Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
Nagyon sajnálom a gyereket, nem ezt érdemelte.

Sajnos komoly dráma lett a szezon vége, nem elég hogy nem jutottunk tovább (mondjuk jelenleg ez a legkevesebb) még a csapat franchise playere is megsérült úgy, hogy talán (biztos) sosem lesz a régi és a következő szezonban biztos nem játszik.

Amilyen fényesnek tűnt a jövő egy hete, most legalább olyan gyászos.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Én a genetikára fognám leginkább, egyszerűen a térd ilyen, alkatilag ennyi meccs, igénybevétel, stb. volt benne.
Sobri Jóska
S a genetika melyik része felel ezért? A térd a Homo sapiens-nek ilyen; nem genotípusos sérülés. Fenotípusosan (alkatilag) ennyi ilyen meccs, igénybevétel volt benne.(?) Ez pedig döntésen múlt.
Nagyjából azt mondod, hogy X ütközés van egy játékosban és nem az edző felelőssége, ha a játékost engedi kamionnal is ütközni. Hanem a genetikáé, mert az emberi test ilyen, nehezen viseli a több tonnás mozgó tárggyal való ütközést.tomi-tomi
Azt mondom, nem mást, hogy vannak olyan emberek, akiknek olyan a genetikájuk, hogy pl. 180 centi magasan 12 centi széles a tenyerük, másnak meg 8 vagy 9 mondjuk.
Mindenkinek a térde teljesen védtelen, csak nagyon kevés kivétel van, a vasemberek.
A térd ilyen, pont ezt mondom én is, az ember genetikája a felelős, de rákenheted az edzőre.
Bizonyos erőhatásokra adott módon reagál, és aki nem vasember, az baszhatja.
Genetika, testfelépítés.
RGIII-ban ennyi volt, ki tudta ezt így előre?
A legtöbb futkározós irányítót összetörik, kit elöbb, kit késöbb.
Már mondtam: én lehoztam volna a 2. TD után, Shanny nem tette.
Lehet arra gondolt, hogy jobb állva meghalni, mint térdepelve élni.
Vagy valami hasonlóra.
Ki tudja egy sportembert mire ragad a versenyhelyzet?
Te nem, ők igen.

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Ht jobbulást Neki! Remélem felépül, mert szegényebb lenne nélküle ez a szép sport!
Nagyon messzire vezet ez a sérülés ügy! Alapjaiban kell átgondolni sok sok kérdést sportvezetőknek -nem csak itt, minden csapatnál!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez se jelent jót... Shannynek biztos nem..

RG3 reportedly will be with Redskins owner at exam
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
le kellett volna hozni az első negyedben amikor megsérült, nem azért mert Cousins-szal több esély lett volna, hanem mert utána ez sajnos benne volt. Utólag könnyű ezt mondani, de én akkor is cseréért könyörögtem magamban.
Más kérdés, h ha QB-t cserél Shanny és kikap, akkor senki le nem mossa róla, h feladta a meccset, de van ami fontosabb egy meccsnél. Most jelen állás szerint 16-ot kell majd kihagynia miatta.

Remélem a további vizsgálatok optimistábbak lesznek, és végül azoknak lesz igazuk, de most nem nagyon bízom benne, h a szezonrajtra rendbe jönne

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én a genetikára fognám leginkább, egyszerűen a térd ilyen, alkatilag ennyi meccs, igénybevétel, stb. volt benne.
Sobri Jóska
S a genetika melyik része felel ezért? A térd a Homo sapiens-nek ilyen; nem genotípusos sérülés. Fenotípusosan (alkatilag) ennyi ilyen meccs, igénybevétel volt benne.(?) Ez pedig döntésen múlt.
Nagyjából azt mondod, hogy X ütközés van egy játékosban és nem az edző felelőssége, ha a játékost engedi kamionnal is ütközni. Hanem a genetikáé, mert az emberi test ilyen, nehezen viseli a több tonnás mozgó tárggyal való ütközést.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Caplan ‏@caplannfl
This is why you get 2nd and 3rd opinions, if needed: Robert Griffin III has partial tears of ACL and LCL, MRI suggests
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Ez így ránézésre ennyi volt kb.
És nem hiszem, hogy Shanahanre kellene kenni.
Egyszerűen ez benne van a "futkározós" QB játékban.
(Nem ez az első ilyen sérülése, de könnyen lehet az utolsó.)
Vannak vasemberek, és vannak akiknek nem jön össze.
Én a genetikára fognám leginkább, egyszerűen a térd ilyen, alkatilag ennyi meccs, igénybevétel, stb. volt benne.







Torn ACL, PCL, 14-18 hónap. 😕 :mad:
 twitter.com/ESPNRadio980/status/288388675434332160Black_Adder
ahhoz képest egész jól le tudott még sétálni a pályáról. miből vannak ezek az emberek? respect neki amúgy, mielőbb épüljön fel!mustaine
Nekem volt részleges szalagszakadás, porcleválás a térdemben, még hazabicikliztem, beborogattam, majd este meghaltam, és másnaptól indult a kínszenvedés.

több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
Torn ACL, PCL, 14-18 hónap. 😕 :mad:
 twitter.com/ESPNRadio980/status/288388675434332160Black_Adder
ahhoz képest egész jól le tudott még sétálni a pályáról. miből vannak ezek az emberek? respect neki amúgy, mielőbb épüljön fel!

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Még nem olvastam más forrásból, illetve annyi biztos, hogy holnap egy másik dokihoz is ellátogat RGIII. Mindenesetre hatalmas kérdés, hogy milyen állapotban tér majd vissza és mennyire lesz sérülékeny ezek után.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Torn ACL, PCL, 14-18 hónap. 😕 :mad:
 twitter.com/ESPNRadio980/status/288388675434332160Black_Adder
Nebassz, ez nem lehet komoly.El se hiszem 😕 grat Shanahan, a fafejűségednek hála lesérül a franchise arca és ki kell hagynia egy rakat időt.Mondjuk az orvostudomány és pár "étrend kiegészítő" tud csodát tenni, de inkább gyógyuljon fel RGIII természetes módon és játszon állat üzemmódban egészségesen

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Torn ACL, PCL, 14-18 hónap. 😕 :mad:
 twitter.com/ESPNRadio980/status/288388675434332160

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
so-so, szerintem a legjobb draft stratégia a következő lehetne:
(nemrég olvastam hogy Helu kb. az OTA-kra lesz rendben, az elég sok idő!, ki tudja mire lesz képes)
egyszer már volt róla szó, de kicsit átgondolva:
2. kör safety, mindenképp (Jackson nem megbízható, Meriweather meg üveg, de még így is hiányzik egy poszt)
sőt még abban is benne vagyok, hogyidecsapni az 5. kört és előremozogni egy kezdőért, nem tudom pl. McDonald/Vaccaro/Reid
sőt had legyek kemény, de pl. Landry elvágyódik a Jetsből és nagy pénzre vár..., és egészséges, ajjjjjjjjjj
3. DB, bármi
4. TE
5. OLB
5. még egyszer (Haynesworth😊): RB (nem tudni mi lesz Heluval)
6. punter
7. valami ST player, lehetőleg visszahordó, vicces lenne Matthieu, 😀

szóval kb. összes picket a védelembe
és a Talib pletykák egyre erősödnek Bruce Allen és Morris miatt, befér, DeAngelo olyanokat nyilatkozik, hogy szívesen csinálna bármit a szerződéssel stb.sapka
St playernek jó Crawford, 7.ben inkább valami brutál falember, mint Neild. Asszem ő is hetedik körös volt. Talibról nem hallottam, ám azzal nagyot nyalnánk a mézes köcsögbe. Landry-vel én is kiegyeznék, de csak akkor ha a szerződésébe belevennék, hogy akkor kap pénzt ha játszik, ellenkező esetben a lólány álma neki. Vödörrel ütős páros lennének. Szó szerint. És jöhetne Rambo is.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Semmi gond, nem vagyok sértődős. Remélem jövőre teljes csapatokkal is megmérkőzünk a playoffban és akkor kiderül. 😊Sebii
Basszus, akkor hiába szerkesztettem.. 😀 😀
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
so-so, szerintem a legjobb draft stratégia a következő lehetne:
(nemrég olvastam hogy Helu kb. az OTA-kra lesz rendben, az elég sok idő!, ki tudja mire lesz képes)
egyszer már volt róla szó, de kicsit átgondolva:
2. kör safety, mindenképp (Jackson nem megbízható, Meriweather meg üveg, de még így is hiányzik egy poszt)
sőt még abban is benne vagyok, hogyidecsapni az 5. kört és előremozogni egy kezdőért, nem tudom pl. McDonald/Vaccaro/Reid
sőt had legyek kemény, de pl. Landry elvágyódik a Jetsből és nagy pénzre vár..., és egészséges, ajjjjjjjjjj
3. DB, bármi
4. TE
5. OLB
5. még egyszer (Haynesworth😊): RB (nem tudni mi lesz Heluval)
6. punter
7. valami ST player, lehetőleg visszahordó, vicces lenne Matthieu, 😀

szóval kb. összes picket a védelembe
és a Talib pletykák egyre erősödnek Bruce Allen és Morris miatt, befér, DeAngelo olyanokat nyilatkozik, hogy szívesen csinálna bármit a szerződéssel stb.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Semmi gond, nem vagyok sértődős. Remélem jövőre teljes csapatokkal is megmérkőzünk a playoffban és akkor kiderül. 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak azt tudnám, hogy miért olyan biztos benne itt sok ember, hogy ha jön Cousins, akkor nyer a skins. Mit tett le a srác? Megnyert 2 alapszakasz meccset, na bumm.Sebii
Mert a D amíg bírta erővel, addig fogta a nagyszerűeket. És amikor elfogyott az erő, az már igen a meccs végefelé volt. Minden negyedben egy FG-re Cousins is képes lett volna. Nem kellett volna több.apeszos
A 2. negyedben akkor már nem bírták? Mert akkor tettünk a táblára 13 pontot. Ja és azt is sokan elfelejtik, hogy Hauschka sérülése miatt mekkroa nyomáás volt az offensen, ugyanis nem volt elég a 30-ig elvinni a labdát, hogy pontot szerezzünk, hanem el kellett vinni a 10-esig. Sebii
A harmadikban meg pont annyit amennyit mi irányító nélkül. Semmit. Nehéz úgy amikor a meccs háromnegyedén nincs offense a pályán, csak defense. Elég volt a szájtépésből, nem is akarod érteni. Nem baj. Lépjünk túl ezen már. apeszos
Ha szájtépésnek gondolod, akkor részemről is lezárva. Csak arra voltam kíváncsi, hogy miért veszi sok ember biztosra, hogy Cousins=win.Sebii
Nem bántásképp értettem, és le is írtam már párszor miért. Nem akartalak megbántani, bocs ha így gondolod.

Közben visszakerestem az egyiket (a legközelebbit) miért gondoltam így:
Márpedig ha Cousins feljön a második negyedre, a Hox a fasorba sem lett volna. Még csak TD sem kellett volna már. Elég lett volna ha végig futtatják Morrist, és az órát egy-két passzal kiegészítve. Így meg szinte csak a defense volt a pályán, ha csak field goalokig jutunk, megvan a meccs. Arra pedig Cousins is alkalmas lett volna. Shannyék ostoba döntést hoztak, ajándék a szíhóksznak. Ők pedig köszönték szépen. Már csak a hülye döntés miatti elképedés dühe munkál bennem, még az idény elején sem gondolt szép idényt adtak nekünk a fiúk. Köszönjük.
apeszos
Azt is írtam, bár ezt már nem volt kedvem visszakeresni, tehát nem szó szerinti, hogy a Hox rögtön reagált a szitura, feltöltött box-al várták Morrist, mert látták hogy RG3 se futni, se hosszabbat passzolni nem tud. Megölték a futást, pillanatok alatt 3.&out és megint jöhetett fel a def. Ez ment a meccs további részében. És így is mi vezettünk támadók nélkül majdnem a végéig. Ha a második negyedre Cousins jön fel, az offense nem lett volna impotens, pontokat tesznek fel. Más lett volna a leányzó fekvése. De ez a mi gondunk, mert ez Shanny sara. És ugye nincs "volna" nevű játékos, utólag meg végképp. Csak a szurkoló eljátszik a gondolattal...
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Csak azt tudnám, hogy miért olyan biztos benne itt sok ember, hogy ha jön Cousins, akkor nyer a skins. Mit tett le a srác? Megnyert 2 alapszakasz meccset, na bumm.Sebii
Mert a D amíg bírta erővel, addig fogta a nagyszerűeket. És amikor elfogyott az erő, az már igen a meccs végefelé volt. Minden negyedben egy FG-re Cousins is képes lett volna. Nem kellett volna több.apeszos
A 2. negyedben akkor már nem bírták? Mert akkor tettünk a táblára 13 pontot. Ja és azt is sokan elfelejtik, hogy Hauschka sérülése miatt mekkroa nyomáás volt az offensen, ugyanis nem volt elég a 30-ig elvinni a labdát, hogy pontot szerezzünk, hanem el kellett vinni a 10-esig. Sebii
A harmadikban meg pont annyit amennyit mi irányító nélkül. Semmit. Nehéz úgy amikor a meccs háromnegyedén nincs offense a pályán, csak defense. Elég volt a szájtépésből, nem is akarod érteni. Nem baj. Lépjünk túl ezen már. apeszos
Ha szájtépésnek gondolod, akkor részemről is lezárva. Csak arra voltam kíváncsi, hogy miért veszi sok ember biztosra, hogy Cousins=win.
Egy gondolat és tényleg befejeztem. "Minden negyedben egy FG-re Cousins is képes lett volna" Ha 2. negyedben hozzátok be, az akkor is 9 pont mi meg 10-el nyertünk. 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Minnifield kimaradt!!!!
nagyon jó
Doughty utolsó két meccsen egészen jó volt!, volt két nagy hibája is, az egyik a robinsonon lévő block, amiből a td lett, DE az egy hibás D play volt, mert balra nagy terület volt önmagában is Wilsonnak.
Briscoet beírtam
Rob Jacksont szerintem elveszítjük, de leírtam😛sapka
Brisco nekem nem kéne, ezért emeltem ki. Inkább YY. Tanard Jackson nem tétel? Hátha megjavul a kis hamis.

