Los Angeles Rams - Arizona Cardinals

több mint 3 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
nem hiszem el ezeket a playhívásokat... 😀
több mint 3 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Nem nagyon látni a különbséget Wolford és Goff között amúgy. Ugyanazt megcsinálja Wolford is.
mustaine
Ezt mondtam én is...
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Nem nagyon látni a különbséget Wolford és Goff között amúgy. Ugyanazt megcsinálja Wolford is.

több mint 3 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Azert a D-t sem eloszor fujatja csere iranyito
több mint 3 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Amúgy ez picit gyanús hogy ellenünk minden 2.-3. számú noname QB élete meccsét játssza, és ez már tavaly sem volt másképp. A D# milyen gameplannel készülhet ezekre a meccsekre?
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hopkins agya is elborult
Löfli
Eszébe jutott, hogy milyen jó lenne, ha még mindig Watson dobálna neki
mustaine
vagy Murray


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Hopkins agya is elborult
Löfli
Eszébe jutott, hogy milyen jó lenne, ha még mindig Watson dobálna neki

több mint 3 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Hopkins agya is elborult
Löfli
Meg lehet erteni
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hopkins agya is elborult


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
southmiki New England Patriots Alabama Crimson Tide 634
Löfli, én most le is vezetném neked a Murraynél jobban passzoló neveket (persze ez csak szubjektív, de én így látom):
Ryan, Allen, Burrow, Prescott, Stafford, Rodgers, Watson, Rivers, Mahomes, Goff, Herbert, Carr, Brees, Wilson, Brady, Tannehill, Roethlisberger (ez utóbbi már jelenleg elég nagy kérdőjel). Ez itt 17 fő, és van pár név, akit nem merem bizton állítani, hogy jobb, vagy rosszabb nála (pl. Mayfield, Smith, Cousins, esetleg Wentz).
Talán egy picit eltúloztam a bottom 10-et, de az tuti, hogy nálam 18-nál nincs előrébb (inkább 19.)
shagi0206
Azért ez tényleg túlzás amit ír pl Goff tényleg tud passzolni ha can ideje de ha improvizákni jell akkor neg egy nagy 0 szó szerint. Plusz akiket leirtál sokkal jobb kerettel rendelkeznek az sokat javít az irányíton.
southmiki
Mint mondjuk Burrow? 😀
Természetesen van több játékos, akinek a kerete is jobb, de az említett Burrowra, vagy Staffordra nem igaz.
+ a másik, hogy vannak qb-k, akik felhúzzák a wr-eket (pl Rodgers).
shagi0206
Jó persze nyilván de pl láthatad hogy Brady hogy játszott tavaly vagy kb Brees mire menne ha nem lenne körülötte (csapat). Nyilván nem Murrey lessz az új atyaúristen de ha jobb fal lenne körülötte és a defre se kellene elpazarolni az 1 köröst akkor jobban játszana,mert látszik rajta hogy idén is fejlődött.

Szerkesztette: southmiki
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 353
röhej, hogy még mindig csak 1 drive-ra vagyunk a döntetlentől 😀
Löfli
49ers ellen sem volt ez másképp (Gould meccsben tartott minket a végéig), de nem oldották meg...
több mint 3 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
röhej, hogy még mindig csak 1 drive-ra vagyunk a döntetlentől 😀
Löfli
Ez a Ramsrol is sokat elmond egyebkent
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
röhej, hogy még mindig csak 1 drive-ra vagyunk a döntetlentől 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 353
Löfli, én most le is vezetném neked a Murraynél jobban passzoló neveket (persze ez csak szubjektív, de én így látom):
Ryan, Allen, Burrow, Prescott, Stafford, Rodgers, Watson, Rivers, Mahomes, Goff, Herbert, Carr, Brees, Wilson, Brady, Tannehill, Roethlisberger (ez utóbbi már jelenleg elég nagy kérdőjel). Ez itt 17 fő, és van pár név, akit nem merem bizton állítani, hogy jobb, vagy rosszabb nála (pl. Mayfield, Smith, Cousins, esetleg Wentz).
Talán egy picit eltúloztam a bottom 10-et, de az tuti, hogy nálam 18-nál nincs előrébb (inkább 19.)
shagi0206
Azért ez tényleg túlzás amit ír pl Goff tényleg tud passzolni ha can ideje de ha improvizákni jell akkor neg egy nagy 0 szó szerint. Plusz akiket leirtál sokkal jobb kerettel rendelkeznek az sokat javít az irányíton.
southmiki
Mint mondjuk Burrow? 😀
Természetesen van több játékos, akinek a kerete is jobb, de az említett Burrowra, vagy Staffordra nem igaz.
+ a másik, hogy vannak qb-k, akik felhúzzák a wr-eket (pl Rodgers).
több mint 3 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Keesean Johnson szerintem jó volt amikor lehetőséget kapott, úgyhogy Fitz nélkül is lesz azért elkapónk.
Mondom ezt úgy, hogy az ő játéka ill. mentalitása miatt vagyok Cards fan, és a legnagyobb GOAT a szememben.
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ennek a csapatnak az ev vegi formaja alapjan koze nincs a Po-hoz, ez az egyetlen ok, amiert nem faj annyira ez a vallalhatatlan valami.
Danny
Defense-t ellenben én megvédeném, ők szépen állnak össze, viszont sajnos nincs egy értelmes CB-ünk így akármennyire is jó az egység sokszor azt érzed nem, amikor az ellenfelek lehetetlen 3. kíséleteket csinálnak meg. Egy elit CB-kel mint ami PP volt két éve más lenne a leányzó fekvése de ez van.
Offense-t kiismerték és teljes csőd, kiváncsi vagyok év végén Keim lép egy bátrat és kirugja KK-t, bár nem ismerem az ottani háttér politikát, hogy mennyire erős ember ő Bidwillel, de esélyes akkor mindketten repülnének Keim is és KK is.
emberke22
Eselytelen, hogy Keim menjen. Kk menesztese is meglepne, azert ez nem egy olasz kozepcsapat.
Danny
nem, ez egy NFL középcsapat 😀😀
Löfli
2 éve meg liga utolsó volt szóval azért ha jövőre is kilátástalan a helyzet akkor mehet mindenki,de addig még bízni kell a csapatba és építeni mert fiatal a csapat, fejlődhet.(lásd Bills)
southmiki
amúgy igen, két év alatt szerintem korrekt hogy idáig jutottunk, jövőre playoff vagy semmi ezzel a gárdával, kell egy 2. számú elkapó, CB, meg a támadófalat se ártana erősíteni. meg, hogy Kliff ne legyen ilyen hülye 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 353
OFF: Henrynek még kell 88 yard a 2000-hez. Szerintetek teljesíthető?
több mint 3 éve
southmiki New England Patriots Alabama Crimson Tide 634
Löfli, én most le is vezetném neked a Murraynél jobban passzoló neveket (persze ez csak szubjektív, de én így látom):
Ryan, Allen, Burrow, Prescott, Stafford, Rodgers, Watson, Rivers, Mahomes, Goff, Herbert, Carr, Brees, Wilson, Brady, Tannehill, Roethlisberger (ez utóbbi már jelenleg elég nagy kérdőjel). Ez itt 17 fő, és van pár név, akit nem merem bizton állítani, hogy jobb, vagy rosszabb nála (pl. Mayfield, Smith, Cousins, esetleg Wentz).
Talán egy picit eltúloztam a bottom 10-et, de az tuti, hogy nálam 18-nál nincs előrébb (inkább 19.)
shagi0206
Azért ez tényleg túlzás amit ír pl Goff tényleg tud passzolni ha van ideje de ha improvizákni jell akkor neg egy nagy 0 szó szerint. Plusz akiket leirtál sokkal jobb kerettel rendelkeznek az sokat javít az irányíton.

Szerkesztette: southmiki
több mint 3 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Aminek orulok, hogy PP es Larry szerzodese is lejar, remelem az o szolgalataikat megkoszonjuk, akarmennyit is tettek ezert a csapatert.
Danny
PP-t nem tudom elképzelni ki fogja megfizetni. Remélem nem adunk neki valami egy éves 5-6m dolláros szerződést, szerintem piacon ebben reménykedhet.
Fitzgeraldot örülnék ha visszahoznánk, de csak veterán minimumért, Nem véletlen nem tudták kijátszani a többiek a csapatból.
több mint 3 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Aminek orulok, hogy PP es Larry szerzodese is lejar, remelem az o szolgalataikat megkoszonjuk, akarmennyit is tettek ezert a csapatert.
Danny
Larry ha olcsón vállalja, akkor miért ne?
shagi0206
Az idei 11,75 M az total vallalhatatlan, egy szamjegyet ebbol ki kell venni, de annyiert meg kb megalazo lenne neki.
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Löfli, én most le is vezetném neked a Murraynél jobban passzoló neveket (persze ez csak szubjektív, de én így látom):
Ryan, Allen, Burrow, Prescott, Stafford, Rodgers, Watson, Rivers, Mahomes, Goff, Herbert, Carr, Brees, Wilson, Brady, Tannehill, Roethlisberger (ez utóbbi már jelenleg elég nagy kérdőjel). Ez itt 17 fő, és van pár név, akit nem merem bizton állítani, hogy jobb, vagy rosszabb nála (pl. Mayfield, Smith, Cousins, esetleg Wentz).
Talán egy picit eltúloztam a bottom 10-et, de az tuti, hogy nálam 18-nál nincs előrébb (inkább 19.)
shagi0206
Mit szólsz, szívesen odaadjuk érte Wentzet és Hurtsöt is.
mustaine
Hurst ellenünk pl elég jó volt 😊 Wentz meg korán kiégett, pedig volt benne potenciál.
shagi0206
Akkor írok is twitteren a csapatoknak, hogy megkötöttük ezt a cserét, hagyják az offseasont a picsába

több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 353
Aminek orulok, hogy PP es Larry szerzodese is lejar, remelem az o szolgalataikat megkoszonjuk, akarmennyit is tettek ezert a csapatert.
Danny
Larry ha olcsón vállalja, akkor miért ne?
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 353
Löfli, én most le is vezetném neked a Murraynél jobban passzoló neveket (persze ez csak szubjektív, de én így látom):
Ryan, Allen, Burrow, Prescott, Stafford, Rodgers, Watson, Rivers, Mahomes, Goff, Herbert, Carr, Brees, Wilson, Brady, Tannehill, Roethlisberger (ez utóbbi már jelenleg elég nagy kérdőjel). Ez itt 17 fő, és van pár név, akit nem merem bizton állítani, hogy jobb, vagy rosszabb nála (pl. Mayfield, Smith, Cousins, esetleg Wentz).
Talán egy picit eltúloztam a bottom 10-et, de az tuti, hogy nálam 18-nál nincs előrébb (inkább 19.)
shagi0206
Mit szólsz, szívesen odaadjuk érte Wentzet és Hurtsöt is.
mustaine
Hurst ellenünk pl elég jó volt 😊 Wentz meg korán kiégett, pedig volt benne potenciál.
több mint 3 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Aminek orulok, hogy PP es Larry szerzodese is lejar, remelem az o szolgalataikat megkoszonjuk, akarmennyit is tettek ezert a csapatert.
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Löfli, én most le is vezetném neked a Murraynél jobban passzoló neveket (persze ez csak szubjektív, de én így látom):
Ryan, Allen, Burrow, Prescott, Stafford, Rodgers, Watson, Rivers, Mahomes, Goff, Herbert, Carr, Brees, Wilson, Brady, Tannehill, Roethlisberger (ez utóbbi már jelenleg elég nagy kérdőjel). Ez itt 17 fő, és van pár név, akit nem merem bizton állítani, hogy jobb, vagy rosszabb nála (pl. Mayfield, Smith, Cousins, esetleg Wentz).
Talán egy picit eltúloztam a bottom 10-et, de az tuti, hogy nálam 18-nál nincs előrébb (inkább 19.)
shagi0206
Mit szólsz, szívesen odaadjuk érte Wentzet és Hurtsöt is.