Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak azt tudnám, hogy miért olyan biztos benne itt sok ember, hogy ha jön Cousins, akkor nyer a skins. Mit tett le a srác? Megnyert 2 alapszakasz meccset, na bumm.Sebii
Mert a D amíg bírta erővel, addig fogta a nagyszerűeket. És amikor elfogyott az erő, az már igen a meccs végefelé volt. Minden negyedben egy FG-re Cousins is képes lett volna. Nem kellett volna több.
több mint 11 éve
CooleySkins Washington Commanders Florida State Seminoles 12
Megnéztem megint a meccset higgadtabb fejjel!Nem akarok okoskodni elemezgetni,mindenki látta mi történt.Egy egészséges RGIII-al megnyertük volna a meccset,úgy érzem ezt a semleges szurkolók is megerősíthetik.Sérüléséről annyit hogy én a hibát a Ravens elleni meccsen találom,mikor az ütközés előtt nem a hátán csúszva ért földet.Ezek már csak a következmények.
Első negyed után cserélni kellett volna!(14-0)Kár kockáztatni ekkorát,de ez is már a múlt!Csodálatos szezonunk volt így is,rengeteg élménnyel lettünk gazdagabbak.Jövőre RGIII felépül,jót Draftolunk
,Orakpoék felépülnek és reméljük a legjobbakat!!
HTTR!

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos, ha tudsz dobhatnál ki egy s(z)avazást facere, hogy fasz volt-e Shanny? 😀steroid stewie
A face nem az én asztalom.. carragher-nek szólj. 😀apeszos
bocsesz, azt hittem minden te vagy 😊 holnap + face is.steroid stewie
😊 Tudod, mint a redskins. A tulaj én vagyok, a HC carragher 😛
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
apeszos, ha tudsz dobhatnál ki egy s(z)avazást facere, hogy fasz volt-e Shanny? 😀steroid stewie
A face nem az én asztalom.. carragher-nek szólj. 😀apeszos
bocsesz, azt hittem minden te vagy 😊 holnap + face is.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos, ha tudsz dobhatnál ki egy s(z)avazást facere, hogy fasz volt-e Shanny? 😀steroid stewie
A face nem az én asztalom.. carragher-nek szólj. 😀
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Csak azt tudnám, hogy miért olyan biztos benne itt sok ember, hogy ha jön Cousins, akkor nyer a skins. Mit tett le a srác? Megnyert 2 alapszakasz meccset, na bumm.Sebii
"négy láb, jó két láb rossz" George Orwell
"két láb jó, egy láb rossz" Diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Csak azt tudnám, hogy miért olyan biztos benne itt sok ember, hogy ha jön Cousins, akkor nyer a skins. Mit tett le a srác? Megnyert 2 alapszakasz meccset, na bumm.Sebii
Biztos én sem vagyok benne, hogy akkor nyer a csapat, de akkor legalább lett volna irányító a pályán.
Nem a vereség bosszantó, hanem hogy hiányérzet maradt bennem, hogy nyerhető lett volna a meccs, ha időben lép az edző.
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Csak azt tudnám, hogy miért olyan biztos benne itt sok ember, hogy ha jön Cousins, akkor nyer a skins. Mit tett le a srác? Megnyert 2 alapszakasz meccset, na bumm.Sebii
De több esély lett volna rá.Meg tudott volna indulni a futójáték, ha arra is kell figyelni a Hawks védőinek, hogy légitámadás is jöhet.Tudták, hogy Griffin nem tud futni és nem tud dobni se a sérülése miatt.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Csak azt tudnám, hogy miért olyan biztos benne itt sok ember, hogy ha jön Cousins, akkor nyer a skins. Mit tett le a srác? Megnyert 2 alapszakasz meccset, na bumm.
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
apeszos, ha tudsz dobhatnál ki egy s(z)avazást facere, hogy fasz volt-e Shanny? 😀
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ezt a meccset legalább annyira Shanahan veszítette el, mint amennyire Hawks nyerte meg. Ha bevállalja a népharagot és cserél már félidőben, akkor szerintem 90%, hogy továbbjut a Skins.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
inkább írok a szabadügynökökről, ennek van értelme szerintem😛
kezdőket aláhúztam

