Denver Broncos - San Diego Chargers

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyedül a Coltsban érzem, hogy meg tudja fogni a Broncost az AFC-ből. Sajnos nálunk túl sok a probléma, sérülések, sok bünti, szar OL. Mindenesetre egy jó meccsre jók lehetünk a 15. héten. 😊szaba
Messze van még az idény vége. Jó csapat vagytok, akármi lehet még.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 627 — LIGHTS OUT!
Egyedül a Coltsban érzem, hogy meg tudja fogni a Broncost az AFC-ből. Sajnos nálunk túl sok a probléma, sérülések, sok bünti, szar OL. Mindenesetre egy jó meccsre jók lehetünk a 15. héten. 😊szaba
Szerintem ha a sérültek egy része rendbe jön főleg Ingram-Flowers-Máté trio lesz esélyünk nekünk is ha jobban kapjuk el az elejét.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Peterk!
Az is down by contact ha a levegőben lévő elkapót megüti a védő.Bazzani
Az NCAA-ban? 😊 (Down by contacthoz kell labdabirtoklás. Labdát nem birtokló játékosnál mit jelentene a down by contact? Márpedig labdát a védő is úgy tudja csak megszerezni, ahogy az elkapó, pontosan ugyanazok a szabályok. Pár hete volt egy T.Y Hilton elkapás csütörtöki meccsen, ami hasonló volt, de ott azért fújhatták vissza, mert akkor ért már hozzá a védő, amikor lent volt, nem előtte.)

(Szerk, még gyorsan beírom, remélem beér mielőtt lezárják a topicot: Megnéztem a szabályt gyorsan, és neked van igazad Bazzani! Bocs, hogy fejből hülyeséget írtam.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Egyedül a Coltsban érzem, hogy meg tudja fogni a Broncost az AFC-ből. Sajnos nálunk túl sok a probléma, sérülések, sok bünti, szar OL. Mindenesetre egy jó meccsre jók lehetünk a 15. héten. 😊
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Jó meccs volt... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
köszi a követést srácok aki még tud aludni, annak jóéjt!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
14 pont vezetésnél azért talán nem kéne ennyire time managelni... 😊StormST
Gyakorolunk

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
14 pont vezetésnél azért talán nem kéne ennyire time managelni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Peterk!
Az is down by contact ha a levegőben lévő elkapót megüti a védő.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 627 — LIGHTS OUT!
Eldőlt?
Ex-Jags LB. Kevertem Connorral. Még jó, hogy nem G. B. Shawt írtam,iktriad
Ha LB kell most szólok, hogy 2 év múlva jön Skai Moore, HoF tag lesz, draftoljátok le mert a másik 3 AFC South-os csapat 3-4-ába nem illik.Sixo67
Lehet addigra már mi is azok leszünk. Mellesleg nálad Connor Shaw is HoF kandidáns. 😀😀iktriad
Ő nem csak egy szimpatikus QB akit mindig is alulértékeltek. 2 HoF kandidáns játékos került ki eddig a Gamecocksból az elmúlt években: M Lattimore és D Holloman, mindkettőjük a sérülés miatt nem lett az.Sixo67
Clowney?iktriad
Szerintem, ahhoz ,hogy HoF legyél elengedhetetlen a játék iránti alázat amit pl Wattnál láthatsz, az hogy imádj játszani. Rendkívül látványos és élvezetes, de szerintem inkább lesz ilyen Vince Young-i karrier-je.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eldőlt?
Ex-Jags LB. Kevertem Connorral. Még jó, hogy nem G. B. Shawt írtam,iktriad
Ha LB kell most szólok, hogy 2 év múlva jön Skai Moore, HoF tag lesz, draftoljátok le mert a másik 3 AFC South-os csapat 3-4-ába nem illik.Sixo67
Lehet addigra már mi is azok leszünk. Mellesleg nálad Connor Shaw is HoF kandidáns. 😀😀iktriad
Ő nem csak egy szimpatikus QB akit mindig is alulértékeltek. 2 HoF kandidáns játékos került ki eddig a Gamecocksból az elmúlt években: M Lattimore és D Holloman, mindkettőjük a sérülés miatt nem lett az.Sixo67
Clowney?
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 627 — LIGHTS OUT!
Eldőlt?
Ex-Jags LB. Kevertem Connorral. Még jó, hogy nem G. B. Shawt írtam,iktriad
Ha LB kell most szólok, hogy 2 év múlva jön Skai Moore, HoF tag lesz, draftoljátok le mert a másik 3 AFC South-os csapat 3-4-ába nem illik.Sixo67
Lehet addigra már mi is azok leszünk. Mellesleg nálad Connor Shaw is HoF kandidáns. 😀😀iktriad
Ő nem csak egy szimpatikus QB akit mindig is alulértékeltek. 2 HoF kandidáns játékos került ki eddig a Gamecocksból az elmúlt években: M Lattimore és D Holloman, mindkettőjük a sérülés miatt nem lett az.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bocs, hogy megint "szabályozok", de ez most éppenséggel a Denver kárára volt rossz döntés, mert a játékos nem lehet "down by contact" addig, amíg nem birtokolja a labdát. 😊 Márpedig a birtoklás vagy azzal történik meg, hogy elkapás után mindkét lábával lelép a földre, vagy testtel földre esik (és tartja a labdát, ebben a tekintetben a védő szabály pont ugyanaz, mint az elkapóra vonatkozó). Azaz, azután kellett volna hozzáérni, hogy az elkapás után a földre esett, nem előtte. Na ennyit a következetességről. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eldőlt?
Ex-Jags LB. Kevertem Connorral. Még jó, hogy nem G. B. Shawt írtam,iktriad
Ha LB kell most szólok, hogy 2 év múlva jön Skai Moore, HoF tag lesz, draftoljátok le mert a másik 3 AFC South-os csapat 3-4-ába nem illik.Sixo67
Lehet addigra már mi is azok leszünk. Mellesleg nálad Connor Shaw is HoF kandidáns. 😀😀
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Visszaküldik, de az elkapás szép volt! 😊

Halkan teszem hozzá: ezt kellett volna 2 éve a Ravens ellen is 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Talib szépen levette

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Csókolom, mára ennyi. 😕)
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagy ötlet volt Prater-t elküldeni, ismét csak ismételni tudom magam...StormST
Végül nálunk kurva jó.
Vagy nem. 😊Bazzani
Nálunk az volt, de hát más a levegő... 😛StormST
Akkor még itta a célzóvizet. 😊

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 627 — LIGHTS OUT!
Ex-Jags LB. Kevertem Connorral. Még jó, hogy nem G. B. Shawt írtam,iktriad
Ha LB kell most szólok, hogy 2 év múlva jön Skai Moore, HoF tag lesz, draftoljátok le mert a másik 3 AFC South-os csapat 3-4-ába nem illik.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
tessék, még a tulaj is inkább eredménykövetőzik, mintsem a meccset nézné


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Nagy ötlet volt Prater-t elküldeni, ismét csak ismételni tudom magam...StormST
Végül nálunk kurva jó.
Vagy nem. 😊Bazzani
Nálunk az volt, de hát más a levegő... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagy ötlet volt Prater-t elküldeni, ismét csak ismételni tudom magam...StormST
Végül nálunk kurva jó.
Vagy nem. 😊

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
szépen csinálta McManus, hogy Davis véletlenül se tudja visszahordani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Isten ments a kompenzálástól, de ha az egyik oldalon valami flag akkor a másikon miért nem? ha valakinek még nincs lent a könyöke akkor miért nem lett szabad labda?balazs799
Na, az szerintem éppenséggel jó ítélet volt. A turnovernél (fumble) a szabályok szerint azt kell nézni, hogy mikor van "lost possession", azaz a labda birtoklása mikor szűnt meg. Márpedig, ha megnézed, akkor ugyan megmozdult, de a kezéből már csak akkor fordult ki, amikor már lent volt a könyök. Csak ezzel meg az a baj, hogy általában mindenki (kommentátorok is) úgy szokták implementálni ezt a szabályt, hogy mikor mozdul meg a labda. Ráadásul előfordul, hogy megadják a fumble-t, szóval a video szobában se következetesek. De szabály szerint ez szvsz nem volt az.peterk2005
ennyire átfogóan nem ismertem a szabályt köszi.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Kénytelen vagyok, mert azóta mindenféle koholmányokat terjesztenek rólam egyesek. 😀😀iktriad
Ez kölcsönös.Sixo67
Miért, én nem terjesztem rólad, hogy North Carolina fan vagy. 😀iktriad
Pl azt , hogy Ace Sanders nagy kedvencem, pedig csak a 6. már az NFL-ben játszó kedvenc South Carolina játékosom.Sixo67
Jesszus. Tim Shaw a 4. vagy az 5. a listádon?iktriad
Ki az a Tim Shaw? :-/Sixo67
timsó tudod, szövetfestésre meg ilyenekre használják


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal