Indianapolis Colts - Seattle Seahawks

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Facepalm, koszi ezt is, Reich. Persze mutogassunk Bradyre.

több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Valaki homályositson fel pls, mi volt a szabálytalanság, nem értettem.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na ezert ki kell allitani Wilsont!

több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
ereztem geci, epp mar irtam, hogy trukkos punt lesz
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a baj, hogy checkdownokat is mindent benyelunk. Nem tudom, Eberflus is mire keszult.

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kuldi rendesen a blitzeket a Hawks, de eddig kifejezetten jol szabadul a lasztitol Wentz, bar eddig kb csak off platform passza volt 😀
Talan most a TDbe bele tudott picit allni, azt eleg szepen berakta tobb ember koze.

Ennel jobb elso 1.5 negyedet sztem elkepzelni se tudtunk vna Wentztol.

Kell az extra a deftol!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Remelem ez a TD felebreszti a vedelmet..
több mint 2 éve
Lewiskecs Indianapolis Colts 63
Azért még nincs vége.
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Ami meg feltunt nekem, hogy kurva lassan inditjuk el a playeket... De ez mar tavaly is problema volt, hogy allandoan kuzdunk a play clockkal. A ket tackle sincs a helyzet magaslatan.. Davenportnel meg azt mondom oke, varhato volt, de Smith nagyon meglep.. negativ ertelemben..
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ugy tunik, hogy a sracok hamar elintezik, hogy ne kelljen izgulni a meccsen... folytatjuk a mar 8 eves szokast, hogy az elso heten megadjuk a lehetoseget az adott ellenfelnek, hogy tokeletes szezont zarjon..
Bence94
Igazabol pont ezt vartam, ugyhogy nem ert meglepetes. Wilsont nem fogja tudni megallitani ez az egyseg.

Ami meglep, az Leonard teljes vaksaga. Folyamatosan teljesen szar jatekokat hiv.

több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
ugy tunik, hogy a sracok hamar elintezik, hogy ne kelljen izgulni a meccsen... folytatjuk a mar 8 eves szokast, hogy az elso heten megadjuk a lehetoseget az adott ellenfelnek, hogy tokeletes szezont zarjon..
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Van TE játékunk, mi történik?

*confused looking*
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Uristen de szanalmas. Play elott Leonard azt sem tudja, hol van, majd az o embere ugy gyalogolt be, hogy rossz volt nezni.

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
a futassal sem tudunk mit kezdeni egyelore... siman jonnek a 4-5 yardos futasok..
Bence94
Okereke sajnos teljesen vakon van eddig. Oke h coverben kva jo, de futas ellen hianyzik Walker egyelore.
Leonard se ismeri fel idoben eddig a playeket sajna.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
a futassal sem tudunk mit kezdeni egyelore... siman jonnek a 4-5 yardos futasok..
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ertem, hogy Brissettet nem dobaltatjuk, de amikor 1+3ert idekonyonyorgod a szivszerelem kubed, lehet, hogy egy kis tokot is bele kene tenned a hivasokba, es nem fosni passzjatekokat hivni.
Stez
Offseason nelkul nem konnyu. Meg az se segit h Wentz athivja a 2&8as passzt futasra mert latja h jon a blitz 😀

Eddig papirforma amit latunk, kezdve azzal h 3 yardrol field goalt rugunk 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ertem, hogy Brissettet nem dobaltatjuk, de amikor 1+3ert idekonyonyorgod a szivszerelem kubed, lehet, hogy egy kis tokot is bele kene tenned a hivasokba, es nem fosni passzjatekokat hivni.

több mint 2 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 358
3rd down sack és mi csináljuk? Mi van itt?!
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
3&out incoming
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az amúgy nem volt egy szar catch
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Wilson feldobta a semmibe, a DB azt sem tudta hol van, szerintem maga Lockett lepodott meg azon, hogy belehullott a kezebe a labda.

több mint 2 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 358
Az ott nem volt szar elkapás
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 203
Offseasonben Carson nézett pár Lynch-videót. 😀
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Hihetetlen.....
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Tipikus. A 3 es 4et megfogtuk, a 3 es 9et rohogve benyeljuk.
Stez
Te kinek szurkolsz tulajdonképpen? 😀
akdestroyer
A dontetlennek!
Stez
Stez, te szemet, tipszmikszute?!