New England Patriots - Buffalo Bills

több mint 5 éve
southmiki New England Patriots Alabama Crimson Tide 634
Idén sajnos QB-t kell Húzni csak azt nem tudom hogy mennyire erős a Class. Lehet hogy Brady még marad 1-2 évet addig betanulna a fiatal.
southmiki
idén, már azt kellett volna
zinedine5
A pletyka szerint azért tradeltük el pld. Cooksot is, hogy a kapott picket be lehessen dobni egy Mayfieldért való feltrade árába. 1/1-re nyilván nem volt esély. BB akarta nagyon Mayfieldet, ami jó meglátás volt, ahogy látszik...
Burkus
igen csak sajnos tavaly sok csapatnak kellet első körös Qb viszont idén max a jax az akinek kell irányító meg talán a Giants.
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Gronk lesz aki visszavonul Djerekek..😕
kyobalu
Az szerintem nem (sem) kérdés. Már a motivációja sincs meg, legalábbis a testbeszédéből úgy tűnik.
több mint 5 éve
southmiki New England Patriots Alabama Crimson Tide 634
Gronk lesz aki visszavonul Djerekek..😕
kyobalu
Gronk lesz aki visszavonul Djerekek..😕
kyobalu
Lehet de akkor cseréljük el D.Allent is mert annyi pénzért amennyiért ő blokkol egyszerűen érthetetlen 😕
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Idén sajnos QB-t kell Húzni csak azt nem tudom hogy mennyire erős a Class. Lehet hogy Brady még marad 1-2 évet addig betanulna a fiatal.
southmiki
idén, már azt kellett volna
zinedine5
A pletyka szerint azért tradeltük el pld. Cooksot is, hogy a kapott picket be lehessen dobni egy Mayfieldért való feltrade árába. 1/1-re nyilván nem volt esély. BB akarta nagyon Mayfieldet, ami jó meglátás volt, ahogy látszik...
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Az elmúlt 15 év pats-e közül nem tudom ki rakott volna fel csak 14 pontot. Rossz nézni ezt az O-t!
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 633 — balazs.t85@gmail.com
Nem Gronkkal és a többiekkel van gond. Nézzétek meg ezt a labdát is.. Brady már nem a régi, még mindig egy TOP10-es QB, de nem az amihez hozzászoktunk, az aki minden elkapót és futót jobbá tesz, most már neki kell segítség.
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Én is elnézegetném nem arról van szó hanem arról hogy pl jövőre visszavonul és ottmaradunk QB nélkül és ha draftolunk akkor meg nem biztos hogy betanul viszont ha idén draftolnánk lenne egy éve bertanulni mint pl Rodgersnek Favre mellet.
southmiki
amilyen versenyszellem buzog benne, baromira nehezen képzelem el, hogy nem tol le még 2 szezont ha egészsége engedi. akkor meg elég a 2020as draft is 😀

több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Brady nagyon vakon van....

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
itt most komolyan puntoltunk?
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Ezt jó lesz nézegetni jövőre
több mint 5 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Gronk lesz aki visszavonul Djerekek..😕

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 5 éve
southmiki New England Patriots Alabama Crimson Tide 634
új WR,TE duót jobban elnézegetnék,az öreg még tolja végig a jövő évet 😊
manuszka86
Én is elnézegetném nem arról van szó hanem arról hogy pl jövőre visszavonul és ottmaradunk QB nélkül és ha draftolunk akkor meg nem biztos hogy betanul viszont ha idén draftolnánk lenne egy éve bertanulni mint pl Rodgersnek Favre mellet.
több mint 5 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Patiszon nagy vétel volt azért..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
lassítás után azért egy finom OPI volt, de szép volt Gilmore-tól

176 yard futás egy félidő alatt!!! jah egy NE-től😊

Szerkesztette: NB2
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Idén sajnos QB-t kell Húzni csak azt nem tudom hogy mennyire erős a Class. Lehet hogy Brady még marad 1-2 évet addig betanulna a fiatal.
southmiki
idén, már azt kellett volna
zinedine5
De idén rengetek csapatnak kellet irányító, jövőre meg szinte senkinek nem kell 😊
southmiki
jah csak QB class eléggé gyengus legalább is én ezt olvastam, de aki college szaki az jobban meg tudja mondani 😊

több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
új WR,TE duót jobban elnézegetnék,az öreg még tolja végig a jövő évet 😊

több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Idén sajnos QB-t kell Húzni csak azt nem tudom hogy mennyire erős a Class. Lehet hogy Brady még marad 1-2 évet addig betanulna a fiatal.
southmiki
idén, már azt kellett volna
zinedine5
De idén rengetek csapatnak kellet irányító, jövőre meg szinte senkinek nem kell 😊
southmiki
olyan nincs
több mint 5 éve
southmiki New England Patriots Alabama Crimson Tide 634
Idén sajnos QB-t kell Húzni csak azt nem tudom hogy mennyire erős a Class. Lehet hogy Brady még marad 1-2 évet addig betanulna a fiatal.
southmiki
idén, már azt kellett volna
zinedine5
De idén rengetek csapatnak kellet irányító, jövőre meg szinte senkinek nem kell 😊
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Idén sajnos QB-t kell Húzni csak azt nem tudom hogy mennyire erős a Class. Lehet hogy Brady még marad 1-2 évet addig betanulna a fiatal.
southmiki
idén, már azt kellett volna
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Úhh azért el ne temessük már...
több mint 5 éve
southmiki New England Patriots Alabama Crimson Tide 634
Idén sajnos QB-t kell Húzni csak azt nem tudom hogy mennyire erős a Class. Lehet hogy Brady még marad 1-2 évet addig betanulna a fiatal.
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 633 — balazs.t85@gmail.com
Szerintem becsüljük meg amíg játszik, ha ilyen formában fejezi be az évet, nem biztos hogy látjuk jövőre 😕
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
azt megértem, hogy igazi tehetséges elkapónk nincs és a TE játékunk idén kuka.....de vazze TB ennyire vakon nem lehet idén, tavaly is ezeknek az embereknek kellett kb dobálnia

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
6 támadás, 2 labdavesztés, 2 TD
ha csak FG megvan a kettőből már 20-0, kis túlzással W meg is van
Ha TB nincs jól, üljön le, most meg utána pihenhet, sőt ha meglenne a pihi hét akkor 3 hetet regenerálódhatna!
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Burkhead visszatérése nem tett jót ennek az offense nek