Kansas City Chiefs - Pittsburgh Steelers

több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
A Chiefs akkor szivta fel magat, mikor negativ merleggel alltak (3-4), azt nehezen viseltek. Azota csak nyernek.
Hozza kell tenni, hogy nincs igazabol hianyzo. Az oriasi elony manapsag. Egy-egy van, most Kelce peldaul,de liga szinten messze jol allnak.
illetve a vedelem ahogy legrosszabbol egyik legjobb lett, azt konkretan nem ertem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 197
Ez eddig osztálykülönbség van és nem is egy szintes....

Az O csakis akkor működik, ha no huddle-ban ötletszerűen nyomjuk, de ma még az sem megy. A Chiefs nagyon felszívta magát, hogy ma biztosítja, hogy benne legyen az első 2 csapatban.
több mint 2 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Menjen a picsába az egész edzői kar, Tomlinnal együtt.
Tibi76
mindenki nyugodjon le a picsaba, lehet hogy nem lesz negativ szezonja. 😁 mintha szamitana nekunk tul sokat.
gabor25
Ebből él évek óta…

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Tisztázzuk! Ingram el akart menni....az volt az indoka, hogy keveset játszik, de érdekes, akkor kért cserét, amikor éppen Kansasben kerestek Edge playát....nem is engedtük oda első körben, de máshova nem kellett. Hja, most picivel kevesebbet van a pályán, mint nálunk......ez van, nyilván a Chiefsnél a gyűrű lehetősége ott van, nálunk nem.
Klemó
de en jovore engedtem volna el. mert mi is kb akkor igazoltuk pont mostani esetekre.

hogy ha watt leserul. es ki a fraszt erdekel hogy el alart menni. ki birta volna ezt az evet nalunk. foleg hogy watt is volt es megint serult.

mi lett volna ha nem mi jatszuk a jo tett tunder szerepet? alairt igen, akkor februarban tertunk volna ra hogy ki mit akar nem ev kozben.

foleg hogy azert hoztuk mert nem volt minosegi cserenk lbk mogott.

most elengedtuk nekunk jobb lett? nem. akkor kit erdekel kibirta volna ezt a 4 honapot a pici lelke. ha meg nem utana mehetett volna ev vegen. mikor erdekelte a steelers hogy mit akart evkozben egy nem kezdo jatekos?

meg a kezdok sem nagyon hatjak meg a caapat vezetest. de ingram pici lelke miatt el kellett tradelni? ok. csinaljuk, de ev vegen, ne ev kozben, foleg hogy nem jott senki jo helyere.

Szerkesztette: gabor25
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Egyébként pont az edzői kar alkalmatlansága Witherspoon.....aki a csere után gyakorlatilag nem volt pályán....most meg az egyik legjobb DB a pályán.....

Watt pedig repedt bordával a pályán
Klemó
Watt érthetetlen. Ülnie kellene otthon a seggén, nem itt bohóckodni...
Szokol
Watt nelkul nem gyoztok. 😉
RedFive
Én nem értek hozzá, de úgy sejtem, hogy ma vele sem...
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Menjen a picsába az egész edzői kar, Tomlinnal együtt.
Tibi76
mindenki nyugodjon le a picsaba, lehet hogy nem lesz negativ szezonja. 😁 mintha szamitana nekunk tul sokat.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Egyébként pont az edzői kar alkalmatlansága Witherspoon.....aki a csere után gyakorlatilag nem volt pályán....most meg az egyik legjobb DB a pályán.....

Watt pedig repedt bordával a pályán
Klemó
Watt érthetetlen. Ülnie kellene otthon a seggén, nem itt bohóckodni...
Szokol
Watt nelkul nem gyoztok. 😉
RedFive
A Watt a fizikaban is a teljesitmeny mertekegysege. Logikus.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 197
Tisztázzuk! Ingram el akart menni....az volt az indoka, hogy keveset játszik, de érdekes, akkor kért cserét, amikor éppen Kansasben kerestek Edge playát....nem is engedtük oda első körben, de máshova nem kellett. Hja, most picivel kevesebbet van a pályán, mint nálunk......ez van, nyilván a Chiefsnél a gyűrű lehetősége ott van, nálunk nem.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 281 — maci faszán vitézkötés
Egyébként pont az edzői kar alkalmatlansága Witherspoon.....aki a csere után gyakorlatilag nem volt pályán....most meg az egyik legjobb DB a pályán.....

