Baltimore Ravens - Cleveland Browns

több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 344 — maci faszán vitézkötés
DPJ legalabb nem serult bele.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 114
HC OC repüljön vigyék Draket is, miért ő fut?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 664
Azt a kurva, 80 éves öreganyám nagyobbat tud belerugni, életemben nem látam ilyen szar rugást
Norbi180
hát akk vegyed is fel öreganyád szemüvegét me blokkoltátok
P@trik
Elnézést tévedtem ,visza nézve igazad van, tényleg blokkolták, csodálkoztam is hogy ilyen szar a rugás

Szerkesztette: Norbi180
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 114
Ti lattatok mozgást az O oldalon a büntetésnèl?
Benibácsi
Nem
KeyG
Az OPI-ra azt mondtam hát rendben, volt nálunk DPI amit szintén ide adtak, de nem igen volt az. Fájt persze, de még bíztam a FG-ben. De ez a call wtf volt?
Drip
A 68 as mozgott azt mondják az elemzők, de én nem láttam.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ti lattatok mozgást az O oldalon a büntetésnèl?
Benibácsi
Nem
KeyG
Az OPI-ra azt mondtam hát rendben, volt nálunk DPI amit szintén ide adtak, de nem igen volt az. Fájt persze, de még bíztam a FG-ben. De ez a call wtf volt?

több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 114
De miért Drake fut?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Azt a kurva, 80 éves öreganyám nagyobbat tud belerugni, életemben nem látam ilyen szar rugást
Norbi180
hát akk vegyed is fel öreganyád szemüvegét me blokkoltátok
több mint 1 éve
gedam 5 700
Ti lattatok mozgást az O oldalon a büntetésnèl?
Benibácsi
center talán, de elég éles szeme volt a bírónak

Szerkesztette: gedam
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 114
Azt a kurva, 80 éves öreganyám nagyobbat tud belerugni, életemben nem látam ilyen szar rugást
Norbi180
Norbi, Harrison blokkolta

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 114
Ti lattatok mozgást az O oldalon a büntetésnèl?
Benibácsi
Nem

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
gedam 5 700
Ezt köszönjük meg.
Zsellértelkes Vrij
em rajtunk múlott
több mint 1 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 664
Azt a kurva, 80 éves öreganyám nagyobbat tud belerugni, életemben nem látam ilyen szar rugást
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 344 — maci faszán vitézkötés
Az Brows-osabb volt mikor a Barnak FG-jat hordtuk vissza TD re, de ez is eleg bena W lesz. Ha lesz.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 708
Ti lattatok mozgást az O oldalon a büntetésnèl?
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 779 — Слава Україні! Героям слава!
Hogy lehet még elbaszni innen?
KeyG
Eladott labda. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
úristen ez mi volt?

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 258 — The Mathematician
Hogy lehet még elbaszni innen?
KeyG
pick6

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 114
Hogy lehet még elbaszni innen?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
pofám leszakad

több mint 1 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ennyi vóóót.
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 344 — maci faszán vitézkötés
Ilyet en is rugok

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 708
Ez kinel volt OPI? 😳
RedFive
Nem.is kellett.volna sima elkapas lett.volna. Petersnek esélye nem volt.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 779 — Слава Україні! Героям слава!
Ezt köszönjük meg.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 114
Kurvára vicc az egész

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 344 — maci faszán vitézkötés
Ez kinel volt OPI? 😳

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!