Indianapolis Colts - Tennessee Titans

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Off: Luckról lehet tudni valami frisset? Kell e újra műteni? Vagy csak kezelik/pihenteti Európában (Németország?) illetve ha műtét a vége, akkor a:. el lett sietve mégis a visszatérése, gondolok itt amikor 40-50yardokat dobált , vagy b: a visszatérés során derült ki h mégse fullos?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
peterk2005
Saját kedvenceinkkel kapcsolatban kifejezetten bizakodó vagyok. Ha Melvint megtartjuk akkor pár darabra lenne a def a közepestől. Offense oldalon én adnék egy esélyt ennek a falnak, mert futni lehet mögöttük, a benyelt sackeknek meg sztem legalább fele Brissetten múlt. Bandival egész más lenne, kevésbé tömött box, még jobb futás, stb stb. Ezek miatt is 1.körben defbe húznék, vagy egy Patrick Willist / Kuechlyt vagy egy Von Miller / Khalil Mack szintű állatot reményeim szerint. AC/Mewhort/Kelly/Haeg/Clark sztem simán vállalható lenne ha egészséges mindenki. Bár Haeg RT-ben talán jobb is volt. Moncrief ma legalább odateszi magát,de én 6Millánál többet nem adnak neki évente. Draftolhatunk is helyére vkit, Lükének mindegy kinek dobál 😀
Borbinho
Nekünk további talent infúzióra van elsősorban szükségünk, szóval nekem tök mindegy milyen posztra jön valaki, csak kiemelkedő talent legyen belőle. És be is váljon. Free agency-n lesz pénzünk bőven, lehet ott is pótolgatni még ezt-azt. De ettől még messze vagyunk. Épp ma nézegettem a 2018-as draft class-t, nem tűnik valami kiemelkedőnek, cserébe viszont még rengeteg minden változhat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Eskü még élvezem is. Kb azt tudom elképzelni h Ballard minden meccs előtt mondja Paganonak, h félideig mutasd meg mit tudsz, utána ki lehet kapni, kell a jó draftpick. És minden meccsen jók is vagyunk félideig kb 2t leszámítva. Full bizakodó vagyok, jövőre jön Luck és 14-2 Championship meg minden. Csak a Jax def ellen évi 2x kiküldjük Jacobyt 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 798
Még tökünk sincs. Rem most végig megy a Colts, és TD lesz ebből a támadásból.
Nandito
Wrong 😊

Szinte minden meccsen van egy ilyen idén. Remélem 10 évre letudjuk ezeket egyszerre, mert hajhullasztó lesz, ha majd tétre megy és akkor is jönnek.
peterk2005
Ugyanmár ezt biztos direkt csinálják, így szerzünk jobb draft pozíciót, közben meg szoros meccseket játszunk. A kecske is jól lakik, káposzta is megmarad 😊
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Még tökünk sincs. Rem most végig megy a Colts, és TD lesz ebből a támadásból.
Nandito
Wrong 😊

Szinte minden meccsen van egy ilyen idén. Remélem 10 évre letudjuk ezeket egyszerre, mert hajhullasztó lesz, ha majd tétre megy és akkor is jönnek.
peterk2005
Mekkora mák már...
Paráztam, hogy Mariota ezt is intre dobja, de szerencsére nem.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Elindítottuk a Benny Hill Show-t.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Még tökünk sincs. Rem most végig megy a Colts, és TD lesz ebből a támadásból.
Nandito
Wrong 😊

Szinte minden meccsen van egy ilyen idén. Remélem 10 évre letudjuk ezeket egyszerre, mert hajhullasztó lesz, ha majd tétre megy és akkor is jönnek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Elindult a második félidő, figyelitek? 😊
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Még tökünk sincs. Rem most végig megy a Colts, és TD lesz ebből a támadásból.

Music City Miracle
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Titans-nek két dologra lenne szüksége, hogy ennél sokkal jobb lehessen. Bár ezt fölösleges is leírnom, nem mondok semmi újat: offense oldalon a fal - ami amúgy megvan -, jó és stabilan is működő futással, hozzá illeszkedő jó támadó sémával. Defense oldalon meg 1-2 kiemelkedő tehetség, amelyik megemelhetné az egész egységet.peterk2005
Ne haragudj peterk, általában élvezettel olvasom az írásaidat, de ez Coelho-i magaságokba ért. A Titans-t random kicserélheted a csapatok kétharmadára, és úgy is megállja a helyét.
uatu
Tisztában vagyok vele, Nándi edzői kritikájára jött csak ez ki belőlem. 😊

Fontosabb, hogy az utolsó sack tisztán ismét Brissetté volt. Tiszta blitz szitu, amit nem tudott olvasni. A fal ezt nem tudja megfogni, ide a QB esze kell(ene). Vagy tapasztalata, hívhatjuk aminek akarjuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Azért minden DL-t képesek vagyunk naggyá tenni 😊
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
peterk2005
Saját kedvenceinkkel kapcsolatban kifejezetten bizakodó vagyok. Ha Melvint megtartjuk akkor pár darabra lenne a def a közepestől. Offense oldalon én adnék egy esélyt ennek a falnak, mert futni lehet mögöttük, a benyelt sackeknek meg sztem legalább fele Brissetten múlt. Bandival egész más lenne, kevésbé tömött box, még jobb futás, stb stb. Ezek miatt is 1.körben defbe húznék, vagy egy Patrick Willist / Kuechlyt vagy egy Von Miller / Khalil Mack szintű állatot reményeim szerint. AC/Mewhort/Kelly/Haeg/Clark sztem simán vállalható lenne ha egészséges mindenki. Bár Haeg RT-ben talán jobb is volt. Moncrief ma legalább odateszi magát,de én 6Millánál többet nem adnak neki évente. Draftolhatunk is helyére vkit, Lükének mindegy kinek dobál 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
A Titans-nek két dologra lenne szüksége, hogy ennél sokkal jobb lehessen. Bár ezt fölösleges is leírnom, nem mondok semmi újat: offense oldalon a fal - ami amúgy megvan -, jó és stabilan is működő futással, hozzá illeszkedő jó támadó sémával. Defense oldalon meg 1-2 kiemelkedő tehetség, amelyik megemelhetné az egész egységet.

Mindenhol megvannak darabok belőle, de még hiányos a kép. Offense oldalon lehet, hogy tényleg edzői/szakmai váltás kellene. Defense oldalon LeBeau azért ott van a szeren, ott inkább azt az 1-2 igazi playmakert kellene megtalálni. Sok mindenesetre nem hiányzik, de mindig az utolsó darabkákat a legnehezebb megtalálni.
peterk2005
Ne haragudj peterk, általában élvezettel olvasom az írásaidat, de ez Coelho-i magaságokba ért. A Titans-t random kicserélheted a csapatok kétharmadára, és úgy is megállja a helyét.

Szerkesztette: uatu
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Titans-nek két dologra lenne szüksége, hogy ennél sokkal jobb lehessen. Bár ezt fölösleges is leírnom, nem mondok semmi újat: offense oldalon a fal - ami amúgy megvan -, jó és stabilan is működő futással, hozzá illeszkedő jó támadó sémával. Defense oldalon meg 1-2 kiemelkedő tehetség, amelyik megemelhetné az egész egységet.

Mindenhol megvannak darabok belőle, de még hiányos a kép. Offense oldalon lehet, hogy tényleg edzői/szakmai váltás kellene. Defense oldalon LeBeau azért ott van a szeren, ott inkább azt az 1-2 igazi playmakert kellene megtalálni. Sok mindenesetre nem hiányzik, de mindig az utolsó darabkákat a legnehezebb megtalálni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Élő képen nagyon jól lehetett látni hogy | a kommentátor szerint Sheard, én dagibbat láttam, Hankins volna a tippem | a DL gyönyörűen rányomta az LT-t Marioatara bull rush-sal. Én már amikor elengedte reménykedtem az INT-ben, amikor elesett az elkapó már majdnem elkönyveltem h droppolják a DB-k 😀...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Háát, visszanézve, ezt Mariota túldobta volna akkor is ha nem esik el az elkapó. Neki sincsenek jó napjai mostanság.

Szerk... Az ott térdnek néz ki 😕
peterk2005
Valószínűleg túl dobta, de akkor is parádés, hogy saját lábában elbotlik az elkapó. Edzői gond van itt, az a csoda, hogy 6-4-gyel állunk.

Hát igen, most már csőstül jön a baj...

Music City Miracle
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Első félidei védelem most is rendben! 😊 Mariota meg nem, szerencsénkre.
kristóf17
Nem Mariota gond, hanem az OC. Hova tűnt a futójáték? Miért nem pontos Mariota (2 meccs/6 int)?
Nandito
Na ennyire nem vagyok képben veletek kapcsolatban sajnos. Bár futás tényleg nulla ma. De nyugi, majd félidő után.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Háát, visszanézve, ezt Mariota túldobta volna akkor is ha nem esik el az elkapó. Neki sincsenek jó napjai mostanság.

Szerk... Az ott térdnek néz ki 😕

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Első félidei védelem most is rendben! 😊 Mariota meg nem, szerencsénkre.
kristóf17
Nem Mariota gond, hanem az OC. Hova tűnt a futójáték? Miért nem pontos Mariota (2 meccs/6 int)?

Music City Miracle
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Jesszusom, most meg elesik az elkapó. Ez mi, bakiparádé? Szánalmas a mai produkciónk.

Music City Miracle
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Első félidei védelem most is rendben! 😊 Mariota meg nem, szerencsénkre.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Engem az bosszant, hogy nem látok 1-2 mp-es passzjátékot egyáltalán Colts oldalon. Kell majd 1-2 hosszabb játék is, de fiatal QB-val nem 3+ másodperces játékokat kellene hívni. Bár nem tudom eldönteni, hogy vajon ez tényleg playhívás vagy csak Brissett ilyen lassú. Érdemes összehasonlítani. Az - eddig egyébként egyelőre nem is jól működő - Titans offense-el, Mariota-nak szinte nincs 3mp fölötti passza. Nálunk meg addigra áll bele kb. a pocketbe Brissett és akkor kezd el nézelődni...

Legyen akkor shotgun, vagy még több RB passz, vagy valami, mert folyton ott vannak Brissetten, ennyi idő alatt érthető is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 798
Most még egy int is... Hova tűnt az O??????
Nandito
A legjobb cornerünk lesérült úgyhogy ha futással nem is, passzokkal azért haladhattok.
Baba Yaga
De nem sérülésen kéne múlnia. Elvileg ennek az O-nak hasítania kellene, erre megy a szenvedés. Érthetetlen.
Nandito
Nem olyan rossz ez a Colts védelem, akik az első félidőkben rendszeresen jól teljesítenek. Általában az utolsó negyedre fogynak el, mint pl ellenetek is. Én most is erre (egy újabb szoros vereségre) számítok, a W meglesz nektek. Még ezenfelül is van három nyerhető meccsetek, legalább az egyik wildcard helyet simán megcsíphetitek 😊
több mint 6 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
Most még egy int is... Hova tűnt az O??????
Nandito
A legjobb cornerünk lesérült úgyhogy ha futással nem is, passzokkal azért haladhattok.
Baba Yaga
De nem sérülésen kéne múlnia. Elvileg ennek az O-nak hasítania kellene, erre megy a szenvedés. Érthetetlen.
Nandito
Majd a 2. félidőben. Ez a specialitásunk.
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Most még egy int is... Hova tűnt az O??????
Nandito
A legjobb cornerünk lesérült úgyhogy ha futással nem is, passzokkal azért haladhattok.
Baba Yaga
De nem sérülésen kéne múlnia. Elvileg ennek az O-nak hasítania kellene, erre megy a szenvedés. Érthetetlen.

Music City Miracle