Kansas City Chiefs - Denver Broncos

több mint 7 éve
Csita Dallas Cowboys 329
jutub link!  www.youtube.com/watch?v=SGXHBpSa5jw&feature=youtu.be
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Azt mondtak mostanaban nem fog szaladgalni. Lattam a security guyt futni utana. Kivancsi vagyok szabalyos tackle volt e a nezon.
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Lol nezo lett tackle ve.
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 540
Azt reméltem, hogy nagyon harapni fognak, mert ez az utolsó szalmaszál. De nem.
több mint 7 éve
Teabee Denver Broncos 716
ma mindenki (O, D, (talán ST), és az edző)szar. van ilyen. kár, h lényeges lenne a meccs
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Hasít az O#! 😀
xrace77
Sikerült Siemian legrosszabb napját a D legrosszabb napjával egyszerre összehozni eddig..



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 540
Hasít az O#! 😀
xrace77
Átérzem a helyzeteteket. Most nekünk sem 100as az O, sőt. De volt nekünk nem is olyan régen egy Skeltonunk, aki még ennyit se tudott.
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Ricsi még mindig a múltban él. Már 2016 van. 😀
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Hasít az O#! 😀
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 540
Na, inkább biztosabb helyről néztem infót
Travis Kelce
Height: 6-5 Weight: 260

Rob Gronkowski
Height: 6-6 Weight: 265
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Magasságra elvileg ugyanakkorák. Súlyban vszeg vmennyivel Gronk vezet, de nem hiszem, hogy tetemes lenne a különbség.
shagi0206
Aligha a méretbeli különbségek miatt lett Baby Gronk

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 540
Magasságra elvileg ugyanakkorák. Súlyban vszeg vmennyivel Gronk vezet, de nem hiszem, hogy tetemes lenne a különbség.
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Kalcy az a kc gronkja? Lol
gabistar
Baby Gronkként szokták nevezni 😊
ervinator
Nekem fullosnak tunik. Persze nem tudom mekkora. Lol.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Kalcy az a kc gronkja? Lol
gabistar
Baby Gronkként szokták nevezni 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Kalcy az a kc gronkja? Lol
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Ügyesen csináltunk egy lehetséges 3&1-ből 3&14-et, good job...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Alex futas lol
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nyilván Höri a legfelkészültebb szakkommentátor, aki 2004 óta volt a Sporttévén.

Márk messze nem a legrosszabb, aki elég rég óta nézi az NFL-t ahhoz, hogy emlékezzen Érdi Gáborra, az tudja. 😀
Kampman
En csak arra emlekszem hogy valaki aki vedo volt magyarazta ricsinek meg nezoknek a blokkolasi semat. Vagy gap eket. Sandor a bp wolf bol ha jol tudom. Es azt merte mondani hogy milyen jo ez a meccs mire ricsi a nezok biztos sok pontot akarnak latni. Mire sanyi mondta h o szereti a def csatakat. Mire ricsi mi a jo abban? Lol.
gabistar
A Ricsi-Sanyi pároson tényleg látszik néha, hogy szeretik magukat meg a futballhoz való hozzáállásukat primitívebbnek láttatni, mint amilyen valójában. Talán azért, hogy ezzel közelebb hozzák a közvetítés hangulatát a laikus nézőéhez, nem tudom.
Kampman
Sanyi nekem szimpi volt. Mert tudta mirol beszelt.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Nyilván Höri a legfelkészültebb szakkommentátor, aki 2004 óta volt a Sporttévén.

Márk messze nem a legrosszabb, aki elég rég óta nézi az NFL-t ahhoz, hogy emlékezzen Érdi Gáborra, az tudja. 😀
Kampman
En csak arra emlekszem hogy valaki aki vedo volt magyarazta ricsinek meg nezoknek a blokkolasi semat. Vagy gap eket. Sandor a bp wolf bol ha jol tudom. Es azt merte mondani hogy milyen jo ez a meccs mire ricsi a nezok biztos sok pontot akarnak latni. Mire sanyi mondta h o szereti a def csatakat. Mire ricsi mi a jo abban? Lol.
gabistar
A Ricsi-Sanyi pároson tényleg látszik néha, hogy szeretik magukat meg a futballhoz való hozzáállásukat primitívebbnek láttatni, mint amilyen valójában. Talán azért, hogy ezzel közelebb hozzák a közvetítés hangulatát a laikus nézőéhez, nem tudom.
több mint 7 éve
Teabee Denver Broncos 716
Raymond elnorwoodosodik
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nyilván Höri a legfelkészültebb szakkommentátor, aki 2004 óta volt a Sporttévén.

Márk messze nem a legrosszabb, aki elég rég óta nézi az NFL-t ahhoz, hogy emlékezzen Érdi Gáborra, az tudja. 😀
Kampman
En csak arra emlekszem hogy valaki aki vedo volt magyarazta ricsinek meg nezoknek a blokkolasi semat. Vagy gap eket. Sandor a bp wolf bol ha jol tudom. Es azt merte mondani hogy milyen jo ez a meccs mire ricsi a nezok biztos sok pontot akarnak latni. Mire sanyi mondta h o szereti a def csatakat. Mire ricsi mi a jo abban? Lol.

Mondta ezt egy vedot jatszo szakkomentator nak ricsi. Pont annak aKi tudta, hogy milyen nehez vedonek lenni. Es szerette nezni a szep tackle oket. Bp wolf jatekosa volt ha jol tudom. Lol.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 540
Sokszor elgondolkodom egyébként, hogy ilyen szinten simán mehetnék én is oda kommentálni, mert ennyit én is bőven tudok. Csak én figyelek is a meccsre 😊
shagi0206
Ja, 10millió ameikai foci szakkomentátor országa vagyunk.
xrace77
Én nem azt mondtam, hogy szakkommentátor lennék, hanem hogy ennyit én is tudnék, mint márk.
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Sokszor elgondolkodom egyébként, hogy ilyen szinten simán mehetnék én is oda kommentálni, mert ennyit én is bőven tudok. Csak én figyelek is a meccsre 😊
shagi0206
Ja, 10millió ameikai foci szakkomentátor országa vagyunk.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Nyilván Höri a legfelkészültebb szakkommentátor, aki 2004 óta volt a Sporttévén.

Márk messze nem a legrosszabb, aki elég rég óta nézi az NFL-t ahhoz, hogy emlékezzen Érdi Gáborra, az tudja. 😀
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Na, példának okáért, márk szerint most 1. kísérlet következik.
shagi0206
Fg kiserlet esetleg? Vagy nem?
gabistar
Ezt akkor mondta, mikor 2&15 volt, passzoltak 5 yardot, és így eljutottak a nyalókához. Arra mondta, hogy 1. down lesz.
shagi0206
Oh. Nincs szakkomentator? Vagy valaki? En nem tudom ki az a mark de eleg gaz ha ezt benezed. Kiveve ha ideges vagy tvben. Vagy igy ricsi el tudja nyomni. Lol.
gabistar
Ez a márk a "magyar Tom Brady". Vmelyik pesti csapat irányítója. A leginkább ellenszenves kommentátor mind közül. Legalábbis nekem.
shagi0206
Ok ha iranyito vagy akkor elegge benezte a nyalokat. Nem ugyanugy hasznaljak azt is otthon az o meccsein? Bar lehet a mit mondjak kenyszer miatt latta nyaloka akkor first down. Bar a szamot mar nem nezte.

Az is lehet igy nezte mint a tanarok van e aki figyel meg ilyenkor. Vagy vicces akart lenni. Lol. Ki a csapata bp wolf?

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 540
Sokszor elgondolkodom egyébként, hogy ilyen szinten simán mehetnék én is oda kommentálni, mert ennyit én is bőven tudok. Csak én figyelek is a meccsre 😊