Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szabler, a legkirályabb históriás... 😀 Lengetem a kalapom. Köszönjük, ismét.
több mint 14 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Ide is beteszem, mert félig érinti a csapatot. 😊

Azt hiszem még nem volt róla szó, de tegnapelőtt a Hall of Fame mellett működő Senior Committee megtette jelöléseit a legalább 25 éve visszavonult kiválóságok közül.

A kilenc tagú testület választása két hajdani linebackerre, Les Richterre és Chris Hanburgerre esett. Richter - aki egyébként idén nyáron hunyt el - 1954 és 1962 között erősítette a Los Angeles Rams-t, ahová 11 játékosért cserében került, és 1962 kivételével minden évben Pro Bowler lett. Hanburger 1965-től és 1978-ig játszott a Redskins-ben. Kilencszer választották a Pro Bowlba, négyszer pedig az All-Pro első csapatba. Azt hiszem a csapat tröténetében senki nem került be annyiszor a Pro Bowl keretbe, mint ő.



Mindkettejüknek jó esélye van arra, hogy jövő nyáron valóban bronzszobrot kapjanak Cantonban.

Két vonatkozó cikk Hanburgerről:
http://blog.redskins.com/2010/08/25/chris-hanburger-finally-inching-toward-canton/
http://fifthdown.blogs.nytimes.com/2010/08/26/chris-hanburger-for-the-hall-of-fame/

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Nézi valaki a meccset?apeszos
első félidő, remélem megmutatják hogy számíthatunk futójátékra is a szezon során 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Szerintem tökéletesen érezhető, hogy a Caps szisztematikus építkezése helyett a Skins továbbra is ragaszkodik az erő politikájához. A tétek egy szezonra vannak feltolva, ami egy szögből nézve fasza, mert one season wonder hozhat SB-t, de sanszos a pofára esés is. Jagrral, Oates-szal a Caps döntőt játszott, de volt a dolognak egy kellemetlen, ma már Chelsea-vel azonosítható felhangja, ami az eredményt mindig megkeserítette. Ha meg szopunk, tényleg mindenki rajtunk röhög.

A vezetés mentalitása a gond nálunk, pont mint a Rangersnél. Ez teszi antipatikussá a csapatunkat. Mondjuk ezerszer legyek inkább egy zsákutcában toporgó csapat szurkere, mint 'Boyz fan 😛
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
yep
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nézi valaki a meccset?
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
De legalább van aki küzdjön azokért a helyekért... 😊 Igen, igaz, átvezető szezon lesz, hogy közhellyel éljek: a stabil védelemre lehet építeni a jó támadójátékot. Sok fog múlni szerintem Rexy-n, mert nem táplálok illúziókat, D-Mac odalesz, ha az O fal nem javul jelentősen. Azt hiszem Roydell Williams játszott a Ravens ellen Moss mellett (vagy helyett? Utána kellene néznem, már nem emlékszem pontosan), és nem rosszul. Nem lesz rossz a támadó egység sem, ha Shanny hozza a formáját, és összekapja a rivalizáló RB-ket, erre jó vizsga lenne a Jets védelme. Mert valljuk be, az a Tomeee által jósolt 6-10 alig valamivel jobb, mint a tavalyi 4-12, ennél azért az átvezető szezonban is többet kellene mutatni. Nincs rossz csapatunk, sőt, ezért átvezető szakasz ide vagy oda, nagyobb az elvárás kicsit....
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
sztem ez még csak egy átvezető szezon lesz. én is ezt a stabil középmezányt látom a csapatban, de úgy h a védelem erősebb lesz, sokkal mint az offense. az h wr poszton elvagyunk szórva én nem merném ilyen bátran kikiáltani😊 imádom santit, nagyon nagy kedvenc, de mellé jól jönne egy minimum hasonló képességű ember. thomas kelly utolsó lehetősége sztem, ha nme élnek vele akkor csókolom lesz sztem. a két underdog meg hát még mindig hoznia kell ezt a két meccset mert még mindig erősen küzdeniük kell a helyekért
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"Legnagyobb kérdés: az Eagleshöz hasonlóan Washingtonban is az O-line körül kering a legtöbb kérdőjel. A tavalyi katasztrófánál csak jobb lehet az egység, de ha valamelyik kezdő kidől, nagy bajban lesznek a Rézbőrûek."
Én is így látom. Annyit azért hozzáfűznék, hogy a deffense sem volt túl acélos a Ravens ellen. A varjak megmutatták mindkét egység gyengeségeit, bár futójátékot nem nagyon láthattunk a Skins-től. Viszont ellene sem nagyon ment a védekezés. Oké, hogy cseresor játszott, de sérülések esetén (mint azt Tomeee is írta) ezek szerint a deffense is bedőlhet. Big Al nyavajgása sem túl megnyugtató. A támadó egységnél azért megemlíteném Anthony Armstrongot, és Roydell Williamst, remekül játszottak mindkét meccsen, WR poszton tényleg el vagyunk eresztve. Moss kirobbanthatatlan, de a "#2"-ért nagy lesz a verseny Thomasékkal. Feltéve, hogy McNabb bírni fogja. Rexyben nem bízom annyira, örülnék, ha a Jets ellen megcáfolna. Azért én pozitívabban látom a dolgot 6-10-nél, éppen az új éra miatt egy 8-8, esetleg egy 9-7 elvárható lenne a tavalyi kaki után.
több mint 14 éve
Tomeee 753
A 7-9 és a 6-10 között nagyon vacilláltam, ha McNabb végig bírja akkor talán el tudom képzelni az előbbit, viszont olyan érzésem van hogy ez a fal mögött nem fogja sokáig húzni. Jó lenne ha nem így lenne, szimpi ez a mostani Redskins.

