Indianapolis Colts - Seattle Seahawks

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem baj igazabol, nyaron cserelunk Lawrence-ert, addigra bustkent mar atadolistan lesz. 🙂

több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 199
Hát, ahogy látom, Flowers tavalyról átmentette a "közelről nézem szigorúan, hátha elejti a labdát" formáját... :/
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mostmar Taylore vagy Pittmane legyen a td!
Stez
Pascal eltársat már meg se akarják dobni?
Az ő TDje már szart ér?
akdestroyer
Majd ha fantasyben nalam lesz, er. 😂

több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Ezt a meccset 21-10nel fejben feladta a csapat, a tamadosor legalabbis.
Borbinho
Ez a falon ment el.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ezt a meccset 21-10nel fejben feladta a csapat, a tamadosor legalabbis.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Mostmar Taylore vagy Pittmane legyen a td!
Stez
Pascal eltársat már meg se akarják dobni?
Az ő TDje már szart ér?

több mint 2 éve
Gator66 363
Komoly kétpontos a 20ason befejezni 😀
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hulye Paszkal, csak azert faultolr, hogy o kaphassa a TDt, es ne olyan, aki fantasyben nalam van!

több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Meglepodtem volna, ha nincs flag. 😀
Stez
Es egy ilyenre felallnak huddle-be... 😀 😀
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Meglepodtem volna, ha nincs flag. 😀

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mostmar Taylore vagy Pittmane legyen a td!

több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 569 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az komoly dpi volt tegyem a füledbe...
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ott a 4.!
Ha szerzünk még 1TD-t, úgy gondolom, nagyon nehéz dolga lesz a Coltsnak, ha nyerni akar.
akdestroyer
😀😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kenny egy csoda, de erthetetlen, hogy miert ot pakoljuk oda a 20 centivel magasabb gyerekre.

több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Gratula a Seahawksnak, ne higyjetek, hogy olyan kurva jok voltatok ma, mi voltunk nagyon szarok 😀
több mint 2 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Az a legfajdalmasabb, hogy az egyik, ha nem a legerosebb egysegunk mondta a legnagyobb csodot ma... Ha a fal csak egy kicsivel jobb, akkor siman partyban lennenk..
Bence94
Azt sokan elfelejtik, hogy ez a fal a liga egyik legjobb LTjevel volt elit. Ennyit szamitott Castonzo. Nelkule a fal egyaltalan nem elit.
Stez
Azérta LT kiesése nem magyarázza, a RT pencake utáni sack-et. Itt az egész egység árnyéka a tavalyi önmagának.
A mások oldalon a secondary-től nem vártunk sokat, de ma még a front7 is hígfos.
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Ott a 4.!
Ha szerzünk még 1TD-t, úgy gondolom, nagyon nehéz dolga lesz a Coltsnak, ha nyerni akar.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Week1 van, nem is értem miért csodálkozik itt bárki hogy valszeg kinyalunk 😀 amikor schedule-t hirdettek örültem hogy NFCs ellenfél jön. | Szerencsére a Titans is nyalókázik ma és Lawrence sem váltotta meg a világot a JAXnél |
bobi0092
Nem csodalkozom abszolut, azt viszont nem lattam jonni, hogy konkretan Reich bukja el nekunk a meccset. Minden evben ad ajandekba harom meccset kb az ellenfelnek, de azt hittem, hogy most meg nem lesz ekkora homaly. Ez nagyon idegesit.
Stez
Reich is wtf, de egy ennyire gyengen jatszo O-linenal nem tudsz mit kezdeni
Bence94
Lehet, de ha nem szorakozik el a fonok ot-hat drive-ot run run kezdessel 1-2 yardokert, akkor talan nem addig jutunk, ameddig. Ha latod, hogy a falad nem oke, nem nyomod ennyire agressziven a futast.

több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Az a legfajdalmasabb, hogy az egyik, ha nem a legerosebb egysegunk mondta a legnagyobb csodot ma... Ha a fal csak egy kicsivel jobb, akkor siman partyban lennenk..
Bence94
Azt sokan elfelejtik, hogy ez a fal a liga egyik legjobb LTjevel volt elit. Ennyit szamitott Castonzo. Nelkule a fal egyaltalan nem elit.
Stez
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a legfajdalmasabb, hogy az egyik, ha nem a legerosebb egysegunk mondta a legnagyobb csodot ma... Ha a fal csak egy kicsivel jobb, akkor siman partyban lennenk..
Bence94
Azt sokan elfelejtik, hogy ez a fal a liga egyik legjobb LTjevel volt elit. Ennyit szamitott Castonzo. Nelkule a fal egyaltalan nem elit.

több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Week1 van, nem is értem miért csodálkozik itt bárki hogy valszeg kinyalunk 😀 amikor schedule-t hirdettek örültem hogy NFCs ellenfél jön. | Szerencsére a Titans is nyalókázik ma és Lawrence sem váltotta meg a világot a JAXnél |
bobi0092
Nem csodalkozom abszolut, azt viszont nem lattam jonni, hogy konkretan Reich bukja el nekunk a meccset. Minden evben ad ajandekba harom meccset kb az ellenfelnek, de azt hittem, hogy most meg nem lesz ekkora homaly. Ez nagyon idegesit.
Stez
Reich is wtf, de egy ennyire gyengen jatszo O-linenal nem tudsz mit kezdeni
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Week1 van, nem is értem miért csodálkozik itt bárki hogy valszeg kinyalunk 😀 amikor schedule-t hirdettek örültem hogy NFCs ellenfél jön. | Szerencsére a Titans is nyalókázik ma és Lawrence sem váltotta meg a világot a JAXnél |
bobi0092
Nem csodalkozom abszolut, azt viszont nem lattam jonni, hogy konkretan Reich bukja el nekunk a meccset. Minden evben ad ajandekba harom meccset kb az ellenfelnek, de azt hittem, hogy most meg nem lesz ekkora homaly. Ez nagyon idegesit.

több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Az a legfajdalmasabb, hogy az egyik, ha nem a legerosebb egysegunk mondta a legnagyobb csodot ma... Ha a fal csak egy kicsivel jobb, akkor siman partyban lennenk..
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kiutjuk a Hawks korai pickjet, szep csavok vagyunk.

több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Week1 van, nem is értem miért csodálkozik itt bárki hogy valszeg kinyalunk 😀 amikor schedule-t hirdettek örültem hogy NFCs ellenfél jön. | Szerencsére a Titans is nyalókázik ma és Lawrence sem váltotta meg a világot a JAXnél |

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.