NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

New Orleans Saints - Philadelphia Eagles

3 órája
MC12 New Orleans Saints 6 100
Jó, ennek nem mentem volna neki 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
3 órája
csipkelli 3 966
Valaki szólhatna a Mesternek, hogy ezt pontra játsszák.
3 órája
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mi ez a playcall? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
3 órája
csipkelli 3 966
Futás D nincs?? Hát jó.
3 órája
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Most ha meg is futja 3 yard gainnel, utána mi lett volna a terv? Nyilván időt kell kérni, van 10 masodperced, es lesz mondjuk egy passz kíserlete a TD-ért? Ez a lehetőség ért 3 elfecsérelhető pontot?
atapapa
Így. Az egyik legjobb RZ D ellenúgfá

3 órája
qpee1 New Orleans Saints 106
hill miért nem játszik?
qpee1
Múlt héten megsérült és nem jött helyre.
MC12
ez az első meccs amit az elejétől a végéig nézem /saints, mindig a 2. félidő közepén tudtam csatlakozni/
3 órája
MC12 New Orleans Saints 6 100
Itt mindenki hülye?
csipkelli
Ők kezdik a második félidőt, én is nekimentem volna.
MC12
Akkor te is megérdemelnéd, hogy 0 ponttal zárd a félidőt. 17-14 szerű eredmény lesz a vége, minden FG számít.
Gyurma Pappa
Legyen igazad, de nekem az az érzésem, hogy a Philyt a szerencsétlenség tartja távol a pontszerzéstől, minket meg hogy a kialakult helyzetre nincs válasz. Na most, a szerencsétlenség az abbamarad egyszer és Hurts nem bassza el, a mi helyzetünkre reagálni kéne, mert az nem jön helyre magától.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
3 órája
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Most ha meg is futja 3 yard gainnel, utána mi lett volna a terv? Nyilván időt kell kérni, van 10 masodperced, es lesz mondjuk egy passz kíserlete a TD-ért? Ez a lehetőség ért 3 elfecsérelhető pontot?

3 órája
MC12 New Orleans Saints 6 100
hill miért nem játszik?
qpee1
Múlt héten megsérült és nem jött helyre.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
3 órája
qpee1 New Orleans Saints 106
hill miért nem játszik?
3 órája
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 929 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kemény meccs. Le a kalappal a védelmek előtt. Sok sebből vérzik most az O#. Nagyon nehéz lesz.
Greengo
Eagles szurkolók hozzászólásait olvasni?..... 😀
Az életről is lehoznak. 😀 (tisztelet a kivételnek) 😉
dande2
Ezek tények..nem csupa negatív szarság. 😛
Greengo
Tudom ha èn mondom az szarság ha más akkor ok, már hozzászoktam 😛

Amúgy Daniel Jones teljesítményère ne nèzzetek rá mert mèg irigykedtek 😊
4 órája
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Kemény meccs. Le a kalappal a védelmek előtt. Sok sebből vérzik most az O#. Nagyon nehéz lesz.
Greengo
Eagles szurkolók hozzászólásait olvasni?..... 😀
Az életről is lehoznak. 😀 (tisztelet a kivételnek) 😉
dande2
Ezek tények..nem csupa negatív szarság. 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
4 órája
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 929 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kemény meccs. Le a kalappal a védelmek előtt. Sok sebből vérzik most az O#. Nagyon nehéz lesz.
Greengo
Eagles szurkolók hozzászólásait olvasni?..... 😀
Az életről is lehoznak. 😀 (tisztelet a kivételnek) 😉
4 órája
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Kemény meccs. Le a kalappal a védelmek előtt. Sok sebből vérzik most az O#. Nagyon nehéz lesz.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
4 órája
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Itt mindenki hülye?
csipkelli
Ők kezdik a második félidőt, én is nekimentem volna.
MC12
Akkor te is megérdemelnéd, hogy 0 ponttal zárd a félidőt. 17-14 szerű eredmény lesz a vége, minden FG számít.

4 órája
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 929 — Így remélem megfelelek nektek.....
13 percig visszük a labdát csak a 2. negyedben oszt 0 pont, király!
eaglesmcnabb
Fárasztjukna vèdelmüket hogy a 2. fèlidőben konnyebb legyen, okos 😛
4 órája
csipkelli 3 966
Itt mindenki hülye?
csipkelli
Ők kezdik a második félidőt, én is nekimentem volna.
MC12
De minek? Hogy 2 yarddal közelebbről rúgj?
4 órája
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 543 — Panthers fan
Sirianni mester szerintem fizikai fájdalmat érez, ha nyilvánvaló FG szituban FG rúgna

Tepper takarodj!
4 órája
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Kibasztak a labat mindenkinek, no tush-push, a futo is down. Szep! Johet a pihi.



4 órája
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
értem mit magyaráz Olsen, hogy ez az identitás meg nem tudom, de a big picture nem arra utal, hogy ezt kell erőltetni. lesérült McCoy, a Saints O sem találja azóta a ritmus, látványosan kevés pont fog dönteni, teljesen értelmetlen volt ez

4 órája
Invincible Philadelphia Eagles 761
Itt mindenki hülye?
csipkelli
Ők kezdik a második félidőt, én is nekimentem volna.
MC12
Csak nem így!

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
4 órája
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
13 percig visszük a labdát csak a 2. negyedben oszt 0 pont, király!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
4 órája
MC12 New Orleans Saints 6 100
Itt mindenki hülye?
csipkelli
Ők kezdik a második félidőt, én is nekimentem volna.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
4 órája
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Yesssss



4 órája
csipkelli 3 966
Itt mindenki hülye?