Green Bay Packers - Minnesota Vikings

2 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon miből lesz több: Bridgewater mutatás a sideline mellett vagy Vikings pont?


Jöjjön inkább Harnish.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Hogy az ilyen kérdéseket miért ilyen hülyén kell mindig megválaszolni, ezt sose fogom megérteni...baggio
A Sport Tvnél gondolnak a nehezebb felfogású nézőkre is.iktriad
ez nem nehezebb felfogás, a diginél is ugyanezt csinálták az összes kicsit érdekesebb témájú kérdésnél, a második mondatnál már arról beszéltek, hogy biztos milyen stiklik mennek a háttérben, miközben mindent adtak, csak egyértelmű választ nem...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Azért ezt az idei védelmi séma kálváriát nem lehet túl egyszerű megélni Clay-nek. De nagyon ott van a csapat mellett! Nem idén fog 10 sack-es szezont zárni!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Hogy az ilyen kérdéseket miért ilyen hülyén kell mindig megválaszolni, ezt sose fogom megérteni...baggio
Mert bizonytalanok.Sixo67
Milyen szépen fogalmaztál 😊 a főedzőnek 6 millió dollárt fizető Alabamánál biztos rászorulnak arra, hogy kis "mellékest" szedjenek be a játékosügynököktől, ehh...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 213 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hawk elment a málnásba LOL

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lassan Locke itt is főszereplő lesz, nem csak a Lostban.iktriad
ez nem lost, csak losing

több mint 9 éve
nfl_lover 912
Fzikai fájdalom Pondert nézni, oké, droppolnak a elkapók, meg a fal, de Istenem...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy az ilyen kérdéseket miért ilyen hülyén kell mindig megválaszolni, ezt sose fogom megérteni...baggio
A Sport Tvnél gondolnak a nehezebb felfogású nézőkre is.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Hogy az ilyen kérdéseket miért ilyen hülyén kell mindig megválaszolni, ezt sose fogom megérteni...baggio
Mert bizonytalanok.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lassan Locke itt is főszereplő lesz, nem csak a Lostban.
több mint 9 éve
nfl_lover 912
5 pUUUUUUUUnt 😀😀😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Hogy az ilyen kérdéseket miért ilyen hülyén kell mindig megválaszolni, ezt sose fogom megérteni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 247
Azért komoly mázlink van a Vikingek ellen, annak idején a formába lendülő Ponder helyett Webb, most meg a berobbanó Bridgewater helyett Ponder ellen kell játszanunk.Kampman
én is ezt mondtam a podcastbenHöri
azt nem hallottam sajnos 😀
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Azért komoly mázlink van a Vikingek ellen, annak idején a formába lendülő Ponder helyett Webb, most meg a berobbanó Bridgewater helyett Ponder ellen kell játszanunk.Kampman
Mondjuk tavaly a 2.on meg Rodgers nem játszott , egyből X is lett.

több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 213 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
értem én hogy Masthay kipihente magát, de jó lenne megcsinálni azért egy-két harmadikat.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért komoly mázlink van a Vikingek ellen, annak idején a formába lendülő Ponder helyett Webb, most meg a berobbanó Bridgewater helyett Ponder ellen kell játszanunk.Kampman
én is ezt mondtam a podcastben

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Értem én, hogy szoktatni akarjuk az új fiút, de Ha ha nem a támadó csapat része...


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 247
Azért komoly mázlink van a Vikingek ellen, annak idején a formába lendülő Ponder helyett Webb, most meg a berobbanó Bridgewater helyett Ponder ellen kell játszanunk.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
100% , hogy Ik volt, pár meccset látott eddig felvételről és Jags fan amikor idén még nem is volt a Sport Tv-n (ugye?) .Sixo67
tavaly se volt.
na de majd a Titans ellen! #cantwaitHöri
Ott már rutinosabb leszek és alszok tovább.Bazzani
booooooooooooo, nem érdekel az 1/1 harc? Legjobb rész.Höri
10éve szinte minden vasárnap látok olyan csapatot aki az 1/1ért harcol.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
100% , hogy Ik volt, pár meccset látott eddig felvételről és Jags fan amikor idén még nem is volt a Sport Tv-n (ugye?) .Sixo67
tavaly se volt.
na de majd a Titans ellen! #cantwaitHöri
Az utolsó Sport Tvs meccsünk egy Jags-Colts TNF volt 2012ben, ahol Mike Mularkey eresztette el a legjobb dobás a Jags részről, mikor a bíróhoz akarta vágni a headsetjét a főzebra 47. rossz döntése után. 😀😀iktriad
Jags meccseken mindig vannak érdekes/látványos megmozdulások, csak nem a hagyományos dolgokból.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
szegény gyereket irányítsák át az Oregon-Arizonára, mert egy örök életre megutálja az amerikaifocitbaggio
elismerem, hogy eddig kívülről ez egy borzalmas meccs, de sajtfejként én el tudom viselni, ha nem lesz túl izgalmas 😊balazs799
azt el tudom viselni, ha egy Packers fan Packers meccset néz xD csak ezek a sz@r TNF mérkőzések ne foglalnák el a csütörtöki műsorsávot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
100% , hogy Ik volt, pár meccset látott eddig felvételről és Jags fan amikor idén még nem is volt a Sport Tv-n (ugye?) .Sixo67
tavaly se volt.
na de majd a Titans ellen! #cantwaitHöri
Hogy az istenbe tudhatja egyáltalán, hogy létezik ilyen csapat de most komolyan...Sixo67
Hétfőn mondta Ricsi mikor cserélgette Belichick az OL-t playről playre, hogy ez nagyon amatőr, azért ők nem a Jacksonville Jaguars. 😀😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
100% , hogy Ik volt, pár meccset látott eddig felvételről és Jags fan amikor idén még nem is volt a Sport Tv-n (ugye?) .Sixo67
tavaly se volt.
na de majd a Titans ellen! #cantwaitHöri
Az utolsó Sport Tvs meccsünk egy Jags-Colts TNF volt 2012ben, ahol Mike Mularkey eresztette el a legjobb dobást Jags részről, mikor a bíróhoz akarta vágni a headsetjét a főzebra 47. rossz döntése után. 😀😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
100% , hogy Ik volt, pár meccset látott eddig felvételről és Jags fan amikor idén még nem is volt a Sport Tv-n (ugye?) .Sixo67
tavaly se volt.
na de majd a Titans ellen! #cantwaitHöri
Ott már rutinosabb leszek és alszok tovább.Bazzani
booooooooooooo, nem érdekel az 1/1 harc? Legjobb rész.

több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vikings offense karcol mint az Eagles múltkor. bár ott legalább volt 3 return td

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."