Kolb meg...just watch 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
gondolom más is olvasta már a bowl.hu-s cikket az nfceastről
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1052
lehet csak én vagyok túl optimista, de több mint 6 győzelemre számítok, remélem más is így gondolja és nem vagyok elvakult 😊 (és megeszem a kalapom ha kolb összehoz az eaglesnek egy pozitív szezont 😛 )

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
nexion218 3 979 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ezt a vidit figyeltétek már?

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81a020d2/article/mcnabb-uses-sprain-to-poke-fun-at-teammate-haynesworth

Óriási, ahogy a zsírf3ka nyavalygásával humorizál... 😀 remélem majd a TD-ket is úgy fogja szórni, mint a poént...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Itt mért van ilyen Rexy utálat? 😊 Tudtommal ez nem a Chicago topikja 😊, a kis Shanny már tavaly is vele dolgozott, okkal hozta ide.adam8
Na, azt az okot szeretném tudni. 😀
én csak szeretném megnézni megint, ahogy kidobja a nézők közé, mintegy 2x olyan erősen ahogy szükséges lett volna egy trow away-hez 😛
azabaj h arról nem találok videót 😀 pedig olyan röhögés lenne belőle egyszer egy itthoni iszogatós bulin 😀
EaRL
Én se találok, pedig a meccs óta nyomozok utána.... Egy nyamvadt highlights video sincs a Ravens meccsről. Keresek tovább....
több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
én csak szeretném megnézni megint, ahogy kidobja a nézők közé, mintegy 2x olyan erősen ahogy szükséges lett volna egy trow away-hez 😛
több mint 14 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Itt mért van ilyen Rexy utálat? 😊 Tudtommal ez nem a Chicago topikja 😊, a kis Shanny már tavaly is vele dolgozott, okkal hozta ide.

több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
http://www.redskins.com/gen/articles/News___Notes__McNabb_Won_t_Play_vs__Jets_146215.jsp mostmár biztos, de inkább most ne játszon...mint a 'Boys ellenEaRl
Reménykedtem, hogy így lesz, és a Cardinals ellen is csak pihengessen..... Legalább megtudjuk a cserék mit is alakítanak. Mondjuk Rexy már bemutatkozott.. 😀apeszos
azabaj h arról nem találok videót 😀 pedig olyan röhögés lenne belőle egyszer egy itthoni iszogatós bulin 😀
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://www.redskins.com/gen/articles/News___Notes__McNabb_Won_t_Play_vs__Jets_146215.jsp mostmár biztos, de inkább most ne játszon...mint a 'Boys ellenEaRl
Reménykedtem, hogy így lesz, és a Cardinals ellen is csak pihengessen..... Legalább megtudjuk a cserék mit is alakítanak. Mondjuk Rexy már bemutatkozott.. 😀
több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
http://www.redskins.com/gen/articles/News___Notes__McNabb_Won_t_Play_vs__Jets_146215.jsp mostmár biztos, de inkább most ne játszon...mint a 'Boys ellen
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ne szívd mellre. vannak ilyenek. 😀 12-14 évesen én is csináltam fan page-et Del Pieronak. 😊Zsoca
Nem szívom, örömmel csinálom, bár már régen elmúltam 14 😕 . Igaz, néha jól jönne egy kis segítség, de nem adom fel... 😀

Az idény elé kis video: Redskins video
több mint 14 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
A Redskins Fan oldal újra indult...
Rosterapeszos
fuhh. végre. 😀Zsoca
Tudom, hogy nagyjából magamnak csinálom.....apeszos
ne szívd mellre. vannak ilyenek. 😀 12-14 évesen én is csináltam fan page-et Del Pieronak. 😊

több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Philly-ben is kedvencem volt D-Mac... nálatok is szeretni fogom és szurkolok neki!Hollywood
Ámen 😊
több mint 14 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
apropó Parker, mintha nem hallottam volna felőle a Ps meccseken. sérült volt?
vagy csak nem figyeltem? 😀sapka
Ha jól emlékszem futott minusz 1 yardot. 😕

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
apropó Parker, mintha nem hallottam volna felőle a Ps meccseken. sérült volt?
vagy csak nem figyeltem? 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Parker bekeményít! 😀 Kíváncsi leszek Rexy-vel mit hoznak össze.... És remélem nem fogják egymást kinyírni Portissal....
Redskins Insider
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Redskins Fan oldal újra indult...
Rosterapeszos
fuhh. végre. 😀Zsoca
Tudom, hogy nagyjából magamnak csinálom.....