Cincinnati Bengals - Pittsburgh Steelers

több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Nem akarom nagyon basztatni szegényt, mert ő a legjobb elérhető LB a rosteren. Ezzel el is mondtam a lényeget 😀.MarioAna
WTF? Burfict?megyerikrisz
A lényeget kiemeltem 😊. Burfict most sérült, az ő helyén játszik Rey. Aki viszont egy állat ma is! (Y)

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
nagyon kellene most egy TO...elég rég szereztünk márKlaci79
én kettőt sem utasítanék vissza😊fcancellara
persze csak szépen sorjában
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
nagyon kellene most egy TO...elég rég szereztünk márKlaci79
én kettőt sem utasítanék vissza😊
több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Lamur again.MarioAna
látom, nagy a szerelem 😛Shilkor
Nem akarom nagyon basztatni szegényt, mert ő a legjobb elérhető LB a rosteren. Ezzel el is mondtam a lényeget 😀.MarioAna
WTF? Burfict?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
nagyon kellene most egy TO...elég rég szereztünk már
több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
OFF

| Erre nem számítottam. Vezet Steelers, Ravens, Browns trió. Shit! |

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Lamur again.MarioAna
látom, nagy a szerelem 😛Shilkor
Nem akarom nagyon basztatni szegényt, mert ő a legjobb elérhető LB a rosteren. Ezzel el is mondtam a lényeget 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Lamur nagy haver😊 (nagyon rossz, tudom)
több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Lamur szégyen ma, Newman is kezd elfáradni. Baj lesz ebből.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 047 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Lamur again.MarioAna
látom, nagy a szerelem 😛
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
pontosítok: Tóni és Bell is 100 yard😊
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Lamur again.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
csengettyű b+ 😀
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 047 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Csengettyű!!!!!!!!
több mint 9 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Yeahhhh

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
arosseb

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Tóni is 100 yard
több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Igen is meg nem is. Dre és Dennard first rounderek, ne kései húzásokkal hasonlítsuk őket. De a lényeg, hogy nagyszerűen megoldották.megyerikrisz
Hunt második, Williams meg harmadik körös volt, azért itt 3. NFL szezon környékén már lehetne nagyobb szerepük (főleg Huntnak...😕 ). Egyébként Williams szerintem nagyon jó kis safety lenne főállásban is, Nelson kiöregedésével (azért remélem egy-két szezon még van a tankban).
Bár ahol 1.körben húznak gunnert, ott egy 3.körös ST tackler, meg egy 2.körös FG/punt blokkoló is érthető 😀.MarioAna
Project DE-nk annyi van, mint égen a csillag. Azt nem értem, ha már Geathers nem csinál semmit, miért nem engedik oda Clarkot, hogy ő ne csináljon semmit? Rá legalább lehetne kifogást találni.megyerikrisz
Clarke az számomra is teljesen homály pick volt már akkor is. Konkrétan a youtube highlight videója is annyiból áll, hogy a társai missed tacklejei után feltakarította az RB-t/QB-t. Azért lett 3. körös, mert 6'6".
Ellenben Hunt fizikailag ultra brutális. Gyors, nagyon erős, jah és magas. Igaz, hogy focizni nem tud, de fizikai adottságaiból megélt egyetemen, és itt NFL-ben is lenne keresnivalója. Mondjuk most sérült, de amúgy sem kap annyi snapet, mint Geathers. Aki cserébe legalább drága és öreg.MarioAna
Huntból még lehet valami, szvsz a Clarke-picket egyenesen a kukába dobtuk

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Látom, Taylor visszatért. 😀megyerikrisz
mindössze egy játékot nem volt a pályán
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Igen is meg nem is. Dre és Dennard first rounderek, ne kései húzásokkal hasonlítsuk őket. De a lényeg, hogy nagyszerűen megoldották.megyerikrisz
Hunt második, Williams meg harmadik körös volt, azért itt 3. NFL szezon környékén már lehetne nagyobb szerepük (főleg Huntnak...😕 ). Egyébként Williams szerintem nagyon jó kis safety lenne főállásban is, Nelson kiöregedésével (azért remélem egy-két szezon még van a tankban).
Bár ahol 1.körben húznak gunnert, ott egy 3.körös ST tackler, meg egy 2.körös FG/punt blokkoló is érthető 😀.MarioAna
Project DE-nk annyi van, mint égen a csillag. Azt nem értem, ha már Geathers nem csinál semmit, miért nem engedik oda Clarkot, hogy ő ne csináljon semmit? Rá legalább lehetne kifogást találni.megyerikrisz
Clarke az számomra is teljesen homály pick volt már akkor is. Konkrétan a youtube highlight videója is annyiból áll, hogy a társai missed tacklejei után feltakarította az RB-t/QB-t. Azért lett 3. körös, mert 6'6".
Ellenben Hunt fizikailag ultra brutális. Gyors, nagyon erős, jah és magas. Igaz, hogy focizni nem tud, de fizikai adottságaiból megélt egyetemen, és itt NFL-ben is lenne keresnivalója. Mondjuk most sérült, de amúgy sem kap annyi snapet, mint Geathers. Aki cserébe legalább drága és öreg.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Látom, Taylor visszatért. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Igen is meg nem is. Dre és Dennard first rounderek, ne kései húzásokkal hasonlítsuk őket. De a lényeg, hogy nagyszerűen megoldották.megyerikrisz
Hunt második, Williams meg harmadik körös volt, azért itt 3. NFL szezon környékén már lehetne nagyobb szerepük (főleg Huntnak...😕 ). Egyébként Williams szerintem nagyon jó kis safety lenne főállásban is, Nelson kiöregedésével (azért remélem egy-két szezon még van a tankban).
Bár ahol 1.körben húznak gunnert, ott egy 3.körös ST tackler, meg egy 2.körös FG/punt blokkoló is érthető 😀.MarioAna
Project DE-nk annyi van, mint égen a csillag. Azt nem értem, ha már Geathers nem csinál semmit, miért nem engedik oda Clarkot, hogy ő ne csináljon semmit? Rá legalább lehetne kifogást találni.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
A második félidőben hasonló D kell, jobb futásblokkolás. Nagyon hiányolom Giót a passzjátékból, és némi pass rush sem ártana. TD kell az első drive-ból, akkor 2 birtoklásnyira lennénk, utána lehetne nyugodtabban futkosni, meg a rövidebb passzokat erőltetni. Ike Taylor visszajött?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Ha vasas lennék lehet nekimentem volna !horvath.sebi@gmail.com
ha vasasok lennénk, akkor mi is, de ez itt acél, az pedig a vas egy szénnel alkotott ötvözete 😉Klaci79
Köszönöm a kémiai oktatást 😉horvath.sebi@gmail.com
nincs mit...ingyen van :cool:
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Igen is meg nem is. Dre és Dennard first rounderek, ne kései húzásokkal hasonlítsuk őket. De a lényeg, hogy nagyszerűen megoldották.megyerikrisz
Hunt második, Williams meg harmadik körös volt, azért itt 3. NFL szezon környékén már lehetne nagyobb szerepük (főleg Huntnak...😕 ). Egyébként Williams szerintem nagyon jó kis safety lenne főállásban is, Nelson kiöregedésével (azért remélem egy-két szezon még van a tankban).
Bár ahol 1.körben húznak gunnert, ott egy 3.körös ST tackler, meg egy 2.körös FG/punt blokkoló is érthető 😀.

Burrow > Luck valaha is