Green Bay Packers - New Orleans Saints

7 hónapja
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Az Onak kellene ègetni pár percet...

7 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
pontok, csöcsök, pontok
Tactful Cactus
a második félidőt hozzuk

7 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 096
Ott a pont!
7 hónapja
kijo New Orleans Saints 333
Még egyenlőre szerencsék is van.
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 074 — Kinek mit intézett a kormánya
Points. YEAH.
7 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
pontok, csöcsök, pontok

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
7 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
hááát nem mindig elkapónk "ablakába" dobál JL

7 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
szerintem is futni kell, faszomat

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
7 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 287
úgy tűnik pár évente lecumizzuk a saints-et a szezon elején 😀
7 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 867
Ezt mèg megúsztuk.
MC12
A Packers O playbookot váltott, túlzás nélkül. Sokkal egyszerűbb playeket használtak, nem minden playben volt egy motion cross route slant block akármi. Nem erre védekezett a D, adaptálódni kell. Minden playben plusz blokkoló, a futásokat is jobban variálták.
Gyurma Pappa
Az adaptólódást gondolom nem segíti elő, hogy másfél perc múlva mehetnek vissza 😊
MC12
Ezen a szinten ez nem kéne hogy gond legyen.
Gyurma Pappa
Az úr hangja szóljon belőled.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
7 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 867
Carr-ban nagy a kár?
steelwolf
Egyelőre annyi, hogy váll sérülés és nem jön vissza. Lekopogom, de nekem nem tűnt úgy, hogy nagy baj lenne. Inkább nem akartak kockáztatni.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
7 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ezt mèg megúsztuk.
MC12
A Packers O playbookot váltott, túlzás nélkül. Sokkal egyszerűbb playeket használtak, nem minden playben volt egy motion cross route slant block akármi. Nem erre védekezett a D, adaptálódni kell. Minden playben plusz blokkoló, a futásokat is jobban variálták.
Gyurma Pappa
Az adaptólódást gondolom nem segíti elő, hogy másfél perc múlva mehetnek vissza 😊
MC12
Ezen a szinten ez nem kéne hogy gond legyen.

7 hónapja
kijo New Orleans Saints 333
Ez de szar két play volt…
MC12
Winstont meglepte, hogy játszani kell.
7 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 867
Ezt mèg megúsztuk.
MC12
A Packers O playbookot váltott, túlzás nélkül. Sokkal egyszerűbb playeket használtak, nem minden playben volt egy motion cross route slant block akármi. Nem erre védekezett a D, adaptálódni kell. Minden playben plusz blokkoló, a futásokat is jobban variálták.
Gyurma Pappa
Az adaptólódást gondolom nem segíti elő, hogy másfél perc múlva mehetnek vissza 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
7 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Carr-ban nagy a kár?
7 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ezt mèg megúsztuk.
MC12
A Packers O playbookot váltott, túlzás nélkül. Sokkal egyszerűbb playeket használtak, nem minden playben volt egy motion cross route slant block akármi. Nem erre védekezett a D, adaptálódni kell. Minden playben plusz blokkoló, a futásokat is jobban variálták.

7 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 867
Ez de szar két play volt…

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
7 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Beleütöttek a passzba...
zolten
Volt PD? Akkor nem szóltam. 🙃

7 hónapja
amaru Green Bay Packers 141
Ez szerintem nem volt helyes edzői döntés. Üres a tábla, ez nem fogja az önbizalmat javítani így.
7 hónapja
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Ugy tunik, ha reggelig jatszunk, ma akkor sem csinalunk pontot.
7 hónapja
kijo New Orleans Saints 333
Beleütöttek a passzba...
zolten
Az ám!
7 hónapja
zolten Green Bay Packers 228
Beleütöttek a passzba...
7 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ezt mèg megúsztuk.
MC12
Nem a védelmen múlt most.....

7 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 867
Ezt mèg megúsztuk.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
7 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
oh boy