Cincinnati Bengals - Pittsburgh Steelers

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Saci?
steelwolf
Reméljük nem bénult le deréktól lefelé 😕
Gergőke
Mi történt vele?
steelwolf
Fejjel ütközött, azonnal a derekahoz kapott, úgy tűnt lebénult a laba
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Tök mindegy mi lesz. Lehet, csak én magyarázom bele, de nekem erősen úgy tűnt, hogy Vince Williams a sírás határán volt és Heywardnak kellett lelket verni belé. Matának voltak hibás szerelései, lemaradásai, de nem is a CB-kel van baj. Ahogy én látom nem vagyunk ott fejben, de ezt most tökéletesen megértem. Épp ezért nem is érdekel mi lesz. Tudjuk le ezt a meccset és aztán meglátjuk mi a valóság. Utána ráérünk gondolkodni a hogyan továbbról. Itt és most nem számít semmi, csak legyünk túl rajta.
Soldados
Az a baj Soldi, h nem hiszem h belemagyarázás lenne, nekem is nagyon úgy tűnt, h nem sok kell, h elsirja magát.

" class="embed">
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Saci?
steelwolf
Reméljük nem bénult le deréktól lefelé 😕
Gergőke
Mi történt vele?
steelwolf
Sima, egyszerű szerelésben sérült meg. Kórházba vitték azonnal.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
egyebkent az offseason legnagyobb hibaja most beutott, nincs ILB potlasunk
xtaki
Nem is Matekevech hibázik sokat sztem. Ahhoz képest nem.elveszett a DB-k fogalmatlanok
polamalu
Nincs nyomás Daltonon....az olb-k fogalmatlanok 😢
Klaci79
Dalton 2 mp-n belül szabadul a labdától. Ez most nem az OLB-k sara.
Soldados
Na azért nem teljesen. Amikor 18 yardot kellett passzolni vagy a TD-nel, akkor oda lehetett volna érni! Persze többségében gyorsan elszorja, de néhány alkalommal teljesen bután támadják Daltont és lesz is akkor például szép futás belőle.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 893 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Saci?
steelwolf
Reméljük nem bénult le deréktól lefelé 😕
Gergőke
Mi történt vele?
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
egyebkent az offseason legnagyobb hibaja most beutott, nincs ILB potlasunk
xtaki
Nem is Matekevech hibázik sokat sztem. Ahhoz képest nem.elveszett a DB-k fogalmatlanok
polamalu
Nincs nyomás Daltonon....az olb-k fogalmatlanok 😢
Klaci79
Dalton 2 mp-n belül szabadul a labdától. Ez most nem az OLB-k sara.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
A kislányom elkezdett hányni valami vírustól, én meg ettől a D playhívástol hányok. Mondjuk én pont ezt vártam Tomlin nyilatkozata után. Nem azért feltétlen amit mondott, hanem a karma sajnos ilyen. 3 meccsel a pecc előtt ne foglalkozzunk azzal a meccsel. Saci hiánya csak a hab a tortán. Persze hozza kell tenni hogy az a csapat amelyik ennyire nem foglalkozik azzal, hogy egy egész évet hogy fog lejátszani két ILB-vel, az várhatja majd az ilyen Shazier nélküli meccseket.
Klaci79
Jobbulast Szandinak. A többi áhhh mindegy is.... ma.
polamalu
Köszönjük. Nagyon cuki a gyerek mikor rókázik 😂 tudom, hogy köcsög vagyok, de ilyenkor olyan kis elesett a drága ❤️ És utána meg magyaráz, hogy reggel akkor nem megy suliba. 😂
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tök mindegy mi lesz. Lehet, csak én magyarázom bele, de nekem erősen úgy tűnt, hogy Vince Williams a sírás határán volt és Heywardnak kellett lelket verni belé. Matának voltak hibás szerelései, lemaradásai, de nem is a CB-kel van baj. Ahogy én látom nem vagyunk ott fejben, de ezt most tökéletesen megértem. Épp ezért nem is érdekel mi lesz. Tudjuk le ezt a meccset és aztán meglátjuk mi a valóság. Utána ráérünk gondolkodni a hogyan továbbról. Itt és most nem számít semmi, csak legyünk túl rajta.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
egyebkent az offseason legnagyobb hibaja most beutott, nincs ILB potlasunk
xtaki
Nem is Matekevech hibázik sokat sztem. Ahhoz képest nem.elveszett a DB-k fogalmatlanok
polamalu
Nincs nyomás Daltonon....az olb-k fogalmatlanok 😢
Klaci79
Igen de Saci ILB es Tyler őt pótolja. A nyomás valóban hianyzik. Ma bentről sincs. Se Heyward se Tuitt
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A kislányom elkezdett hányni valami vírustól, én meg ettől a D playhívástol hányok. Mondjuk én pont ezt vártam Tomlin nyilatkozata után. Nem azért feltétlen amit mondott, hanem a karma sajnos ilyen. 3 meccsel a pecc előtt ne foglalkozzunk azzal a meccsel. Saci hiánya csak a hab a tortán. Persze hozza kell tenni hogy az a csapat amelyik ennyire nem foglalkozik azzal, hogy egy egész évet hogy fog lejátszani két ILB-vel, az várhatja majd az ilyen Shazier nélküli meccseket.
Klaci79
Jobbulast Szandinak. A többi áhhh mindegy is.... ma.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
egyebkent az offseason legnagyobb hibaja most beutott, nincs ILB potlasunk
xtaki
Nem is Matekevech hibázik sokat sztem. Ahhoz képest nem.elveszett a DB-k fogalmatlanok
polamalu
Nincs nyomás Daltonon....az olb-k fogalmatlanok 😢
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Saci?
steelwolf
Reméljük nem bénult le deréktól lefelé 😕

" class="embed">
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
A kislányom elkezdett hányni valami vírustól, én meg ettől a D playhívástol hányok. Mondjuk én pont ezt vártam Tomlin nyilatkozata után. Nem azért feltétlen amit mondott, hanem a karma sajnos ilyen. 3 meccsel a pecc előtt ne foglalkozzunk azzal a meccsel. Saci hiánya csak a hab a tortán. Persze hozza kell tenni hogy az a csapat amelyik ennyire nem foglalkozik azzal, hogy egy egész évet hogy fog lejátszani két ILB-vel, az várhatja majd az ilyen Shazier nélküli meccseket.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 893 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Saci?
több mint 6 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
Ajándék FG h ne 0 legyen

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Kirkpatrick DPI. miért nem lepődöm meg??? 😡😡😡
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
egyebkent az offseason legnagyobb hibaja most beutott, nincs ILB potlasunk
xtaki
Nem is Matekevech hibázik sokat sztem. Ahhoz képest nem.elveszett a DB-k fogalmatlanok
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
na ez így közel tökéletes első félidő volt. jöhet a szokásos második félidei leolvadás. 😊
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na most kene menni aludni ez a meccs sansztalan
herewego
Én maradok szurkolni.

több mint 6 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
Na most kene menni aludni ez a meccs sansztalan

több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
ezt is hova...
Mikey
Ha Dalton szar mit szóljunk mi?
bcsarli
ha csak Big Ben közelébe érne, örülnék. 😉
Mikey
Nézzük meg a mai számokat?

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na jó ezt még ide, ha már twittert böngészem.

@MarkKaboly on the broadcast they said Ben told them in sit down last night Haley doesn’t even call in plays. Ben sees the d and then calls his own plays. Wow.

#firehaley? 😀
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
ezt is hova...
Mikey
Ha Dalton szar mit szóljunk mi?
bcsarli
ha csak Big Ben közelébe érne, örülnék. 😉
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
egyebkent az offseason legnagyobb hibaja most beutott, nincs ILB potlasunk

Szerkesztette: xtaki
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Áh, én elmentem aludni. Egyszerűen nem tud érdekelni a meccs.
Az a legszarabb, hogy itt nem abban lehet reménykedni, hogy hátha nem IR, hanem hogy hátha nem lesz lebénulva egész életére.