Kansas City Chiefs - Denver Broncos

több mint 7 éve
Csita Dallas Cowboys 329
jutub link!  www.youtube.com/watch?v=SGXHBpSa5jw&feature=youtu.be
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 540
Na, példának okáért, márk szerint most 1. kísérlet következik.
shagi0206
Fg kiserlet esetleg? Vagy nem?
gabistar
Ezt akkor mondta, mikor 2&15 volt, passzoltak 5 yardot, és így eljutottak a nyalókához. Arra mondta, hogy 1. down lesz.
shagi0206
Oh. Nincs szakkomentator? Vagy valaki? En nem tudom ki az a mark de eleg gaz ha ezt benezed. Kiveve ha ideges vagy tvben. Vagy igy ricsi el tudja nyomni. Lol.
gabistar
Ez a márk a "magyar Tom Brady". Vmelyik pesti csapat irányítója. A leginkább ellenszenves kommentátor mind közül. Legalábbis nekem.
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Kubiak fullba nyomja a kretént.
xrace77
Ilyen időben inkább nem rúg 53-ról, OK, de akkor mi a fészkes fenéért nem lehetett 3rd-re megpróbálni FG távba jutni...

Mondjuk Siemian is észrevehette volna Sanderst eggyel korábban 5 helyett 10+ yardra....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Na, példának okáért, márk szerint most 1. kísérlet következik.
shagi0206
Fg kiserlet esetleg? Vagy nem?
gabistar
Ezt akkor mondta, mikor 2&15 volt, passzoltak 5 yardot, és így eljutottak a nyalókához. Arra mondta, hogy 1. down lesz.
shagi0206
Oh. Nincs szakkomentator? Vagy valaki? En nem tudom ki az a mark de eleg gaz ha ezt benezed. Kiveve ha ideges vagy tvben. Vagy igy ricsi el tudja nyomni. Lol.
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 540
Na, példának okáért, márk szerint most 1. kísérlet következik.
shagi0206
Fg kiserlet esetleg? Vagy nem?
gabistar
Ezt akkor mondta, mikor 2&15 volt, passzoltak 5 yardot, és így eljutottak a nyalókához. Arra mondta, hogy 1. down lesz.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Biztos, hogy ezt ilyenkor kell eljátszani?
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Kubiak fullba nyomja a kretént.
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Na, példának okáért, márk szerint most 1. kísérlet következik.
shagi0206
Fg kiserlet esetleg? Vagy nem?
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 540
Na, példának okáért, márk szerint most 1. kísérlet következik.
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Kik a magyar kommentatorok erre a meccsre? Richard biztos orulne ha ezt o vezetne v vezeti.
gabistar
Igen, ő van, meg márk. Legszivesebben lenémítva nézném, de akkor meg lehet már aludnék. Néha kell, hogy egy kicsit röhögjek/fogjam a fejem, hogy "és már megint".
shagi0206
Lol. En nem tudom oket hallgatni. Igy nem emlekszem csak arra h steelers az egy csunya csapat. Mert azt nem tudtam sokaig h miert. Mig valaki el nem mondta h amikor kijott akkor a kct a steelers elverte.

Miket mond mostanaban? Arra meg emlekszem minden meccsen kellett elmagyarazni mi a 1st down stb. Lol.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 540
Kik a magyar kommentatorok erre a meccsre? Richard biztos orulne ha ezt o vezetne v vezeti.
gabistar
Igen, ő van, meg márk. Legszivesebben lenémítva nézném, de akkor meg lehet már aludnék. Néha kell, hogy egy kicsit röhögjek/fogjam a fejem, hogy "és már megint".
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Kik a magyar kommentatorok erre a meccsre? Richard biztos orulne ha ezt o vezetne v vezeti.
több mint 7 éve
Teabee Denver Broncos 716
ez vicc
több mint 7 éve
Teabee Denver Broncos 716
Wolfe questionable, Webster out
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ok. Vitak elkerulese vegett. Csak azt akartam kihozni, h egy jo csapatbol kitettek es egy masik joba kerult. Meg kicsit orulok, hogy kap visszakapja amit adott elvettek smithtol. Persze eddzok stb. De akkor is megerdemelt megint egy jo csapatot azokutan h jol ratrafalt.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
+ azt hozzá kell tenni, hogy Kaep mit is csinál? Behívják neki a játékot. Passzjáték esetén ha az 1. számú kiszemelt elkapója nem megjátszható, akkor már indul futni. Mind1, hogy esélytelen a futásra is, az esetek túlnyomó részében nem is néz más opciót. Lassú az agya.
shagi0206
Kaep teljesen le lett építve 49ersben, más kezdtek el vele játszani, mint amiben jól mutatna és amellett se menjünk el, hogy gyakorlatilag nincs értelmes játékos már Friscoban. SB év után eléggé leépült a keret.

Smith-t jobb irányítónak tartom egyébként, pont azok miatt, amit ulpi említett, de nincs akkora különbség szerintem, mint azt sokan gondolnák.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Alex is jol futott mindig egyebkent. Csak megjegyzem, bar Kaep nyilvan jobb ebben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 540
+ azt hozzá kell tenni, hogy Kaep mit is csinál? Behívják neki a játékot. Passzjáték esetén ha az 1. számú kiszemelt elkapója nem megjátszható, akkor már indul futni. Mind1, hogy esélytelen a futásra is, az esetek túlnyomó részében nem is néz más opciót. Lassú az agya.
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 540
Amugy annak orulok h alex smith azutan ahogy kitettek az elozo csapatabol jobb helyre kerult. Meg hat kapernik is kapott ugyanebbol izelitot amit o altala muveltek smith el. Alig vartak h lregyen ok lecserelni kapre. Most meg fordult a vilag. Lol.
gabistar
Azért ez csalóka, mert Smith semmi extrát nem csinál, csak lemenedzseli a meccset. Van egy bika védelem mögötte, meg egy egész jó kis futójáték, plusz Kelce.

Kaep is jól mutatna ebben a Chiefsben véleményem szerint.
ervinator
Én nem így látom. A SB-os évükben a védelem durva volt a 49ersnél. Annyit hozzá tudott tenni Kaep, hogy jól ment neki a futás. De a következő évre a statisztikái drasztikusan csökkentek. Kiismerték. Ahhoz képest idén is relatív jó számokat hoz, de az is csalóka, mert azoknak a java már akkor történt, mikor brutál hátrányba voltak.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Smithnek van par extraja, mondjuk leggyorsabban szabadul a labdatol (2.5 maspodperc alatt, ami ligaelso), keveset hibazik, nem is kockaztat mondjuk semmit szinte.
De valoban ott 1/1en franchise QBt kerestek benne, az nem Alexejevics. Erre a jatekra alkalmas, ennyi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Amugy annak orulok h alex smith azutan ahogy kitettek az elozo csapatabol jobb helyre kerult. Meg hat kapernik is kapott ugyanebbol izelitot amit o altala muveltek smith el. Alig vartak h lregyen ok lecserelni kapre. Most meg fordult a vilag. Lol.
gabistar
Azért ez csalóka, mert Smith semmi extrát nem csinál, csak lemenedzseli a meccset. Van egy bika védelem mögötte, meg egy egész jó kis futójáték, plusz Kelce.

Kaep is jól mutatna ebben a Chiefsben véleményem szerint.
ervinator
Lehet de attol meg orulhetek hogy jo csapatba kerult. Ezt akartam kihozni. Meg alex is jo volt kap elott csak leserult ha jol emlekszem es nem kapta vissza az 1 spotot.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Amugy annak orulok h alex smith azutan ahogy kitettek az elozo csapatabol jobb helyre kerult. Meg hat kapernik is kapott ugyanebbol izelitot amit o altala muveltek smith el. Alig vartak h lregyen ok lecserelni kapre. Most meg fordult a vilag. Lol.
gabistar
Azért ez csalóka, mert Smith semmi extrát nem csinál, csak lemenedzseli a meccset. Van egy bika védelem mögötte, meg egy egész jó kis futójáték, plusz Kelce.

Kaep is jól mutatna ebben a Chiefsben véleményem szerint.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 540
Amugy annak orulok h alex smith azutan ahogy kitettek az elozo csapatabol jobb helyre kerult. Meg hat kapernik is kapott ugyanebbol izelitot amit o altala muveltek smith el. Alig vartak h lregyen ok lecserelni kapre. Most meg fordult a vilag. Lol.
gabistar
Egyék meg, amit főztek. Meg is érdemelték. Azt hitték, hogy majd örökre szól az, amit Kaep tud 😊 Futni, és ennyi. Vacak QB. Pryor is az volt, viszont neki elkapó poszton bejött az élet.
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Amugy annak orulok h alex smith azutan ahogy kitettek az elozo csapatabol jobb helyre kerult. Meg hat kapernik is kapott ugyanebbol izelitot amit o altala muveltek smith el. Alig vartak h lregyen ok lecserelni kapre. Most meg fordult a vilag. Lol.
több mint 7 éve
Teabee Denver Broncos 716
A Denver egyetlen esélye egy kevés pontos meccs lett volna, egy pontháborúban esélyük sincs, pláne nem úgy, hogy már most egy 14 pontos hátrányt kéne ledolgozni
Kampman
1x már levittük 7 pontra. elimináljuk Hillt meg Kelcet, és kész a PO
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
bunti a 34es jatekos ellen, ami nincs is. Nem kamu bunti


Állat vagyok, ami enni kér...