Bocs közben láttam, eltévesztettem. Akkor viszont Williams maradhatna...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak azt tudnám, hogy miért olyan biztos benne itt sok ember, hogy ha jön Cousins, akkor nyer a skins. Mit tett le a srác? Megnyert 2 alapszakasz meccset, na bumm.Sebii
Mert a D amíg bírta erővel, addig fogta a nagyszerűeket. És amikor elfogyott az erő, az már igen a meccs végefelé volt. Minden negyedben egy FG-re Cousins is képes lett volna. Nem kellett volna több.apeszos
A 2. negyedben akkor már nem bírták? Mert akkor tettünk a táblára 13 pontot. Ja és azt is sokan elfelejtik, hogy Hauschka sérülése miatt mekkroa nyomáás volt az offensen, ugyanis nem volt elég a 30-ig elvinni a labdát, hogy pontot szerezzünk, hanem el kellett vinni a 10-esig. Sebii
A harmadikban meg pont annyit amennyit mi irányító nélkül. Semmit. Nehéz úgy amikor a meccs háromnegyedén nincs offense a pályán, csak defense. Elég volt a szájtépésből, nem is akarod érteni. Nem baj. Lépjünk túl ezen már.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Minnifield kimaradt!!!!
nagyon jó
Doughty utolsó két meccsen egészen jó volt!, volt két nagy hibája is, az egyik a robinsonon lévő block, amiből a td lett, DE az egy hibás D play volt, mert balra nagy terület volt önmagában is Wilsonnak.
Briscoet beírtam
Rob Jacksont szerintem elveszítjük, de leírtam😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(akit visszahoznék aláhúztam, XX az új ember FA-ről, YY új ember draftról)

QB: Griffin/Cousins/Grossman
RB: Morris/Helu/Royster
FB: Young
TE: Davis/Paulsen/YY
WR: Garcon/Morgan/Moss/Hankerson/Robinson/Briscoe
LT: T.Williams
LG: LeRibeus/Hurt
C: Montgomery
RG: Chester/Gettis
RT: Polumbus/Compton
-- Paul nálam cut -> Nálam is
DE: Jenkins/XX
NT: Cofield/Neild
DE: Bowen/Worthington
OLB: Kerrigan/Alexander
ILB: Fletcher/ Robinson
ILB: Riley
OLB: Orakpo/Wilson < Rob Jackson
CB: Hall/Wilson/Crawford/XX/valaki depth->Minnifield
FS: YY/Jackson
SS: XX/Meriweather/Dougthy na neee...
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Csak azt tudnám, hogy miért olyan biztos benne itt sok ember, hogy ha jön Cousins, akkor nyer a skins. Mit tett le a srác? Megnyert 2 alapszakasz meccset, na bumm.Sebii
Mert a D amíg bírta erővel, addig fogta a nagyszerűeket. És amikor elfogyott az erő, az már igen a meccs végefelé volt. Minden negyedben egy FG-re Cousins is képes lett volna. Nem kellett volna több.apeszos
A 2. negyedben akkor már nem bírták? Mert akkor tettünk a táblára 13 pontot. Ja és azt is sokan elfelejtik, hogy Hauschka sérülése miatt mekkroa nyomáás volt az offensen, ugyanis nem volt elég a 30-ig elvinni a labdát, hogy pontot szerezzünk, hanem el kellett vinni a 10-esig.
több mint 11 éve
Cardinals11 6
Csak azt tudnám, hogy miért olyan biztos benne itt sok ember, hogy ha jön Cousins, akkor nyer a skins. Mit tett le a srác? Megnyert 2 alapszakasz meccset, na bumm.Sebii
Biztos senki sem lehet benne, de sajnos fél lábú QB -el nem lehet megőrizni egy 14 pontos előnyt (ezt láthattuk) De egy kétlábú QB-el azért megadhatták volna az esélyt maguknak. Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült... Megnéztem volna egészségesen mire képes ez a fiatalember...

több mint 11 éve
carragher 46
apeszos, ha tudsz dobhatnál ki egy s(z)avazást facere, hogy fasz volt-e Shanny? 😀steroid stewie
A face nem az én asztalom.. carragher-nek szólj. 😀apeszos
bocsesz, azt hittem minden te vagy 😊 holnap + face is.steroid stewie
kirakva 😊