Detroit Lions - Green Bay Packers

több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 666 — twitch@citromail.hu
Mi van Rodgerssel ma? Egy rakat labdát méterekkel túldob. Rossz kontakt lencsét rakott fel? 😊
peterk2005
Ez szerintem karrierje legszarabb meccse, frankon.
JéBé
Az a baj idén nem az első...
twitch(4thline)
Valo igaz voltak gyenge meccsei de ez ma kritikan aluli, nem magahoz kepest hanem barmilyen udfa semmi szar iranyitohoz kepest is.
JéBé
Így értettem én is! Idén volt már "élete legszarabb meccse", ma csak új rekordot állít be.
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 435 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
3&7 -re ez megint milyen hívás ? Amúgy meg a végére helyünkön leszünk , abszolut nem vagyunk by weekre jogosult csapat , ha reálisan nézzük saints más szintet képvisel . Mondjuk ettől még a kezünkben volt .
nando89
Egy kerdes ha mi esetleg valahogy verjuk a 49er akkor ki lesz a masodik kiemelt ? Mert igy nekem tökre nem vilagos!
Rózsa Sándor (betyár)
Saints

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 695
3&7 -re ez megint milyen hívás ? Amúgy meg a végére helyünkön leszünk , abszolut nem vagyunk by weekre jogosult csapat , ha reálisan nézzük saints más szintet képvisel . Mondjuk ettől még a kezünkben volt .
nando89
Egy kerdes ha mi esetleg valahogy verjuk a 49er akkor ki lesz a masodik kiemelt ? Mert igy nekem tökre nem vilagos!
Rózsa Sándor (betyár)
Saints
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
3&7 -re ez megint milyen hívás ? Amúgy meg a végére helyünkön leszünk , abszolut nem vagyunk by weekre jogosult csapat , ha reálisan nézzük saints más szintet képvisel . Mondjuk ettől még a kezünkben volt .
nando89
Egy kerdes ha mi esetleg valahogy verjuk a 49er akkor ki lesz a masodik kiemelt ? Mert igy nekem tökre nem vilagos!
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 145
na safety lesz?
Tactful Cactus
Fumble
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
Mi van Rodgerssel ma? Egy rakat labdát méterekkel túldob. Rossz kontakt lencsét rakott fel? 😊
peterk2005
Ez szerintem karrierje legszarabb meccse, frankon.
JéBé
Az a baj idén nem az első...
twitch(4thline)
Valo igaz voltak gyenge meccsei de ez ma kritikan aluli, nem magahoz kepest hanem barmilyen udfa semmi szar iranyitohoz kepest is.
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 224
na safety lesz?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 666 — twitch@citromail.hu
Mi van Rodgerssel ma? Egy rakat labdát méterekkel túldob. Rossz kontakt lencsét rakott fel? 😊
peterk2005
Ez szerintem karrierje legszarabb meccse, frankon.
JéBé
Az a baj idén nem az első...
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 224
Mi van Rodgerssel ma? Egy rakat labdát méterekkel túldob. Rossz kontakt lencsét rakott fel? 😊
peterk2005
Ez szerintem karrierje legszarabb meccse, frankon.
JéBé
a Green Bayt még úgyse verte meg

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
Mi van Rodgerssel ma? Egy rakat labdát méterekkel túldob. Rossz kontakt lencsét rakott fel? 😊
peterk2005
Ez szerintem karrierje legszarabb meccse, frankon.
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 728 — 中国加油
Grahamnek rövid passz jó, utána nyilván megint a hosszú oldalvonal melletti passzokat kell erőltetni tovább
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
3&7 -re ez megint milyen hívás ? Amúgy meg a végére helyünkön leszünk , abszolut nem vagyunk by weekre jogosult csapat , ha reálisan nézzük saints más szintet képvisel . Mondjuk ettől még a kezünkben volt .
több mint 4 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Crosby és a ford field legendás páros...
több mint 4 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Fasznak erőltetni ezt a szart...
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 728 — 中国加油
Na akkor jövő héten is lesz Packers meccs
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 608 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mi van Rodgerssel ma? Egy rakat labdát méterekkel túldob. Rossz kontakt lencsét rakott fel? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 098
bravó..
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 145
MVS elkapott egy labdat!
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
 twitter.com/Matthew_Bowers_/status/1209333905859502081/photo/1

Megvan miért hajtunk ennyire.
Bazzani
A srác 495ezres éves fizetése mellett egy 40-45ezres kocsi még komoly motiváló is lehet. 😀 😀 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
Melyik csapat támad majd először a szünet után?
Rutin
úgy tűnik mi
gamerkr
"Tamad"
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 098
Graham beindul a végére 😀 😀
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 435 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Melyik csapat támad majd először a szünet után?
Rutin
úgy tűnik mi

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/Matthew_Bowers_/status/1209333905859502081/photo/1

Megvan miért hajtunk ennyire.

több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 098
Elcsíptem bejátszást a Saints meccsen... Cook-ért vérzik a szívem.... Szuper hogy van egy Graham....
Rubens
NO-ban Jimmy is nagy sztár volt...
Rutin
Cook jó volt itt is, csak azt hitték, hogy Bennett jobb lesz..😀 aztán jött Graham 😀
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Elcsíptem bejátszást a Saints meccsen... Cook-ért vérzik a szívem.... Szuper hogy van egy Graham....
Rubens
NO-ban Jimmy is nagy sztár volt...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???