Indianapolis Colts - Jacksonville Jaguars

több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Mack jó lenne ha ma nem negatív yardot hozna...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért nem véletlen neveztek el róla egy szállodaláncot!!!!
bobi0092
Andrew Luck szalloda?

több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Azért nem véletlen neveztek el róla egy szállodaláncot!!!!

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Matt Barkley mar ket pontot hozott nekem!!!!!!!!!!

több mint 5 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Ez az!!! Működik a Duuuval zászló!...
Most tudtam csak bekapcsolódni és csak most raktam ki.
Jó szurkolást mindenkinek!
GO JAGS!!!

Dr NaJó
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Hooker....
Bence94
ez nem Hookere volt, hanem a cornere, aki mellett ugy ment el Moncrief, mint mellettem a lionel messzi
Stez
nyilván, de Hooker simán megcsinálhatta volna a tackle-t.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Köszönjük Moncriefet, HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHA
iktriad
nagyon szivesen, rohadjon meg nalatok, kivanom nektek

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hooker....
Bence94
ez nem Hookere volt, hanem a cornere, aki mellett ugy ment el Moncrief, mint mellettem a lionel messzi

több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Extra ponton meg beugrunk baszki 😀 Kabaré 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Hooker....
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszönjük Moncriefet, HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHA
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Gyöngyörű védekezés... jézusom...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Nesze Stez, őt kukáztátok ki.
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Moncrief 😀 😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
AZert neha olyan kuki iden Luck, sokszor a rovid biztopsat dobja meg, nem is probalkozik.
Stez
nem lattam h volt-e mas hosszabb uton uresen, de gyorsan is dobta Luck. 10bol 9 CB nem vitte volna igy le Ebront, Ramsey jol olvasta a playt es brutal sebesseggel jott hatulrol.
engem a 2.es 8-ra hivott futas zavart inkabb tomott box ellen...
Borbinho
igen, ott lett elkurcsizva, mert a harmadik hivas az egy 5 yardos jatek volt, mert amugy ha a szereles nincs meg, akkor is odaert a DB.
de azert azzal en szamolok is, h ma a futas nem lesz jo, az a Jax fronthet meg mindig eros

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Matt Barkley mar egy pontot hozott nekem fantasyben!!!!!!!!!!!!

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
AZert neha olyan kuki iden Luck, sokszor a rovid biztopsat dobja meg, nem is probalkozik.
Stez
nem lattam h volt-e mas hosszabb uton uresen, de gyorsan is dobta Luck. 10bol 9 CB nem vitte volna igy le Ebront, Ramsey jol olvasta a playt es brutal sebesseggel jott hatulrol.
engem a 2.es 8-ra hivott futas zavart inkabb tomott box ellen...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Nah most írná ki a Madden: Capitalize: Get a Safety for XP and Confidence...

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
AZert neha olyan kuki iden Luck, sokszor a rovid biztopsat dobja meg, nem is probalkozik.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mi sem túloztuk el ...
bobi0092
ez clutch play volt Ramseytol, ha nincs meg a tackle akk valszeg first down. kar erte, nem volt rossz elkepzeles

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Az Special teeeeaaaam

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Mi sem túloztuk el ...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Telvin Smith kezd egyre nagyobb probléma lenni védelemben. Idén egyre borzasztóbban játszik sajnos.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
dios mio, mi volt az elkepzeles? jobb oldalt ket WR + egy TE volt, egy off cover-ben levo CB-re meg egy LB-re aki egyertelmu blitzen volt. azt hittem Borszesz is ezt nezte, es athivta a playt. erthetetlen
Borbinho
Bortlesnek is szóltak, hogy már jövőre tankolunk.
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
dios mio, mi volt az elkepzeles? jobb oldalt ket WR + egy TE volt, egy off cover-ben levo CB-re meg egy LB-re aki egyertelmu blitzen volt. azt hittem Borszesz is ezt nezte, es athivta a playt. erthetetlen
Borbinho
Pörgeti az Offense az órát, hogyha a Defense pontot szerez náluk kevesebb idő maradjon hátra... amúgy tényleg totál érthetetlen volt...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.