Fred Davis TE UFA
--
tavaly franchise taggel játszott, remek TE, de lóg a levegőben a füvezés+ most ez a csúnya sérülés a 9. héten, a nagy feltámadás előtt
5M-ot vett el, kizárt dolognak tartom, hogy most is tagelve legyen
3-4 évre fog 12-13 M körül kapni, de ha nem is ennyiért mindenképp diszkontáron lesz megtartva
Paulsen sem volt csapnivaló, nyilván más kategória, de ez a sérülés betett az igényeinek, ami nekünk nem is baj!!
nem fog rá más licitálni...

Lorenzo Alexander LB UFA
--
előzőleg, 3 év 3,8M 1,1M garantáltért játszott, nem sajnálom tőle, tudjuk milyen munkát végez a pályán kívül és belül, kell; nem fog máshoz elmenni, de kb. ugyanekkora pénzért maradhat
win-win

Chris Baker DT UFA
-- rotációs ember, nem fontos, legalább olcsó
Tom Compton T UFA
-- idei draftolt, ugye kirakták a keretből, PS tag volt, kevés pénzért visszavárjuk, jövőre már értékesebb depth lehet
Chris Cooley TE UFA
-- lejárt az ideje a kapitánynak, alig kap snapeket, egy fiatal friss húst szívesen elnéznék helyette
Kedric Golston DE UFA
-- kb. 700k-ért játszott, kb. ennyit is ér, rotáció-ST, ennyiért maradhatna

Cedric Griffin CB UFA
--
1/2.5M-ért játszott, nehéz megítélni, voltak jó meccsei!, de nehéz megítélni, a 4 meccses Adderall akció miatt, és ott van Crawford is!
kell egy tapasztalt ember a CB sorba, lehet mással kéne próbálkozni, vagy ne legyenek ekkora igényei

Rex Grossman QB UFA
-- olcsó, jó, nagyszerű mentor, maradjon!

Rob Jackson LB UFA
--
3év /1,61 M-ért volt megelőzőleg itt, és jó munkát végzett kezdőként!
Orakpo, ?who?, helyettese lehet, nagyszerű lenne ha maradna backupnak ennyiért, de ez elég necces szerintem, van akinek tetszeni fog, és fizetni fog érte, hasznos játékos, de el lehet engedni

David Jones CB UFA
-- backup, mind1
Bryan Kehl LB UFA
-- backup, mind1, de egész jó depth player

Kory Lichtensteiger G UFA
--
1/1,26M-ért játszott, de nem kell! LeRibeus pontosan tudja ugyanezt, és több benne a potenciál, végülis nem játszott sok pénzért, de backupnak luxus lenne, tulajdonképpen nincs rá szükség, és olyan sokat (pótolhatatlanul sokat) nem tett hozzá a játékhoz.

Tyler Polumbus T UFA
--
1/700k-ért játszott😮😮, nagy😊, egy igazi olcsó mauler, nekem nem hiányzik ide jobb ember, drafttal lehetne próbálkozni (valami hátsó körös erőember), vagy olcsó, de kicsit jobb RT-kkel FA-ről, de ha ennyi pénzért marad, legalább a depth teljesen rendben lesz

Sav Rocca P UFA
--
elszakadt az MCL-e, áprilisig nem rúghat, öreg, lehetne más is, de nem volt rossz, olcsó! kéne hozni neki TC-be egy fiatal versenytársat, és játsszák le egymás között

Madieu Williams S UFA
--
1/890k-ért játszott, nem volt rossz, nem zárt rossz szezont, de bőven 30 feletti, tulajdonképpen azért kezdett, mert mindenki kidőlt,
ha milliós összeg alatt marad az igénye, maradhatna is, de a safetyt mindenképp meg kell oldani kemény pénzért, jobb emberekkel, mert voltak hibái, komolyabbak is

Chris Wilson LB UFA
-- ST player+ depth

-- most jönnek az RFA-k

Darrel Young RB RFA
--
hasznos fullback, idén nem volt porcelán, vééégre, de azért nem Sellersi magasságok, valami magasabb körös tendert fog kapni (?6./7.?), kedvelem a játékát, jó lenne ha maradna

Nick Sundberg C RFA
--
az örökös LS, nem hiszem, hogy bárkinek is kelleni fog, és bármikor pótolható, nem fog tendert kapni..., de nem baj ha marad

Logan Paulsen TE RFA
--
hasznos blokkoló játékos, elkapásban sem rossz, jó lenne ha maradna még vagy 3 évet a szokásos 1,5M körül

Brandon Banks WR RFA
--
nem kell...

Carrikernek itt van ez a 4 év/20 milliós szerződése, amiből 3,2M a garantált, ebből olyan 1M le is ment, szóval ha már hasznosnak nem hasznos, legalább ne vigye el a sapka alól a pénzt (igen..., alólam😛)

Jammal Brown, az 5 év/27,5M-val ebben 8,25M a garantált, lement belőle 2,7M, szóval a jövő évi cap hite: 4,8M, inkább vállaljunk be 5M-ós dead moneyt

illetve, érdekes opció, ha kivágjuk Hallt 4 milliót spórolunk, de én nem tenném!!
ha valakinek van valakiről kérdése, most eléggé benne vagyok, most kérdezz😛

nézzük a depth chartot:
most álmodtam meg:
(akit visszahoznék aláhúztam, XX az új ember FA-ről, YY új ember draftról)

QB: Griffin/Cousins/Grossman
RB: Morris/Helu/Royster
FB: Young
TE: Davis/Paulsen/YY
WR: Garcon/Morgan/Moss/Hankerson/Robinson/Briscoe
LT: T.Williams
LG: LeRibeus/Hurt
C: Montgomery
RG: Chester/Gettis
RT: Polumbus/Compton
-- Paul nálam cut
DE: Jenkins/XX
NT: Cofield/Neild
DE: Bowen/Worthington
OLB: Kerrigan/Alexander
ILB: Fletcher/ Robinson
ILB: Riley
OLB: Orakpo/Wilson
CB: Hall/Wilson/Crawford/XX/valaki depth
FS: YY/Jackson
SS: XX/Meriweather/Dougthy

nagyjából megvan az 53, de inkább az irányok miatt készítettem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Srácok, tudom, hogy Cousins is jó volt mikor berakták, de ne feledjétek, hogy RG3 az ultrasztár, és KC a browns ellen nyomta, akiknek a védelme azért nem ugyanaz mint a Hawksé. Plusz ez a playoff, és azért annyira nem könnyű döntés ám egy 1 meccses rookie-ra bízni egy éppen top formában levő csapat ellen a sorsot, amíg legalább nagyjából játszani tud a szupersztár. Ricsiék nagyon szerették nyomni, hogy mekkora idióta, hogy nem hozza le, hát én sem biztos, hogy megtettem volna.

Valaki írta, hogy inkább szoptatok volna dallasban. Azért ez remélem nem komoly 😊 Sokkal rosszabb az utolsó fordulóban lemaradni a playoffról egy nem igazán jó csapat ellen, mint a playoffban kikapni az aktuálisan egyik legjobbtól 😊

