Chicago Bears - San Francisco 49ers

több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Fields nem szokott kesztyűben dobálni, nem?

Hát vártam ezt a szezont…
Tomcsik
Édes faszom. Ne nézd meg a maradék 16,5et légyszi.

Passzolni kell elsőre is, ez az offense nem fogja a passzt megalapozni futással. Ingyen downok ezek a 49ersnak.
Beszarian nem lehet.
tüsi91
Pont ez idegesít. Nyílván első meccs, szar a talaj etc., de pont ezt a beszari játékot nem vártam volna. 3 futás egymás után 3&9 en is. Nyilván ettől még megnézem a szezont . Nyilván számítottam arra is hogy a 49-ers ellen azért nem fog csak úgy masírozni az O, de azért na remélem azért valamit csak össze raknunk most már. A D amúgy eddig jobb mint vártam, kérdés meddig bírják szuflával
Tomcsik
D közepe szar, ahogy vártuk. 49erst is befolyásolja az idő.
több mint 1 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ez most egy nagyon szép hívás volt a szituációban.

több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Ezen most mit filóztak ennyit?

több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Hát vártam ezt a szezont…
Tomcsik
Édes faszom. Ne nézd meg a maradék 16,5et légyszi.

Passzolni kell elsőre is, ez az offense nem fogja a passzt megalapozni futással. Ingyen downok ezek a 49ersnak.
Beszarian nem lehet.
tüsi91
Pont ez idegesít. Nyílván első meccs, szar a talaj etc., de pont ezt a beszari játékot nem vártam volna. 3 futás egymás után 3&9 en is. Nyilván ettől még megnézem a szezont . Nyilván számítottam arra is hogy a 49-ers ellen azért nem fog csak úgy masírozni az O, de azért na remélem azért valamit csak össze raknunk most már. A D amúgy eddig jobb mint vártam, kérdés meddig bírják szuflával

több mint 1 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
A védelem nem rossz eddig, az offense pedig elővette a futás futás passz sémát, amit Fox bácsi imádott.

több mint 1 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 343
Lance simán megfutotta az 1/13-at

Szerkesztette: Steve Ribbed

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
LOL hagyjuk már bazdmeg XDDDDD

több mint 1 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Már megint mi volt ez a zászló?
több mint 1 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ez a sárga szánalmas volt..

több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát vártam ezt a szezont…
Tomcsik
Édes faszom. Ne nézd meg a maradék 16,5et légyszi.

Passzolni kell elsőre is, ez az offense nem fogja a passzt megalapozni futással. Ingyen downok ezek a 49ersnak.
Beszarian nem lehet.
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Hát vártam ezt a szezont…

több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az látszik, hogy ez a 49ers offense összecsiszolt és elővette Shanny a playmakerét a backfielden. Szar időben is lehetsz kreatív.

Getsy eddig olyan, mint aki teljesen leblokkolt, hogy amit eltervezett az ebben az időben nem működik.

Mozgassuk a zsebet és passzoljunk első, második downon. Nehéz tudom, de így halálraítélt az egész.
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
ki más 😀

több mint 1 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 343
Na végre TD!!! Samuel

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Na nem sokáig … Ha ebben a driveban nem csinál valamit az O akkor ennek itt annyi is…

több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Amilyen mezőny poziciókból kezd a 49-ers csoda hogy ez még X

több mint 1 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 343
Áll a víz a pályán, rendes játék szinte ki sem alakulhat, mert mindenki csúszkál... Szenvedés az egész meccs.

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Anúgy Jenkins megsérült vagy csak simán kecseréltük? Valahogy ez kimaradt
Tomcsik
Szerintem tervezett rotálás, nem láttam mondjuk az első két negyedünket, de nem gondolom, jogy amiatt lecserélték volna. Vonal mellett meg ott állt sisakban.
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
simán megfutthatta volna

szemem kiég ettől a meccstől

több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Anúgy Jenkins megsérült vagy csak simán kecseréltük? Valahogy ez kimaradt

több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy új offenset mint a miénk teljesen kinyírnak ezek a körülmények. Amúgy is azt vártam legalábbis én, hogy döcögős lesz, így ez egy olyan faktor, ami extrán nehezíti.

S akkor 3&long. Sack.
ez mekkora bullshit sárga XDDDDD
Nemzetes és Méltóságos petey
Ám meg is lepődtem mert álltalában hagyják Fieldset agyon verni. Valszeg a sok média sírás miatt most bedobták…
Tomcsik
de ez hol volt már? 😀 meg akarta érinteni de rácsúszott, rá sem vert egyet Greenlaw
Nemzetes és Méltóságos petey
Combbal fejberúgta. Meg Fields már a hátán volt másodperce. Határeset.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 1 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Dr. Bosa újra rendel!
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
ez mekkora bullshit sárga XDDDDD
Nemzetes és Méltóságos petey
Ám meg is lepődtem mert álltalában hagyják Fieldset agyon verni. Valszeg a sok média sírás miatt most bedobták…
Tomcsik
de ez hol volt már? 😀 meg akarta érinteni de rácsúszott, rá sem vert egyet Greenlaw

több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
ez mekkora bullshit sárga XDDDDD
Nemzetes és Méltóságos petey
Ám meg is lepődtem mert álltalában hagyják Fieldset agyon verni. Valszeg a sok média sírás miatt most bedobták…

több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
ez mekkora bullshit sárga XDDDDD