Baltimore Ravens - Cleveland Browns

5 hónapja
gedam 5 701
1/9 bazmeg. Ezt en lehozom.
Hendrix
watson lassú és pontatlan, cserébe a falatok extra és hagy időt neki. én többet futnék a barnák helyében, az működött.
5 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
1/9 bazmeg. Ezt en lehozom.
Hendrix
ahhoz képest még elég szoros 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
5 hónapja
Hendrix California Golden Bears 1 461
1/9 bazmeg. Ezt en lehozom.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
5 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 120
19-es Taunting?
AZ bezzeg nem.
KeyG
Inkább blind side block volt nem?
Benibácsi
Akár

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
5 hónapja
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
lol baszki most láttam csak, Tillman felkészült a csoportmeccsre

5 hónapja
Benibácsi Baltimore Ravens 708
19-es Taunting?
AZ bezzeg nem.
KeyG
Inkább blind side block volt nem?
5 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 120
19-es Taunting?
AZ bezzeg nem.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
5 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 120
14-0 ide és csak futnak 250 milliós QB-val. 😀
Maddenbe ilyenkor nevettem ki az ellent.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
5 hónapja
gedam 5 701
a kulcs az volt, hogy már lj figyeli stanley oldalát, mert onnan biztos jön nyomás. háliste kimozgott jobbra és vhogy megdobta azt a passzt. az előző meccsen ilyenből lett a fumbli.
5 hónapja
gedam 5 701
ez a drive
5 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 791 — Слава Україні! Героям слава!
😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
5 hónapja
Hendrix California Golden Bears 1 461
Mondtam nagy eges lesz.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
5 hónapja
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nem leszünk itt tényezők 😕

5 hónapja
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 345 — maci faszán vitézkötés
Kes a vajban. 😊

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
5 hónapja
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 345 — maci faszán vitézkötés
Nekem az tunt fel hogy az ismetlest sokaig nem lattam mert a pikkszix pillanataban levertem a poharam a szonyegre. 😊

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
5 hónapja
gedam 5 701
watson nem nagyon erőltette a szerelést
pffff
gedam
azon a 10 yardon sztem eselytelen lett volna
Morfil
hát az ismétlésből nem úgy tűnt, mert mikor megidult akkor még nem volt haminél a laszti
5 hónapja
Morfil Baltimore Ravens 583
watson nem nagyon erőltette a szerelést
pffff
gedam
azon a 10 yardon sztem eselytelen lett volna

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
5 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 791 — Слава Україні! Героям слава!
LOL. Ezt nem vártam így rögtön.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
5 hónapja
gedam 5 701
watson nem nagyon erőltette a szerelést
pffff
5 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
fasza kezdés

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
5 hónapja
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 345 — maci faszán vitézkötés
Azert ez beszaras... 😄

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
5 hónapja
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
azt a kurva de bekezdtünk

5 hónapja
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 345 — maci faszán vitézkötés
😍

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
5 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 120
Hamilton

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
5 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 791 — Слава Україні! Героям слава!
Leccgó fiúkák!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv