Minnesota Vikings - Green Bay Packers

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Totál kiegyenlített meccs, várható volt, hogy az a hengerlés nem lesz folytatható, főleg nem idegenben egy csoport meccsen. Just win baby!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Slocum...
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
itt is működnek azok a szeretett kürtök 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
ezeknek mi értelme???

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
TB gyepálja a Medvéket, meglepő módonLN
Így elsőre sanszos, hogy a draftra gyúrnakSanco
Lehet.
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Ez a Charles Johnson gyerek egész ügyes, végre a nevét is megtanultam. 😀spiczi
Sajnáltam, hogy őt el kellett engedni. Remélem többre viszi Minnesotában, mint a csúnyán átvert G.Jennings. Mondjuk ez nem nagy kihívás. 😀 (hacsak Teddy miatt nem az 😛 )Sanco
Tény hogy csóri Jennings helyzetét nem könnyíti meg egyik QB se, eddig talán Casselel találta meg a legjobban az összhangot, egész tűrhető QB-nak nézett ki néha... 😀 persze elég ritkán fordult elő.spiczi
Sajnos évek óta nagyon alacsonyan van a szint Minnesotában, Brett apó óta. És szerintem Teddy sem lesz megváltó, de hátha...Sanco
mi azért szorgalommal exportáljuk Minnesotába a megunt/kiöregedett/ játékosainkat: Longwell, Sharper, Favre, JenningsKampman
Farmcsapat 😛
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
TB gyepálja a Medvéket, meglepő módonLN
számomra meglepőbb a colts 6-3 jax


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 377
Ez a Charles Johnson gyerek egész ügyes, végre a nevét is megtanultam. 😀spiczi
Sajnáltam, hogy őt el kellett engedni. Remélem többre viszi Minnesotában, mint a csúnyán átvert G.Jennings. Mondjuk ez nem nagy kihívás. 😀 (hacsak Teddy miatt nem az 😛 )Sanco
Tény hogy csóri Jennings helyzetét nem könnyíti meg egyik QB se, eddig talán Casselel találta meg a legjobban az összhangot, egész tűrhető QB-nak nézett ki néha... 😀 persze elég ritkán fordult elő.spiczi
Sajnos évek óta nagyon alacsonyan van a szint Minnesotában, Brett apó óta. És szerintem Teddy sem lesz megváltó, de hátha...Sanco
mi azért szorgalommal exportáljuk Minnesotába a megunt/kiöregedett/ játékosainkat: Longwell, Sharper, Favre, Jennings
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
TB gyepálja a Medvéket, meglepő módonLN
Így elsőre sanszos, hogy a draftra gyúrnak
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nekunk.mikor lesz mar egy minden evben PO csapatunk??? 😕
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
TB gyepálja a Medvéket, meglepő módon
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Ez a Charles Johnson gyerek egész ügyes, végre a nevét is megtanultam. 😀spiczi
Sajnáltam, hogy őt el kellett engedni. Remélem többre viszi Minnesotában, mint a csúnyán átvert G.Jennings. Mondjuk ez nem nagy kihívás. 😀 (hacsak Teddy miatt nem az 😛 )Sanco
Tény hogy csóri Jennings helyzetét nem könnyíti meg egyik QB se, eddig talán Casselel találta meg a legjobban az összhangot, egész tűrhető QB-nak nézett ki néha... 😀 persze elég ritkán fordult elő.spiczi
Sajnos évek óta nagyon alacsonyan van a szint Minnesotában, Brett apó óta. És szerintem Teddy sem lesz megváltó, de hátha...
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
pont ilyen nehéz meccsre számítottam, kicsit több fumble-val..
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Ez a Charles Johnson gyerek egész ügyes, végre a nevét is megtanultam. 😀spiczi
Sajnáltam, hogy őt el kellett engedni. Remélem többre viszi Minnesotában, mint a csúnyán átvert G.Jennings. Mondjuk ez nem nagy kihívás. 😀 (hacsak Teddy miatt nem az 😛 )Sanco
Én biztos vagyok benne, hogy Greg nagyon boldogKampman
Nem kérdés. Végre kiszabadult a fertőből.
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Ez a Charles Johnson gyerek egész ügyes, végre a nevét is megtanultam. 😀spiczi
Sajnáltam, hogy őt el kellett engedni. Remélem többre viszi Minnesotában, mint a csúnyán átvert G.Jennings. Mondjuk ez nem nagy kihívás. 😀 (hacsak Teddy miatt nem az 😛 )Sanco
Tény hogy csóri Jennings helyzetét nem könnyíti meg egyik QB se, eddig talán Casselel találta meg a legjobban az összhangot, egész tűrhető QB-nak nézett ki néha... 😀 persze elég ritkán fordult elő.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 377
Ez a Charles Johnson gyerek egész ügyes, végre a nevét is megtanultam. 😀spiczi
Sajnáltam, hogy őt el kellett engedni. Remélem többre viszi Minnesotában, mint a csúnyán átvert G.Jennings. Mondjuk ez nem nagy kihívás. 😀 (hacsak Teddy miatt nem az 😛 )Sanco
Én biztos vagyok benne, hogy Greg nagyon boldog
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Jövőhéten lesz a Green Bay - Patriots ugye?Celtic
igen
több mint 9 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Jövőhéten lesz a Green Bay - Patriots ugye?
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Üdv mindenkinek! Csak most értem haza, valaki egy gyors összefoglalóval megdobna?Gergőbácsi
visszafogottab kezdés, ütős Laci, szép TE játék utóbbi a 2 TD (Quarless, és névrokon) szoros jó meccs (Lang volt lent de vissza tudott jönni)
D: semmi sok, nem volt eddig nagy futás, 1-2 nagyobb passz, Hyde int
(nálam teljesen vállalható D játék eddig, volt 1-2 3down amikor meg lehetett volan őket fogni, de jól hajtanak)balazs799
köszönöm!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
yardért😊
Üdv mindenkinek! Csak most értem haza, valaki egy gyors összefoglalóval megdobna?Gergőbácsi
visszafogottab kezdés, ütős Laci, szép TE játék utóbbi a 2 TD (Quarless, és névrokon) szoros jó meccs (Lang volt lent de vissza tudott jönni)
D: semmi sok, nem volt eddig nagy futás, 1-2 nagyobb passz, Hyde intbalazs799
a legfontosabbat kihagytad: Jennings elkapás 9 yardért😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Ez a Charles Johnson gyerek egész ügyes, végre a nevét is megtanultam. 😀spiczi
Sajnáltam, hogy őt el kellett engedni. Remélem többre viszi Minnesotában, mint a csúnyán átvert G.Jennings. Mondjuk ez nem nagy kihívás. 😀 (hacsak Teddy miatt nem az 😛 )
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Üdv mindenkinek! Csak most értem haza, valaki egy gyors összefoglalóval megdobna?Gergőbácsi
visszafogottab kezdés, ütős Laci, szép TE játék utóbbi a 2 TD (Quarless, és névrokon) szoros jó meccs (Lang volt lent de vissza tudott jönni)
D: semmi sok, nem volt eddig nagy futás, 1-2 nagyobb passz, Hyde int
(nálam teljesen vállalható D játék eddig, volt 1-2 3down amikor meg lehetett volan őket fogni, de jól hajtanak)


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Kikapcsolom ha visszahordjakZoliZoltán
elég hamar feladod
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Kikapcsolom ha visszahordjak
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ez a Charles Johnson gyerek egész ügyes, végre a nevét is megtanultam. 😀spiczi
fun fact: a Packers draftoltadeyell
és nem az első ilyen a keretükben