Cincinnati Bengals - Pittsburgh Steelers

több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Loszart sem lattam, de a visszajatszasbol sem..
xtaki
Dede, bocs
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De, ez az volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 625
Egész évben azt hallgattuk milyen szar a fal cinciben, erre tessék. Szopatnak rendesen 😢
Klaci79
pssssszt!! 😛
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Loszart sem lattam, de a visszajatszasbol sem..
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 625
azért emiatt szopjanak le egy talicska kismajmot a bírók.
Mikey
Mi lenne ha ilyenkor inkább azt írnátok, hogy az a csaj aki iszonyat tetszik szopjon le engem?

Nem.volt nagy holding, csak nagyon látványos helyen és szituációban.
tüsi91
miért kívánjunk neked ilyen jót?
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez se volt semmi. Legalább 1-1 és nem lesz sírás-rívás.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
Visszakaptuk 😕

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Gay bejött és megcsinàlta!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Egész évben azt hallgattuk milyen szar a fal cinciben, erre tessék. Szopatnak rendesen 😢
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
azért emiatt szopjanak le egy talicska kismajmot a bírók.
Mikey
Mi lenne ha ilyenkor inkább azt írnátok, hogy az a csaj aki iszonyat tetszik szopjon le engem?

Nem.volt nagy holding, csak nagyon látványos helyen és szituációban.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt challengelném.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 625
azért emiatt szopjanak le egy talicska kismajmot a bírók.
több mint 6 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Megköszönhetjük.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Ez lofasz volt nem holding...mak
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
vicc
több mint 6 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Azért erre holdingot fújni, megbaszhatja az összes buzi zebra
több mint 6 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
Flag <3

több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szerintem meg kapjuk össze magunkat Saciért. Ez az egyetlen amit tehetünk, valszeg erről szól a félidő. Ne vizionáljunk már lebénulást meg hasonlókat. A PO-ra visszatér!!!
bcsarli
Sztem meg ez a meccs kuka. Örüljünk, ha Shazier még valaha játszani fog. Ne lelkesedjünk már a tények helyett plíz!
AlterEgó
Hű, Te aztán meg tudod ölni a bulit 😔
Klaci79
Nem is tudtam, hogy egy látható csigolya, azaz idegrendszeri sérülés buli... Kösz, hogy szólsz! 😊
AlterEgó
Te orvos vagy?
bcsarli
Nem, csak egy idegsebész haverommal nézem!
AlterEgó
Szerintem meg kapjuk össze magunkat Saciért. Ez az egyetlen amit tehetünk, valszeg erről szól a félidő. Ne vizionáljunk már lebénulást meg hasonlókat. A PO-ra visszatér!!!
bcsarli
Sztem meg ez a meccs kuka. Örüljünk, ha Shazier még valaha játszani fog. Ne lelkesedjünk már a tények helyett plíz!
AlterEgó
Hű, Te aztán meg tudod ölni a bulit 😔
Klaci79
Nem is tudtam, hogy egy látható csigolya, azaz idegrendszeri sérülés buli... Kösz, hogy szólsz! 😊
AlterEgó
Te orvos vagy?
bcsarli
Nem, csak egy idegsebész haverommal nézem!
AlterEgó
Csak bevonzzuk 😕

több mint 6 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
Marad ILB- nk?

több mint 6 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Szerintem meg kapjuk össze magunkat Saciért. Ez az egyetlen amit tehetünk, valszeg erről szól a félidő. Ne vizionáljunk már lebénulást meg hasonlókat. A PO-ra visszatér!!!
bcsarli
Sztem meg ez a meccs kuka. Örüljünk, ha Shazier még valaha játszani fog. Ne lelkesedjünk már a tények helyett plíz!
AlterEgó
Hű, Te aztán meg tudod ölni a bulit 😔
Klaci79
Nem is tudtam, hogy egy látható csigolya, azaz idegrendszeri sérülés buli... Kösz, hogy szólsz! 😊
AlterEgó
Nem buli, de azzal, hogy folyamatosan lehúzod magad és a társaidat a vészmadárkodással, nem lesz jobb senkinek. Előre kell tekinteni és meg kell csinálni Shazier-ért és a szurkolókért.
szampi#33
Erre mondja a közmondás, hogy who the fuck is Alice? 😊
Én nem vészmadárkodom, de az álmodozás és a realitás nem ugyanaz. Senki sem állította, hogy nem tekintek előre, sőt... Választ nem várok. 😊
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez a liga. Ha Bell kilép s lök rajta a védő 15 yard. S ez baj, ha a védő azon gondolkodik üssön-e. S nem tudom teljesen ezért Javksont hibáztatni.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
ááá Jackson de gyönyörű!!
Mikey
Melyikre gondolsz?
steelwolf
hát én már beírtam a Brown elleni védekezése miatt, mielőtt félreállt Bell elől. 😃
Mikey
Lehet az első td-t Bell szerzire fogadott a mixen 😂
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 625
ááá Jackson de gyönyörű!!
Mikey
Hű bazmeg...ez nagyon kemény srácok. Ilyen ajándék TD-nel kevés bosszantobb lehet egy szurkolónak
Klaci79
nem arra írtam. 😛
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Végre a meccsel foglalkozunk.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 625
ááá Jackson de gyönyörű!!
Mikey
Melyikre gondolsz?
steelwolf
hát én már beírtam a Brown elleni védekezése miatt, mielőtt félreállt Bell elől. 😃