NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2020

5 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szeretnék egy összehasonlítást kérni valami szakitól, aki összehasonlítja Eli Apple-t és Matt Pear-t.

És akkor valóban mondhatjuk, hogy almát hasonlítunk körtével!
Igor

tenorx
Neked is? 😊 mondjuk ezt a Hurts pick után is berakhattuk volna 😀
több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
ebből látszik igazán, hogy mennyire nem mernek kockáztatni a csapatok, az ilyen sleeper, boardok alapján alacsonyra értékelt pickek is elit egyetemekről jönnek
r.baggio
Holnap jön a sleeper tüzijáték!
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
ebből látszik igazán, hogy mennyire nem mernek kockáztatni a csapatok, az ilyen sleeper, boardok alapján alacsonyra értékelt pickek is elit egyetemekről jönnek
r.baggio
Arkansas és Iowa annak számít?
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Patriots újra feljött
Heisman Trophy
Fromm vagy Eason? Eason vagy Fromm?
iktriad
szerintem Eason lesz az
Heisman Trophy
Szerintem is QB-ért jönnek, mert elénk jöttek, és nálunk is esélyes a QB pick.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem rossz... edge-nek örültem volna esetleg (Weaver, Anae, etc), de LB-k közül az egyik legjobb a maradékból, és elfér az LB is.
Igor
Én csalódott vagyok, már rég az O fal kellene.
KeyG
Milyen posztra/kit?
Igor
3/7-re Jonah Jackson vagy Cushenberry kellett volna nálam.
KeyG
Jackson szar és reach lett volna... nála jobb OG-k még vannak benn bőven..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 340 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Patriots újra feljött
Heisman Trophy
Fromm vagy Eason? Eason vagy Fromm?
iktriad
szerintem Eason lesz az

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ebből látszik igazán, hogy mennyire nem mernek kockáztatni a csapatok, az ilyen sleeper, boardok alapján alacsonyra értékelt pickek is elit egyetemekről jönnek
r.baggio
Igen, nagyon sok big school prospect van.
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 106
Nem rossz... edge-nek örültem volna esetleg (Weaver, Anae, etc), de LB-k közül az egyik legjobb a maradékból, és elfér az LB is.
Igor
Én csalódott vagyok, már rég az O fal kellene.
KeyG
Milyen posztra/kit?
Igor
3/7-re Jonah Jackson vagy Cushenberry kellett volna nálam.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Patriots újra feljött
Heisman Trophy
Fromm vagy Eason? Eason vagy Fromm?
több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Roger egy pillanatra visszateleportált a kilencvenes évekbe
Kampman
'90??? '80!!!
Gyerekkoromban még voltak ilyen fotelből felolvasós mesék...kicsit el is érzékenyültem 😀
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szeretnék egy összehasonlítást kérni valami szakitól, aki összehasonlítja Eli Apple-t és Matt Pear-t.

És akkor valóban mondhatjuk, hogy almát hasonlítunk körtével!
Igor
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
ebből látszik igazán, hogy mennyire nem mernek kockáztatni a csapatok, az ilyen sleeper, boardok alapján alacsonyra értékelt pickek is elit egyetemekről jönnek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pats kit akar kihúzni előlünk? 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Raiders kész, már elsősorban ST játékosokat visz.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 340 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Patriots újra feljött

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
Tanner jó. mondjuk a 4. körben is jó lett volna, de ez van

choose life
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Texans had a deal with Detroit for the 90th pick but Lions backed out at last instant and Bill O’Brien was furious. You could tell by his reaction on TV. They selected OLB Jonathan Greenard with their pick.
Cruyffista
Nem tudni kiért jöttünk volna?

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem rossz... edge-nek örültem volna esetleg (Weaver, Anae, etc), de LB-k közül az egyik legjobb a maradékból, és elfér az LB is.
Igor
Én csalódott vagyok, már rég az O fal kellene.
KeyG
Milyen posztra/kit?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
félek hogy valami baromság jön most.
d3Y
Az már megjött 1/19-en. 😊
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Szeretnék egy összehasonlítást kérni valami szakitól, aki összehasonlítja Eli Apple-t és Matt Pear-t.

És akkor valóban mondhatjuk, hogy almát hasonlítunk körtével!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 106
Nem rossz... edge-nek örültem volna esetleg (Weaver, Anae, etc), de LB-k közül az egyik legjobb a maradékból, és elfér az LB is.
Igor
Én csalódott vagyok, már rég az O fal kellene.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
félek hogy valami baromság jön most.

choose life
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Peart-et sok szakértő nagyon hypeolta, kíváncsi leszek rá.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még Saahdiq Charles mehet ki esetleg ebben a körben, hogy meglegyen a 11. LSU.
tenorx
Ő jobb mint Phillips.. de úgy látszik LB-knél több embert húznak, mint OG/OT poszton... fura.
Igor
majd 4. körtől jönnek az OG-k. a hof OG-k akkor szoktak jönni. (lásd pl. herremans)
eaglesmcnabb
Pl. John Simpson jöhet a Jagsbe az egyik 4. körössel a 3-ból.
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
BTW Trautman csúszásra az is lehet magyarázat, hogy sokan mondták a Pro Day-ek elmaradása a small school játékosokat nagyon le fogja idén nyomni.
iktriad
igen ez eléggé érződik amúgy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal