Baltimore Ravens - New England Patriots

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Stream:  firstrownow.eu/sport/american-football.html |  nutjob.eu/schedule.html |  www.viponlinesports.eu/sports/american-football.html
Sport TV stream:  onlinetvkeresre.eu/ |  www.aprovilag.hu/online-tv.html

Beharangozó:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/83c090163dcf3b84e9e6534d0964b1b5.jpg
NFL mérkőzés beharangozók - 16. hét | Bowl.hu
Az NFL alapszakaszának utolsó előtti fordulója következik, számos sorsdöntő mérkőzést játszanak vasárnap.
több mint 10 éve
Castleai01 New England Patriots 1 528 — Patriots fan
Miért nem a saját kezében van a Ravensnek a PO? Nem az egymás elleni az elsőrendű és azt Phins meg megverték?Sixo67
Nektek is 8–7-etek van, hármasnál hogy álltok?Wyatt
Miamitól kikaptunk, Ravens ellen meg az egymás elleni rosszabb, bár az nem tudom hanyadik szempont.Sixo67
Hármas összevetésben ezért jobb a Miami... 😉
Szóvak a Ravensnek az is kell hogy ti kikapjatok vagy a Miami is... A lényeg hogy hiába nyernek ha ti és a Miami is...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Miért nem a saját kezében van a Ravensnek a PO? Nem az egymás elleni az elsőrendű és azt Phins meg megverték?Sixo67
Nektek is 8–7-etek van, hármasnál hogy álltok?Wyatt
Miamitól kikaptunk, Ravens ellen meg az egymás elleni rosszabb, bár az nem tudom hanyadik szempont.Sixo67
Még a konf mérlegetek is pocsék. Pedig én nektek örülnék 😊

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ahogy ezek lereagálták a Pats TD-t, azt mindent elmond. Szerintem a zsebkendőjüket keresték. 😕 Kár, hogy megszűnt az ESPN, amíg volt, egyszer nem néztem meccset a Sporttv-én.Burkus
Ne tételezd már fel mindenkiről a rosszat. Ha valami akkor pont ez a hozzáállás gyűjti az ellendrukkereket. Egyszerűen marha rossz meccs volt, a Ravens lehangolóan játszott. Ricsiék csak jobb meccset szerettek volna, ahogy a semleges nézők is. A Patsnek gratula, remek győzelem, de láss már picit semleges szemmel is, ha már szidsz valakit mert nem hurrázik negyven nullánál.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 804 — LIGHTS OUT!
Miért nem a saját kezében van a Ravensnek a PO? Nem az egymás elleni az elsőrendű és azt Phins meg megverték?Sixo67
Nektek is 8–7-etek van, hármasnál hogy álltok?Wyatt
Miamitól kikaptunk, Ravens ellen meg az egymás elleni rosszabb, bár az nem tudom hanyadik szempont.

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amiért NEM alázás
Wilson cut lesz az év végén, nagyon kell neki minden momentumWyatt
Hmmmpgh... igazából mindegy, szignifikánsan senki véleményét nem változtatja meg, akik eddig is utálták a Pats-et ezután is fogják 😛

De ha PO-ba jutunk, és elmegyünk Foxb-ig, talán ez is (Blount tánca, Bolden bohóckdása, meg ez a 41 pont) segít majd.. bosszú 😛Igor
Persze, de igazából, ha kicsit akartátok volna, nem erősködtök egy ilyen meccsen. Nekem sem tetszett volna annyira azért, ha egy kezdő csinálja, viszont Wilsonnak muszáj valamit csinálnia, ha akar még valamit az NFL-ben, és pont leszarja az ellenfelet

több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 054 — Patriots fan
annyira nyugodt azért nem voltam a második félidőben, ott azért jobb volt a Ravens, de sokat hibáztak, na meg szerencsénk is volt jó helyre pattogtak a lasztik.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bradyvel soha nem akar senki pacsizni? 😀Schleck

Másnak is feltűnt. 😀

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Miért nem a saját kezében van a Ravensnek a PO? Nem az egymás elleni az elsőrendű és azt Phins meg megverték?Sixo67
Nektek is 8–7-etek van, hármasnál hogy álltok?

több mint 10 éve
Belgacsokii Cincinnati Bengals 13
Basszus, már én is sajnálom egy kicsit a Hollókat... :-/

Andy Larkin Dalton a mókamester!

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 804 — LIGHTS OUT!
Miért nem a saját kezében van a Ravensnek a PO? Nem az egymás elleni az elsőrendű és azt Phins meg megverték?

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amiért NEM alázás
Wilson cut lesz az év végén, nagyon kell neki minden momentumWyatt
Hmmmpgh... igazából mindegy, szignifikánsan senki véleményét nem változtatja meg, akik eddig is utálták a Pats-et ezután is fogják 😛

De ha PO-ba jutunk, és elmegyünk Foxb-ig, talán ez is (Blount tánca, Bolden bohóckdása, meg ez a 41 pont) segít majd.. bosszú 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen..... De édes érzés tavaly január után...Burkus
És mire megyünk vele?
Legyünk már nagyvonalúbbak egy picit, ennyi pech ritkán van egy csapatnál

több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 054 — Patriots fan
na tessék Tavon Wilson INT-et szed akkor ez azért mindent elmond...

több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Igen..... De édes érzés tavaly január után...
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bradyvel soha nem akar senki pacsizni? 😀

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amiért NEM alázás
Wilson cut lesz az év végén, nagyon kell neki minden momentum

több mint 10 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Yessss. Így teljes az alázás 😊Burkus
😊
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
😀 😀 😀 😀 😀

Kérdezte valaki, miért nem játszik Tyrod....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Yessss. Így teljes az alázás 😊
több mint 10 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
😀
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez így totál megérte

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sosem lesz vége ennek a meccsnek

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legalább Brady szintjét? 😀 Az komoly

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, Bolden, szép

több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Ott a vége.Imitheking
Ámen, jó éccakát