Detroit Lions - Green Bay Packers

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Itt tartunk.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
Az a 3,5-4-es futóátlag a régi szép időket idézi, csak a passzjáték nem. Mindegy ez egy meccs volt, biztos menstruáltunk, jövő héten harapunk!!!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Ha meccsenként csak 1 TD-.t kapna a D akkor azzal maximálisan elégedett lennék 😊
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
gratula az Oroszlánoknak!

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
huhh mekkora fos volt ma az offenseOld Green Bay
pont akartam írni, hogy a védelemtől csak Rodgers volt ma rosszabb.MarioAna
kaptunk 19 pontot , abból egy visszahordott fumble, meg egy benézett futás, + safety a D nekem ma okés volt

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
huhh mekkora fos volt ma az offenseOld Green Bay
pont akartam írni, hogy a védelemtől csak Rodgers volt ma rosszabb.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
huhh mekkora fos volt ma az offense

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nah most két int return td. xD

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na ezzel a Tate first downnal vége is, grat a Lionsnak.

védelemre egy szavunk sem lehet, offensre annál inkább. futójátékon javítani kell mert semmi balance nincs ígyHall Of Green
így van, nem tudok olyat mondani amiben csak megközelítettük volna őket, jó a labdaszerzésekben, de az offense-ben valami nem klappolt ma.

több mint 9 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Matthews groin injury. ez még kellett

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
Bears ellen lehet? javítani. Grat a Lions-nek.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Grat Lions!

Nekünk meg kinéz egy durván minuszos szezon, ha az O nem kapja össze magát sürgősen.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
a streamem elszállta ahogy mi is főleg az offense

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Gratulálok a Lionsnak. Az offense-t kikapcsolták. Az O-Line harmatgyenge és mind a három meccsen azok voltak 😕
több mint 9 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
na ezzel a Tate first downnal vége is, grat a Lionsnak.

védelemre egy szavunk sem lehet, offensre annál inkább. futójátékon javítani kell mert semmi balance nincs így

több mint 9 éve
nfl_lover 912
ezt nem értem, a kommentátor is azt mondja, a field goal nem jó nekik semmire...9+3+7=19, nem? az jobb mint 9+0+7, nem?

7 perccel az óránnfl_lover
7+3+7=17 😉MaG1Xx
úristen, miért láttam én 9-et 7 helyett már vagy 10 perce? 😀😀
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
ezt nem értem, a kommentátor is azt mondja, a field goal nem jó nekik semmire...9+3+7=19, nem? az jobb mint 9+0+7, nem?

7 perccel az óránnfl_lover
7+3+7=17 😉

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ez nem Áron napja (többek között).MaG1Xx
ezt a 4. kisérletes passzt csak most láttam az ismétlésben.. wow

több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Gratt a Lionsnak , utolsó fordulóban , visszavágunk , vannak bizakodásra okot adó jelek , de a futójátékunkon javítanunuk kell , rengeteg a rossz negatív játékunk . Offensben is több váratlan húznék.
több mint 9 éve
nfl_lover 912
ezt nem értem, a kommentátor is azt mondja, a field goal nem jó nekik semmire...9+3+7=19, nem? az jobb mint 9+0+7, nem?

7 perccel az órán
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ez nem Áron napja (többek között).

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Starksot miért nem használjuk, fel nem fogom.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
fellángolásnak jó volt, de ennyi sajnos 😕

több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
na most már én is elhiszem, hogy vége
grat a Lionsnak

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
végre egy épkézláb drive (eddig)MaG1Xx
hihetetlen....gamerkr
eljinxeltem

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi