NFL Draft 2016

5 feliratkozó

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
sport1 streamet találtam, van esély sport2-esre is? ne már az nfl networköt kelljen nézni
baggio
ez most komoly kérdés?
Kampman
komoly mert USA-ban nincs benne a kábelszolgáltatóknál a Sport 2. 😊
Fucu
oké, csak általában ő szokott a legkritikusabb lenni a sporttévés kommentátorokkal, nem voltam biztos benne, hogy szeretné magát kitenni ennek 😀
Kampman
Ricsi bemondja a picket Goodell után újra, Höri szakkommentál, Márk meg hozzáfűz majd valami okosságot, ez még látatlanban is ezerszer jobbnak tűnik annál, amit idekünn a szagértők draftelemzés címén előadnak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 241
sport1 streamet találtam, van esély sport2-esre is? ne már az nfl networköt kelljen nézni
baggio
ez most komoly kérdés?
Kampman
komoly mert USA-ban nincs benne a kábelszolgáltatóknál a Sport 2. 😊
Fucu
oké, csak általában ő szokott a legkritikusabb lenni a sporttévés kommentátorokkal, nem voltam biztos benne, hogy szeretné magát kitenni ennek 😀
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
sport1 streamet találtam, van esély sport2-esre is? ne már az nfl networköt kelljen nézni
baggio
ez most komoly kérdés?
Kampman
igen??kérdőjel?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
sport1 streamet találtam, van esély sport2-esre is? ne már az nfl networköt kelljen nézni
baggio
ez most komoly kérdés?
Kampman
komoly mert USA-ban nincs benne a kábelszolgáltatóknál a Sport 2. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 241
sport1 streamet találtam, van esély sport2-esre is? ne már az nfl networköt kelljen nézni
baggio
ez most komoly kérdés?
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
sport1 streamet találtam, van esély sport2-esre is? ne már az nfl networköt kelljen nézni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 309 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezek után egyértelmű, hogy Zeke az 1/1, a Rams nem is húzhat mást 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
estét mindenkinek, jó szórakozást a drafthoz!

mivel lesz pár trade, gondoltam belinkelem Jimmy J value chart-ját, én biztosan ránézek majd.

]http://www.pro-football-reference.com/draft/draft_trade_value.htm
Hall Of Green
micsoda vakmerő szakmaiság
Höri
durva, mi?! igazából a Packers war roomban ülök, és Teddy küldte át Skype-on..gondoltam biztos menő
Hall Of Green
áruló Bridgewater!

több mint 7 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
estét mindenkinek, jó szórakozást a drafthoz!

mivel lesz pár trade, gondoltam belinkelem Jimmy J value chart-ját, én biztosan ránézek majd.

]http://www.pro-football-reference.com/draft/draft_trade_value.htm
Hall Of Green
micsoda vakmerő szakmaiság
Höri
durva, mi?! igazából a Packers war roomban ülök, és Teddy küldte át Skype-on..gondoltam biztos menő

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
estét mindenkinek, jó szórakozást a drafthoz!

mivel lesz pár trade, gondoltam belinkelem Jimmy J value chart-ját, én biztosan ránézek majd.

]http://www.pro-football-reference.com/draft/draft_trade_value.htm
Hall Of Green
micsoda vakmerő szakmaiság

több mint 7 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
estét mindenkinek, jó szórakozást a drafthoz!

mivel lesz pár trade, gondoltam belinkelem Jimmy J value chart-ját, én biztosan ránézek majd.

