Dallas Cowboys - Washington Redskins

több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Nem vagyok egy nagy Dallas fan de le a kalappal Prescott előtt, szintekkel bátrabb és bevállalósabb, mint Romo papa.
Cypress
egyébként mikor láttál utoljára Romót? szerinted miért van szarrá törve, ha nem azért, mert bevállalós?
slowmotion
Szerintem ő mindig is egy törékeny kis virágszál volt, nem említeném együtt mondjuk Big Bennel. Például soha nem láttam, hogy vérző kézzel-lábbal-orral játszott volna.
Cypress
valóban, ő csak törött bordával/lyukas tüdővel, meg friss porckorongsérvvel vezetett GWG-t.
slowmotion
Nem azt mondom, hogy nem volt ilyen, csak az én világképemben nem egy iron QB, na. Ránézek és szinte sajnálom szegényt.

Szerkesztette: Cypress
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
TJ hooker meg az m4en megy
akàrcsak starskyèk
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
de bazmeg, hát tackle-t csinálnak a falembereinken!
másik irányba miért bünti, erre miért nem?
több mint 7 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Itt miert nem fújják be a holdingot?
több mint 7 éve
FBence San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 34
tudna valaki egy jó linket küldeni, ahol nem akadozik a stream? 😊 Köszönöm!
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Nem vagyok egy nagy Dallas fan de le a kalappal Prescott előtt, szintekkel bátrabb és bevállalósabb, mint Romo papa.
Cypress
egyébként mikor láttál utoljára Romót? szerinted miért van szarrá törve, ha nem azért, mert bevállalós?
slowmotion
Szerintem ő mindig is egy törékeny kis virágszál volt, nem említeném együtt mondjuk Big Bennel. Például soha nem láttam, hogy vérző kézzel-lábbal-orral játszott volna.
Cypress
valóban, ő csak törött bordával/lyukas tüdővel, meg friss porckorongsérvvel vezetett GWG-t.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
a pàlyàn kivül van!!!
több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Nem vagyok egy nagy Dallas fan
Cypress
Jockey Ewing most mérges rád. Ja hogy a Cowboysról van szó. Már elvesztettem a fonalat a sok sorozat között.
iktriad
LOL. Nem válaszoltál, úgyhogy megtettem 50 underre a meccset. 1,9-el adják.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem vagyok egy nagy Dallas fan de le a kalappal Prescott előtt, szintekkel bátrabb és bevállalósabb, mint Romo papa.
Cypress
egyébként mikor láttál utoljára Romót? szerinted miért van szarrá törve, ha nem azért, mert bevállalós?
slowmotion
Szerintem ő mindig is egy törékeny kis virágszál volt, nem említeném együtt mondjuk Big Bennel. Például soha nem láttam, hogy vérző kézzel-lábbal-orral játszott volna.
Cypress
Mert neki általában a csontjai törtek.
több mint 7 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Zeró passrush
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Scandrick a lyukaskezű mindened, ez már a második labda, amit fogni kellett volna
több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Nem vagyok egy nagy Dallas fan de le a kalappal Prescott előtt, szintekkel bátrabb és bevállalósabb, mint Romo papa.
Cypress
egyébként mikor láttál utoljára Romót? szerinted miért van szarrá törve, ha nem azért, mert bevállalós?
slowmotion
Szerintem ő mindig is egy törékeny kis virágszál volt, nem említeném együtt mondjuk Big Bennel. Például soha nem láttam, hogy vérző kézzel-lábbal-orral játszott volna.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem vagyok egy nagy Dallas fan
Cypress
Jockey Ewing most mérges rád. Ja hogy a Cowboysról van szó. Már elvesztettem a fonalat a sok sorozat között.
több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Starsky és Hutch S01E00 most indult 😊
ozibozi
az nem fog meg. akkor már inkább a Tídzsé húker, abba' legalább szép lyányok is voltak. meg a William Shatner.
slowmotion
Ha szép csajok kellenek, akkor a régi Charlie Angyalai.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Nem vagyok egy nagy Dallas fan de le a kalappal Prescott előtt, szintekkel bátrabb és bevállalósabb, mint Romo papa.
Cypress
egyébként mikor láttál utoljára Romót? szerinted miért van szarrá törve, ha nem azért, mert bevállalós?
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Starsky és Hutch S01E00 most indult 😊
ozibozi
az nem fog meg. akkor már inkább a Tídzsé húker, abba' legalább szép lyányok is voltak. meg a William Shatner.
slowmotion
meg Amanda hamvasan
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
na mindegy. nézzük a meccset.
slowmotion
a hálaadásnapi eredménykövetőkben ez a komment számít ordas nagy offnak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Starsky és Hutch S01E00 most indult 😊
ozibozi
az nem fog meg. akkor már inkább a Tídzsé húker, abba' legalább szép lyányok is voltak. meg a William Shatner.
több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Nem vagyok egy nagy Dallas fan de le a kalappal Prescott előtt, szintekkel bátrabb és bevállalósabb, mint Romo papa.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Azért Elliottot dzépen fogja eddig a Skins
Amare
ja.
vissza kéne térni az egyszerű erőfutáshoz, nem ilyen shotgunos flikflakkokkal szórakozni.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Starsky és Hutch S01E00 most indult 😊
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Azért Elliottot dzépen fogja eddig a Skins

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
ez egyébként miafasz? nem merem felhangosítani a tévét, nehogy felkeljenek a kölkök...
slowmotion
Valami langyi country zene. Előadót számcímet nem tudok 😀
Amare
Eric Church, de nekem sem mond semmit😊
NB2
ja, akkor ez biztos a strong safety-nk tesója
de csak féltestvér, mer' a mi safetynk feka csávó

pont, mint a Miért éppen Alaszkában, a rádiós csávó meg a könyvelő féltestvére 😊
slowmotion
Miért éppen Alaszkábant, csak az unatkozó anyukák szokták nézni. Aggódnom kellene miattad...? 😀
Cypress
abban a sorozatban nem volt 100as senki
talàn csak flejsmann
NB2
hát pont ez volt a jó benne
meg kéne megint nézni, de csak a harmada van meg

majd egyszer biztos leadja valami tévé, mint a Magnumot, aztán elejétől végéig lenyomom.
slowmotion
Magnum...könnybe lábadok.
Charlie Firpo
Jégcsákány is biztos így van ezzel. Zeusz meg Apollo mondjuk már biztos kimúltak azóta. Sőt azt hiszem Higgins is.
iktriad
nem, Higgy bébi még él és virul. illetve él, de nem virul.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
ez egyébként miafasz? nem merem felhangosítani a tévét, nehogy felkeljenek a kölkök...
slowmotion
Valami langyi country zene. Előadót számcímet nem tudok 😀
Amare
Eric Church, de nekem sem mond semmit😊
NB2
ja, akkor ez biztos a strong safety-nk tesója
de csak féltestvér, mer' a mi safetynk feka csávó

pont, mint a Miért éppen Alaszkában, a rádiós csávó meg a könyvelő féltestvére 😊
slowmotion
Miért éppen Alaszkábant, csak az unatkozó anyukák szokták nézni. Aggódnom kellene miattad...? 😀
Cypress
abban a sorozatban nem volt 100as senki
talàn csak flejsmann
NB2
hát pont ez volt a jó benne
meg kéne megint nézni, de csak a harmada van meg

majd egyszer biztos leadja valami tévé, mint a Magnumot, aztán elejétől végéig lenyomom.
slowmotion
hát én valamikor a cool-on láttam, de most megnéztem a sorozatpluszon is épp megy
NB2
de az elejétől kellene, gondolom most a közepében vannak 😕
slowmotion
akkor irány a virágbolt, ott megvan az egész 6 évad😊
NB2
egyszer teszkóba' láttam, meg is vettem az ötödik széria egyik részét
de úgy meg a levegőben lóg

na mindegy. nézzük a meccset.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ez egyébként miafasz? nem merem felhangosítani a tévét, nehogy felkeljenek a kölkök...
slowmotion
Valami langyi country zene. Előadót számcímet nem tudok 😀
Amare
Eric Church, de nekem sem mond semmit😊
NB2
ja, akkor ez biztos a strong safety-nk tesója
de csak féltestvér, mer' a mi safetynk feka csávó

pont, mint a Miért éppen Alaszkában, a rádiós csávó meg a könyvelő féltestvére 😊
slowmotion
Miért éppen Alaszkábant, csak az unatkozó anyukák szokták nézni. Aggódnom kellene miattad...? 😀
Cypress
abban a sorozatban nem volt 100as senki
talàn csak flejsmann
NB2
hát pont ez volt a jó benne
meg kéne megint nézni, de csak a harmada van meg

majd egyszer biztos leadja valami tévé, mint a Magnumot, aztán elejétől végéig lenyomom.
slowmotion
Magnum...könnybe lábadok.
Charlie Firpo
Jégcsákány is biztos így van ezzel. Zeusz meg Apollo mondjuk már biztos kimúltak azóta. Sőt azt hiszem Higgins is.