Watt pedig repedt bordával a pályán
Klemó
Watt érthetetlen. Ülnie kellene otthon a seggén, nem itt bohóckodni...
Szokol
Watt nelkul nem gyoztok. 😉

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
1940 óta nem volt ilyen. Tomlin legalább ezzel beírta magát a történelembe.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hozzuk be Rudolpfot HM-re
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Esküszöm baszd meg, mióta nézem, Haley volt a legjobb OC-nk...
Szokol
haley volt az oka h big ben meg el es mozog. es hogy megtanult jobban dobni es az egyeduli, aki azzal kezdte kb karrierjet nalunk hogy hiszti krisztit. big bent megtanitotta uj dolgokra, dink and dunk.

es nem abbol elt meg ben, hogy ide oda rohangalt, majd feldobta a labdat.

ez utan lett sokoldalu az off jateka, megha gazabb hivasokkal is de top 10 off unk volt. killer b. utana munchak jo fal.

3 oc kb es most mink maradt? gaz off. meg jo hogy azert kuldtunk el oc kat hogy jobbak legyunk leszunk. bejott.

vagyis nem. 😋
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 281 — maci faszán vitézkötés
jo hogy kb ingyen odaadtuk ingram et. igy watt is jatszhat repedt bordakkal. thx tomlin we need volunteers not hostages. we need players not injured players.

vagy elmondhatnak h miert engedtuk igy el...6 kor megerte. 🧐
gabor25
Motivacios coach.
Ingramnak. ☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Egyébként pont az edzői kar alkalmatlansága Witherspoon.....aki a csere után gyakorlatilag nem volt pályán....most meg az egyik legjobb DB a pályán.....

Watt pedig repedt bordával a pályán
Klemó
Watt érthetetlen. Ülnie kellene otthon a seggén, nem itt bohóckodni...
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 197
Egyébként pont az edzői kar alkalmatlansága Witherspoon.....aki a csere után gyakorlatilag nem volt pályán....most meg az egyik legjobb DB a pályán.....

Watt pedig repedt bordával a pályán
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Már hibáznak..jön a comeback a 2. félidőben

Szerkesztette: steelwolf
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A falunkat minden alkalommal 1 yardra betolják, erre pitch játék.....lerugnám a kabinjából ezt a faszt....
Klemó
romo azt mondta jo jatekot hivott
csak most nem jott ossze. mert ingram okosan kikerulte a blokkot. pl. stb
több mint 2 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Menjen a picsába az egész edzői kar, Tomlinnal együtt.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Esküszöm baszd meg, mióta nézem, Haley volt a legjobb OC-nk...
Szokol
Nekunk nem. Bar azt szerettem, mikor a meccset egy onside kickkel kezdte. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Szuper ez a Big Ben farewell tour, csak ne minden héten ezt küldené a kedves nfl az arena4-re


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ingram eleg jo igazolas volt.
ulpianus
Kitanulra a szakmát Watt mellett!
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
jo hogy kb ingyen odaadtuk ingram et. igy watt is jatszhat repedt bordakkal. thx tomlin we need volunteers not hostages. we need players not injured players.

vagy elmondhatnak h miert engedtuk igy el...6 kor megerte. 🧐

Szerkesztette: gabor25
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 197
A falunkat minden alkalommal 1 yardra betolják, erre pitch játék.....lerugnám a kabinjából ezt a faszt....
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Esküszöm baszd meg, mióta nézem, Haley volt a legjobb OC-nk...
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Ingram eleg jo igazolas volt.


Állat vagyok, ami enni kér...