 www.pro-football-reference.com/draft/draft_trade_value.htm

Szerkesztette: Hall Of Green

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
tökéletesen időzített tweet

 twitter.com/RotoPat/status/725813621087834112

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Már épp akartam írni, hogy mi van veletek, eddig teljesen normális beszélgetés megy az eredménykövetőbe, de aztán látom csak kezdtek belejönni 😉
dande
Még most ébredezik mindenki biztosan. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már épp akartam írni, hogy mi van veletek, eddig teljesen normális beszélgetés megy az eredménykövetőbe, de aztán látom csak kezdtek belejönni 😉
dande
Kicsit rozsdásak még a fiuk, ahogy a Mennyeiben mondanák.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 309 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már épp akartam írni, hogy mi van veletek, eddig teljesen normális beszélgetés megy az eredménykövetőbe, de aztán látom csak kezdtek belejönni 😉
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eli Apple anyukája most nevezte top RB-nek Michael Irvin-t face to face. Eli feje, meg ó anya inkább ne szólaltál volna meg! 😀 Priceless
Toto21
Azok után, hogy lebuzizták, meg életképtelennek nevezték és kifogásolták, hogy nem tud főzni, ez a minimum!
Wyatt
- Can you cook?
- No, I can't. I'm not Connor.
Höri
Ezek szerint az idei draft class legnagyobb gasztronómiai tehetsége Connor Cook. Ha nem jön be az NFL, még mindig elmehet séfnek. 😀
Vrij6
Jöhet zsűrizni idén a Konyhafőnökbe.

Jarran Reed anyját hányadik körre jósolják a szakik?
Vastagabb a karja mint a fiának.
atapapa
szigorúan a Vikings-ba menne
 pbs.twimg.com/media/ChKYEIhWMAAaNTt.jpg
Höri
Esetleg a Ravensbe.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Eli Apple anyukája most nevezte top RB-nek Michael Irvin-t face to face. Eli feje, meg ó anya inkább ne szólaltál volna meg! 😀 Priceless
Toto21
Azok után, hogy lebuzizták, meg életképtelennek nevezték és kifogásolták, hogy nem tud főzni, ez a minimum!
Wyatt
- Can you cook?
- No, I can't. I'm not Connor.
Höri
Ezek szerint az idei draft class legnagyobb gasztronómiai tehetsége Connor Cook. Ha nem jön be az NFL, még mindig elmehet séfnek. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 7 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Reed milyen szépen pózol LSU-s színekben.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eli Apple anyukája most nevezte top RB-nek Michael Irvin-t face to face. Eli feje, meg ó anya inkább ne szólaltál volna meg! 😀 Priceless
Toto21
Azok után, hogy lebuzizták, meg életképtelennek nevezték és kifogásolták, hogy nem tud főzni, ez a minimum!
Wyatt
- Can you cook?
- No, I can't. I'm not Connor.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Eli Apple anyukája most nevezte top RB-nek Michael Irvin-t face to face. Eli feje, meg ó anya inkább ne szólaltál volna meg! 😀 Priceless
Toto21
Azok után, hogy lebuzizták, meg életképtelennek nevezték és kifogásolták, hogy nem tud főzni, ez a minimum!

több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Jarran Reed anyját hányadik körre jósolják a szakik?
Vastagabb a karja mint a fiának.
atapapa
XDD

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jarran Reed anyját hányadik körre jósolják a szakik?
Vastagabb a karja mint a fiának.
atapapa
szigorúan a Vikings-ba menne
 pbs.twimg.com/media/ChKYEIhWMAAaNTt.jpg

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki lehet ma szerintetek a legnagyobb név, aki kicsúszik majd az első körből?

(Jaylon Smith-t nem számítva).
Vrij6
A'Shawn Robinson vagy Billings
Höri
Ha Robinson lesz az, akkor nem jó ómen, ha én valakit 1. körben viszek GM Gamben. Tavaly Jaelen Strongot a 3. körben vitték IRL, mig én az 1. körben tettem. Idén A' Shawn volt az 1. körös pickem
iktriad
Te vudu bajno
ThundersNFL
Azt meghagyon Derrick Harveynak. Én csak Jinxtriad vagyok.
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Szerintem Goodell látnok, tuti azért vette el a Pats első körösét, h ma Bostonban mindenki a Celtics-re figyeljen 😀