értheti meg, amivel azonosulni is tud.
Én, mint edző leparancsolom a szünetben legkésöbb, Shanny nem tette. Valami oka volt rá, ami így utólag látszik, hogy kevés, de akkor elegendőnek tűnt.
Ilyen egy zseniális edző rossz döntése.
Tehát, ahogy írtam is, pont annyi értelme van utólag okosnak lenni, mint előre hülyének.

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
(............)
Az eset kapcsán biztos vagyok benne, hogy változások lesznek. Ahogy neurológiai "clearence" csak független vizsgálótól jöhet, úgy sztem lesz orthopédiai független bizottság is (persze ez is hasonló kérdéseket vet fel, mint pl RG3 agyrázkódásának az eltusolása)
diverdoc
Bocs, hogy nem idéztem az egészet... Teljesen igazat adok neked, de a büntetések hatékonyságában kételkedem. Ha megért a 'skinsnek 20 rugót egy agyrázkódás, akkor meg fog érni 30-at 40-et is, hogy pályára lépjen. Pénzbüntetéssel nem veszik elejét ezeknek. Maximum eltiltással lehetne operálni, azt talán megfontolnák...
apeszos
A kiemelt rész erre utalt. Én is így látom


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Játszani fog szeptemberben, erre a szüzességemet teszem. 😛 Ha nem egészséges, akkor is. Lesz rá egy egész offseason, hogy módosítsanak a playbookon, és ha Shanny marad (már miért ne maradna?) megtalálja a neki való játékot. Robi jó QB, ha nem is fog menni ezerrel az options, a zsebben sem fél, ahhoz meg elég mozgékony lesz, hogy kimozogjon ha kell, esetleg megfusson egy first downt. Most így jártunk, remélem többet tanulunk belőle, mint amekkora kárt okozott.
(............)
Az eset kapcsán biztos vagyok benne, hogy változások lesznek. Ahogy neurológiai "clearence" csak független vizsgálótól jöhet, úgy sztem lesz orthopédiai független bizottság is (persze ez is hasonló kérdéseket vet fel, mint pl RG3 agyrázkódásának az eltusolása)
diverdoc
Bocs, hogy nem idéztem az egészet... Teljesen igazat adok neked, de a büntetések hatékonyságában kételkedem. Ha megért a 'skinsnek 20 rugót egy agyrázkódás, akkor meg fog érni 30-at 40-et is, hogy pályára lépjen. Pénzbüntetéssel nem veszik elejét ezeknek. Maximum eltiltással lehetne operálni, azt talán megfontolnák...
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
az első MRI alapján részleges LCL és ACL szakadásnak lárszik, de nem világos, hogy új szakadás vagy a régi nyomai látszódnak. Majd Dr. Andrews megmondja. Csak ne úgy mondja meg, mint eddig...nexion218
Meccs elött (nem az első negyed végén) is azt mondta, hogy jobb lenne, ha nem játszana. Meccs közben az arcát láttad, az egyértelmű volt. Korrekt véleményt a térdről (a sérülés tényleges fokáról) képalkotók alapján nem lehet mondani. Vagy empirikusan fog kiderülni, vagy ha megoperálják.diverdoc
Én úgy emlékszem, hogy már a Ravens meccs utáni időszakban is látta, illetve orvositeszteken kellett megfelelően teljesíteni a térdének, ami alapján orvosi engedélyt kapott a játékra. Ja, láttam az arcát, csak azt nem tudtam eldönteni, hogy azt látom rajta, hogy "Én megmondtam, hogy baj lesz" vagy azt, hogy "Baszki, ezt elkúrtam, az én kezem is benne van, miért mondtam, hogy játszhat?"...nexion218
Igen látta, de pl a meccsen nem tudta megvizsgálni "[Griffin] didn't even let us look at him," Andrews said. "He came off the field, walked through the sidelines, circled back through the players, and took off back to the field. It wasn't our opinion. We didn't even get to touch him or talk to him. Scared the hell out of me." Az utána lévő időszakban már volt lehetősége vizsgálni "He's doing a lot better this week, but he's still recovering and I'm holding my breath because of it," Andrews said. "He passed all the tests and all the functional things we do, but it's been a trying moment for me, to be honest with you."A PO meccs elött viszont egyértelműen a nem játék volt a véleménye. Az első negyedben még akár lehetett itt játékra alkalmas, de az oldalvonal melletti rásérülésnél (amikor a sisakját lekapta) na akkortól már egyértelmű volt.
Emlékezzetek csak vissza arra az esetre amikor 20000-re megbüntették a klubot RG3 agyrázkódása kapcsán. A vezetőség akkor is szart az egészségére.
Andrewsnak nincs szüksége az NFL-re (a Redskisnre főleg nem). Ő nem az a tipusú sztem, aki azt mondom amit az edző akar hallani, hogy megmaradhassak.
Shanahan verziója az "hé doki visszamehet RG?, Igen coach. OK RG menj vissza!"Röhej
Ami a hóksz ellen történt azt akármennyire is Andrewsra (meg RG-ra) akarja kenni nem fog menni "Shanahan admitted he did not talk to team doctors initially after Griffin was hurt in the first quarter.
``I went up to Robert. I said, `You OK?''' Shanahan said. ``And he said, `I'm fine.'''
Not exactly the way some coaches would have handled it.
``You never put a player in harm's way,'' "

Az eset kapcsán biztos vagyok benne, hogy változások lesznek. Ahogy neurológiai "clearence" csak független vizsgálótól jöhet, úgy sztem lesz orthopédiai független bizottság is (persze ez is hasonló kérdéseket vet fel, mint pl RG3 agyrázkódásának az eltusolása)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
erről az egészről szegény bubbi jut eszembe a FNL-ból... 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
Van aki szembe mer menni a sanszokkal, van aki bevállalja a nagyobb rizikót, a kicsi esélyt, és rajtaveszet, hisz ez a valószínű.Sobri Jóska
11 pont előnnyel a 4th&2-nek sem mész neki, pedig mennyire faszagyerek lehetnél.
én pl. nem azért mondtam, hogy be kellett volna hozni Cousinst, mert biztos megnyerte volna a meccset, hanem mert meg kellett volna nézni, hogy boldogul, ÉS ha neki is ment volna a meccs, akkor nem kellett volna Bob egészségét kockáztatni.
ha meg nem megy Kirk kapitánynak, akkor még mindig vissza lehet hozni Bobot (mivel az első két QB-t szabadon lehet cserélgetni), kicsit jobban bekötözni a térdét, de attól még mindig reagálnia kell a védelemnek rá, plusz a hajrára kap egy érzelmi lökést a csapat.

na ja, most is kapott, csak nem éppen olyat, amire szükségük lett volna.
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
az első MRI alapján részleges LCL és ACL szakadásnak lárszik, de nem világos, hogy új szakadás vagy a régi nyomai látszódnak. Majd Dr. Andrews megmondja. Csak ne úgy mondja meg, mint eddig...nexion218
Meccs elött (nem az első negyed végén) is azt mondta, hogy jobb lenne, ha nem játszana. Meccs közben az arcát láttad, az egyértelmű volt. Korrekt véleményt a térdről (a sérülés tényleges fokáról) képalkotók alapján nem lehet mondani. Vagy empirikusan fog kiderülni, vagy ha megoperálják.diverdoc
Én úgy emlékszem, hogy már a Ravens meccs utáni időszakban is látta, illetve orvositeszteken kellett megfelelően teljesíteni a térdének, ami alapján orvosi engedélyt kapott a játékra. Ja, láttam az arcát, csak azt nem tudtam eldönteni, hogy azt látom rajta, hogy "Én megmondtam, hogy baj lesz" vagy azt, hogy "Baszki, ezt elkúrtam, az én kezem is benne van, miért mondtam, hogy játszhat?"...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson