NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns - Cincinnati Bengals

5 órája
Tarsi San Francisco 49ers 1 200
Winston ennyire gyenge edzésen, hogy még DTR is megelőzi vagy van valami sérülése?
5 órája
gedam 5 823
Robinson egyből be is dobta a sarokba. Igaz nem elkapás de legalább adott esélyt a WR-nek
Drip
20-as meg is lepődött, hogy dolga van

Szerkesztette: gedam
5 órája
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 807 — Kinek mit intézett a kormánya
és mi a tökért DTR melegít?
Drip
ő lett elv QB2-nek nevezve
5 órája
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 046 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Robinson egyből be is dobta a sarokba. Igaz nem elkapás de legalább adott esélyt a WR-nek

5 órája
Tarsi San Francisco 49ers 1 200
Mi történt? Csak az ismétlés végét kaptam el, mintha nem kontaktól ment volna le.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Ki akart támasztani a dobáshoz és a hátsó lába megbicsaklott, tippre achilles lesz.
5 órája
Szipeter Cincinnati Bengals 1 619
Mi történt? Csak az ismétlés végét kaptam el, mintha nem kontaktól ment volna le.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Idén már nem játszik
5 órája
JustoVillar Michigan State Spartans 616
Szerintem nem lehet megitelni Watson teljesítményet ennyi meccsből, úgyhogy jövőre is kezdjen ő 😀

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
5 órája
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 567 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mi történt? Csak az ismétlés végét kaptam el, mintha nem kontaktól ment volna le.

5 órája
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 061
Kicsit Griffin sérülésére emlékeztetett még 2012-ből
5 órája
gedam 5 823
hogy nem winston a 2. számú?
5 órája
Szipeter Cincinnati Bengals 1 619
Lehetett látni ahogy elpattan az achillesze
5 órája
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 046 — Undertaker of the Cleveland graveyard
és mi a tökért DTR melegít?

5 órája
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 046 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Neeee bazdmeg csak ne sérülés miatt jöjjö9n le

5 órája
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 567 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ez lesz a végeredmény? 😊

5 órája
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 046 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nem tudom mi akadályozza meg a barnákat, hogy berakják ráklábot
gedam
Stefa szerintem kézzel lábbal szedné le. Haslam fél a blamától gondolom (ami már így is-úgy is megtörtént)
Drip
szerintem a félidőben megteszi, mert ez már túlzás mennyire gyenge. tök jól megvédik, de borzasztó lassú agyban, lábon, mindenhogy.
gedam
Főleg ilyen állásnál, ahol a D# is tartja még magát. Én örülnék a legjobban Winstonnak.

5 órája
gedam 5 823
nem tudom mi akadályozza meg a barnákat, hogy berakják ráklábot
gedam
Stefa szerintem kézzel lábbal szedné le. Haslam fél a blamától gondolom (ami már így is-úgy is megtörtént)
Drip
szerintem a félidőben megteszi, mert ez már túlzás mennyire gyenge. tök jól megvédik, de borzasztó lassú agyban, lábon, mindenhogy.
5 órája
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 046 — Undertaker of the Cleveland graveyard
De bazdmeg... 3-4 középső routeot már otthagyott ez a szerencsétlen.

De ilyen 3 és forever yard helyzetnél a tökömért nem engedi el mélyebbre a labdát? Nem, jön az 5 yardos checkdown

5 órája
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 046 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nem tudom mi akadályozza meg a barnákat, hogy berakják ráklábot
gedam
Stefa szerintem kézzel lábbal szedné le. Haslam fél a blamától gondolom (ami már így is-úgy is megtörtént)

5 órája
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 348 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
nem tudom mi akadályozza meg a barnákat, hogy berakják ráklábot
gedam
Lehet h Stefa is masszírozta Watsont, és DW zsarolja h elmondja ha kiveszi a kezdőből!
6 órája
gedam 5 823
nem tudom mi akadályozza meg a barnákat, hogy berakják ráklábot
6 órája
Miknar Cincinnati Bengals 511
Köszönöm!
6 órája
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 061
jó estét! egy linket kérhetek valakitől? 😊
Miknar
 the.streameast.app/nfl/cleveland-browns-cincinnati-bengals/26382112
6 órája
Miknar Cincinnati Bengals 511
jó estét! egy linket kérhetek valakitől? 😊
6 órája
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 046 — Undertaker of the Cleveland graveyard
kifejezetten nem volt katasztrófa ez a drive... aztán jön a missed FG 😒

6 órája
Szipeter Cincinnati Bengals 1 619
Ezt benézte Burrow, tök üresen volt a szélen a másik TEd, amerre kimozgott a zsebből.