Konferenciadöntők

1 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Eredménykövetős szabályzat: szexuális tartalmú képek meg egyéb off csak a félidőben és garbage time-ban!

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
Allen te idióta, komolyan ennyire hülye nem lehet valaki????
Rutintalan, beszari.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Megint leugrottam a beachre, kérdezősködni, nyerhet-e a Bills...

Chargers LT
háde cuki vagy...mondd csak, hogy hívnak? 😀
petey
erről jut eszembe:

hogy hívják a csajt aki nem szop?
.
.
.
.
.
.
.
sehogy

több mint 3 éve
Gabor81 803
azta, két profi is eredménykövetőzik, grat!
500 méterre innen dolgoztam 😊
r.baggio
Akkor eltalaltam en is. Mia FL? Csak mert nem tudom ki MIT tippelt meg. Csak h ketten eltalaltak. Es azt nem h ki AZ a ketto. 😁
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
És szól a Sandstorm a stadionban, ez igen.
EasyGhost
tökéletes stadionzene.

bár ha még nem hallottál 80 ezer részeg németet dúdolni a maria (i like it loud-ot) nem is éltél

több mint 3 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Megint leugrottam a beachre, kérdezősködni, nyerhet-e a Bills...

Chargers LT
Láttam, ott voltam.
Legközelebb azért húzd fel a gatyád
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Megint leugrottam a beachre, kérdezősködni, nyerhet-e a Bills...

Chargers LT
háde cuki vagy...mondd csak, hogy hívnak? 😀

több mint 3 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 358
Megint leugrottam a beachre, kérdezősködni, nyerhet-e a Bills...

Chargers LT
Tul kicsik a kannak....
Kájzerszóze
azért bevizsgálnám biztos ami biztos
több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
És szól a Sandstorm a stadionban, ez igen.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Megint leugrottam a beachre, kérdezősködni, nyerhet-e a Bills...

Chargers LT
Tul kicsik a kannak....



több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
ez az időkérés is fájhat még...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Miert kert idot Reid amugy?
Kájzerszóze
A time management az o kriptonitja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Td kell....

Miert kert idot Reid amugy?
Kájzerszóze
spags kérte mert vmi nem tetszett
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Se a f1et már...
Sifur
A dakart is Mr. Dakar nyerte. Es lehet megint Brady nyeri a SBt. De nekem ez oriasi teljesitmeny, neked uncsi. Megertem, de en orulok ha Bills ma nyer. Mert oriasi sztori lenne, es megerdemlik.
ulpianus
Elismerem a teljesítményt, első évben Mahomes olyanokat csinált hogy rögtön top2 irányító, és még mindig ott van a top2ben, nekem a mondással van baj, a foci az amit 22 ember játssza és mindig a németek nyernek... Nflben meg a Pats és most a KC re át lehet ültetni, mert top 2 QBvel aláírtak egy tökéletes szerződést, a top WRek az ő passzaikat akarják majd, akár kevesebb pénzért, Andy az agy ott van... Egyszerűen ezt nem lehet megtörni megint pár évig ez zavar, de múlt héten megtettem a SB győzelmet, szóval ha a kiszámíthatóság nem is tetszik, pénzem lesz...
Sifur
Bell is mellette akar futkosni! 🤣🤣
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Megint leugrottam a beachre, kérdezősködni, nyerhet-e a Bills...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Td kell....

