Houston Texans - Jacksonville Jaguars

több mint 2 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Szerintem ez egy rossz hozzaallas. Pont hogy 2-4 meccset vinni kell egy oregnek, a fiatal szokja a legkort. Elso evben kurvamindegy az eredmeny. Tanulja a jatrkot, aklimatizalodjon. De nalunk mindig egybol mindenkinek meg kell valtani a vilagot. Baromi nagy szerencsenk, ha TL nem torik meg es ezekbol csak erosebb lesz, de celszerubb lenne inkabb epiteni mint a pofonokkal megedzeni. Nekem ez a velemenyem
több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
és kajak odaraktak egy vigyorgó D. Watsont miközben mellette a sexual harrasmentet feliratozták?
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 548
Most az a legfontosabb, hogy a 2. Félidőre úgy jöjjön ki Trevor, hogy ezt a 2 int-et elfelejti és megmutatja mit tud.
Aztán majd amikor visszanézik a meccset az edzőkkel, akkor ki kell elemezni, de ezt a terhet most bent kell hagyni az öltözőben 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mit is mondtal IK?
Kurvara kellett volba bajusz. Lehetsz csodagyerek, de Mahomi se volt melyvizben egybol. Pont erre kellett volna megtartani Gardnert.
Ppistike
Gabbert meg Bortles is megtanult úszni McCown meg Henne mögött...
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mit is mondtal IK?
Kurvara kellett volba bajusz. Lehetsz csodagyerek, de Mahomi se volt melyvizben egybol. Pont erre kellett volna megtartani Gardnert.
Ppistike
De most mivel lenne jobb, ha O lenne benn? Nem hiszem, hogy tudna mit tanitani Trevornak. Beathard is jobb volt nala, nem orulnek, ha ma o kezdett volna. Had szolkja Trevor, boven van meg ideje.

Szerkesztette: winston
több mint 2 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Mit is mondtal IK?
Kurvara kellett volba bajusz. Lehetsz csodagyerek, de Mahomi se volt melyvizben egybol. Pont erre kellett volna megtartani Gardnert.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trevor már nem kell tankolni 1/1-re....
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
hat ez csunya volt
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Tyrod Johnson heló
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezert lett volna jo ha marad bajusz. O vegig nyomas alatg jatszott szar fallal. Tanithatta volna Trevorkat, hogy ezt a szart hogy kezelje. Sirkan feldobhatna az eves bevetele bizonyos szazelekat egy uj o falra, mert ez a moslek, ami mar evek ota van szanalmas
Ppistike
Ha Minshewnak bármire is meg kell(ett volna) tanítania Trevort, rossz embert draftoltunk 1/1-re...

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Ezert lett volna jo ha marad bajusz. O vegig nyomas alatg jatszott szar fallal. Tanithatta volna Trevorkat, hogy ezt a szart hogy kezelje. Sirkan feldobhatna az eves bevetele bizonyos szazelekat egy uj o falra, mert ez a moslek, ami mar evek ota van szanalmas
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ruki miszték.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondatok, amiket nem hittem volna, hogy ma leírok: "Chris Conley, gyere vissza!"
Ja jó hát ilyen elit TE-kel könnyű
Jakehomer
Érdekes, kb olyan öröm volt nálatok amikor elment, mint Ace Ventura lépett le a szerzetetektől. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Mikor jön Minsh oh wait
Jakehomer
Nem Mr. 1/1-el van eddig baj.
iktriad
Ja jó hát ilyen elit TE-kel könnyű

Perception is reality.
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Lehet csak en neztem regen tetmeccset, de Lawrence nagyon gyorsnak tunik, minden tekintetben. (minden mas szornyu kb eddig)
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 548
Manhertz elkapott TD, wow, ezt nem láttam jönni 😀
npetiii
Ezt szerintem senki sem, kellemes meglepetés 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Manhertz TD - LOL

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Manhertz elkapott TD, wow, ezt nem láttam jönni 😀

több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 548
Látom a védelem tavaly óta nem javult...
Valaki szóljon már nekik, hogy meccs van!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mikor jön Minsh oh wait
Jakehomer
Nem Mr. 1/1-el van eddig baj.
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Mikor jön Minsh oh wait

Perception is reality.
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
ezzel a védelemmel hosszú egy szezon lesz ez
több mint 2 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Katasztrófa... ez a hullagyenge Texans kicsinál minket egy negyed alatt, mert elkövetünk minden bénázást, amit csak lehet...

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hol volt ez a Chris Conley tavaly?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem baj, ez még csak a 4. előszezonmeccs...