sutianap: én megmondtam előre, hogy jobban bírom a babot mint bárki a piát 😂

Egyébként grat nektek, amíg láttam, legalább egy elég jó meccs volt. 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ugyan, ha hankerson megtudja fogni azt abizonyos labdát ami 5 centin múlt, teljesen más lett volna a meccssapka
De nem fogta meg és ez lett a vége, ahogy McCoy sem fogta meg, ahogy Lynch is elobta a goalinen a lasztit!Helmut Zimmer
igen ez így van! (bár azt nem mondanám, hogy azt Lynch dobta el, belefutott a sisakba...)
de csak arra írtam, hogy volt esély Griffinnel is nyerni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Robi!
nem kell Kirköt túlmisztifikálni!!, jó játékos lehet egyszer!, de nem ma, nem tegnap, nem ezaz ő ideje!sapka
Én nem misztifikálom túl. A Spartans-ban sem szerettem, most sem vagyok elájulva tőle. De tiszta célpontokat eltalál. És tud mozogni a zsebben. Mert van két egészséges térde.
Shanny-nek oda kellett volna szólni, h fiam ez itt a PO, felmész és nem veszted el a labdát, kizárólag már üresen álló WR-re dobsz, semmi anticipáció. Ami passz ment az elején Garconnak vagy Moss-nak a hitch route-on, ahol tisztán voltak, azokat ő is oda tudja passzolni. Quick out route-okat is, (nem véletlenül ilyet hívott rá indulásnak Kyle). És Trufant nekem elég ergyán védekezett amikor pont őt néztem, rá lehetett volna dobni.
a legjobb esély a győzelemre Griffinnel volt, mert Kirk 14-13-nál szó szerint elvesztette volna a meccset, így fentállt az eshetőség, hogy pontokat tehetünk a táblára, amit utólag látjuk, valószínű elég lett volna.
sapka
Akkor tényleg nagyon nem értjük egymást, mert sztem a 35 perc alatt 41 yard + 2 TO-nél nálam nagyobb esély Cousins.
Én le is zárom ezzel a témát.

Amúgy én nagyon jól szórakoztam a meccsen, tetszett a sok kötözködés, látványos O-k, kemény D-k, két vagány csapat, mindkettőt nagyon bírom. Sok sikert a Hawks-nak a PO-ban, jövőre több sikert a Skins-nek.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
ugyan, ha hankerson megtudja fogni azt abizonyos labdát ami 5 centin múlt, teljesen más lett volna a meccssapka
De nem fogta meg és ez lett a vége, ahogy McCoy sem fogta meg, ahogy Lynch is elobta a goalinen a lasztit!

Nagyon szurkolok, hogy felépüljön RG, és az a korszakos játékos legyen, aki a képességei alapján bőséggel lehetne!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ugyan, ha hankerson megtudja fogni azt abizonyos labdát ami 5 centin múlt, teljesen más lett volna a meccs

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
a legjobb esély a győzelemre Griffinnel volt, mert Kirk 14-13-nál szó szerint elvesztette volna a meccset, így fentállt az eshetőség, hogy pontokat tehetünk a táblára, amit utólag látjuk, valószínű elég lett volna.
És a futás sem volt elég produktív ahhoz, hogy megtartsuk folyamatosan, legalábbis a második run-run-passz-punt után nem volt sok értelme ezt játszani. Az elkapóknak kellett volna extrát hozni, ez most nem sikerült.sapka
A O# taktikátok amelyik az első negyedben tökéletes működött - csak kerestük a labdát - RGIII sérülésével kipukkadt, vége volt. Nem volt már Morris mellett olyan aki futásban opció lett volna. Ergo, elég volt a LB-nek Morrisra figyelni. Lábak nélkül pedig egy QB sem 100%-os. Itt a HC-nek LE KELLETT VOLNA CSERÉLNI RGIII. Valamennyire meg kell bíznia a csere irányítójában.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Robi!
nem értelek, de tényleg nem
láttam a Browns meccset, nem egyszer!, azért tudott ott Cousins nyerni, mert folyamatosan 8 emberes boxot hoztak össze, mert féltek Morristól
Cousinsnak két jó megmozdulása volt: rollout balra, egyszer rollout jobbra, rádobta emberre, az egyiket bravúrral leszedték másikat könnyen, mert a Browns edzői gárda elbaszta!, másrészt Weeden jókor adott pickeket is
de most amint látszott Browner megfogta (de szószerint fogta, hogy rohadna le a keze) Garcont, ezért ezen kívül nem volt tiszta szimpla üres célpont. Ha feljön Cousins 5-6 emberes blitzeket futtattak volna, amire nem tud mit lépni, mert nem tart még ott
nem kell Kirköt túlmisztifikálni!!, jó játékos lehet egyszer!, de nem ma, nem tegnap, nem ezaz ő ideje! A dobásainak a spiráljai is lefelé csapódnak, ami mint tudjuk int veszélyes, és ő ténylegesen emberre dobál! 4td 3 int, nem véletlen, most ez a két dimenzió van nála.

a legjobb esély a győzelemre Griffinnel volt, mert Kirk 14-13-nál szó szerint elvesztette volna a meccset, így fentállt az eshetőség, hogy pontokat tehetünk a táblára, amit utólag látjuk, valószínű elég lett volna.
És a futás sem volt elég produktív ahhoz, hogy megtartsuk folyamatosan, legalábbis a második run-run-passz-punt után nem volt sok értelme ezt játszani. Az elkapóknak kellett volna extrát hozni, ez most nem sikerült.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
az a lényeg, hogy Griffin butaság lett volna lehozni; egy franchise QB-t nem lehet lecserélni!!, főleg ha képes járni, és előtte csak rosszul lépett

másrészt aki szerint Cousins megnyerhette volna a meccset, kicsit nézzen magába!, + a Browns védelem közepesnek tekinthető, itt nem hitték volna el Cousins deep threat jellegétsapka
Ez most komoly, vagy irónia?
"rosszul lépett", "képes járni"? WTF! A "képes járni" az egy Seahawks D ellen semmire sem elég. Pláne egy olyan térddel, ami meg sem kapta az engedélyt a meccsre.
Amúgy a Browns védelem 86os ratinget enged a QBknak , ez középmezőny. Cousins a 329 yardjával és 104es ratingjével megoldotta ellenük a feladatot, mindössze 3.5ös y/c mellett. Annyira biztosan, h a Hawks D legalább kicsit féljen a passztól.
Másrészt nem kellett volna megnyernie a meccset, mint ahogy azt te írod. Nem kellett volna elveszíteni. Amit RGIIInek sikerült. 2 és fél negyeden át 41 yard a nyitó két TD drive után egy interceptionnel és egy fumble-val a saját RZban, ami meccsnyertes FG-t adott az ellenfélnek. Nem kell túlragozni ezt az egészet. Elég nyilvánvaló. De "képes volt" járni...
Ez a Skins O nem egy emberes O, működne ez read optionre alkalmas QB nélkül is, mint ahogy Denverben is működött mindig Shanny-vel és ahogy a Browns ellen is elég volt idegenben. Cousins sztem lemenedzselte volna.
A playoff meg playoff, ott győzni kell. Nincs olyan, hogy jövőre meg csakis xy-nal a fedélzeten.
A csapat nem egyenlő a starter QBval. Ez az én véleményem és ez az amin itt megy a vita úgy érzem, és ez az amin nem lesz egyetértés úgyse.
Az L viszont L marad, vége a szezonnak. És a térd is szarul néz ki 😕.
Mindkettő elkerülhető lett volna.Robilluma
itt nem csak RG3 térdéről van szó. Onnan, hogy megtört a teljesítménye - láthatóan - onnantól kezdve megtört a komplett csapat. Ebből adódóan jöttek az olyan védelmi hibák, hogy Wilson 28 yardot tudott középen futni anélkül, hogy bárki 2 méterre megközelítette volna.... szünetben váltani kellett volna.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
az a lényeg, hogy Griffin butaság lett volna lehozni; egy franchise QB-t nem lehet lecserélni!!, főleg ha képes járni, és előtte csak rosszul lépett

másrészt aki szerint Cousins megnyerhette volna a meccset, kicsit nézzen magába!, + a Browns védelem közepesnek tekinthető, itt nem hitték volna el Cousins deep threat jellegétsapka
Ez most komoly, vagy irónia?
"rosszul lépett", "képes járni"? WTF! A "képes járni" az egy Seahawks D ellen semmire sem elég. Pláne egy olyan térddel, ami meg sem kapta az engedélyt a meccsre.
Amúgy a Browns védelem 86os ratinget enged a QBknak , ez középmezőny. Cousins a 329 yardjával és 104es ratingjével megoldotta ellenük a feladatot, mindössze 3.5ös y/c mellett. Annyira biztosan, h a Hawks D legalább kicsit féljen a passztól.
Másrészt nem kellett volna megnyernie a meccset, mint ahogy azt te írod. Nem kellett volna elveszíteni. Amit RGIIInek sikerült. 2 és fél negyeden át 41 yard a nyitó két TD drive után egy interceptionnel és egy fumble-val a saját RZban, ami meccsnyertes FG-t adott az ellenfélnek. Nem kell túlragozni ezt az egészet. Elég nyilvánvaló. De "képes volt" járni...
Ez a Skins O nem egy emberes O, működne ez read optionre alkalmas QB nélkül is, mint ahogy Denverben is működött mindig Shanny-vel és ahogy a Browns ellen is elég volt idegenben. Cousins sztem lemenedzselte volna.
A playoff meg playoff, ott győzni kell. Nincs olyan, hogy jövőre meg csakis xy-nal a fedélzeten.
A csapat nem egyenlő a starter QBval. Ez az én véleményem és ez az amin itt megy a vita úgy érzem, és ez az amin nem lesz egyetértés úgyse.
Az L viszont L marad, vége a szezonnak. És a térd is szarul néz ki 😕.
Mindkettő elkerülhető lett volna.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
milyen féltékenység ???
az megy fel a pályára akit az edző mond, Griffin egy fikarcnyit se vesz részt ebben a döntésben. Ha Shanny úgy dönt, hogy Griffin lejön, akkor lejön. nem egyezkedés kérdése.
Griffin persze h meg akart dögleni, a csapatért, mert ő ilyen gyerek. legkevésbé sem Cousinsért.
gabtsi
Az így igaz. Éppen ezért nem tetszett Shanny döntése. És mint ahogy napfényes kolléga is említette, a Ravens példa jó példa.apeszos
Annyira nem jó példa, ott egy OT drive-ra kellett felmenni egy lendületben lévő egységbe, azt annyi. Ráadásul egy nem túl erős D ellen. Teljesen más szitu volt az a meccs.Soldados
RG ott is ugyanennyit tudott volna hozzátenni... Nincs ennek az egésznek értelme, hogy fent maradt.

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
milyen féltékenység ???
az megy fel a pályára akit az edző mond, Griffin egy fikarcnyit se vesz részt ebben a döntésben. Ha Shanny úgy dönt, hogy Griffin lejön, akkor lejön. nem egyezkedés kérdése.
Griffin persze h meg akart dögleni, a csapatért, mert ő ilyen gyerek. legkevésbé sem Cousinsért.
gabtsi
Az így igaz. Éppen ezért nem tetszett Shanny döntése. És mint ahogy napfényes kolléga is említette, a Ravens példa jó példa.apeszos
Annyira nem jó példa, ott egy OT drive-ra kellett felmenni egy lendületben lévő egységbe, azt annyi. Ráadásul egy nem túl erős D ellen. Teljesen más szitu volt az a meccs.Soldados
Igen, más szitu és nem csak a defensek különbsége miatt. A Ravems ellen Cousins két drive-al a sérülés után ment fel. Most két és fél negyeddel utána. Nagy különbség.
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Na, mik a friss hírek srácok, van még Shanahan nevű edzője a skinsnek? HAHA 😊
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
milyen féltékenység ???
az megy fel a pályára akit az edző mond, Griffin egy fikarcnyit se vesz részt ebben a döntésben. Ha Shanny úgy dönt, hogy Griffin lejön, akkor lejön. nem egyezkedés kérdése.
Griffin persze h meg akart dögleni, a csapatért, mert ő ilyen gyerek. legkevésbé sem Cousinsért.
gabtsi
Az így igaz. Éppen ezért nem tetszett Shanny döntése. És mint ahogy napfényes kolléga is említette, a Ravens példa jó példa.apeszos
Annyira nem jó példa, ott egy OT drive-ra kellett felmenni egy lendületben lévő egységbe, azt annyi. Ráadásul egy nem túl erős D ellen. Teljesen más szitu volt az a meccs.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!