Houston Texans - Indianapolis Colts

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A meccs utan raknam ki azt az edzot, aki 4.negyed elejen, 21 pontos hatranyban 3 es 8ra kozepen futtat.
Stez
Mi van, ha megrakta a Colts W-t 21-el? 😉
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mills nem tudja a playbookot, az fix.

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A meccs utan raknam ki azt az edzot, aki 4.negyed elejen, 21 pontos hatranyban 3 es 8ra kozepen futtat.

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Persze, alap. De nehez lenyelni ezt a keseru pirulat.

több mint 2 éve
Lewiskecs Indianapolis Colts 63
Úgy értettem , hogy változtatni mi nem tudunk rajta.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Olyan mintha direkt elcsesznénk a futásokat hogy passzolni kelljen.
Baba Yaga
Mindegy szerintem. Ez a meccs komolytalan, az egvilagon semmilyen tanulsagot sem lehet belole levonni semmit illetoen, annyira rossz ez a Houston hetek ota.

Viszont elso korunkbe kerult, mivel ezzel meglesz elvileg a kondicio, es aktivalodik az elso kor a Wentz-csereben.
Stez
Szerintem ezt enged el. Csak akkor nem ment volna az első kör ha Wentz lesérül. Én szerintem eleve 2 évvel kalkuláltak.
Lewiskecs
Az a baj, hogy nem tudom, mert hiaba vannak jo meccsei, fontos pillanatokban annyira ovodas es alapveto hibai es baromsagai vannak lassan 30 evesen, amibol tudod, hogy ez a gyerek iszonyat buta. Nekem meg szemelyes heppem es elvarasom egy iranyitonal, hogy ertse, lassa, mi tortenik a vedelemben, tudjon ra reagalni, egyebkent pedig legyen pontos.

Hiaba vannak gyozelmeink, en meg Riversszel is sokkal jobban szerettem nezni a tamadosort.

Ugyhogy sajnos nem tudom lenyelni tovabbra sem ezt a Wentz-agymenest. Ha kiegyensulyozott es jo lenne, talan menne, de nagyon hullamzo.

Es ez az elso kor most nagyon kellett volna.

több mint 2 éve
Lewiskecs Indianapolis Colts 63
Olyan mintha direkt elcsesznénk a futásokat hogy passzolni kelljen.
Baba Yaga
Mindegy szerintem. Ez a meccs komolytalan, az egvilagon semmilyen tanulsagot sem lehet belole levonni semmit illetoen, annyira rossz ez a Houston hetek ota.

Viszont elso korunkbe kerult, mivel ezzel meglesz elvileg a kondicio, es aktivalodik az elso kor a Wentz-csereben.
Stez
Szerintem ezt enged el. Csak akkor nem ment volna az első kör ha Wentz lesérül. Én szerintem eleve 2 évvel kalkuláltak.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Olyan mintha direkt elcsesznénk a futásokat hogy passzolni kelljen.
Baba Yaga
Mindegy szerintem. Ez a meccs komolytalan, az egvilagon semmilyen tanulsagot sem lehet belole levonni semmit illetoen, annyira rossz ez a Houston hetek ota.

Viszont elso korunkbe kerult, mivel ezzel meglesz elvileg a kondicio, es aktivalodik az elso kor a Wentz-csereben.

több mint 2 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Olyan mintha direkt elcsesznénk a futásokat hogy passzolni kelljen.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
12 perc labdabirtoklás az első negyedben, ez az amire elélvezek.
KeyG
Es ebbol kemeny het pont jott ossze.

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 030
12 perc labdabirtoklás az első negyedben, ez az amire elélvezek.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát eddig a turnover csatát nyerjük.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
Szép estét! GO COLTS!!!
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
19:00


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal