Konferenciadöntők

1 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Eredménykövetős szabályzat: szexuális tartalmú képek meg egyéb off csak a félidőben és garbage time-ban!

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Yeldon Jags Power

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Bár szerintem Allennek innen csak lefele van, a védelem viszont nem volt valami jó. Ha őket fel tudnák jövőre turbózni, az lehetne szintlépés.
Cruyffista
hittük már Sanchezt is anno az afc east új királyának, nem is olyan rég


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
AT&T Amy a reklámból, ő hogyhogy nem szerepel félidőben és garbage timeban a topikban? Itt mindenki meleg?
EasyGhost
cute but psycho
Löfli
AT&T Amy a reklámból, ő hogyhogy nem szerepel félidőben és garbage timeban a topikban? Itt mindenki meleg?
EasyGhost
1., azért közel sem bombázó ő
2., na vajon ki tudja még, hogy hol készült ez a kép? 😊


r.baggio
Azért nem olyan rossz látvány Vayntrub kisasszony ikreit nézegetni.

iktriad
Erősen gondolkodom, hogy ennél a kommentnél miért kellett a szerkesztés gombra kattintanod?
több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
MAHOMES... isten király szopjuk leeee, hát micsoda fordítás... Ő a GOAT, egyértelmű... Töketlen AFC, Pats dinasztia után jöhet a másik undor...
Sifur
Nyilvan nem lenne undor, ha a te csapatod lenne a broki jo oldalan.
Stez
Tudnák szurkolni a Patsnek és a KC is, első években még jó volt nézni, de amikor az esetek több mint 50%ba csak őket látjuk, undorító, tönkre vágják a ligát, ahogy a Merci a f1et...
Sifur
Megvolt az eselye sok-sok csapatnak, hogy ne a Pats draftolba Bradyt, vagy ne a KC Mahomesot. Ugyhogy mindenki csak magat okolhatja.
Stez
Nem Brady és nem Mahomes itt a kulcs... Mindenki őket szopkodja, tavaly Brady pont megmutatta hogy ha nincs személyzet lehetsz te univerzum GOAT nem lesz gyűrű... Mahomesnak is ha elfogy a csapat, nem lesz Andy Reid simán jön a silány idények... Azért imádkozok hogy Andy elfáradjon vagy a csapat szétessen, különben 3 4 KC gyűrű lesz a kövi 5 évben
Sifur
szimplán irígy vagy bocs 😉 😛
dande
Igazad van... Nem tudom miért vagyok ilyen irigy amikor ugyan azokat a csapatokat kell néznem semleges szurkolóként, a fele életem így telik el lassan... Lehet én vagyok rosszúl bekötve, de 3 4. nap után én nem tudom már ugyan azt enni
Sifur
Te Steelers szurkoló vagy és irigy vagy más csapatok sikerére? 😀
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
AT&T Amy a reklámból, ő hogyhogy nem szerepel félidőben és garbage timeban a topikban? Itt mindenki meleg?
EasyGhost
1., azért közel sem bombázó ő
2., na vajon ki tudja még, hogy hol készült ez a kép? 😊


r.baggio
nálam 😊
dande
De ez csak a nyaralód, ugye, nem azt akarod mondani, hogy ebben a putriban laksz egész évben?
Assurbanapli
Nekem inkabb  www.bing.com/images/search?view=detailV2&ccid=HX2XV+vo&id=2A0B6933581566D71A8655ECB13E84C3D33B91CC&thid=OIP.HX2XV-voSZiOixihT-O1swHaFL&mediaurl=https%3A%2F%2F9b16f79ca967fd0708d1-2713572fef44aa49ec323e813b06d2d9.ssl.cf2.rackcdn.com%2F1140x_a10-7_cTC%2FJenna-Harner-png-1584291346.jpg&exph=798&expw=1140&q=sport+wpxi+crew+pittsburgh&simid=608040290269335112&ck=C716975BE4787572EC234947D71E9E6E&selectedindex=0&form=EX0023&adlt=demote&shtp=GetUrl&shid=5a1cf014-eb85-44fa-bfd5-7f8d5c3a10cc&shtk=VHVuZWQgSW46IFdQWEktVFYgaGlyZXMgc3BvcnRzIGFuY2hvciBkdXJpbmcgc3BvcnRzLWxlc3MgLi4u&shdk=Rm91bmQgb24gQmluZyBmcm9tIHd3dy5wb3N0LWdhemV0dGUuY29t&shhk=yAOWG%2F6JhRqYkYzz3feJ7%2B3fQ8Juy6nsSFb9ek0U8wQ%3D&shth=OSH.QYTmhMUWZZYS9e9IxEFHaQ

Meg o.  www.bing.com/images/search?view=detailV2&ccid=e1FlBph+&id=C5746F181CEB07B41F5CC72AFD029DB7A2411E28&thid=OIP.e1FlBph-mkEf57DGVN6kowHaJ4&mediaurl=https%3A%2F%2Fth.bing.com%2Fth%2Fid%2FR7b516506987e9a411fe7b0c654dea4a3%3Frik%3DKB5BoredAv0qxw&riu=http%3A%2F%2Fcelebshotattoos.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2018%2F12%2FGina-Carano-Thigh-Images.jpg&ehk=1NdWmj9YQW94CL1CD81QshqfylZARprJdd6o3V7cNkc%3D&risl=&pid=ImgRaw&exph=1366&expw=1024&q=gina+carano&simid=608043949519405877&ck=0C4C171334E78E4BBE5FF29F51FB454C&selectedindex=41&form=EX0023&adlt=demote&shtp=GetUrl&shid=acb5e018-2661-4b97-a0ed-e2f45cc2853f&shtk=R2luYSBDYXJhbm8gSG90IEJpa2luaSBQaWN0dXJlcyDigJMgU2V4eSBBbmdlbCBEdXN0IE9mIERlYWRwb29s&shdk=Rm91bmQgb24gQmluZyBmcm9tIGdsZWFtaW5nc3RhcnMuY29t&shhk=UwHp4zrErFzdBNOtRVvVfJEbm38v8eKVFR48NBA3GOw%3D&shth=OSH.UdO9tL9ljH6G2ADWc1CD8A
Gabor81
Gondolom Ő is szépen hozza a nézettséget a Mandalorinak 😉

GO JETS!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nyerhet még a Bills kisasszony?

Chargers LT
Kérdezzül meg az illetékes elvtársat.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Szerintem a Bills jobb csapat mint a Tampa a szezon alapján, a javukra is szól egy csomó matchup. De egyszerűen elképzelhetetlennek látom, hogy nyerjenek ellenük mégis. Bár a játékban maradt 3 csapat közül az ő gyűrűjüknek örülnék leginkább, de... nyehh. Kevés ez a védelem és Allen kulcsszituációban.
Cruyffista
kell nekik még 1 év, tavaly a PO win se jött össze ahhoz képest most SB-be menni nagy ugrás lett volna sztem
briareos
Ezzel én is így vagyok, egy SB hangover tönkrevágta volna őket. Bár szerintem Allennek innen csak lefele van, a védelem viszont nem volt valami jó. Ha őket fel tudnák jövőre turbózni, az lehetne szintlépés.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Se a f1et már...
Sifur
A dakart is Mr. Dakar nyerte. Es lehet megint Brady nyeri a SBt. De nekem ez oriasi teljesitmeny, neked uncsi. Megertem, de en orulok ha Bills ma nyer. Mert oriasi sztori lenne, es megerdemlik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
MAHOMES... isten király szopjuk leeee, hát micsoda fordítás... Ő a GOAT, egyértelmű... Töketlen AFC, Pats dinasztia után jöhet a másik undor...
Sifur
Nyilvan nem lenne undor, ha a te csapatod lenne a broki jo oldalan.
Stez
Tudnák szurkolni a Patsnek és a KC is, első években még jó volt nézni, de amikor az esetek több mint 50%ba csak őket látjuk, undorító, tönkre vágják a ligát, ahogy a Merci a f1et...
Sifur
Megvolt az eselye sok-sok csapatnak, hogy ne a Pats draftolba Bradyt, vagy ne a KC Mahomesot. Ugyhogy mindenki csak magat okolhatja.
Stez
Nem Brady és nem Mahomes itt a kulcs... Mindenki őket szopkodja, tavaly Brady pont megmutatta hogy ha nincs személyzet lehetsz te univerzum GOAT nem lesz gyűrű... Mahomesnak is ha elfogy a csapat, nem lesz Andy Reid simán jön a silány idények... Azért imádkozok hogy Andy elfáradjon vagy a csapat szétessen, különben 3 4 KC gyűrű lesz a kövi 5 évben
Sifur
szimplán irígy vagy bocs 😉 😛
dande
Igazad van... Nem tudom miért vagyok ilyen irigy amikor ugyan azokat a csapatokat kell néznem semleges szurkolóként, a fele életem így telik el lassan... Lehet én vagyok rosszúl bekötve, de 3 4. nap után én nem tudom már ugyan azt enni
Sifur
Gondolom az Olasz focit se szereted?
steelwolf
Se a f1et már...
Sifur
Én pár éve úgy vagyok az F1-gyel, hogy megnézem a rajtot, majd másfél órával később arra riadok fel, hogy Wéber azt ordítja "Hamilton ismét nyert".
több mint 3 éve
Gabor81 803
AT&T Amy a reklámból, ő hogyhogy nem szerepel félidőben és garbage timeban a topikban? Itt mindenki meleg?
EasyGhost
1., azért közel sem bombázó ő
2., na vajon ki tudja még, hogy hol készült ez a kép? 😊


r.baggio
nálam 😊
dande
De ez csak a nyaralód, ugye, nem azt akarod mondani, hogy ebben a putriban laksz egész évben?
Assurbanapli
Nekem inkabb

Meg o.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Gyerekek, tudja valaki, hogy a KC idén is behúzza, akkor Mahommes mekkora bónuszt nyal be?
Cypress
Kap +1 kört Esztivel!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Nyerhet még a Bills kisasszony?

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Szerintem a Bills jobb csapat mint a Tampa a szezon alapján, a javukra is szól egy csomó matchup. De egyszerűen elképzelhetetlennek látom, hogy nyerjenek ellenük mégis. Bár a játékban maradt 3 csapat közül az ő gyűrűjüknek örülnék leginkább, de... nyehh. Kevés ez a védelem és Allen kulcsszituációban.
Cruyffista
kell nekik még 1 év, tavaly a PO win se jött össze ahhoz képest most SB-be menni nagy ugrás lett volna sztem

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
AT&T Amy a reklámból, ő hogyhogy nem szerepel félidőben és garbage timeban a topikban? Itt mindenki meleg?
EasyGhost
cute but psycho
Löfli
AT&T Amy a reklámból, ő hogyhogy nem szerepel félidőben és garbage timeban a topikban? Itt mindenki meleg?
EasyGhost
1., azért közel sem bombázó ő
2., na vajon ki tudja még, hogy hol készült ez a kép? 😊


r.baggio
Azért nem olyan rossz látvány Vayntrub kisasszony ikreit nézegetni.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Gyerekek, tudja valaki, hogy a KC idén is behúzza, akkor Mahommes mekkora bónuszt nyal be?
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
MAHOMES... isten király szopjuk leeee, hát micsoda fordítás... Ő a GOAT, egyértelmű... Töketlen AFC, Pats dinasztia után jöhet a másik undor...
Sifur
Nyilvan nem lenne undor, ha a te csapatod lenne a broki jo oldalan.
Stez
Tudnák szurkolni a Patsnek és a KC is, első években még jó volt nézni, de amikor az esetek több mint 50%ba csak őket látjuk, undorító, tönkre vágják a ligát, ahogy a Merci a f1et...
Sifur
Megvolt az eselye sok-sok csapatnak, hogy ne a Pats draftolba Bradyt, vagy ne a KC Mahomesot. Ugyhogy mindenki csak magat okolhatja.
Stez
Nem Brady és nem Mahomes itt a kulcs... Mindenki őket szopkodja, tavaly Brady pont megmutatta hogy ha nincs személyzet lehetsz te univerzum GOAT nem lesz gyűrű... Mahomesnak is ha elfogy a csapat, nem lesz Andy Reid simán jön a silány idények... Azért imádkozok hogy Andy elfáradjon vagy a csapat szétessen, különben 3 4 KC gyűrű lesz a kövi 5 évben
Sifur
szimplán irígy vagy bocs 😉 😛
dande
Igazad van... Nem tudom miért vagyok ilyen irigy amikor ugyan azokat a csapatokat kell néznem semleges szurkolóként, a fele életem így telik el lassan... Lehet én vagyok rosszúl bekötve, de 3 4. nap után én nem tudom már ugyan azt enni
Sifur
Gondolom az Olasz focit se szereted?
steelwolf
Se a f1et már...
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
soha többet nem iszok monstert, mert mindig ahogy kinyitok egyet, el is dől az adott meccs
úgyis borzalom ez a cukormentes fos
r.baggio
Ragj hozza kakaobabot... 😂



több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Szerintem a Bills jobb csapat mint a Tampa a szezon alapján, a javukra is szól egy csomó matchup. De egyszerűen elképzelhetetlennek látom, hogy nyerjenek ellenük mégis. Bár a játékban maradt 3 csapat közül az ő gyűrűjüknek örülnék leginkább, de... nyehh. Kevés ez a védelem és Allen kulcsszituációban.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ebből a Chiefsből csak Jamaal Charles-t hiányolom!
steelwolf
Ez kicsit off. De Charles, Hali es j. Houston is mondta, hogy most szeretne KC jatekos lenni. Ok tenyleg megdoglottek a palyan a Chiefsert. De igazsag nincs a foldon, csak valosag.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
MAHOMES... isten király szopjuk leeee, hát micsoda fordítás... Ő a GOAT, egyértelmű... Töketlen AFC, Pats dinasztia után jöhet a másik undor...
Sifur
Nyilvan nem lenne undor, ha a te csapatod lenne a broki jo oldalan.
Stez
Tudnák szurkolni a Patsnek és a KC is, első években még jó volt nézni, de amikor az esetek több mint 50%ba csak őket látjuk, undorító, tönkre vágják a ligát, ahogy a Merci a f1et...
Sifur
Megvolt az eselye sok-sok csapatnak, hogy ne a Pats draftolba Bradyt, vagy ne a KC Mahomesot. Ugyhogy mindenki csak magat okolhatja.
Stez
Nem Brady és nem Mahomes itt a kulcs... Mindenki őket szopkodja, tavaly Brady pont megmutatta hogy ha nincs személyzet lehetsz te univerzum GOAT nem lesz gyűrű... Mahomesnak is ha elfogy a csapat, nem lesz Andy Reid simán jön a silány idények... Azért imádkozok hogy Andy elfáradjon vagy a csapat szétessen, különben 3 4 KC gyűrű lesz a kövi 5 évben
Sifur
szimplán irígy vagy bocs 😉 😛
dande
Igazad van... Nem tudom miért vagyok ilyen irigy amikor ugyan azokat a csapatokat kell néznem semleges szurkolóként, a fele életem így telik el lassan... Lehet én vagyok rosszúl bekötve, de 3 4. nap után én nem tudom már ugyan azt enni
Sifur
Gondolom az Olasz focit se szereted?
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
jóccakát srácok, köszi a követést.
jó pihit mindenkinek

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csinálhat bármit ez a Bills D, egyszerűen túl sok a másik oldalon a talent.
Burkus
kc ellen nincs orvosság. bele kell menni egy pisztolypárbajba, akkor talán.
gedam
ahogy a GB ellen 😛
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
MAHOMES... isten király szopjuk leeee, hát micsoda fordítás... Ő a GOAT, egyértelmű... Töketlen AFC, Pats dinasztia után jöhet a másik undor...
Sifur
Nyilvan nem lenne undor, ha a te csapatod lenne a broki jo oldalan.
Stez
Tudnák szurkolni a Patsnek és a KC is, első években még jó volt nézni, de amikor az esetek több mint 50%ba csak őket látjuk, undorító, tönkre vágják a ligát, ahogy a Merci a f1et...
Sifur
Megvolt az eselye sok-sok csapatnak, hogy ne a Pats draftolba Bradyt, vagy ne a KC Mahomesot. Ugyhogy mindenki csak magat okolhatja.
Stez
Nem Brady és nem Mahomes itt a kulcs... Mindenki őket szopkodja, tavaly Brady pont megmutatta hogy ha nincs személyzet lehetsz te univerzum GOAT nem lesz gyűrű... Mahomesnak is ha elfogy a csapat, nem lesz Andy Reid simán jön a silány idények... Azért imádkozok hogy Andy elfáradjon vagy a csapat szétessen, különben 3 4 KC gyűrű lesz a kövi 5 évben
Sifur
szimplán irígy vagy bocs 😉 😛
dande
Igazad van... Nem tudom miért vagyok ilyen irigy amikor ugyan azokat a csapatokat kell néznem semleges szurkolóként, a fele életem így telik el lassan... Lehet én vagyok rosszúl bekötve, de 3 4. nap után én nem tudom már ugyan azt enni
több mint 3 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
azta, két profi is eredménykövetőzik, grat!
500 méterre innen dolgoztam 😊
r.baggio
Akarjuk tudni, hogy milyen minőségben...?😀
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
21 pont valasz nelkul. Game over...