Konferenciadöntők

1 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Eredménykövetős szabályzat: szexuális tartalmú képek meg egyéb off csak a félidőben és garbage time-ban!

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Nem Brady és nem Mahomes itt a kulcs... Mindenki őket szopkodja, tavaly Brady pont megmutatta hogy ha nincs személyzet lehetsz te univerzum GOAT nem lesz gyűrű... Mahomesnak is ha elfogy a csapat, nem lesz Andy Reid simán jön a silány idények... Azért imádkozok hogy Andy elfáradjon vagy a csapat szétessen, különben 3 4 KC gyűrű lesz a kövi 5 évben
Sifur
Amíg Alex Smith volt az irányító, aki akkor egy korrekt top15 széli arc volt, csak úgy nem győzködték számolni a PO-győzelmeket meg polirozni a gyűrűket Kansasben.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
MAHOMES... isten király szopjuk leeee, hát micsoda fordítás... Ő a GOAT, egyértelmű... Töketlen AFC, Pats dinasztia után jöhet a másik undor...
Sifur
Nyilvan nem lenne undor, ha a te csapatod lenne a broki jo oldalan.
Stez
Tudnák szurkolni a Patsnek és a KC is, első években még jó volt nézni, de amikor az esetek több mint 50%ba csak őket látjuk, undorító, tönkre vágják a ligát, ahogy a Merci a f1et...
Sifur
Megvolt az eselye sok-sok csapatnak, hogy ne a Pats draftolba Bradyt, vagy ne a KC Mahomesot. Ugyhogy mindenki csak magat okolhatja.
Stez
Nem Brady és nem Mahomes itt a kulcs... Mindenki őket szopkodja, tavaly Brady pont megmutatta hogy ha nincs személyzet lehetsz te univerzum GOAT nem lesz gyűrű... Mahomesnak is ha elfogy a csapat, nem lesz Andy Reid simán jön a silány idények... Azért imádkozok hogy Andy elfáradjon vagy a csapat szétessen, különben 3 4 KC gyűrű lesz a kövi 5 évben
Sifur
szimplán irígy vagy bocs 😉 😛
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
AT&T Amy a reklámból, ő hogyhogy nem szerepel félidőben és garbage timeban a topikban? Itt mindenki meleg?
EasyGhost
cute but psycho


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
AT&T Amy a reklámból, ő hogyhogy nem szerepel félidőben és garbage timeban a topikban? Itt mindenki meleg?
EasyGhost
 news.yahoo.com/actress-plays-ts-lily-facing-212546360.html?guccounter=1
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
izgi lesz a Super Bowl a semleges szurkereknek, vagy Brady 87. gyűrűje, vagy látunk egy újabb dinasztiát megalakulni plusz címvédés se volt vagy 20 éve.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
AT&T Amy a reklámból, ő hogyhogy nem szerepel félidőben és garbage timeban a topikban? Itt mindenki meleg?
EasyGhost
big tits dont count ha a segged is nagy

több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
MAHOMES... isten király szopjuk leeee, hát micsoda fordítás... Ő a GOAT, egyértelmű... Töketlen AFC, Pats dinasztia után jöhet a másik undor...
Sifur
Nyilvan nem lenne undor, ha a te csapatod lenne a broki jo oldalan.
Stez
Tudnák szurkolni a Patsnek és a KC is, első években még jó volt nézni, de amikor az esetek több mint 50%ba csak őket látjuk, undorító, tönkre vágják a ligát, ahogy a Merci a f1et...
Sifur
Megvolt az eselye sok-sok csapatnak, hogy ne a Pats draftolba Bradyt, vagy ne a KC Mahomesot. Ugyhogy mindenki csak magat okolhatja.
Stez
Nem Brady és nem Mahomes itt a kulcs... Mindenki őket szopkodja, tavaly Brady pont megmutatta hogy ha nincs személyzet lehetsz te univerzum GOAT nem lesz gyűrű... Mahomesnak is ha elfogy a csapat, nem lesz Andy Reid simán jön a silány idények... Azért imádkozok hogy Andy elfáradjon vagy a csapat szétessen, különben 3 4 KC gyűrű lesz a kövi 5 évben
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Nagyon Píszik. A másik reklámjukban szteppelő mormonok vannak.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
AT&T Amy a reklámból, ő hogyhogy nem szerepel félidőben és garbage timeban a topikban? Itt mindenki meleg?
több mint 3 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
baszki tudom h egyszerű vagyok mint a faék, de a scoop there it is számomra év reklámja 😀
briareos

iktriad
Engem kicsit zavar a fehérek túl nagy aránya a spotban.
több mint 3 éve
gedam 5 702
Alen ...rutintalan ....eddig
red5
Elizgulja... Eddig ezeket mind pontosan megdobta
Chargers LT
az alapszakaszban ja
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Alen ...rutintalan ....eddig
red5
Elizgulja... Eddig ezeket mind pontosan megdobta

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Hát ennyi volt a Bills tündér mese, én meg azt hittem itt meccs lesz, más liga...
Sifur
Teljesen a tavalyi AFC-döntőt hozza a meccs. A Chiefs szórakozik egy kicsit, aztán henger.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
MAHOMES... isten király szopjuk leeee, hát micsoda fordítás... Ő a GOAT, egyértelmű... Töketlen AFC, Pats dinasztia után jöhet a másik undor...
Sifur
Nyilvan nem lenne undor, ha a te csapatod lenne a broki jo oldalan.
Stez
Tudnák szurkolni a Patsnek és a KC is, első években még jó volt nézni, de amikor az esetek több mint 50%ba csak őket látjuk, undorító, tönkre vágják a ligát, ahogy a Merci a f1et...
Sifur
Megvolt az eselye sok-sok csapatnak, hogy ne a Pats draftolba Bradyt, vagy ne a KC Mahomesot. Ugyhogy mindenki csak magat okolhatja.

több mint 3 éve
Gabor81 803
Bell jó úton jár h Super Bowl játszon 😁
steelwolf
és ab mennyire sérült?
gedam
O a masik rosszul donto jatekos Aki lelepett Steelers bol.😁
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Hát ennyi volt a Bills tündér mese, én meg azt hittem itt meccs lesz, más liga...
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
baszki tudom h egyszerű vagyok mint a faék, de a scoop there it is számomra év reklámja 😀
briareos

iktriad
Infantilis, de nem annyira mint az a beszélő gyík
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
ebből hamar alvás lesz...
több mint 3 éve
red5 New England Patriots 521
Alen ...rutintalan ....eddig

őlég vót
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
baszki tudom h egyszerű vagyok mint a faék, de a scoop there it is számomra év reklámja 😀
briareos
több mint 3 éve
gedam 5 702
nem akarom megbántani a billst, nyilván eljutottak idáig, de mindkét rájátszás meccsükön az ellenfeleik többet tettek a buffalo győzelméért, mint a bills. itt most villantani kék.
több mint 3 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Bell jó úton jár h Super Bowl játszon 😁
steelwolf
és ab mennyire sérült?
gedam
Gisele-t kell kérdezni!
steelwolf
Miért, fogaz?
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
MAHOMES... isten király szopjuk leeee, hát micsoda fordítás... Ő a GOAT, egyértelmű... Töketlen AFC, Pats dinasztia után jöhet a másik undor...
Sifur
Nyilvan nem lenne undor, ha a te csapatod lenne a broki jo oldalan.
Stez
Tudnák szurkolni a Patsnek és a KC is, első években még jó volt nézni, de amikor az esetek több mint 50%ba csak őket látjuk, undorító, tönkre vágják a ligát, ahogy a Merci a f1et...
Sifur
nyilváb ne akarjanak nyerni fúúúúúj ?P
több mint 3 éve
red5 New England Patriots 521
Ezek miatt mondom hogy Kansas ugyanitt tartana,jópár másik irányítóival is
red5
Csak azt hagyod ki a képletből, hogy a jópár irányító ellen nem ilyen védekezéseket választana az ellenfél védelme, mert fosnak tőle. Apróság.
Cruyffista
Nem hagyom ki...ezek a srácok nem félnek ...majd térjünk vissza 2 év múlva és akkor meglátjuk miket old meg sokkal kevesebb lovéból

őlég vót
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bell jó úton jár h Super Bowl játszon 😁
steelwolf
és ab mennyire sérült?
gedam
Gisele-t kell kérdezni!