Buffalo Bills - Pittsburgh Steelers

több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
bottom 5 csapat lettünk... 😕
Reggio1914
5? Mondj egy gyengébbet! 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
én egyébként őszintén nem tudok 1 rosszabb csapatot se...pedig nagyon gondolkodom...van, aki hasonlóan szar meccseket tud játszani, de ennyire gyenge csapat szerintem lehet évek óta nem volt a ligában
Klaci79
A Jax-Jets utóbbi pár év duója azért versenybe szállhat, de tény, hogy veszett gyengék vagyunk...
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
bottom 5 csapat lettünk... 😕
Reggio1914
5? Mondj egy gyengébbet! 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
én egyébként őszintén nem tudok 1 rosszabb csapatot se...pedig nagyon gondolkodom...van, aki hasonlóan szar meccseket tud játszani, de ennyire gyenge csapat szerintem lehet évek óta nem volt a ligában
Klaci79
A Cicák biztosan, hiszen őket vertük! 😉
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 377
bottom 5 csapat lettünk... 😕
Reggio1914
5? Mondj egy gyengébbet! 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
én egyébként őszintén nem tudok 1 rosszabb csapatot se...pedig nagyon gondolkodom...van, aki hasonlóan szar meccseket tud játszani, de ennyire gyenge csapat szerintem lehet évek óta nem volt a ligában
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
bottom 5 csapat lettünk... 😕
Reggio1914
5? Mondj egy gyengébbet! 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Basszus... megfogtál... talán a Texans
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
azért amit DJ művel, az nem pite...ezt le meri rakni az asztalra és hisztizik ha nem kap labdát
Klaci79
Ezt nem hiszem el, de tényleg.......negyedikre....
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 353 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
bottom 5 csapat lettünk... 😕
Reggio1914
5? Mondj egy gyengébbet! 😊

több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 377
azért amit DJ művel, az nem pite...ezt le meri rakni az asztalra és hisztizik ha nem kap labdát

persze Pickett is hibázik, ott az egyértelmű, szinte TD szitu, de bedobja ahol ketten védekeznek...de ezeket mondjuk ki lehet gyomlálni

Szerkesztette: Klaci79
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Rémlik még a Killer Bees-zel egy Pats elleni meccs, valami 45-öt kaptunk. Az volt a mélypont - eddig.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Nézzétek a jó oldalát: garbage-ban jók lehetnek a statok! 😀
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
bottom 5 csapat lettünk... 😕
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 377
na még egy drive, aztán átnyergelek Barca meccsre, mert ennek semmi értelme...mondjuk a draft izgalmas lesz
több mint 1 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Az idei év legnagyobb zakóját kapjuk, szerintem ennyire szarul senki nem játszott idén...
Volt 1 ígéretes O 2 ígéretes D drive és ennyi...
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Kb. ez volt azért a várható.
Mondjuk én már régen elzavartam volna mindenkit, de most már szenvedjék végig az idényt.
Tibi76
Nem, ez nem gondolom, hogy várható volt így. Az ellenfél meg sem izzadt eddig és így van 28 pontos előnyben és közben ők is dobtak egy INT-et...és kihagytak egy FG-t.

Ez praktikusan egy szégyenletes teljesítmény és főleg a D-től. Se nyomás nincs, se covarage, se futás elleni....

De az O második negyedes teljesítménye is béka segge alatt van.
több mint 1 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
The standard is the standard.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
15 percet töltött az ellenfél támadó részlege a pályán...és így kaptunk 401 yardot....1990 óta nem voltunk 28 pontos hátrányban a félidőben......

Sem a D, sem az O nincs a pályán...még az utóbbi az elején csak-csak...amíg Canada 2 impotens drive-val el nem vette az egész élét.....
több mint 1 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Kb. ez volt azért a várható.
Mondjuk én már régen elzavartam volna mindenkit, de most már szenvedjék végig az idényt.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
Szép jó estét! Mi történt eleddig? Szétkaptak minket mint Foxi a lábtörlőt?
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 377
Én azt javasolnám, hogy be kellene fejezni a belső edzők kinevezését a koordinátori posztokra, amíg nincs egy darab olyan egységünk sem, amit jegyeznek valahol top 10 környékén.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
401(!!!) yardot kapott a D az első félidőben....
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 377
Ez a D mire kap ennyi pénzt?
Tibi76
108 millió megy el erre a remek egységre
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Na Picike "two" minute drive
több mint 1 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Ez a D mire kap ennyi pénzt?

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 353 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Spillane.....látja, hogy a TE már hajol a lasztiért....erre nem fordul meg....
Klemó
Mert tudta hogy hátbadobják 😊

több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
31 pont egy félidő alatt....és ez a D a legjobban fizetett a ligában......
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Úgy 31 pont, hogy blokkoltunk egy FG-t és összeszedtünk egy INT-et az end zone-ban...