New York Jets - Philadelphia Eagles

7 hónapja
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Na végre egy sack, dagi Davis megette Wilsont.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
7 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
na végre
7 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
csak HOF,ert csinálunk Wilsonból.............
7 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na még egy CB mínusz....
7 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reméljük a D éles tud maradni végig
7 hónapja
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Értem, hogy papíron szét lehetne passzolni a Jets védelmet, de azért pár futást is lehetne hívni.
Greengo
Ma a futónak is csak passzolunk.😀
Invincible
Futás nem nagyon megy szerintem.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
7 hónapja
Invincible Philadelphia Eagles 750
Értem, hogy papíron szét lehetne passzolni a Jets védelmet, de azért pár futást is lehetne hívni.
Greengo
Ma a futónak is csak passzolunk.😀

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
7 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azert ha osszejon a Frisco Eagles komoly PO meccs lehetne
Tdog
már az alapszakaszban találkozunk
7 hónapja
csipkelli 3 337
Red Zone parádé továbbra is tart.
csipkelli
Oké, ez így jó.
7 hónapja
Tdog Atlanta Falcons 653
Azert ha osszejon a Frisco Eagles komoly PO meccs lehetne
7 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lepattanód TD 😀
7 hónapja
Rodaron New York Giants 1 936
Azért látszik hogy 4 és 5. számú CB-k nem igazán fogják meg AJ. Brownt
Wester
Ja ezt örökké nem lehet kibírni, AJ meg a legjobb YAC tenyésztő a ligában

Szerkesztette: Rodaron
7 hónapja
csipkelli 3 337
Red Zone parádé továbbra is tart.
7 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Azért látszik hogy 4 és 5. számú CB-k nem igazán fogják meg AJ. Brownt

Lesz ez még így se!
7 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
na jó néha javítják is 😀
7 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rontják itt az elkapók Hurts statjait 😀
7 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
ugorj AJ..............
7 hónapja
Rodaron New York Giants 1 936
Oh AJ de balfasz vagy, ha nem lassítasz le akkor sima TD
7 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Visszaszereztük 😛
7 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
ezeket a kibújásokat már megakadályozhatnánk, lehetne már vagy 3 sack...
7 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
úúú wilson, ha valakit nem szeretnék hogy rám ugorjon az Davis 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
7 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Értem, hogy papíron szét lehetne passzolni a Jets védelmet, de azért pár futást is lehetne hívni.
Greengo
megakarjuk mutatni, hogy Hurts passzoln is tud vagy megpróbálunk valami MVP racet generálni neki, de egyrészt már nincs szüksége rá, hogy passzban bizonyítson az MVP racet meg lekéste kb az első hét után 😛
7 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Értem, hogy papíron szét lehetne passzolni a Jets védelmet, de azért pár futást is lehetne hívni.
Greengo
Főleg hogy futás ellen idén szarok vagyunk

Lesz ez még így se!
7 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
na gyorsan szerezzük vissza a bogyót
7 hónapja
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Értem, hogy papíron szét lehetne passzolni a Jets védelmet, de azért pár futást is lehetne hívni.


E-A-G-L-E-S EAGLES !