Miert kert idot Reid amugy?



több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Se a f1et már...
Sifur
A dakart is Mr. Dakar nyerte. Es lehet megint Brady nyeri a SBt. De nekem ez oriasi teljesitmeny, neked uncsi. Megertem, de en orulok ha Bills ma nyer. Mert oriasi sztori lenne, es megerdemlik.
ulpianus
Azért ahhoz idén az is kellett, hogy a Toyotás csávónak 16 defektje volt, három nap alatt. Elég nagy szopóroller...
Cypress
Hat kell neki abroncsot rakni az autojara... A nagyok egyszeruen csalnak, es van is belole nehany gyurujuk. 😛

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Bár szerintem Allennek innen csak lefele van, a védelem viszont nem volt valami jó. Ha őket fel tudnák jövőre turbózni, az lehetne szintlépés.
Cruyffista
hittük már Sanchezt is anno az afc east új királyának, nem is olyan rég
r.baggio
Hah 😀 Egyébként jó lesz ő hosszútávon, csak ez a top5 QB kép amit most felépített a közvéleményben, hamar le fog dőlni top10-15-re érzésem szerint. Kb Prescott szintje.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yeldon Jags Power
Heisman
Megérte anno 2. körben vinni. Ja nem.
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Se a f1et már...
Sifur
A dakart is Mr. Dakar nyerte. Es lehet megint Brady nyeri a SBt. De nekem ez oriasi teljesitmeny, neked uncsi. Megertem, de en orulok ha Bills ma nyer. Mert oriasi sztori lenne, es megerdemlik.
ulpianus
Elismerem a teljesítményt, első évben Mahomes olyanokat csinált hogy rögtön top2 irányító, és még mindig ott van a top2ben, nekem a mondással van baj, a foci az amit 22 ember játssza és mindig a németek nyernek... Nflben meg a Pats és most a KC re át lehet ültetni, mert top 2 QBvel aláírtak egy tökéletes szerződést, a top WRek az ő passzaikat akarják majd, akár kevesebb pénzért, Andy az agy ott van... Egyszerűen ezt nem lehet megtörni megint pár évig ez zavar, de múlt héten megtettem a SB győzelmet, szóval ha a kiszámíthatóság nem is tetszik, pénzem lesz...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Erősen gondolkodom, hogy ennél a kommentnél miért kellett a szerkesztés gombra kattintanod?
iktriad
Mert kétszer szerepelt ugyanaz a kép az első verzióban.Cypress
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem Brady és nem Mahomes itt a kulcs... Mindenki őket szopkodja, tavaly Brady pont megmutatta hogy ha nincs személyzet lehetsz te univerzum GOAT nem lesz gyűrű... Mahomesnak is ha elfogy a csapat, nem lesz Andy Reid simán jön a silány idények... Azért imádkozok hogy Andy elfáradjon vagy a csapat szétessen, különben 3 4 KC gyűrű lesz a kövi 5 évben
Sifur
Brady-t lehet mázlinak nevezni. Hatodik körben egy girhes göthös gyerek, aki még lajhár lassú is. Kihúzták törölközőt hordani a frissen újraigazolt franchise QB mellé. Tízezerből egyet csókol homlokon a teremtő ilyenekből, és valószínűleg túl is becsültem az esélyeket. Ez mázli. De Mahomesért a kör végéből feltradeltek, átugorva a liga 2/3-át úgy, hogy volt egy korrekt kezdő irányítójuk. Kockáztattak, bejött, és most aratják a gyümölcsöt. Egy a kiegyensúlyozottságra épített ligában így lehet kiemelkedni.

Az európai foci ligákban bezzeg mennyire más az élet, nemde? Barcelona vagy Real? Nagyapáink is ezt latolgatták már. United vagy Chelsea? Na jó, esetleg a Pool? Milan vagy Inter? Esetleg Juve? Mennyi lehetőség, az ember feje bele is szédül. Mennyivel megnyugtatóbb a német helyzet, nem? Bayern és pont. Ritkán ugyan ott is belezavar valaki a képbe, de aztán hamar helyreáll a rend. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bár szerintem Allennek innen csak lefele van, a védelem viszont nem volt valami jó. Ha őket fel tudnák jövőre turbózni, az lehetne szintlépés.
Cruyffista
hittük már Sanchezt is anno az afc east új királyának, nem is olyan rég
r.baggio
ja úgy 10 éve? 😛
több mint 3 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Se a f1et már...
Sifur
A dakart is Mr. Dakar nyerte. Es lehet megint Brady nyeri a SBt. De nekem ez oriasi teljesitmeny, neked uncsi. Megertem, de en orulok ha Bills ma nyer. Mert oriasi sztori lenne, es megerdemlik.
ulpianus
Azért ahhoz idén az is kellett, hogy a Toyotás csávónak 16 defektje volt, három nap alatt. Elég nagy szopóroller...
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
AT&T Amy a reklámból, ő hogyhogy nem szerepel félidőben és garbage timeban a topikban? Itt mindenki meleg?
EasyGhost
1., azért közel sem bombázó ő
2., na vajon ki tudja még, hogy hol készült ez a kép? 😊


r.baggio
nálam 😊
dande
De ez csak a nyaralód, ugye, nem azt akarod mondani, hogy ebben a putriban laksz egész évben?
Assurbanapli
Nekem inkabb  www.bing.com/images/search?view=detailV2&ccid=HX2XV+vo&id=2A0B6933581566D71A8655ECB13E84C3D33B91CC&thid=OIP.HX2XV-voSZiOixihT-O1swHaFL&mediaurl=https%3A%2F%2F9b16f79ca967fd0708d1-2713572fef44aa49ec323e813b06d2d9.ssl.cf2.rackcdn.com%2F1140x_a10-7_cTC%2FJenna-Harner-png-1584291346.jpg&exph=798&expw=1140&q=sport+wpxi+crew+pittsburgh&simid=608040290269335112&ck=C716975BE4787572EC234947D71E9E6E&selectedindex=0&form=EX0023&adlt=demote&shtp=GetUrl&shid=5a1cf014-eb85-44fa-bfd5-7f8d5c3a10cc&shtk=VHVuZWQgSW46IFdQWEktVFYgaGlyZXMgc3BvcnRzIGFuY2hvciBkdXJpbmcgc3BvcnRzLWxlc3MgLi4u&shdk=Rm91bmQgb24gQmluZyBmcm9tIHd3dy5wb3N0LWdhemV0dGUuY29t&shhk=yAOWG%2F6JhRqYkYzz3feJ7%2B3fQ8Juy6nsSFb9ek0U8wQ%3D&shth=OSH.QYTmhMUWZZYS9e9IxEFHaQ

Meg o.  www.bing.com/images/search?view=detailV2&ccid=e1FlBph+&id=C5746F181CEB07B41F5CC72AFD029DB7A2411E28&thid=OIP.e1FlBph-mkEf57DGVN6kowHaJ4&mediaurl=https%3A%2F%2Fth.bing.com%2Fth%2Fid%2FR7b516506987e9a411fe7b0c654dea4a3%3Frik%3DKB5BoredAv0qxw&riu=http%3A%2F%2Fcelebshotattoos.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2018%2F12%2FGina-Carano-Thigh-Images.jpg&ehk=1NdWmj9YQW94CL1CD81QshqfylZARprJdd6o3V7cNkc%3D&risl=&pid=ImgRaw&exph=1366&expw=1024&q=gina+carano&simid=608043949519405877&ck=0C4C171334E78E4BBE5FF29F51FB454C&selectedindex=41&form=EX0023&adlt=demote&shtp=GetUrl&shid=acb5e018-2661-4b97-a0ed-e2f45cc2853f&shtk=R2luYSBDYXJhbm8gSG90IEJpa2luaSBQaWN0dXJlcyDigJMgU2V4eSBBbmdlbCBEdXN0IE9mIERlYWRwb29s&shdk=Rm91bmQgb24gQmluZyBmcm9tIGdsZWFtaW5nc3RhcnMuY29t&shhk=UwHp4zrErFzdBNOtRVvVfJEbm38v8eKVFR48NBA3GOw%3D&shth=OSH.UdO9tL9ljH6G2ADWc1CD8A
Gabor81
Gondolom Ő is szépen hozza a nézettséget a Mandalorinak 😉
Lucifer

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