Indianapolis Colts - Houston Texans

több mint 9 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Davis-t megverték picit. Mennyire jó CB ő? Elég rég lestem Colts meccset 😀kristóf17
egyszer verték meg 3 meccsen .. nem rossz azszf61
na megnéztem:
54.7-es passer rating-el dobnak rá az idén

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 9 éve
Szlartibartfaszt Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 53
Nem hiszem hogy ma este különösebb problémáink lesznek de ez a teljesítmény édes-kevés lesz az elkövetkezőkben. Ha ilyen formában megyünk Dallas-ba abból az év legnagyobb zakója lehet (pedig már van kettő nagyon csúnya L), és sanszos hogy Wild Card körben elhasalunk, ami visszalépés lenne tavalyhoz képest, miközben kulcsemberek dőltek ki az offense-ből (Allen, Wayne, Bradshaw), de az utóbbi hetekben az offense egyáltalán nem domináns, ami leginkább a gyenguska támadófalnak tudható be.
A védelem jól teljesít egész addig amíg egy normális támadóegységgel szembe nem kerülnek akkor jön legalább 30 pont (kivéve Baltimore meccs),. Még egyszer mondom, nem látom a fejlődést tavalyhoz képest (akkor egyébként megvertük a SB résztvevőket plusz a 49-erst, idén a közelében se nagyon voltunk ilyen bravúrnak)
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Davis-t megverték picit. Mennyire jó CB ő? Elég rég lestem Colts meccset 😀kristóf17
idén nagyonjó szezonja van

több mint 9 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Davis-t megverték picit. Mennyire jó CB ő? Elég rég lestem Colts meccset 😀kristóf17
egyszer verték meg 3 meccsen .. nem rossz az

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 9 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Davis-t megverték picit. Mennyire jó CB ő? Elég rég lestem Colts meccset 😀kristóf17
Évi 9 milliónyira😊

több mint 9 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 251
Én meg ha legalább eljutnának FGig legalábbswatt99
Alakul a kérésed eddig

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 9 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Davis-t megverték picit. Mennyire jó CB ő? Elég rég lestem Colts meccset 😀
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
talán az első elkapás ma Davis mellett

több mint 9 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
azért 1-2 td-t még fel kéne pakolnidugo1993
Watt miatt sok az extra blokkoló .. nem egyszerű

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
azért 1-2 td-t még fel kéne pakolnidugo1993
Még van másfél negyed rá.

Amúgy nincs könnyű helyzetben Luck és az elkapók. Gyak. 7-8 emberrel védjük Luckot, és 2-3 ember megy route-okra mindössze. Így azért problémás üres embert találni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Én meg ha legalább eljutnának FGig legalább
több mint 9 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 251
Azért egy legalább 9 pontos vezetésnél nyugodtabb lennék... 😕

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
azért 1-2 td-t még fel kéne pakolni

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
apppám...Trent 😀

több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 734
Az mindenkinél úgy van hogy a reklámok tűélesek és nem röcög a kép, de amint a meccs folytatódik széthullik az egész a francba ???szf61
Streamnál ez az alap.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Az mindenkinél úgy van hogy a reklámok tűélesek és nem röcög a kép, de amint a meccs folytatódik széthullik az egész a francba ???szf61
nem nálam jó minden
 www.vipleague.me/american-football/268036/1/houston-texans-vs-indianapolis-colts-live-stream-online.html
több mint 9 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 251
Amúgy egy rookie irányító 3 éve már PO-ba vitte a csapatot mikor 2 irányító kisérült előtte 😀 csak úgy mondomsamu09
Akkor vagy 11-3-nál vagy hol vette át a csapatot, onnan azért nem olyan nehéz. 😊 Idén ha minden meccset nyertek, beleértve ezt is, akkor is max. 10-6 lehet. Ha a Colts veri a Jags-et, akkor csoportgyőztes. A wild cardhoz nem biztos, hogy elég lehet idén a 10-6.peterk2005
A Jagset vertük 😊 szerintam a Titansre gondoltál 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 9 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Az mindenkinél úgy van hogy a reklámok tűélesek és nem röcög a kép, de amint a meccs folytatódik széthullik az egész a francba ???

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy egy rookie irányító 3 éve már PO-ba vitte a csapatot mikor 2 irányító kisérült előtte 😀 csak úgy mondomsamu09
Akkor vagy 11-3-nál vagy hol vette át a csapatot, onnan azért nem olyan nehéz. 😊 Idén ha minden meccset nyertek, beleértve ezt is, akkor is max. 10-6 lehet. Ha a Colts veri a Jags-et, akkor csoportgyőztes. A wild cardhoz nem biztos, hogy elég lehet idén a 10-6.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
na így még Wernernek is megy a sack

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Amúgy egy rookie irányító 3 éve már PO-ba vitte a csapatot mikor 2 irányító kisérült előtte 😀 csak úgy mondomsamu09
Az lehet csak nem úgy tűnik a bemutatkozás hogy ez most is így lesz de azért hátha...
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Amúgy egy rookie irányító 3 éve már PO-ba vitte a csapatot mikor 2 irányító kisérült előtte 😀 csak úgy mondom
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
3. offsidet jó hogy észrevették...
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Itt valami hatalmas hibát kell elkövetnünk, hogy ne húzzuk be ezt a meccset.
Ami magunkat ismerve félelemre ad okot...bobi0092
Látens Pats fan 😛 Hibátlanul játszunk, csak aljasan, elhitetjük hogy van esélyük aztán megmutatjuk mégsem 😀

több mint 9 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 251
Itt valami hatalmas hibát kell elkövetnünk, hogy ne húzzuk be ezt a meccset.
Ami magunkat ismerve félelemre ad okot...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.