Cleveland Browns - Baltimore Ravens

9 hónapja
Morfil Baltimore Ravens 584
Ebből TD kell, nincs mese.
Zsellér de Vrij
field goal inc

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
9 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 247 — Слава Україні! Героям слава!
Ebből TD kell, nincs mese.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt
9 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 439
Pick

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
9 hónapja
Hendrix California Golden Bears 1 461
Kibaszott serulesek allandoan.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
9 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 439
sokról nem maradtam le akkor úgy látom
Drip
Garrett sack 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
9 hónapja
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 898 — Undertaker of the Cleveland graveyard
sokról nem maradtam le akkor úgy látom

9 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 247 — Слава Україні! Героям слава!
Jó kis AFC North csontzene lesz. 20 pont alatt lesz mindkét csapat.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt
9 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 439
Garrett ellen van valakinek esélye?
Gyors passzok kellenek ellene, mint Edwardsnak, de egy csere LT-t megesz bármikor

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
9 hónapja
Morfil Baltimore Ravens 584
asszem nem ez lesz a fordulo pontzuhatagos meccse

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
9 hónapja
hamsterdealer Baltimore Ravens 208
Borzasztó volt ez playcall.
9 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 247 — Слава Україні! Героям слава!
Na nézzük mit tudunk a Browns D ellen.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt
9 hónapja
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 368 — maci faszán vitézkötés
Lassuk.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
9 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 439
Say no to injuries!
Go to Dawgs Hunt!

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
9 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 545 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
19:00


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!